34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Чи задовільняє вас рівень медичних послуг в місті? - Сторінка 2 - Форум

Чи задовільняє вас рівень медичних послуг в місті? - Сторінка 2 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » Громадське життя » Медицина » Чи задовільняє вас рівень медичних послуг в місті?
Чи задовільняє вас рівень медичних послуг в місті?
energiya
Група: Видалені

Дата: Субота, 21.01.2012, 20:04 | Повідомлення # 16

Для мене всі лікарі нормальні. Мені потрібна консультація хірурга. У моєї дитини "епітеліальний крупниковий хід". Що робити, підскажіть будь ласка лікарі-хірурги?

А про все інше, давайте будем говорити про всіх-всіх лікарів, які б вони не були, все-все хороше. Адже вони нам хоч на трохи та продовжують життя. Дайте будь ласка консультацію. Дякую.
Larra
Гість
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Понеділок, 23.01.2012, 11:41 | Повідомлення # 17

У мого тата стався перелом шийки бедра. Одягли гіпс, сказали не рухатися до пів-року. Тато не витримав, стамескою і ще чимось здовбав його. Ми поїхали в Рівне, а там в нього виявили рак легень і метастази кісток бедра, які на ренгенівському знімку дуже ясно видно. Виходить, даремно стару людину (72р.) тримали 2 місяці в нерухомому положенні, а ще в нього хворе серце, вже було два тромба, і нам сказали в Рівному, що йому вкрай небезпечно було отак лежати, треба обовязково рухатися. Зараз метастази відкапали Зометою, пухлину опромінили. Слава Богу, тато почуває себе не погано.Ось така сумна історія.
Simka
Перехожий

Дата: Середа, 28.03.2012, 14:25 | Повідомлення # 18

Расскажу свою печальную историю про врача-гинеколога Якимчук! Лежала на сохранении в гинекологии. Только на второй неделе лечения выпросила УЗД, и то с меня денег за оную процедуру требовала, мотивирую что за все надо платить blink Хочешь на выходные домой- плати, хочешь поменять лечение- плати, домой выписаться если нет лечения- плати. А без денег "время выписки уже закончилось"! и это говорит врач в 9,00часов утра blink
"Странная женщина, страння..."(с)

- Ты почему не спишь, милая?
- Зло не дремлет!!!
karta07
Гість

Дата: Четвер, 29.03.2012, 08:19 | Повідомлення # 19

Это вы пишете про гос. больницу. Но в частном кабинете Телюк тоже не лучше: как это так - нигде не фиксируются назначенные препараты???Дали вам клаптик с назначением и все, а ведь в случае чего его к делу не пришьешь. После ее назначения у меня начались серьезные проблемы, она сказала звоните на скорую ( в контексте:"я умываю руки") и я оказалась на операционном столе.
А вообще это общая тенденция наших частников - нигде не фиксировать назначения
Simka
Перехожий

Дата: Четвер, 29.03.2012, 18:01 | Повідомлення # 20

Телюк это вообще отдельный разговор, Мне она поставила бесплодие wacko
Насколько я знаю, в частных кабинетах все равно должны заводить карточку на тебя которая находится у врача как минимум

- Зло не дремлет!!!
karta07
Гість

Дата: Четвер, 29.03.2012, 21:35 | Повідомлення # 21

А самое главное, когда приезжаешь с заключениями наших врачей куда угодно реакция одна и та же: большие глаза и вопрос: "А где вы лечились?"
Simka
Перехожий

Дата: Субота, 31.03.2012, 15:53 | Повідомлення # 22

Вывод один, надо ехать в другой город на лечение и обследование, а то наши эскулапы могут "залечить" как минимум до полусмерти. А хочешь более менее какого то нормального лечения надо дать на лапу, как говорят, не подмажешь не поедешь cry А стоит ли подмазывать?

- Зло не дремлет!!!
Flashpoint
Своя людина
Група: Модераторы

Дата: Вівторок, 10.04.2012, 22:56 | Повідомлення # 23

Quote (admin)
Чи задовільняє вас рівень медичних послуг в місті?

А что у нас в городе есть выбор ? Может вместо Кузнецовской скорой можно "Борис" вызвать или прийти в некий аналог диагностического центра, как в Ровно или другую больницу?

Мы окружены! - Отлично, теперь мы можем атаковать в любом направлении!
igor
Гість

Дата: Середа, 15.05.2013, 22:07 | Повідомлення # 24

З яких пір в міський поліклініці не вакцинують немовалят безкоштовно, педіатри мотивуючи це, заявляють про те, що їх немає в наявності, і відправляють молодих батьків в аптеки, щоб вони придбали їх за власний кошт, це що за прикол??? вже й на цьому хочуть нажитися!!!

igor
murkakot
Гість

Дата: Субота, 14.05.2016, 18:35 | Повідомлення # 25

Добрий день.
Потрібна людина, яка може поставити крапельницю.
Терміново. Сьогодні і кілька днів поспіль.
За гроші.
Швидка не приїжджає.
Форум » Громадське життя » Медицина » Чи задовільняє вас рівень медичних послуг в місті?
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів