34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Знову наступає грип? - Форум

Знову наступає грип? - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Громадське життя » Медицина » Знову наступає грип?
Знову наступає грип?
admin
Перехожий
Група: Администраторы
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Середа, 03.11.2010, 12:58 | Повідомлення # 1

Нежить, біль у горлі, висока температура й інші симптоми застуди, які виникають восени, — ми традиційно називаємо ГРЗ, або ж ГРВІ — гострими респіраторними вірусними інфекціями. То ж як відрізнити застуду, яке мине за кілька днів після чаю з малиною, від грізного грипу, що дає купу ускладнень?
mouse
Гість
Група: Пользователи

Дата: Четвер, 04.11.2010, 12:16 | Повідомлення # 2

Щоб не довелося розрізняти ці дві хвороби потрібно з самого початку не запускати нежить або біль у горлі, і не доводити все до температури. Якщо ви вчасно почнете лікування, то навіть самий грізний грип вам буде не страшний.
ilona
Гість

Дата: Неділя, 07.11.2010, 00:10 | Повідомлення # 3

После прошлогодней эпидемии гриппа, которая скосила всю Украину, думаю, что не лишним будет пройти вакцинацию. Конечно, грипп мутирует и постоянно новый, но все же прививка, как-никак, должна снизить риск заболевания.
larka
Перехожий

Дата: Неділя, 07.11.2010, 17:41 | Повідомлення # 4

Не треба забувати, що у грипа дуже серйозні ускладнення і займатися самолікуванням може бути небезпечно для вашого здоров"я.
DimonSSS
Гість

Дата: Неділя, 07.11.2010, 18:09 | Повідомлення # 5

Что бы не заразиться гриппом нужно пройти вакцинацию.Я уже например прошел и не болею)
victoria78
Гість

Дата: Понеділок, 08.11.2010, 00:50 | Повідомлення # 6

Не верю я в вакцинации никакие. Это самовнушение)) Единственное, что помогает, это чеснок внутрь и в комнате развешивать рядом с кроватью. И лук тоже.
ninaalex
Гість

Дата: Понеділок, 15.11.2010, 20:02 | Повідомлення # 7

Я теж дуже боюся вакцинацій. Читала в інтернеті, що вакциновані хворіють грипом на 65% частіше не вакцинованих. І знайомі медики теж не радять. Будемо народними і аптечними методами боротися. Цибулю, часник і сало ніхто ще не відміняв. biggrin
Algiz
Перехожий

Дата: Середа, 17.11.2010, 12:06 | Повідомлення # 8

Категорично проти вакцинацій. Минулорічна ситуація зі свинячим грипом тільки посіяла паніку у населення та дозволила списати частину коштів, спрямованих на маски, вакцини і т.д. Хтось дуже добре на цьому нажився.
В цьому році, по перше, прогнозують стандартну сезонну хвилю грипу, по друге, народ вже не буде настільки полохливим (я сподіваюсь) і ситуація буде під контролем.
Аноним
Перехожий

Дата: Понеділок, 22.11.2010, 13:57 | Повідомлення # 9

Ага, и все дружно побеждали опять раскупать ассортимент аптек. Помню, в прошлом году диалог у окошка аптечного киоска:
-Девушка, дайте что-нибуть для укрепления имунитета!
-Да нет уже ничего!
-Ну дайте хоть что-нибуть! Хоть анальгину или конфет от кашля!!!

О, как профессионально панику раздули.

-А на фото в интернет-анкете Вы вроде выглядели по-другому...
-Да Вы пейте, пейте!...
Kristik
Гість

Дата: Субота, 29.01.2011, 03:26 | Повідомлення # 10

Зараз йдуть морози, звичайно людина перемерзає на вулиці, хворіє. Не так багато вітамінів, ніж влітку. Дуже сподіваюсь, що не буде того шапіто, яке було у 2009 - 2010 роках. Повністю згодна з тим, що вакцинація не потрібна, ми впораємося самі! З приводу вакцинації хочу нагадати, що у 2009 чи 2010 загинула дитина, а ще 50 дітей були на денному стаціонарі після такої доброї вакцинації.
Не хворійте! smile
energiya
Група: Видалені

Дата: П'ятниця, 09.12.2011, 16:28 | Повідомлення # 11

Їжте капусту,моркву і буряк.Буде з вами все впорядку.А ще треба їсти чоснок з салом, вмить хворіти перестанем!
Форум » Громадське життя » Медицина » Знову наступає грип?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів