34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Я паркуюсь як... макака - Форум

Я паркуюсь як... макака - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 6123456»
Форум » Громадське життя » Міліція, ДАІ, МЧС » Я паркуюсь як... макака (Ну невже більше немає місця для парковки!)
Я паркуюсь як... макака
retliko
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Четвер, 01.03.2012, 19:55 | Повідомлення # 1

Перша макака припаркувалась на тротуарі біля бару "Токіо", ну напевне як поїсть суші то йому важко пересуватися. Це було близько 17:00, час пік для цього тротуару. Саме в цей час батьки забирають з садочка своїх дітей, деякі мами йдуть з колясками, і мусять обминати це авто! І що саме цікаве, в салоні встановлене дитяче крісло, значить і в нього діти є, а от розуму немає!!!
Вид спереду.

Вид ззаду.

На жаль це не вимираючий вид...
Flashpoint
Своя людина
Група: Модераторы

Дата: Четвер, 01.03.2012, 21:37 | Повідомлення # 2

biggrin lol biggrin lol Ну Вы и темку забацали в этом разделе facepalm shock ... теперь DAI каждый день (а в субботу раз по пять) будет выкидать сюда фото парковок наших авто под запрещающими знаками, в подтверждении написаных протоколов!!! Пипец!!!! smok

Мы окружены! - Отлично, теперь мы можем атаковать в любом направлении!
retliko
Перехожий

Дата: Четвер, 01.03.2012, 22:26 | Повідомлення # 3

Так на здоров'я, нехай фотографує biggrin . Просто я рахую, що потрібно бути об'єктивним.
Розумію ті ситуації коли вкрай необхідно зупинитись (десь перевищити, об'їхати, заїхати) всупереч ПДД, при цьому не створючи небезпеки для інших.
Але Ви мене вибачте, перекрити повністтю пішохідну доріжку (на фото чудово видно, що проїхати з коляскою не продершись через кучугури неможливо) тільки тому, що водію ліньки пройти зайвих ДЕСЯТЬ метрів (карман заїздний через десять метрів). Тут справа навіть не в ДАІ (можливо тема створена не в тому розділі, нехай модератори перенесуть якщо так), а в відносинах між учасниками дорожнього руху.
От і в цьому випадку, заради "пожрать суши" створив перепону на шляху багатьох людей!!!
Quit
Своя людина

Дата: П'ятниця, 02.03.2012, 23:00 | Повідомлення # 4

biggrin сміливий, бо в спальному містечку живе
Quote (retliko)
макака припаркувалась на тротуарі біля бару "Токіо"

поставив би десь в столиці, то там таких тільки і шукають шустряки, щоб потоптатись biggrin ... ой і негарна машина тоді стає

Життя прекрасне! Хто не згоден - на вихід!)
Flashpoint
Своя людина

Дата: Субота, 03.03.2012, 00:43 | Повідомлення # 5

Quote (retliko)
Так на здоров'я, нехай фотографує . Просто я рахую, що потрібно бути об'єктивним.

Согласен!
Quote (retliko)
Тут справа навіть не в ДАІ (можливо тема створена не в тому розділі, нехай модератори перенесуть якщо так), а в відносинах між учасниками дорожнього руху.

Не-е, дело в ГАИ biggrin просто там рядом живет один инспектор ...и мы с ним друг друга поняли! tongue
Про тему тоже молодец (хотя и плагиатор от AHimik)- переносить не надо, все правильно! Раз за справедливость то давай уж как есть, пусть и они (ГАИ) нас (хотя и не хочется) "дрючат" показывая наши (купленные за сало) знания ПДД! Жаль - но справедливость дороже! sad

СонЯ
Перехожий

Дата: Вівторок, 27.03.2012, 02:00 | Повідомлення # 6

Я не шофер, тому не знаю, може тепер так треба по-правильному паркуватись?

Перше, що прийшло в голову, коли побачила: шофер - (предположитєльно, новий власник ресторану, колишньої "Енергії"?), купив цю машинку на останні гроші і тепер завжди буде ставити її так, щоб з вікна було видно. А шо? І полюбоватись можна, і не вкрадуть...

Пустих парковочних місць буквально поруч - валом.

Flashpoint
Своя людина

Дата: Вівторок, 27.03.2012, 04:06 | Повідомлення # 7

Вы хотели сказать "власниця" авто ... така ниче себе ... симпатичная shades
В ПДД ничего про парковку на газонах нет, а для женщин приятно любоваться чем-то большим и красивым ... тем более после 8 Марта biggrin
А если серьезно то инфу отдайте в Горисполком инспектору по благоустройству ... она будет рада составить протокол!

einhell
Гість

Дата: Вівторок, 27.03.2012, 08:34 | Повідомлення # 8

Номер автомобіля в студію!!!!)))
Quit
Своя людина

Дата: Вівторок, 27.03.2012, 14:14 | Повідомлення # 9

biggrin прикольно, а кому заважає? на природу на шашлички всі виїжджають і на траву стають, ну помнеться трошки, той що rolleyes

Flashpoint
Своя людина

Дата: Вівторок, 27.03.2012, 21:12 | Повідомлення # 10

Quote (einhell)
Номер автомобіля в студію!!!!)))

VW Tuareg ВК9944ВА и что вы сделаете? smile
Quote (Quit)
прикольно, а кому заважає? на природу на шашлички всі виїжджають і на траву стають, ну помнеться трошки, той що

Может и не мешает, но кроме того что ломает бардюр, деревья, давит траву еще и на душе от такого (при пустой парковке) не приятно, вроде "белый человек" ставит свое авто где хочет, а я должен ограничиваться какими-то общественно-моральными законами и ограничениями! Бесит такое! P.s. Если-бы автор фото выпил/ла бутылку шампанского (за здоровье и красоту владелицы авто) и запустил/ла этой бутолкой в авто, а не сфоткал/ла ... было бы в натуре ..... п р и к о л ь н о biggrin

voldem
Гість

Дата: П'ятниця, 30.03.2012, 16:16 | Повідомлення # 11

А треба з балкону якусь гантельку кілограм так на 15 випадково скинути _)))

voldem
Quit
Своя людина

Дата: П'ятниця, 30.03.2012, 19:55 | Повідомлення # 12

Quote (voldem)
треба з балкону якусь гантельку

при чому тут машинка, ти гантельку, а тобі хату спалять і пішло-поїхало... може цивілізованішою пропозицією обійтись можна...

voldem
Гість

Дата: Субота, 31.03.2012, 11:37 | Повідомлення # 13

Quit, Можна і цивілізовано! Зробити норрмальні парковки у дворах ! Але в нас нема кому _(((

voldem
Flashpoint
Своя людина

Дата: Субота, 31.03.2012, 13:59 | Повідомлення # 14

Не спорьте! Есть дома возле которых отсутствует или маленькая парковка,а есть (как в данном случае) личное не желание хозяина авто ставить на пустующую парковку возле дома свое авто. Посмотрите по Победы (сзади Джерела)-приткнуться негде и ставят на клумбы, реально даже осуждать людей за это не хочеться ...

Leon
Гість

Дата: П'ятниця, 18.05.2012, 10:48 | Повідомлення # 15

Лунев Діма ось власник VW Tuareg ВК9944ВА.

Доречі взнався номер інспектора з охорони навколишнього середовища при міськвиконкомі:(що було не легко, а видзвонити її ще важче)
Прокопович Віра Петрівна 21415 22901
Складає протоколи(від 360грн. cool :)) на місці,шкода що працює з 8 до 17
Дзвоніть і разом ми все зможемо

Життя не навчить, якщо немає бажання порозумнішати.
Форум » Громадське життя » Міліція, ДАІ, МЧС » Я паркуюсь як... макака (Ну невже більше немає місця для парковки!)
Сторінка 1 з 6123456»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів