34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Бади - Форум
Сторінка 1 з 11
Форум » Громадське життя » Медицина » Бади
Бади
admin
Перехожий
Група: Администраторы
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Середа, 03.11.2010, 13:02 | Повідомлення # 1

Чи довіряєте? Зараз дуже багато різних Бадів - і Вівасан, і Тянь ши, і ще куча всяких...
Ваша думка, чи варто купувати і чи є від них якась конкретна користь?
Vitalina393
Гість
Група: Пользователи

Дата: Четвер, 04.11.2010, 11:39 | Повідомлення # 2

Взагалі-то я користувалася бадами. Що можу сказати... Користі, як і негативного впливу я не відчула, а купувала для покращення шкіри, волосся та нігтів. Мені їх порекомендувала мій косметолог, хоча нічим вони не допомогли. Не рекомендую вам їх вживати.
Vikka
Перехожий

Дата: Четвер, 04.11.2010, 11:53 | Повідомлення # 3

Щось я не довіряю Бадам. Це, мабуть, ще з часів всяких "гербалайфів" пішла недовіра.
Малечі своїй брала якось вітаміни, "Ньюлайн", здається. Ні користі, ні шкоди.
annamaria
Гість

Дата: Неділя, 07.11.2010, 21:41 | Повідомлення # 4

Моя мама очень любит покупать всякие бады. А вот я не доверяю бадам, не вижу от них толку и пользы. Единственные бады, которые я допускаю - это травяные чаи.
larka
Перехожий

Дата: Субота, 25.12.2010, 20:48 | Повідомлення # 5

Я вважаю, що чим приймати БАДи, то краще за ці гроші купити витаміни більше буде користі.
Сергій
Гість

Дата: Неділя, 17.04.2011, 08:59 | Повідомлення # 6

Що таке бад, бад це амереканські вітаміни але не ліки.
Це все рівно що купувати амереканську моркву ось вам така ціна. По друге не один бад не прорходив клінічні дослідження на Україні та наскільки я знаю і в Росії.
Любі ліки чи вітаміни мають пройти якісь дослідження впливу на організм людини та й то не одноразово. Є в них якась там ліцензія чи то регестрація в Українському мінестерстві. Ну а далі рішайте лікування вітамінами також можливе, але можна купити в негарній пляшеці і наш вітамін А. smile
energiya
Група: Видалені

Дата: П'ятниця, 09.12.2011, 15:41 | Повідомлення # 7

Хочу знати,ті,що пропонують і продають всілякі БАДИ,самі їх вживають? Чи просто заробляють для себе гроші?
Zodchy
Перехожий

Дата: Субота, 10.12.2011, 11:06 | Повідомлення # 8

БАДом(біологічно-активною добавкою)
природнього походження є мед!
слово БАД сприймається як якісь анаболіки, заборонений допінг і щось ще в такому не знайомому для нас
щоб бути здоровим організм людини потребує раціональності у вітамінах, мінералах та інших мікроелементах, для чого і використовують БАДи, але керуючись своїми переконаннями (ніби як самолікування)
для визначення потреб організму потрібен лікар-нутриціолог, який ці БАДи міг би правильно рекомендувати, а в нас у місті таких нема... тому і відношення з недовірою у того кому не допомогло...

з кожною відмовою від аби чого, ми пришвидшуєм заволодіння найкращим
Форум » Громадське життя » Медицина » Бади
Сторінка 1 з 11
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів