34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Я паркуюсь як... макака - Сторінка 2 - Форум

Я паркуюсь як... макака - Сторінка 2 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 6«123456»
Форум » Громадське життя » Міліція, ДАІ, МЧС » Я паркуюсь як... макака (Ну невже більше немає місця для парковки!)
Я паркуюсь як... макака
komrad
Генерал-полковник
Група: Модераторы
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Вівторок, 29.05.2012, 17:34 | Повідомлення # 16

ст. 152 КУпАП (порушення «Правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів»);
ст. 153 КУпАП "Знищення або пошкодження зелених насаджень або інших об’єктів озеленення населених пунктів" ;
Шановний інспектор по благоустрію,якщо ви порушуєте адмінвиконання на жителів міста,то будь ласка складіть протокол за статтями зазначені вище на водія держ.номер 03-72 який належить РВ УМВС м.Кузнецовська.
Фото:

ПФУ
Перехожий
Група: Пользователи

Дата: Вівторок, 29.05.2012, 20:10 | Повідомлення # 17

Згідно фото, парковка біля міліції - вільна! biggrin
komrad
Генерал-полковник

Дата: Вівторок, 29.05.2012, 20:29 | Повідомлення # 18

Згідно ПДР знаходиться знак 3.34 Запрещаются остановка и стоянка транспортных средств, кроме такси, что совершает посадку или высадку пассажиров (разгрузка или загрузка груза). Табличка под этим заком установленна не законно,и в ПДД такой таблички вы не найдете. Инспектора ГАИ закрывают на это глаза.
Flashpoint
Своя людина

Дата: Субота, 02.06.2012, 20:44 | Повідомлення # 19

Еще фото

Пора наверно купить проблесковые angry
Не-е-е, ну если на 5 мин. в магазин за пивом ... то можно! biggrin :D
Знайте - КОПВОТЧЕРЫ уже в Украине ! snap

Мы окружены! - Отлично, теперь мы можем атаковать в любом направлении!
MucTep
Гість

Дата: Середа, 11.07.2012, 10:34 | Повідомлення # 20

А якщо на своїй земельній ділянці або на приватизованій території поставлю авто де хочу, ви також будете викладати фото тут?)
ПФУ
Перехожий

Дата: Середа, 11.07.2012, 12:24 | Повідомлення # 21

Спробуйте, особливо у нас в місті! Чи ви вже місто приватизували а ми не знаємо. Можно на дукументи на приватизацію глянути? biggrin
А ті машини біля міліції - то ваша особиста охорона? Скільки туди платите? tongue
Не ставте дурних запитань - якщо не хочете получати такі відповіді! cool
MucTep
Гість

Дата: П'ятниця, 13.07.2012, 10:15 | Повідомлення # 22

Тобто ви вважаєте що дали мені відповідЬ?)Я запитував в загальному, а не в окремому випадку! Перед тим як давати відповідь, подумайте і перечитайте питання декілька разів!
komrad
Генерал-полковник

Дата: П'ятниця, 13.07.2012, 12:37 | Повідомлення # 23

На своїй земельній приватизованій ділянці,території авто ставте де хочете,якщо у Вас є відповідні документи.Ось якщо в місті поставите авто з порушення ст. 152,153 админкодекса,то будете зіркою форума.
Anonymous
Перехожий

Дата: П'ятниця, 13.07.2012, 20:39 | Повідомлення # 24

Quote (Leon)

Доречі взнався номер інспектора з охорони навколишнього середовища при міськвиконкомі:(що було не легко, а видзвонити її ще важче)
Прокопович Віра Петрівна 21415 22901
Складає протоколи(від 360грн. cool :)) на місці,шкода що працює з 8 до 17
Дзвоніть і разом ми все зможемо

сами гаишники не могут сложить протокол если машина стоит на запрещающий знак, а владельца нет на месте, то как какой то инспектор это может сделать? который вообще никаких мер воздействия не имеет, и ему никто документы предъявлять не собирается (а на каком основании, кто он(а) вообще такой), он будет послан на йуг прямо на месте составления протокола. Все эти инспектора и службы вообще заточены на дойку предприятий и предпринимателей, то есть на юр лиц, а нашему государству и так есть чем население обдирать, и проще и эффективней
komrad
Генерал-полковник

Дата: Субота, 14.07.2012, 14:13 | Повідомлення # 25

Ось так кожну суботу жителі буд.17 вул. Енергетиків бачуть таку картину. КУДИ ДИВИТЬСЯ ІНСПЕКТОР ПО БЛАГОУСТРОЮ?

ПФУ
Перехожий

Дата: Субота, 14.07.2012, 19:42 | Повідомлення # 26

Чому нема фото з білим Caddi, що стоїть позаду червоної Шкоди? То дійсно порушник,а не Шкода!
MucTep
Гість

Дата: Понеділок, 16.07.2012, 10:31 | Повідомлення # 27

Quote (komrad)
Ось так кожну суботу жителі буд.17 вул. Енергетиків бачуть таку картину. КУДИ ДИВИТЬСЯ ІНСПЕКТОР ПО БЛАГОУСТРОЮ?

Куди, куди дивиться? Як і більшість кузнецовців на базарі ходить, а ще ж і на "гуму" потрібно, тут не до благоустрою=)
Kuznecovec
Перехожий

Дата: П'ятниця, 20.07.2012, 14:37 | Повідомлення # 28

Quote (ПФУ)
Чому нема фото з білим Caddi, що стоїть позаду червоної Шкоди? То дійсно порушник,а не Шкода!

та він на хвилинку став, зробити ті фото biggrin
ПФУ
Перехожий

Дата: П'ятниця, 20.07.2012, 18:51 | Повідомлення # 29

Quote (Kuznecovec)
та він на хвилинку став, зробити ті фото

Як швидко росте інтернет-простір нашого міста biggrin на форум зазирають тролі!!! "Так" - Kuznecovec?
Kuznecovec
Перехожий

Дата: Субота, 21.07.2012, 12:10 | Повідомлення # 30

Quote (ПФУ)
Як швидко росте інтернет-простір нашого міста biggrin на форум зазирають тролі!!! "Так" - Kuznecovec?

з гумором, я бачу, у вас теж надзвичайні проблеми. якого вже тут лікаря порадити - навіть не знаю biggrin
Форум » Громадське життя » Міліція, ДАІ, МЧС » Я паркуюсь як... макака (Ну невже більше немає місця для парковки!)
Сторінка 2 з 6«123456»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів