34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // ИНФОРМАЦИОННАЯ ЛЕНТА - Сторінка 6 - Форум

ИНФОРМАЦИОННАЯ ЛЕНТА - Сторінка 6 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 6 з 47«12456784647»
Форум » Громадське життя » Міліція, ДАІ, МЧС » ИНФОРМАЦИОННАЯ ЛЕНТА (Полезная информация для а/любителей,пешеходов и т.д)
ИНФОРМАЦИОННАЯ ЛЕНТА
komrad
Генерал-полковник
Група: Модераторы
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Неділя, 04.03.2012, 22:29 | Повідомлення # 76

Якщо зупинив інспектор даі, що робити

ІДПС
На вимогу ІДПС, зупинитися з дотриманням вимог п.2.4 ПДР. Прочитати п.15.9 ПДР, вивчити напам'ять. Якщо ІДПС вказує місце зупинки ТЗ з порушенням правил дорожнього руху, то зупинятися не можна, а спочатку доїхати за своїм маршрутом до того місця, де зупинка не заборонена і тільки там зупинитися. Якщо в темний час доби машина ДПС і ІДПС стоять на неосвітленій ділянці дороги і при взмахом жезла не була включена «люстра», то теж можна не зупинятися (п.24.2 Інструкції). Також ІДПСу заборонено вночі (це коли Сонце нижче рівня горизонту) зупиняти другий ТЗ (п.24.3.6 Інструкції).
2. Включити аварійну сигналізацію, виключити всі фари і габарити, закрити дверні фіксатори, закрити всі стекла, своє трохи опустити вниз, двигун не глушити. Якщо ІДПС після Вашої зупинки не почав рухатися в сторону Вашої машини, то можна сміливо їхати.
3. Не виходити з машини в принципі, ні відразу, ні потім у процесі розмови. Це гарантує Вам, що без протоколу затримання Вас не відвезуть у РВВС.
4. Включити відеозапис і чекати ІДПС. Пристрій, яким знімаєте повинна бути надягнута ремінцем на руку або перебувати в місцях, недоступних для ІДПС місці. Запис вести постійно, не переривати.
5. Відразу вимагати в ІДПС надати службове посвідчення у розгорнутому вигляді (читаємо п.4.2.3) (ч.2 ст.5 З-ну «Про міліцію»). Якщо посвідчення не пред'явлено або говорять, що воно в машині, або пред'являють так, що неможливо прочитати з нього всі дані, то закривайте скло і їдьте. Після чого набирайте будь-який телефон (102 - розмова записується, довіри ДАІ 65-06-83, черговий ДАІ 48-11-11) та повідомляйте, що в такому місці Вас зупинив хтось, одягнений як ІДПС, представився так, але не надав посвідчення, службової машини Ви не помітили, після чого поїхали.
6. Якщо посвідчення пред'явили, то продиктувати вголос номер жетона, ПІБ, посаду, № посвідчення, до якого числа воно дійсно. Сказати: Дата, час. ІДПС такий, попереджений про те, що ведеться запис розмови. Якщо справа відбувається вночі, то світити на посвідчення ліхтариком, потім посвітити на фото в посвідченні, а потім в обличчя ІДПС, для звірки особи з фотографією. Якщо починають: Нас знімати заборонено, то: Згідно ст.19 Конституції дозволено все, що не заборонено, повідомте мені статтю Закону, за якою знімати забороняється. Ст.3 З-ну «Про міліцію» говорить про те, що діяльність міліції є гласною. (Також почитати стст.9, 23, 43 З-ну «Про інформацію»). Якщо ІДПС починає знімати Вас, то: У відповідності зі ст.307 ГК я не даю Вам дозвіл на мою зйомку, тобто забороняю мене знімати. Також Ви порушуєте п.20.2 Інструкції. При продовженні зйомки буде написана скарга.
komrad
Генерал-полковник

Дата: Неділя, 04.03.2012, 22:31 | Повідомлення # 77

7. Вимагати повідомити причину зупинки (п.2.14в ПДР). Відповідно до ст.11 ч.21. З-ну «Про міліцію» і п.7.3 Інструкції їх всього ТРИ. Якщо ні одна з причин не підходить, то: У разі продовження бесіди буде написана Скарга на безпричинну зупинку транспортного засобу в ДАІ і заяву до прокуратури. Згідно ст.18 З-ну «Про звернення громадян» я маю право бути присутнім на розборі скарги, і я їм скористаюся.
8. Якщо причина - порушення знака обмеження швидкості, то: Відповідно до п.12.10 правил дорожнього руху мене не можна штрафувати, якщо разом зі знаком обмеження швидкості немає знака «Дорожні роботи».
9. Якщо Вас спіймали на «фен» або «Візир», то: Складайте протокол, але я з ним буду не згоден. В суді це прилад вже був визнаний незаконним для збору доказів.
10. Якщо причина - непрацюючі світлові прилади (неосвітлений номер), то: Відповідно до п.2.3 ПДР перед виїздом я перевірив технічний стан ТЗ. Все було нормально. У зв'язку з виниклою в процесі руху несправністю, в даний час я відповідно до п.9.9 ПДР рухаюся до місця стоянки ТЗ.
11. Якщо причина - «спецоперація». Ознакою спецоперації є бронежилети і автомати. У цьому випадку краще не чудити. Якщо автоматів немає, то: Якщо Ви мене в чомусь підозрюєте, то складайте протокол затриманя. Якщо не підозрюєте, то я поїхав. Нічого я Вам показувати не буду.
12. Якщо причина - «орієнтування», то: Якщо Ви мене в чомусь підозрюєте, то складайте протокол затримання. Якщо не підозрюєте, то я поїхав. Нічого я Вам показувати не буду.
13. Якщо причина - «тонування» або будь-яка інша технічна несправність, то показуємо на талон ТО, який відповідно до ст.29 З-ну «Про дорожній рух» є документом, який дає право їздити. У ст.35. З-ну «Про ДД» написано хто має виключне право проводити ТО. Не погоджуємося на перевірку техстану, тому що такою обов'язки у водія (ч.2 ст.16 З-ну «Про ДД») немає.
14. Якщо причина - недотримання рядності (рух в лівій смузі при вільній правій), то: Заздалегідь зайняв відповідне положення на проїзній частині для повороту наліво.
15. Якщо починають лякати приводом у РВВС, то вимагаємо вказати причину. Законним така дія буде тільки у випадку (ст.259 КпАП):
- Якщо на місці порушення скласти протокол неможливо (ІДПС не може заступити в наряд без протоколів (п.12.5 Інструкції));
- Якщо при собі немає документів, що засвідчують особу або 2х свідків, які можуть підтвердити Вашу особу;
Якщо при собі є документи, що засвідчують особу, або є можливість скласти протокол на місці, - не погоджується нікуди їхати.
16. Якщо намагаються вивудити Вас з машини: Запах спиртного з машини. На хвилиночку вийдіть сюди, то: З машини не вийду. Починайте складати протокол на алкоголь. Знаходьте 2х понятих. Потім вийду.
17. Якщо говорять: Ви на ВУ в окулярах, а за кермом без окулярів, то: Я в контактних лінзах.
18. При вимозі пред'явити номери кузова, аптечку, вогнегасник, знак аварійної зупинки, то: Зупинка ТЗ для перевірки чого б то не було є незаконним. Я не буду виконувати Ваші незаконні вимоги. З номерами і комплектацією ТЗ все в порядку. Згідно п.2.4Б правил дорожнього руху я Вам даю можливість все перевірити, але з машини не вийду, і нічого відкривати не буду.
19. При вимозі пред'явити вміст багажника (або салону):
1. Вимагати пояснення причин огляду транспортного засобу (п.2.14в ПДР).
2. Догляд ТЗ здійснюється у осіб, затриманих в адміністративному або кримінально-процесуальному порядку (ч.5, 6 ст.11 З-ну «Про міліцію»). Згідно з ч.8 ст.5 працівник міліції при затриманні зобов'язаний усно роз'яснити права затримувати особи, а також вручити письмово роз'яснення статей 28, 29, 55, 56, 59, 62 і 63 Конституції і встановлених законами прав затриманих осіб. От і зажадати від ІДПС: скласти протокол адмінзатримання (ст.261 КпАП) (або протокол затримання за підозрою у скоєнні злочина), письмово роз'яснити і вручити Вам копію (?). Після підписання цього протоколу Ви зобов'язані вийти з машини (бо інакше можуть вийняти), але там вже повинні бути Ваші знайомі.
3. Зателефонувати за телефонами довіри і повідомити про спробу провести незаконний огляд транспортного засобу.
4. Попередити, що для проведення огляду потрібна присутність двох понятих і обов'язкове складання протоколу огляду, огляду або обшуку (чч.4, 5 ст.264 КпАП, стст.181, 188, 190, 191 КПК).
20. Якщо Ви бачите, що причини зупинки немає, але документи все одно вимагають, то документи краще тільки пред'явити. На обурення ІДПС: Якщо я щось порушив - запрошуйте двох понятих, складайте протокол. При понятих (якщо до цього дійде) документи передати.
21. Якщо Ви від'їжджає від знаку «Зупинка заборонена» і Вас тут же зупиняє ІДПС і ставить Вам зупинку під знаком, то: Під знаком зупинився не я, а мій близький родич, про якого, відповідно до ст.63 Конституції, я Вам більше нічого не скажу.
22. Якщо причина зупинки все-таки є, то дізнатися у ІДПС, які документи він хоче отримати. Законних докув всього ТРИ: водійське посвідчення, талон до нього, реєстраційний документ на транспортний засіб. Якщо ІДПС називає документи якось по іншому (права, техпаспорт), то: У мене їх немає і де написано, що я їх повинен мати? Коли принесуть правил дорожнього руху, то: А. .. Водійське посвідчення! Це є. Передавати їх по одному, коментуючи даний процес. Якщо є бажання показувати їм інші документи, то тільки у Ваших руках. Якщо у них є бажання побачити інші документи (у тому числі талон ТО, довідку про ДТП, дозвіл на тонування, на зйомки), то нехай повідомляють, на підставі якого Закону вони їх вимагають.
komrad
Генерал-полковник

Дата: Неділя, 04.03.2012, 22:32 | Повідомлення # 78

23. Якщо вимагають поліс (сертифікат) страхування, то згідно ст.21.2 З-ну «Про обов'язкове страхування» договір надається ТІЛЬКИ при: техогляді, реєстрації / перереєстрації ТЗ, складанні протоколу, оформленні ДТП. Не показуємо, незважаючи на те, що по ПДР Ви надати договір зобов'язані.
24. Якщо ІДПС, взявши Ваші документи, виїжджають, моментально викликайте міліцію: Мене тільки що пограбували. Украли документи. Куди під'їхати. І фіксуйте факт пограбування. PS У Вас повинно бути ПІБ ІДПСа і відео.
25. Сказати, щоб не тягнули із заповненням протоколу, тому що Ви будете телефонувати за телефонами довіри ДАІ (044) 272-46-59. Дзвінок на телефон довіри: На такому посаді в такий час зупинений співробітником ІДПС таким, пред'явлені такі усні обвинувачення (або не пред'явлені), письмовий протокол не становить, натякує на дачу хабара. (Записати, хто прийняв дзвінок).
26. Якщо просять написати в протоколі, що Ви не проти заповнення протоколу російською мовою, то: Я це напишу, коли Ви його повністю заповніть та передасте мені. Якщо Ви добре знаєте українську, то можете відповісти: Я проти і наполягаю на заповненні на українській.
27. У разі якщо протокол написаний і Вам його принесли, то:
1. У ст.256 КпАП зазначено зміст протоколу про адміністративне правопорушення. УВАЖНО читаємо протокол. Чи всі графи заповнені? Чи правильно все вказано? На ВСІХ порожніх місцях (особливо свідки) ставимо велику літеру Z.
2. У протоколах є місця для підписів: під порушенням, під коментарем і під тим, що з ст.63 Конституції і ст.268 КпАП нас ІДПС ознайомив. Вимагаємо ознайомити. Якщо у відповідь мукають (а зазвичай мукають), то пишемо: «З ст.63 Конституції і ст.208 КпАП не ознайомлений» і підписуємося. Якщо ознайомили, то вимагати українською.
3. У протоколі ЗАВЖДИ пишемо: «З протоколом не згоден, нічого не порушував, всі докази приведу в суді. До протоколу додаються письмові клопотання про перенесення строків розгляду справи та звернення за юридичною допомогою. Схема не складалася». Також можна додати вже для суду: «До / після обстановки мною знята на фото / відеокамеру місце події, світлофор, дорожня розмітка, перехрестя тощо» Якщо схема складалася, в будь-якому випадку перед її підписанням пишіть прямо на ній: «Не згоден, схема зі поставлено «на око» без дотримання масштабу, без точного вимірювання відстаней, без прив'язки до місцевості, використовувалися не сертифіковані вимірювальні засоби». На прохання ІДПС (або якщо обіцяли): З голосу із заповненням протоколу російською мовою.
4. Якщо з Вами хтось їхав (не важливо родич чи ні (ст.272 КпАП)), то в поясненнях записуємо його як свідка. «При зупинці ТЗ зі мною в машині знаходився свідок - ім'я». Такого свідка ЗАВЖДИ заслухають у суді.
5. Якщо під час Вашого спілкування з ІДПС з його боку були будь-які погрози, то обов'язково заносимо це в протокол: У процесі спілкування ІДПС також називав мене редискою і обіцяв відібрати права.
6. Дістаємо з бардачка клопотання. Заповнюємо, докладаємо до протоколу. Якщо штраф все одно виписали на місці, то це порушення КпАП, на підставі чого протокол і штраф в ДАІ будуть визнані незаконними.
7. Відповідно до ч.2 ст.254 протокол заповнюється у двох примірниках, один з яких має залишитися у Вас. Процес такий: Отримуємо на руки копію, підписану ІДПС, підписуємо її в місці, що «Копію отримав». Підписуємося про те ж на оригіналі, оригінал віддаємо. Якщо ІДПС даний процес не подобається, то аргументація така: Тут написано ОТРИМАВ - це минулий час. Не буду підписувати поки не отримаю копію. Після отримання копії НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ віддавати її ІДПС НАЗАД В РУКИ.
8. Зазвичай ІДПС відразу приносить і протокол і постанову. Якщо у Вас в руках виявилося підписані 2 протокола і 2 постанови, то назад повертаємо 1 протокол, 1 постанови та клопотання. Постанова виписана незаконно. Пишемо скаргу в ДАІ, просимо скасувати штраф і протокол, покарати ІДПС. ІДПС одержує догану.
28. Оскаржити дії ІДПС до прокуратури.
29. Оскаржити дії ІДПС в суді.
Загальні зауваження:
1. Не використовувати цю Пам'ятку наполовину. Якщо Ви віддасте свої документи ІДПС, не взнавши його ПІБ, а потім почнете качати права, то нічого доброго з цього не вийде.
2. Не розтікатися думкою по древу. Все має йти по Вашому сценарієм, і Ви повинні знати, що будете робити на наступному кроці. При розмові з ІДПС припиняти його спроби поговорити на абстрактні теми, тому що: «Під час несення служби працівнікам підрозділів ДПС забороняється: ... вступати в розмови з учасниками дорожньо-нього руху з питань, ЯКІ НЕ мають відношення до служби». (П.18.1 Інструкції).
3. Судячи з переглянуто відео, ІДПС часто починають розумувати на предмет: А може у Вас автомобіль краденийний / А може Ви щось переносьте незаконне / А дайте свій телефон / камеру / ще що я його перевірю, може він крадений. Відповідь: Ви мене підозрюваних у скоєнні правопорушення? Якщо ні, то посилати всіх до лісу. Якщо так, то в цьому випадку ІДПС ПОВИНЕН вас затримали і скласти протокол затримання за своїм підозрою. І тільки після цього в рамках проведеного ОБШУКУ (з протоколом обшуку і двома свідками) він може самостійно у Вас вилучити особисті речі, і на щось їх перевірити.
4. Часто вимагають документи на підставі того, що так написано в ПДД, називаючи перевірку документів, причиною зупинки. Відповідь: Ви зупинили мене незаконно, а я не зобов'язаний підкорятися незаконним вимогам ІДПС. Документи не передам. Можу тільки надати.
5. Якщо при розмові починають тикати. Відповідь: ІДПС, навіщо на камеру порушуєте ч.2 ст.5 З-ну «Про міліцію» і не проявляєте високу культуру і такт. Вам тикати ІДПСу не заборонено.
6. Якщо починають погрожувати (зараз поїдемо в РВВС, закриємо тебе на 15 діб і т.п.), то йти у глуху оборону, дзвонити всім кому тільки можна, щоб приїхали. ІДПС: З Вами і напарником спілкуватися не буду, викликайте старшого. Це як мінімум дасть Вам час. Тим більше, що згідно з рішенням Конституційного суду у справі № 23рп-2009 від 30.09.2009, громадянин має право при спілкуванні з органами влади на надання йому правової допомоги, фахівцем у галузі права, не обов'язково адвокатом. Тому: Ніяких пояснень і дій, в т.ч. по передачі документів мною проводитися не буде, до прибуття на місце особи, яка буде захищати мої інтереси. На цьому водій повинен замовкнути і знову телефонувати адвокату, всім і вся. До його приїзду ніякого спілкування з працівниками ДАІ.
7. 28. Взаємовідносини працівників підрозділів ДПС з учасниками дорожнього руху.
28.9. 3 метою запобігання конфліктним ситуаціям, об`єктивного розгляду справ, а також як допоміжний засіб для попередження протиправних дій та розкриття правопорушень допускається використання фото-, кінозйом-ки, відеозапису та звукозаписувальної техніки, а під час оформлення матеріалів ДТП воно є обов`язковим.
У зв'язку з цим при конфліктних ситуаціях (тобто коли Ви не згодні): Шановний ІДПС, у Вас немає відео або свідків, які могли б підтвердити або спростувати те, що Ви мені ставиться в провину, тому давайте обмежене нічімся усним зауваженням.
8. НЕЗАКОННІ ВИМОГИ ІДПС виконання не підлягають. Ч.1 ст.3 З-ну «Про міліцію», чітко говорить, що «Діяльність міліції будується на принципах законності». У разі будь-яких вимог з боку ІДПС: В із-но з ч.4 ст.5 З-ну «Про міліцію», повідомте мені на підставі якого Закону Ви від мене вимагаєте те і те. Якщо не називають, то: Оскільки Ви не можете обгрунтувати законність своїх вимог, то я вважаю їх незаконними і виконувати не буду.
9. Якщо Ви відмовляєтеся виконувати якісь вимоги ІДПС, то в кінці фрази частіше додавайте: Якщо Ви вважаєте, що я щось порушую - складайте протокол. І ще одне: Чи будуть ще якісь законні вимоги?
10. Якщо пообіцяли написати скаргу, то написати обов'язково. У скарзі завжди просити розглянути питання про звільнення ІДПС з органів МВС.
11. І головне: ПОСМІХАЙТЕСЬ, краще нахабно.
komrad
Генерал-полковник

Дата: Вівторок, 06.03.2012, 00:55 | Повідомлення # 79

Що робити, якщо додому прийшла міліція

Дивує? Чи навпаки, були жертвою візитів міліціонерів додому? Насправді, Ви маєте право не впускати правоохоронців до власного будинку, якщо вони не мають судового рішення. Як діяти?
1. Якщо до Вас у двері дзвонить особа в міліцейській формі, не відкривайте одразу двері. Це право Вам гарантується статтею 30 Конституції України. Кожному гарантується недоторканність житла. Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду. У невідкладних випадках, пов'язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливи інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку".

2. Говоріть через вічко, вимагайте, аби особа розбірливо назвала своє прізвище, звання, пред’явила службове посвідчення та причину свого візиту. Під час розмови особа повинна говорити ввічливо.

3. Якщо причина візиту видається Вам підозрілою, і Ви маєте якісь побоювання, стверджуйте, аби міліціонер залишив Вам під дверима або у поштовій скриньці повістку про виклик до міліції.

4. Якщо міліціонер грубіянить, погрожує Вам, вимагає негайно відчинити двері, - поясніть, що згідно ж з тією 30 статтею Конституції, Ви маєте повне право не відчиняти дверей, і усі погрози є безпідставними.

5. Якщо міліціонер не заспокоюється, продовжує погрожувати, намагається пошкодити Ваші двері: телефонуйте до «102» та повідомляйте, що у Ваше помешкання незаконно вламуються невідомі особи (адже міліціонер може виявитися «липовим»). Також дзвоніть сусідам, аби вони на власні очі побачили дії правоохоронця: тоді вони зможуть підтвердити Ваші слова.

І лиш у випадку, якщо правохоронець має рішення суду, він може увійти у Ваше помешкання. Якщо міліціонери хочуть зробити обшук у Вашому помешканні, отримати рішення суду їм легше, ніж роздрукувати аркуш з принтера. Тому якщо до Вас прийшли вже з готовим рішенням, необхідно зателефонувати адвокату, перш ніж відкривати двері правоохоронцям та комусь, хто після фрази: «До мене прийшла міліція» одразу почне писати про це в інтернеті. «Розголос - наш головний і єдиний захист. Якщо вас одразу після візиту чи обшуку забирають на допит (вони полюбляють робити саме так), вимагайте, щоб вам залишили повістку. Це юридичний документ, у якому написано, куди, на котру, до кого і в якості кого, і по якій справі вас викликають. Вона потрібна для того, щоб ви просто не зникли. Не бійтесь з першої хвилини здіймати бучу і писати скарги. Міліціонери роблять вигляд, що цього не бояться, але насправді бояться дуже. Криками про репресії щосили заганяйте цю владу у міжнародну ізоляцію. Коли ця загроза стане реальною, репресії припиняться».
komrad
Генерал-полковник

Дата: Вівторок, 06.03.2012, 19:49 | Повідомлення # 80

В Украине депутаты хотят вернуть письма счастья из ГАИ
http://youtu.be/sOElTxPxLIY
komrad
Генерал-полковник

Дата: Середа, 07.03.2012, 19:06 | Повідомлення # 81

Верховная Рада хочет узаконить эвакуацию машин
Народные избранники подготовили законопроект, которым в числе прочего предлагается узаконить эвакуацию машин, если они неправильно запаркованы.
Законопроектом №5220-д от 27.02.2012, который больше известен увеличением штрафов и возвращением к практике применения так называемых «писем счастья», народные избранники решили еще и узаконить эвакуацию машин, запаркованных с нарушением правил остановки и стоянки, если их размещение мешает движению. А заниматься этим хотят обязать гаишников.
Так, согласно поправкам, внесенным в ст. 265-2 Кодекса Украины «Об административных правонарушениях», если неправильно запаркованная машина мешает движению, работники ГАИ будут иметь право временно задержать ее путем блокировки или эвакуацией на штрафплощадку. Правда, в данном случае явное недоумение вызывает норма, разрешающая блокировать ТС – разве с заблокированными колесами транспорт перестанет мешать движению?
Напомним, что ранее эвакуация машин активно применялась парковщиками в больших мегаполисах Украины, но ее неоднократно запрещали суды, мотивируя свое решение тем, что подобная практика не предусмотрена действующим Кодексом Украины «Об административных правонарушениях» – на сегодняшний день за неправильную парковки предусмотрен только штраф в размере 255-340 грн.
komrad
Генерал-полковник

Дата: Середа, 07.03.2012, 19:10 | Повідомлення # 82

Пишется по каждому факту беспричинной остановки, сверки номеров агрегатов, осмотра багажника и салона автомобиля.
До Управління ДАІ МВС України
04071 м. Київ, вул. Лук’янівська 62

Від: Ф.І.О
адреса

З А Я В А

Предметом даної заяви є повідомлення про порушення чинного законодавства працівниками спецзагону ДПС(ДАІ) при МВС України.

Суть справи:

00.00.2012 року приблизно о 00:00 на вул. ___________ №_ знаходився патруль ДАІ спецзагону ДПС при МВС України на службовому автомобілі д\н _____. Приблизно о 00:00 працівник ДАІ без наявних для цього підстав зупинив транспортний засіб д\н _______. Перевіривши документи/ доглянувши підкапотний відсік/ доглянувши багажник/ доглянувши салон авто, працівник ДАІ відразу відпустив водія зупиненого автомобілю.

Згідно Доручення Президента України від 1 вересня 2011 року, доручається голові МВС України Анатолію Могильову забезпечити проведення роз'яснювальної роботи серед працівників підрозділів міліції щодо застосування Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень», зокрема щодо права працівників підрозділів міліції зупиняти транспортні засоби лише у випадках, передбачених цим Законом, з обов'язковим повідомленням водія про причину зупинення транспортного засобу, суть вчиненого правопорушення.

Відповідно до ст. 254 КУпАП про вчинення адміністративного правопорушення складається протокол уповноваженими на те посадовою особою. Таким чином, працівник ДАІ зупинивши водія автомобілю д\н _______ був зобов’язаний повідомити водію суть вчиненого правопорушення та скласти відносно водія адміністративний протокол. Проте, ніяких протоколів працівник ДАІ не складав.

З наведеного випливає, що або працівник ДАІ не повідомив водію суть вчиненого правопорушення, чим порушив вимоги Доручення Президента України від 1 вересня 2011 року, або повідомив суть вчиненого правопорушення, але не склав адміністративний протокол, чим порушив вимоги ст. 254 КУпАП.

На підставі викладеного, керуючись Законом України «Про звернення громадян»,

ВИМАГАЮ:

1. Провести ґрунтовну та всебічну перевірку даної заяви.

2. Притягнути до дисциплінарної відповідальності винного працівника ДПС спецзагону ДПС при МВС України за порушення вимог чинного законодавства під час зупинки транспортного засобу ______ 00.00.2012 року.

3. Надати вмотивовану відповідь про результати розгляду заяви та вчинені дії.

__.__.2012р. Ф.І.О.
komrad
Генерал-полковник

Дата: Четвер, 08.03.2012, 18:07 | Повідомлення # 83

2012 МВС і злочинність в Україні
http://youtu.be/_zU-ccyquug
komrad
Генерал-полковник

Дата: П'ятниця, 09.03.2012, 11:38 | Повідомлення # 84

Рахунок за штрафмайданчик визначає суд
Витрати органів внутрішніх справ, пов'язані з розшуком транспортних засобів боржника, стягуються з боржника за ухвалою суду.

Після прийняття змін до Постанови КМУ №1102, яка регламентує порядок розшуку та тимчасового затримання транспортного засобу боржника органами ДАІ у виконавчому провадженні, ЗМІ та Інтернет- видання зарясніли повідомленнями про зловживання власників спеціальних майданчиків, які відмовляються повертати автомобіль власнику, вимагаючи сплати коштів за свої послуги у розмірі, який є явно завищеним.

Мова йде про випадки, коли боржник сплатив борг, отримав у державного виконавця постанову про закінчення виконавчого провадження, якою також знято арешт з автомобіля та припинено його розшук.

Хочу зазначити, що розшук, тимчасове затримання та зберігання транспортного засобу боржника органами ДАІ, у даному випадку, охоплюється поняттям «розшук транспортного засобу боржника у виконавчому провадженні».

Відповідно до частини 3 статті 40 Закону України «Про виконавче провадження», витрати органів внутрішніх справ, пов'язані з розшуком транспортних засобів боржника, стягуються з боржника за ухвалою суду.

Таким чином, право визначати правомірність та обґрунтованість таких витрат та їх розмір, надано виключно суду.

Будь які дії пов’язані з намаганням власника спеціального майданчика, або стоянки, після винесення державним виконавцем постанови про закінчення виконавчого провадження, зняття з автомобіля арешту та припинення його розшуку, ставити в залежність повернення автомобіля від сплати його власником суми за перебування транспортного засобу боржника на такому спецмайданчику є неправомірними, та можуть вважатись кримінально карним діяннями, відповідальність за яке передбачено статтею 366 «Самоправство» Кримінального кодексу України.
komrad
Генерал-полковник

Дата: П'ятниця, 09.03.2012, 15:57 | Повідомлення # 85

Зразки бланків клопотання що додаються до протоколів
КЛОПОТАННЯ

про місце розгляду справи
(в порядку ч.1 ст.268 КУпАП: «особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: …заявляти клопотання»)

«___»_____________20__ року стосовно мене складено протокол №_____________ про вчинення мною адміністративного правопорушення, передбаченого ч.__ст._____КУпАП.
У відповідності до ч.1 ст.276 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.
Як вбачається з матеріалів справи, місце вчинення інкримінованого мені правопорушення збігається з місцем складення стосовно мене протоколу про вчинення адміністративного правопорушення.

Дана територіальна одиниця значно віддалена від мого місця проживання. Термін мого подальшого перебування в місцевості, де складено протокол, досить обмежений, а розгляд справи на даний час унеможливлюється необхідністю скористатися правовою допомогою (про що заявлено клопотання). Повторний приїзд на розгляд справи до даної місцевості значно ускладнюється територіальною незручністю та суворою трудовою дисципліною за місцем роботи.
У зв’язку з цим моя явка на розгляд справи може стати взагалі неможливою, що значно ускладнить своєчасність розгляду справи. А в разі розгляду справи за моєї відсутності з поважних причин, буде порушено принципи повноти, всебічності та об’єктивності розгляду справи, що неодмінно призведе до скасування винесеної постанови у справі.
Для таких та інших подібних випадків законодавцем створено норму – ч.2 ст.276 КУпАП, згідно якої справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80, 81, 121 - 126, 127-1 - 129, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130 і статтею 139 (коли правопорушення вчинено водієм) цього Кодексу, можуть також розглядатися за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників.
Таким чином, із врахуванням зазначених обставин, розгляд справи про адміністративне правопорушення буде доречніше здійснити за місцем мого проживання, що в повній мірі відповідатиме завданням провадження у справі про всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин справи.
Враховуючи викладене, керуючись ч.1 ст.268, ч.2 ст.276 КУпАП,

П Р О Ш У:

1. Долучити дане клопотання до матеріалів справи про адміністративне правопорушення.
2. Розгляд даної справи про адміністративне правопорушення здійснювати за місцем мого проживання.
3. Про дату, час та місце розгляду справи повідомити письмово.

"___" ____________20__ р.

Дата: П'ятниця, 09.03.2012, 15:58 | Повідомлення # 86

КЛОПОТАННЯ

про надання права на захист
(в порядку ч.1 ст.268 КУпАП: «особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: …заявляти клопотання»)
«___»_____________20__ року стосовно мене складено протокол №_____________ про вчинення мною адміністративного правопорушення, передбаченого ч.__ст._____КУпАП.
Згідно ч.1 ст.268 КУпАП особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи.
Зазначене право на правову допомогу гарантується статтею 59 Конституції України: «Кожен має право на правову допомогу… Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав.». Дане право є непорушним та не може бути обмежене в жодному випадку в силу ст.64 Конституції України: «Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України. В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтею 59, цієї Конституції.»
Оскільки, у вчиненні адміністративного правопорушення винним себе не вважаю та не володію достатніми знаннями у галузі законодавства про адміністративні правопорушення, мені необхідна кваліфікована правова допомога при розгляді даної справи, зокрема, для складання й написання ґрунтовних заперечень та пояснень, надання додаткових документів, встановлення необхідних фактів.
Враховуючи викладене, керуючись ч.1 ст.268 КУпАП, ст.ст.59, 64 Конституції України, з метою всебічного, повного і об’єктивного з’ясування обставин справи, вирішення її в точній відповідності з законом,

П Р О Ш У:

1. Долучити дане клопотання до матеріалів справи про адміністративне правопорушення.
2. Надати мені можливість реалізувати моє право на правову допомогу.
3. Надати мені час для вибору захисника моїх прав, у зв’язку з чим розгляд справи про адміністративне правопорушення відкласти на іншу дату.
4. Про дату, час та місце розгляду справи повідомити письмово.

Дата: П'ятниця, 09.03.2012, 15:59 | Повідомлення # 87

КЛОПОТАННЯ

про відкладення розгляду справи
(в порядку ч.1 ст.268 КУпАП: «особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: заявляти клопотання»)

У відповідності до ч.2 ст.33 КУпАП при накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Крім того, згідно ст.280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
На даний момент неможливо з’ясувати та документально підтвердити обставини, які пом’якшують чи обтяжують вину та ступінь вини. Також неможливо надати відомості, що характеризують мій майновий стан та мене особисто. Для підготовки та подання таких документів в якості доказів потрібен певний проміжок часу. Всі ці обставини підлягають безумовному встановленню, оскільки, впливають на відповідальність та її міру.
У зв’язку із зазначеним, розгляд справи на даний час неможливий та підлягає відкладенню на пізніший час.
Враховуючи викладене, керуючись ч.2 ст.33, ч.1 ст.268, ст.280 КУпАП, з метою всебічного, повного і об'єктивного з'ясування обставин справи, вирішення її в точній відповідності з законом,

П Р О Ш У:

2. Відкласти розгляд даної справи про адміністративне правопорушення на іншу дату.
3. Про дату, час та місце розгляду справи повідомити письмово.

Дата: П'ятниця, 09.03.2012, 16:08 | Повідомлення # 88

Інформація » Водителям на заметку: Что запрещено инспектору ГАИ

На этот раз мы расскажем водителям Кузнецовска, что нельзя делать инспектору ГАИ на дорогах. Инструкция № 111 во время несения службы запрещает инспектору ГАИ:

- Заходить без служебной необходимости в жилые дома и другие помещения;

- Обращаться к участникам дорожного движения на "ТЫ", применять угрожающие или обижающие жесты,

- допускать во время общения неуважительный тон, грубость, неуважительную подачу замечаний, фразы или реплики, которые унижают человеческое достоинство, угрозы;

- Предъявлять безосновательные обвинения;

- Применять во время несения службы технические средства и устройства, которые не сертифицированы в Украине, не прошли метрологическую проверку или имеют просроченное свидетельство;

- Использовать для несения службы личные транспортные средства;

- Нарушать или отступать от требований ПДД, за исключением случаев, предусмотренных законодательством.

Здесь мы сделаем небольшое отступление. Часто можно услышать вопрос - а могут ли инспектора ГАИ ставить служебные автомобили под запрещающими знаками или в иных местах, где требованиями ПДД запрещена остановка или стоянка? И, могут ли они в этих местах останавливать автомобили других участников дорожного движения? И многие неверно считают, что могут, потому что они находятся при исполнении служебных обязанностей. Дадим пояснение по данному вопросу.

Как известно статья 14 Закона Украины "О дорожном движении" гласит: "сотрудники МВД при исполнении служебных обязанностей могут отступать от отдельных требований Правил дорожного движения только в случае и при выполнении условий изложенных в них". Так вот, в ПДД в пункте 3.1 прямо написано, что отступать от пунктов правил сотрудникам МВД можно при условии включения проблескового маячка синего или красного цвета. То есть пока водитель патрульного автомобиля не включил, мигалку - он такой же участник дорожного движения, как и мы с вами, и обязан исполнять требования ПДД.

Продолжим рассмотрение перечня запретов для инспекторов ГАИ. Им так же категорически запрещено:

- Стоять перед или за остановленным транспортным средством;

- Останавливать патрульный автомобиль впереди остановленного автомобиля;

- Стоять спиной к участникам дорожного движения и движению транспортных средств;

- Останавливать в ночное время два и более транспортных средства. (Напомним, что в соответствии с ПДД, тёмное время суток - 30 минут после захода солнца и до его восхода).

- Осуществлять преследование нарушителей на транспортных средствах, не имеющих специальных звуковых и световых сигналов, на собственных или частных транспортных средствах;

- Преследовать водителей мопедов, мотоциклов без мотошлемов, если отсутствует информация о совершении ними преступления.

Требования к инспекторам ГАИ дополняются ещё одним документом - Распоряжение МВД Украины № 466 от 21.05.2009 г. "Про организацию работы подразделений ГАИ по профилактике правонарушений с использованием средств фото- и киносъёмки, видеозаписи". Основные пункты документа гласят:

- Контроль за соблюдение водителями ПДД с использованием средств фото и киносъёмки, видеозаписи должен осуществляться работниками ГАИ исключительно в форменной одежде, с нагрудным знаком и на служебном автомобиле;

- Не допускать осуществление контроля с мест, закрытых для визуального осмотра участниками дорожного движения;

- Исключить случаи безосновательной остановки транспортных средств;

- Исключить случаи документирования нарушений скоростного режима в зонах действия дорожных знаков, ограничивающих максимальную скорость, на въездах в населённые пункты, на расстоянии менее чем 1000 метров от его начала.

- Исключить случаи составления относительно водителей протоколов без доведения их вины или достаточных доказательств допущенных нарушений;

- Снимки фотофиксации должны содержать информацию о месте и времени совершения нарушения
komrad
Генерал-полковник

Дата: Неділя, 11.03.2012, 13:26 | Повідомлення # 89

О регистраторах и съемке частных лиц
http://youtu.be/Y0cnYq2i6T4
Провокация ГАИ
http://youtu.be/V-3bUbKocAo
О языках в Украине
http://youtu.be/JsL9WxDXJUY
komrad
Генерал-полковник

Дата: Неділя, 11.03.2012, 22:33 | Повідомлення # 90

Какие документы могут проверять ГАИшники

Госавтоинспекция распространила перечень документов, которые инспекторы могут потребовать у водителя частной машины, грузовика и маршрутки.

Согласно положениям пункта 21 статьи 11 Закона Украины «О милиции» работники ГАИ при документировании нарушений Правил дорожного движения и оформлении материалов ДТП имеют право проверять у водителей следующие документы:

Удостоверение водителя соответствующей категории;

Регистрационный документ на транспортное средство;

Наличие полиса автогражданки (страхового сертификата Зеленая карта), а в случае освобождения водителя, согласно законодательству, от обязательного страхования гражданско-правовой ответственности на территории Украины — соответствующие подтверждающие документы (удостоверение).

При этом, в соответствии со ст. 13 Закона «Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев наземных транспортных средств», от обязательного страхования в Украине освобождаются участники боевых действий и инвалиды войны, инвалиды I группы, которые управляют собственными машинами, а также лица, управляющие транспортным средством, принадлежащим инвалиду I группы, но в присутствии оного.

У водителей больших ТС

У водителей тяжелых и крупногабаритных автомобилей дополнительно проверяется разрешение на движение крупногабаритных и тяжеловесных транспортных средств по дорогам, улицам и железнодорожным переездам, выданное соответствующим подразделением ГАИ.

У перевозчиков опасных грузов

У водителей транспортных средств, которые перевозят опасные грузы, дополнительно проверяется наличие следующих документов, предусмотренных Правилами перевозки опасных грузов, утвержденными приказом МВД Украины от 26.07.2004 № 822:

Согласование маршрута перевозки опасного груза, выданного соответствующим подразделением ГАИ;

Свидетельство о допуске транспортного средства к перевозке определенных опасных грузов;

Свидетельство ДОПОГ (Европейское соглашение о международной дорожной перевозке опасных грузов) о подготовке водителей ТС, перевозящих опасные грузы;

Письменные инструкции на случай аварии или чрезвычайных ситуаций;

Договор обязательного страхования ответственности субъектов перевозки опасных грузов на случай наступления негативных последствий при перевозке опасных грузов.
Форум » Громадське життя » Міліція, ДАІ, МЧС » ИНФОРМАЦИОННАЯ ЛЕНТА (Полезная информация для а/любителей,пешеходов и т.д)
Сторінка 6 з 47«12456784647»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів