34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Зубні лікарі) - Форум
Сторінка 1 з 11
Форум » Громадське життя » Медицина » Зубні лікарі) (Діліться, де і хто стикався з професіоналами і не дуже))
Зубні лікарі)
nepal
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Понеділок, 07.11.2011, 15:23 | Повідомлення # 1

Мене цікавить, де можна вирвати або вилікувати зуб. наш м*ясник - Середа - єдиний спеціаліст у місті?

шануймося.
GenkaUA
Перехожий

Дата: Субота, 12.11.2011, 19:37 | Повідомлення # 2

Та рвати зуби вони всі вміють, але Лукич найкращий спеціаліст в цій галузі. Пам'ятаю в дитинстві зуби рвати то тільки до Середи))))
А лікую я в Григоли О.Г.
Гість
Група: Гости

Дата: Середа, 16.11.2011, 17:03 | Повідомлення # 3

Тож зараз і в Рафалівці толкові хірурги з"явилися!!!
Гість

Дата: Неділя, 20.11.2011, 22:35 | Повідомлення # 4

А Григола не пристає до пацієнтів чоловічої статі?
Валя

Дата: Вівторок, 22.11.2011, 10:42 | Повідомлення # 5

Я лікую в Новака. Він так заговорює "зуби", що лікування і біль просто не помічаєш biggrin
polodis
Перехожий

Дата: Середа, 23.11.2011, 03:01 | Повідомлення # 6

Не треба ображати Середу, він мене рік назад врятував від складної операції, хоча "знушатись" він і полюбляє. Побачите що буде якщо він на пенсію піде, лікувати зуби багато може, а от хірургів в місті крім нього - нікого. Зуби лікую в Мартинишина(старе приміщення СВЛ(СИЧ)поки задоволений
nepal
Перехожий

Дата: Неділя, 10.06.2012, 12:39 | Повідомлення # 7

Я лікую в "Естетиці", кабінет, що в гуртожитку "Прометей". Тільки туди і ходитиму)) Настільки лікар хороший, так акуратно все робить, що я там засинаю) Може і дорожче ніж у інших, не знаю, але обслуговування на вищому рівні! усім рекомендую. Середа сказав про мій зуб - "Тільки рвати. Йому капець", а в "Естетиці" - зробили, як новенький зараз)
А про Новака пару нехороших відгуків знаю. Замість штифта моєму знайомому цвяха ржавого почистив і поставив wacko Хіба так можна sad sad sad

шануймося.
nepal
Перехожий

Дата: Неділя, 10.06.2012, 12:40 | Повідомлення # 8

Quote (polodis)
а от хірургів в місті крім нього - нікого.

Це правда... Нема більше хірургів. sad

шануймося.
Форум » Громадське життя » Медицина » Зубні лікарі) (Діліться, де і хто стикався з професіоналами і не дуже))
Сторінка 1 з 11
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів