34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Спілкування з ДАІ нашого міста ( питання та відповіді ) - Сторінка 9 - Форум

Спілкування з ДАІ нашого міста ( питання та відповіді ) - Сторінка 9 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 9 з 13«1278910111213»
Форум » Громадське життя » Міліція, ДАІ, МЧС » Спілкування з ДАІ нашого міста ( питання та відповіді ) (Обговорення з ДАІ всіх практичних питань з ПДД та інше!)
Спілкування з ДАІ нашого міста ( питання та відповіді )
komrad
Генерал-полковник
Група: Модераторы
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Понеділок, 13.02.2012, 22:38 | Повідомлення # 121

Як вони зможуть мені доказати,що іде відпрацювання? Я можу не показувати документи,якщо я їм не вірю?
DAI
Перехожий
Група: Пользователи

Дата: Вівторок, 14.02.2012, 10:46 | Повідомлення # 122

Вони не повинні нікому нічого доказувати, а лише назвати причину зупинки. А за не пред'явлення документів водія можна притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 126 ч.1 КУпАП і накласти стягнення у вигляді штрафу від 425 до 850 гривень.Якщо не вірите до можете зателефонувати до чергового ДАІ області він пояснить, ном. тел. є на службовому авто.

DAI.Kuznecovsk@yandex.ua
komrad
Генерал-полковник

Дата: Вівторок, 14.02.2012, 11:05 | Повідомлення # 123

А якщо я нічого не порушую.
DAI
Перехожий

Дата: Вівторок, 14.02.2012, 13:24 | Повідомлення # 124

Подивляться документи, якщо все гаразд то "щасливої дороги". А на вашу думку як виявити водія, що керує автомобілем в нетверезому стані, але правил дорожнього руху не порушує, чи чекати коли він зробить ДТП, як виявити переварені номери кузова в автомобілі чи ні, чи особа, що керує має посвідчення водія водповідної категорії, чи не вкрала вона тільки що дане авто, можливо в атомобілі перевозять зброю або ж наркотичні засоби і т.п.д. Як можна все це зробити без зупинки автомобіля і перевірки документів.

DAI.Kuznecovsk@yandex.ua
komrad
Генерал-полковник

Дата: Субота, 18.02.2012, 18:20 | Повідомлення # 125

Quote (DAI)
Подивляться документи, якщо все гаразд то "щасливої дороги". А на вашу думку як виявити водія, що керує автомобілем в нетверезому стані, але правил дорожнього руху не порушує, чи чекати коли він зробить ДТП, як виявити переварені номери кузова в автомобілі чи ні, чи особа, що керує має посвідчення водія водповідної категорії, чи не вкрала вона тільки що дане авто, можливо в атомобілі перевозять зброю або ж наркотичні засоби і т.п.д. Як можна все це зробити без зупинки автомобіля і перевірки документів.

Зупиняючи мій транспортний засіб та перевіряючи в мене документи без законних на те підстав, інспектор ДАІ прямо порушив моє право передбачене ст. 19 Конституції України відповідно до якої ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Такі дії інспектора ДАІ принизили мене як громадянина України. У законодавстві чітко вказано, що така процедура може проходити по відношенню лише до правопорушників або осіб які підозрюються у правопорушенні. Отже, зупиняючи мій автомобіль та перевіряючи документи, інспектор ДАІ відніс мене до категорії саме цих осіб, хоча я законів не порушував та керував транспортним засобом у точній відповідності з правилами дорожнього руху.
komrad
Генерал-полковник

Дата: Субота, 18.02.2012, 18:53 | Повідомлення # 126

1. Проверять документы Вы имеете право только согласно ст.11п.2 ЗУ про М
2. Не нарушает, значит, нечего останавливать (ст.11п.21-1 ЗУ про М), а как Вам проверить это ваши проблемы.(Если каждый ИДПС будет останавливать автомобиль лишь потому что « а как же проверить …..»), то всем на работу нужно будет выезжать за три часа раньше, а может и за все пять…
3. Если Вы подозреваете, что у меня переваренные номера кузова , то составляйте протокол задержания и предъявите постановление суда о проникновении Вас в мою частную собственность (ст. 30 Конституции Украины; п.11 Постановления Пленума Верховного суда Украины №2 от 28.03.2008; ст. 19 Конституции)
4. Если Вы подозреваете, что я перевожу оружие, наркотики и др. запрещенные законом предметы , то составляйте акт досмотра, минимум два свидетеля и если ваши подозрения построены лишь на вашем умысле и не подтверждены документально или свидетелями, то так же постановление суда о проникновении Вас в мою частную собственность (ст. 30 Конституции Украины; п.11 Постановления Пленума Верховного суда Украины №2 от 28.03.2008; ст. 19 Конституции)
5. Если похожая машина в угоне, просим предъявить у Вас доказательства ( согласно ст.5 ЗУ «Про доступ до публічної інформації») или номер тел. дежурного части и т.д. где можно будет узнать данную информацию.
6. Все Ваши( ИДПС) действия должны быть строго последовательными и с соблюдением всех законодательных актов и законов Украины
komrad
Генерал-полковник

Дата: Субота, 18.02.2012, 19:52 | Повідомлення # 127

Каким ЗАКОНОМ установлена ПРОЦЕДУРА вчинення дії, та способи правомірної поведінки (при отработках)при реалізації своїх владних повноважень.???????????????????
komrad
Генерал-полковник

Дата: Понеділок, 20.02.2012, 01:19 | Повідомлення # 128

Quote (DAI)
Подивляться документи, якщо все гаразд то "щасливої дороги".

Стаття 11. Права міліції

Міліції для виконання покладених на неї обов'язків надається право:

2) перевіряти у громадян при підозрі у вчиненні правопорушень документи, що посвідчують їх особу, а також інші документи, необхідні для з'ясування питання щодо додержання правил, нагляд і контроль за виконанням яких покладено на міліцію;
Вот,я могу спросить у инспектора: есть ли подозрение что я совершил какое либо правонарушение...
хочу добавить кое что.Обычно говорят что идет операция такая то(документ например) ,а дальше покажите документы.Я не обязан участвовать в операциях ,более того меня к этому принуждать не имеют права.Почитайте ст 6 Закона Украины про милицию.Я могу сказать, что не хочу брать участие в этой спецоперации -принуждать меня никто не имеет право.Если я покажу документы -значит я взял в ней участие.Так то.И говорю ИДПС, что принуждая меня все пойдут лесом по ст 365 УК.Так то.
Стаття 6. Сприяння державних органів, громадських об'єднань, трудових колективів і громадян у виконанні завдань міліції

Державні органи, громадські об'єднання, службові особи, трудові колективи, громадяни зобов'язані сприяти міліції в охороні громадського порядку і боротьбі із злочинністю.

Міліція має право для виконання покладених на неї завдань залучати громадян за їх згодою до співробітництва у порядку, встановленому законами, що регулюють профілактичну та оперативно-розшукову діяльність. Примусове залучення громадян до співробітництва з міліцією забороняється.
СонЯ
Перехожий

Дата: Вівторок, 27.03.2012, 02:07 | Повідомлення # 129

Скажіть, будь ласка, чи можна так паркуватись? Якщо ні, яке за таке порушення передбачене покарання?

DAI
Перехожий

Дата: Вівторок, 27.03.2012, 10:41 | Повідомлення # 130

ДАІ за таку парковку не притягує до відповідальності, нічим не передбачено, а от еколог може притягнути за пошкодження зелених насаджень. Тому з цим питанням потрібно звертатися до міської ради. Штраф якщо не помиляюсь від 340 грн.

DAI.Kuznecovsk@yandex.ua
offset
Гість

Дата: П'ятниця, 30.03.2012, 09:28 | Повідомлення # 131

Quote (komrad)

Зупиняти автомобіль працівник ДАІ може тільки на законних підставах. Такої підстави, як "Перевірка документів" не існує і тому вона незаконна. Всі дії працівника ДАЇ чітко прописані в законах і внутрішніх наказах. Якщо працівник ДАЇ задає громадянам України питання "як же спіймати порушника, не порушуючи закони" то це наводить на роздуми...подробиці тут http://roadcontrol.org.ua/
Flashpoint
Своя людина

Дата: П'ятниця, 30.03.2012, 13:55 | Повідомлення # 132

Quote (komrad)
Каким ЗАКОНОМ установлена ПРОЦЕДУРА вчинення дії, та способи правомірної поведінки (при отработках)при реалізації своїх владних повноважень.???????????????????

Зачем задавать вопрос - заранее зная на него ответ? http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0576-09 Пиар? Нас уже давно знают Ровенские, Владимирецкие, Сарненские, Луцкие, Ковельские, Тернопольские и Киевские ДАИшники ... давай будем заниматься делом! Нельзя "впихнуть невпи**емое", если человек (водитель,пешеход) не будет сам желать повышать свой уровень знаний и не перестанет давать взятки - ничего не сделаешь ... менталитет такой! sad Кто хочет сам находит наши тел. и спрашивает, консультируеться ... остальным это не надо! sad Сам знаешь сколько проблем у нас в городе, а решать их ни кто не хочет, так-что давай уже заниматься чем-то большим - знаками, дорогами, разметкой ... ведь на основании нарушения со стороны водителя/пешехода именно этих элементов дороги, происходит наказание оных ИДПС ДАИ, вот чем можно заслужить благодарность от жителей нашего города! up
По поводу проверки документов ... залетая в "денежный оазис" нашего города Ровенские, Сарненские, Владимирецкие ДАЙцы просто теряються от и обалдевают от такого обилия багатых и глупых хозяев доргих и не очень "железных коней" shock и останавливая машины ищут водителей с запашком что-бы "развести на бабки" или на крайняк оформить по ст. 130, дукументы им нах*р не надо ... ГБДД (Гони Бабло и Дуй Дальше) - живой пример (которому ты был свидетель) приезда Сарненских и тот чел! angry Можно было "отбить" тот протокол по 130 и "отодрать" этих залетных ГАЙцев на белой бэхе ... но чувак реально пьяный был!!!! angry Ведь так?
Если водитель не спешит и может чуть уделить время, то некоторый образец общения можно людям и показать ...

http://www.youtube.com/watch?v=6skyfnPA-_M up

если времени нет, разговор короткий: - "Спешу! Не выпивший и не пьяный!" - а если начнут трепать нервы, вот тут-то знания или твой тел. разумному водителю да поможет не только "отбиться", но и наказать гавнистого ГАЙя! Хватит их у нас тролить, занимемся дело! snap deal
P.s. Как сказал один общий товарищь: -" .... наших (Кузнецовских) ДАЙцев надо в Красную книгу заносить, вымрут как диназавры и начнем ездить по дорогам города пьяные и по принципу "у кого пошыре да побольше"!

Мы окружены! - Отлично, теперь мы можем атаковать в любом направлении!
Valera
Гість

Дата: П'ятниця, 30.03.2012, 22:50 | Повідомлення # 133

Є питання на рахунок автобусної лінії яка знаходиться по дорозі з автовокзалу до берізки. По суті розмітка показує що це автобусна лінія але ось знаку нема! Така ситуація. Я даю дорогу пожежному автомобілю з вімкненими проблисковими маяками виїждаючи на ліву смугу і тьотя виконує маневер ( переходить дорогу) дякуючи гальмам вона залишилась жива. Ось таке питання як би я виїхав на авт. лінію я порушив би ПДР. наголошую знака немає. І ще прохання робіть ви щось з цими пішоходами!
Flashpoint
Своя людина

Дата: Субота, 31.03.2012, 14:25 | Повідомлення # 134

У нас власть сделала ответ на наш запрос об отсутствии денег на установку новых знаков и ремонт старых, но есть надежда вздрючить их при помощи ГАИ, если опять мер и в.и.о. директора КМКП не прибегут к и.о.нач. милиции с жалобой. angry

Мы окружены! - Отлично, теперь мы можем атаковать в любом направлении!
DAI
Перехожий

Дата: Вівторок, 03.04.2012, 19:24 | Повідомлення # 135

По бульвару Т. Шевченка, щоб пропустити спецавтомобіль не потрібно виїзджати на крайню ліву смугу. Якщо на автомобілі увімкнено проблискові маячки синього кольору то водій повинен зменшити швидкість та прийняти вправо, щоб пропустити спецавтомобіль. Я не рахую за порушення ПДР, якщо цей водій і виїде на крайню праву смугу, щоб це зробити.

DAI.Kuznecovsk@yandex.ua
Форум » Громадське життя » Міліція, ДАІ, МЧС » Спілкування з ДАІ нашого міста ( питання та відповіді ) (Обговорення з ДАІ всіх практичних питань з ПДД та інше!)
Сторінка 9 з 13«1278910111213»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів