34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Аптеки в Кузнецовську - Форум

Аптеки в Кузнецовську - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Громадське життя » Медицина » Аптеки в Кузнецовську
Аптеки в Кузнецовську
admin
Перехожий
Група: Администраторы
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Середа, 03.11.2010, 13:01 | Повідомлення # 1

Де переважно купуєте ліки? Там, де дешевше, чи там, де натрапите на аптеку?
larka
Перехожий
Група: Пользователи

Дата: Понеділок, 27.12.2010, 16:00 | Повідомлення # 2

Якщо купую вітаміни, або профілактичні ліки, то там де дешевше, а якщо термінове - біля будинку.
hermano
Гість

Дата: П'ятниця, 19.08.2011, 19:07 | Повідомлення # 3

Я особисто купую ліки в аптеці у Полікарпівни polikarpivna.com.ua, там зазвичай все є, а якщо щось дороге потрібно, то привозять на пртязі доби.Правда аптека трохи далеко аж біля "Маєвського", але в "Нашому Краї" є їхній кіоск і при бажанні ліки вони можуть передати туди.Є накопичувальна картка, хоч невеликий відсоток, але ж головне що накопичувальна.Здається толком нічого не купляли, тільки що Малиші(доречі він в них дешевше ніж в "Нашому Краї") та й від соплів та температури всяке, а за рік набігло вже 5000 на картці,а це вже 4-ри відсотки знижки.Ну і Полікарпівна завжди надасть кваліфіковану консультацію,тому всім раджу.
Елена
Група: Гости

Дата: П'ятниця, 14.10.2011, 21:53 | Повідомлення # 4

всем привет
кто-то может мне дать логическое объяснение в следующей ситуации? Прихожу я в аптеку получать лекарства по рецепту, а там мне подсовывают заполнить заявление от своего имени на Анощенка следующего содержания: Прошу видати мені матеріальну допомогу на лікування (діагноз туберкульоз).
С какой стати аптека просит заполнять такое заявление? Мне кажется человек лично должен идти за помощью в исполком с подобным заявлением и с документами подтверждающими диагноз!
Кто получает эту допомогу, на чей счет она приходит? В аптеке внятного ответа я не получила.
По-моему это просто сговор с местными властями и кто-то хочет наполнить свой карман!!!
Varvara

Дата: П'ятниця, 14.10.2011, 21:59 | Повідомлення # 5

Елена, а в якій саме аптеці це було, в центральній державній?

Ви написали заяву чи відмовились?
Елена

Дата: П'ятниця, 14.10.2011, 22:07 | Повідомлення # 6

Quote (Varvara)
Елена, а в якій саме аптеці це було, в центральній державній? Ви написали заяву чи відмовились?

В центральной аптеке. Заявление написала, вернее я заполнила только шапку и вписала диагноз, сам бланк уже был набран на компе. Передала бумагу в руки сотрудников аптеки, а сама стою в недоумении...какая помощь? причем тут аптека? Сотрудница что-то пробормотала, но внятного ответа я так и не получила.
Я, вообще-то, и сама собиралась идти к Анощенко с подобной просьбой...а тут - аптека опередила, так сказать...
Varvara

Дата: П'ятниця, 14.10.2011, 22:11 | Повідомлення # 7

Цікаво... Ви знаєте, завтра поцікавимось цим питанням в Зоні Андріївної Матвієнко, вона голова постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства.
Елена

Дата: П'ятниця, 14.10.2011, 22:16 | Повідомлення # 8

Quote (Varvara)
Цікаво... Ви знаєте, завтра поцікавимось цим питанням в Зоні Андріївної Матвієнко, вона голова постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Поинтересуйтесь. Буду очень благодарна!! А то не знаю что делать...боюсь, если завтра приду в аптеку забрать заявление, то получу отказ или скажут, что уже передали его по назначению.
Но очень хочется понять и разобраться во всем!
Varvara

Дата: П'ятниця, 14.10.2011, 22:24 | Повідомлення # 9

Ще таке цікаво: вам заяву сказали писати в обов'язковому порядку чи ви мали можливість відмовитись?

Це я цікавлюсь для себе, щоб трохи прояснити ситуацію.
Елена

Дата: П'ятниця, 14.10.2011, 22:35 | Повідомлення # 10

Quote (Varvara)
Ще таке цікаво: вам заяву сказали писати в обов'язковому порядку чи ви мали можливість відмовитись?

Ну, как бы, выбор мне никто не предоставлял. Просто дали заявление и сказали заполнить свои данные, причем все: Ф.И.О, адрес, телефон, паспортные данные.
Я на автомате заполнила, а только потом врубилась в содержание...
Я так думаю, что вдруг я приду сама лично за такой помощью, а мне скажут, мол, вам уже давали...
Елена

Дата: Субота, 15.10.2011, 17:40 | Повідомлення # 11

Varvara, здравствуйте
вам удалось что-то узнать?
Varvara
Своя людина

Дата: Вівторок, 18.10.2011, 15:30 | Повідомлення # 12

Елена, наразі питання ще з'ясовується. Будемо мати відповідь сьогодні-завтра.
Varvara

Дата: Субота, 22.10.2011, 00:34 | Повідомлення # 13

Потрапили ми на засідання Постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства.
Поспілкувались з приводу безкоштовних ліків з Матвієнко Зонею Андріївною - голова комісії, Бортніком Валентином Андрійовичем - заступником голови комісії, Бурак Надією Борисівною - секретарем комісії і Воляніним Валерієм Івановичем.

Скоро зробимо статтю з цього приводу, а поки відповідь така:
Фактично немає державного фінансування на придбання безкоштовних ліків, тому вдались до таких дій, як "відшкодовування вартості медикаментів на підставі особистих звернень громадян та реєстрів аптеки".

Отаке. Так що цю матеріальну допомогу, на яку ви писали заяву, отримає аптека.
Гість

Дата: Понеділок, 24.10.2011, 12:03 | Повідомлення # 14

Varvara, спасибо!
мне это же объяснил сам Барабух Иван Максимович, у которого я стою на учете...
а вот в аптеке, почему-то, не посчитали нужным дать четкий, вразумительный ответ...
Гість

Дата: Понеділок, 24.10.2011, 13:33 | Повідомлення # 15

На рахунок Полікарпівни: замовила в них ліки-необхідні були ТЕРМІНОВО, наголосила про це аптекарю. 10 днів не могли привезти, то машина не поїхала, то забули замовити.То навіщо питається брали замовлення? Якби знала-сама б сіла в маршрутку і за 4 години привезла з Рівного.
Форум » Громадське життя » Медицина » Аптеки в Кузнецовську
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів