34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // ФК Ізотоп-РАЕС (Кузнецовськ) - Форум

ФК Ізотоп-РАЕС (Кузнецовськ) - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Громадське життя » Спорт » ФК Ізотоп-РАЕС (Кузнецовськ)
ФК Ізотоп-РАЕС (Кузнецовськ)
Algiz
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Вівторок, 16.11.2010, 12:00 | Повідомлення # 1

Цей футбольний клуб був створений в 1979 році і першопочатково це був колектив молодих юнаків, що працювали на Рівненьскій АЕС.
Клуб був чемпіоном Рівненськох області сезону 1992/1993рр, володарем кубка області 1996 року.
На даний момент бере участь в чемпіонаті області, де посідає 7 місце після 18 турів.
brkz11
Гість

Дата: Понеділок, 21.03.2011, 09:36 | Повідомлення # 2

Хороша команда ізотоп - (коли гарно тренується-понтується на стадіоні, або відпочиває в барі) - не більше!!! Дивно як люди зі словом спорт асоціюють лише футбол! , тим більше як наш Кузнецовський. Які результати наших футболістів за останні роки (не беручи до уваги ветеранів - дійсно достойні люди) - результати відсутні. На тлі цього, наприклад баскетбольна команда "Рись" - перше місце серед АЕС УКРАЇНИ, другі в чемпіонаті області; волейболісти - треті в області, другі серед АЕС УКРАЇНИ...

be reall
Varvara
Своя людина

Дата: Понеділок, 21.03.2011, 11:39 | Повідомлення # 3

brkz11, так в чому суть вашого допису? Про поганих спортсменів створили тему, а про чудових - ні?
Створіть тему про баскетбольну команду "Рись" і розкажіть детальніше про них.
Я думаю, багатьом буде цікаво почитати, бо, особисто я про них, наприклад, ще не чула.
komrad
Генерал-полковник
Група: Модераторы

Дата: Субота, 14.01.2012, 23:15 | Повідомлення # 4

Якби нашим Ізотоповцям платили нормальні гроші,то вони лишалися б грати за команду, а так шукають другу команду де вигідніше і умови кращі.
Форум » Громадське життя » Спорт » ФК Ізотоп-РАЕС (Кузнецовськ)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів