34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Інформаційні технології на уроках - Форум

Інформаційні технології на уроках - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Громадське життя » Освіта » Інформаційні технології на уроках
Інформаційні технології на уроках
Karharodon
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Понеділок, 10.01.2011, 21:17 | Повідомлення # 1

Як ефективніше використовувати інформаційні технології на уроках, педагоги обговорять під час регіонального семінару, що відбудеться у Володимирці 13-14 січня. Тут вони матимуть можливість обмінятися досвідом щодо використання мультимедійних підручників, інтерактивних планшетів та інших новітніх технологій у навчанні. На науково-практичний семінар «Концептуальні засади формування компетентності керівника навчального закладу в умовах сучасного інформаційного простору» запросили освітян з усієї України.

«На сьогодні важливо популяризувати інформаційні технології в освіті, адже це урізноманітнює навчання та робить уроки насиченими, а тому цікавими для сучасних дітей», - коментує начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Іван Вєтров.

Varvara
Своя людина

Дата: Середа, 09.03.2011, 17:24 | Повідомлення # 2

На базі однієї з шкіл (в №5, здається) впроваджують новий проект - "1 дитина - 1 комп`ютер".
Там діти з першого класу будуть займатись за комп`ютерними програмами. Я поки негативно відношусь до такого проекту, не подобається він мені. Їх (дітей) і так вдома від комп`ютера не відтягнеш...
сова
Гість

Дата: Середа, 29.02.2012, 01:27 | Повідомлення # 3

Пані Варко! Зверніться у навчальний заклад №5 для роз'яснення.
Я цікавився, дуже багато шкіл по Україні цим займаються. Зазвичай в дома дитина сидить в комп'ютері іграми бавиться, а там, як я зрозумів, дітей мають навчати з різних предметів за допомогою нетбуків спеціальних.
Форум » Громадське життя » Освіта » Інформаційні технології на уроках
Сторінка 1 з 11
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів