34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Спілкування з ДАІ нашого міста ( питання та відповіді ) - Сторінка 2 - Форум

Спілкування з ДАІ нашого міста ( питання та відповіді ) - Сторінка 2 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 13«12341213»
Форум » Громадське життя » Міліція, ДАІ, МЧС » Спілкування з ДАІ нашого міста ( питання та відповіді ) (Обговорення з ДАІ всіх практичних питань з ПДД та інше!)
Спілкування з ДАІ нашого міста ( питання та відповіді )
DAI
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Субота, 10.12.2011, 19:10 | Повідомлення # 16

Пішоходам категрично заборонено ходити по проїзній частині дороги, для них є тротуари, а хочеш перейти то тільки по пішоходному переходу у нас їх вистачає.

DAI.Kuznecovsk@yandex.ua
ДоріанГрей
Група: Видалені

Дата: Субота, 10.12.2011, 22:14 | Повідомлення # 17

Quote (h31p)
якщо права в цей час вільна

можливо я не повністю правильно висловився, але мав на увазі ситуацію коли рухаєшся середньою сугою в потоці і хочеш здійснити випередження траспортного засобу...
DAI
Перехожий

Дата: Неділя, 11.12.2011, 04:50 | Повідомлення # 18

тоді водій має право зайняти крайню ліву. у мене на цьому тижні був випадок, з повідомленням до міліції звернувся громадянин, який рухався (пішохід) по проїзній частині дороги по бульвару Т. Шевченка по крайній лівій смузі (там де вони завжди ходять)з заявою, що його мало не збив автомобіль, який йшов на випередження і що ви думаєте я його приягнув до адміністративної відповідальності за ст.127 ч.1 КУпАП (порушення ПДР піщоходами), перед цим давши прочитати розділ 8 ПДР "Права та обов'язки пішоходів". Він все зрозумів і сказав, що більше там ходити не буде.

DAI.Kuznecovsk@yandex.ua
Flashpoint
Своя людина
Група: Модераторы

Дата: Неділя, 11.12.2011, 09:13 | Повідомлення # 19

Quote (DAI)
я його приягнув до адміністративної відповідальності за ст.127 ч.1 КУпАП (порушення ПДР піщоходами)

Деньгами или предупреждением?
P.s. В дальнешем приводя пример из жизни сообщайте пожалуйста (если можно) - как именно наказали (штраф или предупреждение), на что рассчитывать потенциальному нарушителю!

Мы окружены! - Отлично, теперь мы можем атаковать в любом направлении!
komrad
Генерал-полковник

Дата: Неділя, 11.12.2011, 10:58 | Повідомлення # 20

якщо у працівника міліції (ДАІ) під час зупинки авто та перевірки документів виникла підозра, що водій може знаходитись в стані алклгольного чи наркотичного сп'яніння або під дією лікарських препаратів, що знижують швидкість реакції, він може запропонувати (у вигляді вимоги) пройти медичний огляд в закладі охорони здоров'я
Причина зупинки? Якщо водій не порушує ПДР? Як ви запідозрите?
Zodchy
Перехожий

Дата: Неділя, 11.12.2011, 11:13 | Повідомлення # 21

Quote (DAI)
звернувся громадянин, який рухався (пішохід) по проїзній частині дороги по бульвару Т. Шевченка по крайній лівій смузі (там де вони завжди ходять)з заявою, що його мало не збив автомобіль, який йшов на випередження і що ви думаєте я його приягнув до адміністративної відповідальності

оце правильно, учасниками дорожнього руху також э і пішоходи, які також бувають порушниками...
раніше стояв знак обеження швидкості 40, то і не було потреби обганяти з ліва, тому люди і звикли там ходити, як по пішохідній доріжці...
якби біля тої смуги почергували ДАІ, штрафувати необовязково, хоча б довести якійсь сотні люду до відома, де вони ходять, або влаштувати пару щитів із роз'ясненням правил з цього приводу

з кожною відмовою від аби чого, ми пришвидшуєм заволодіння найкращим
DAI
Перехожий

Дата: Неділя, 11.12.2011, 12:38 | Повідомлення # 22

Деньгами или предупреждением?
На первый раз, за то что сам пришел, сердечно раскаялся и осознал свою вину, я ему дал предуприждение

Додано (11.12.2011, 11:19)
---------------------------------------------
якби біля тої смуги почергували ДАІ, штрафувати необовязково, хоча б довести якійсь сотні люду до відома, де вони ходять, або влаштувати пару щитів із роз'ясненням правил з цього приводу.

Так ми там стоїмо, робимо зауваження, в газетах про це писали, через телебачення доводили, в школі під час проведення єдиних уроків по ПДР дітям пояснюєм і просимо там не ходити, але поки що марно. Відносно агітаційних щитів по роз'ясненню ПДР пішоходам то це потрібно звертатися до міської ради тому що в ДАІ на це коштів немає.
Можливо у когось є пропозиції щодо покращення цього становища то пишіть.

Додано (11.12.2011, 11:38)
[Причина зупинки? Якщо водій не порушує ПДР? Як ви запідозрите?]

Причин є 12, перераховувати не буду, але назву основні
1. підозра, що т/з перебуває в розшуку ( У нас в ДАІ є наглядова справа з всіма орієнтуваннями викрадених авто з марками і колярами авто на любий смак )
2 в Україні почпстішали ДТП коли після наїзду на пішохода чи велосипедиста (які загинули) з місця події водій зникає, тільки за остані два тижні уже є три такі випадки, так само вчора в Немовичах збили велосипедиста, який загинув, а водій втік. Тому зупиняючи авто у водія можна поцікавитися чи часом не їздив він там і чи чогось небачив, а в процесі спілкування буде видно відразу в якому людина стані.
3 Зараз проходить всеукраїнська операція зброя і вибухівка, а під час проведення операцій працівники ДАІ мають право зупиняти всі авто.
Прикладів можу навести ще багато.
Тому якщо працівник ДАІ розумний він завжди зможе пояснити причину зупинки.

DAI.Kuznecovsk@yandex.ua
Zodchy
Перехожий

Дата: Неділя, 11.12.2011, 12:41 | Повідомлення # 23

Quote (DAI)

я думаю, що у міської ради(це депутати) чи виконавчого комітету коштів не буде, або буде якщо в бюджеті передбачать - звернутись в любому випадку не завадило би, просто бюрократичної тяганини - не уникнути... а швидше вирішується через підприємливих спонсорів чи громадську організацію, яка могла би організувати тимчасові культурно-освітні щитки(можна такого тимчасового, навіть плану, як при ремонті дороги)

ДоріанГрей

Дата: Неділя, 11.12.2011, 14:02 | Повідомлення # 24

Quote (DAI)

та хоч елементарно повісити великий інформаційний щит на початку дороги "базар-берізка", сіті-лайти по розділювальній смузі висять пусті або з минулорічною рекламою
Впевнений, що велика частина пішоходів (ті, які не вивчали ПДР та не мають посвідчення водія) навіть не підозрюють,що там ходити заборонено!!!
DAI
Перехожий

Дата: Неділя, 11.12.2011, 20:30 | Повідомлення # 25

У нас такі люди, що ті щити поламають або десь позаносять. А на сіті лайти потрібні кошти.

DAI.Kuznecovsk@yandex.ua
ДоріанГрей

Дата: Неділя, 11.12.2011, 21:34 | Повідомлення # 26

Quote (DAI)
У нас такі люди, що ті щити поламають або десь позаносять.

Ну чого ж ви так?! на дорогах ж стоять "Дякуємо за чисті узбіччя" (особисто мене дициплінує такий щит) та інфомаційні щити різного характеру...
Quote (DAI)
А на сіті лайти потрібні кошти.

тут знову ж таки постає питання, кому вони належать...наскільки мені відомо(можу помилятись) - то КМКП. Якщо це так, то не думаю, що виникне проблема домовитись ДАІ з КМКП!!
Flashpoint
Своя людина

Дата: Неділя, 11.12.2011, 22:50 | Повідомлення # 27

НЕ ГАИ должно договариваться, а депутаты оправдывая свое предназначение и защищая жизни своих избирателей. А вообще то могли за столько лет расщедрится и сделать метровую дорожку с лавочками на всю длину клумбы, а потом "сношать" ГАИцев за то что поодинокие бабушки (времен дедешки Коровкина) по привычке, перебежками, снуют по дороге! Вот тогда я сказал бы: - "ГАЙцев на кол, за бардак на дорогах..." но у нас в Кузнецовске на Энное кол-ве зарегистрированных авто приходиться ЦЕХЫХ (АЖ) ТРИ ГАЙца (не считая начальника, у которого вся работа в кабинете) Извините, конечно, но не смотря на все мои трения и негативное отношение к службе в целом(без одиноких личностей), их (наших ГАЙов) надо в "Красную Книгу" города заносить как исчезающий вид!!!!

Кстати вопрос к ГАИ:

Какое кол-во частных транспортных средств + АТЦ зарегистрировано в Кузнецовске?

Какое кол-во сотрудников ГАИ должно (согласно внетренней документации МВД) обеспечивать порядок у нас на дорогах?
(Если можно ссылку на документ или его название)

DAI
Перехожий

Дата: Понеділок, 12.12.2011, 00:58 | Повідомлення # 28

Хотели зделать соотношение 1 работник ГАИ на 5 тис. населения, не трудно тогадаться сколко работников нужно.
Точное количество транспорта дам завтра, если не ошибаюсь около 10 тис.

Додано (11.12.2011, 23:58)
[тут знову ж таки постає питання, кому вони належать...наскільки мені відомо(можу помилятись) - то КМКП. Якщо це так, то не думаю, що виникне проблема домовитись ДАІ з КМКП!!]

Сіті лайти належать РАЕС.
Відносно щитів то на фото був переносний щит, я писав за нього. А ще подивіться скільки дорожніх знаків (нових)є розмальвоних, пошкоджених по місту. Така в нас дисциплінована молодь ( а різні написи і малюнки на парканах та електропідстанціях в дворах )
Але якби поставити гарні щити то це було б супер, думаю кожен третій пішохід тоді задумався б, а ще б привести статистику ДТП за участі пішодів з наглдними фото результат був би

DAI.Kuznecovsk@yandex.ua
Flashpoint
Своя людина

Дата: Понеділок, 12.12.2011, 10:30 | Повідомлення # 29

Типа этих:

Там Бацька заботится о "поголовье" налогоплатильщиков, а все такие банеры от государства и через ГАИ! А у нас ...
Там пешеходов штрафуют если идешь без светоотражающей полоски на рукаве за городом, по дорогам в вечерне/ночной час (возможно перегиб), но действует ...
У кого из форумчан есть родственники или знакомые, а может сами ездите/ездили ... спросите, поинтересуйтесь!

Zodchy
Перехожий

Дата: Понеділок, 12.12.2011, 16:10 | Повідомлення # 30

cool та вже як такі щити дорогезні, то я дам 200 грн на 10 балончиків фарби, щоб хлопці, які графіті малюють, намалювали на лівій смузі... хоч трохи народ просвітило би, поки стреться

Форум » Громадське життя » Міліція, ДАІ, МЧС » Спілкування з ДАІ нашого міста ( питання та відповіді ) (Обговорення з ДАІ всіх практичних питань з ПДД та інше!)
Сторінка 2 з 13«12341213»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів