34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Я паркуюсь як... макака - Сторінка 4 - Форум

Я паркуюсь як... макака - Сторінка 4 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 6«123456»
Форум » Громадське життя » Міліція, ДАІ, МЧС » Я паркуюсь як... макака (Ну невже більше немає місця для парковки!)
Я паркуюсь як... макака
водій
Група: Гости

Дата: Понеділок, 12.11.2012, 15:07 | Повідомлення # 46

біля мого будинку відсутня парковка .автомобілем користуюсь щодня.прийшов лист від іспектора по благоустрію на штраф за парковку .платив цей штраф хтось? і чи не краще спочатку парковкі зробити ?
Эллоу

Дата: Понеділок, 12.11.2012, 15:11 | Повідомлення # 47

Я б не платив, нехай в суді доводить, що там моя машина стояла. Фотографії є? А хто сказав, що то не фотошоп?

Я не захищаю тих, хто паркується на газонах, але, може, варто спочатку парковочні місця зробити, а потім штрафувати?
І взагалі, а скільки машин міліціонерів, посадовців чи начальничків стоять на газонах - їх хтось штрафує? Знайдуть пару "крайніх" і на них виїжджають. Я б не платив, хай через суд доводить.

Водій, Вас мали викликати на адмінкомісію, є виклик?
водій

Дата: Понеділок, 12.11.2012, 15:14 | Повідомлення # 48

так мають викликати
Єллоу

Дата: Понеділок, 12.11.2012, 15:16 | Повідомлення # 49

На комісію не ходіть, та й усе. Ви ж ніяких протоколів не підписували?

Зараз Комрад прийде, нам наклеїть наклейки "Я паркуюсь, як..." biggrin
водій

Дата: Понеділок, 12.11.2012, 15:17 | Повідомлення # 50

фото також в них є
водій

Дата: Понеділок, 12.11.2012, 15:18 | Повідомлення # 51

мені сказали що завтра вони також будуть їздити та фотографувати таких як я
Гість

Дата: Понеділок, 12.11.2012, 15:20 | Повідомлення # 52

Ну і що? Не думаю, що це в суді доказом буде. Тут он міліціонерів фото виставляли, як на травичці припаркувались - і нічого. Ніхто нікого не оштрафував.

Я б нічого не платив.
komrad
Генерал-полковник
Група: Модераторы
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Понеділок, 12.11.2012, 16:13 | Повідомлення # 53

Якщо прийде протокол дзвоніть відсудимо 0979455056
komrad
Генерал-полковник

Дата: Понеділок, 12.11.2012, 16:26 | Повідомлення # 54

Особа яка винесла постанову по цьому протоколу також не дотрималась процедури розгляду протоколу та винесення постанови, а саме:
- не перевірила чи було вчинено адміністративне правопорушення
- не перевірила чи правильно складено протокол, достовірність протоколу та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення;
- не перевірила, та не дослідила і перевірила докази скоєння правопорушення
- не перевірила чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності
- не сповістила особу, на яку був складений протокол про час і місце її розгляду справи;
- не вислухала пояснення особи на яку був складений протокол,
а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи

Ця посадова особа проявила службову недбалість

Постанова оголошується негайно після закінчення розгляду справи. Копія постанови протягом трьох днів вручається або висилається особі, щодо якої її винесено.
Копія постанови вручається під розписку. В разі, якщо копія постанови висилається, про це робиться відповідна відмітка у справі.
komrad
Генерал-полковник

Дата: Понеділок, 12.11.2012, 16:34 | Повідомлення # 55

Згідно ст. 283 КУпАП, розглянувши справу про адміністративне правопорушення, орган (посадова особа) виносить постанову по справі. Постанова виконавчого органу сільської, селищної, міської ради по справі про адміністративне правопорушення приймається у формі рішення.

Постанова повинна містити: найменування органу (посадової особи), який виніс постанову, дату розгляду справи; відомості про особу, щодо якої розглядається справа; опис обставин, установлених при розгляді справи; зазначення нормативного акта, який передбачає відповідальність за дане адміністративне правопорушення; прийняте по справі рішення.

Оскаржувана постанова не відповідає вимогам ст.283 цього Кодексу, а саме:
не містить опису обставин, установлених при розгляді справи;
не містить посилання на нормативний акт, який передбачає відповідальність за правопорушення, тобто відсутнє посилання на державні стандарти, норми і правила у сфері благоустрою населених пунктів чи правила благоустрою територій населених пунктів, оскільки, ст. 152 КУпАП передбачає відповідальність за їх порушення.

Також при винесенні постанови було порушено вимоги ст. 268 КУпАП, так як наш клієнт не був ознайомлений із матеріалами справи, позбавлений права подавати докази, заявляти клопотання, мати юридичну допомогу фахівця у галузі права.

Адміністративна комісія при розгляді справи навіть не взяла до уваги його пояснення, що він з 01 червня 2011 року фактично не проживає за вказаною адресою, що підтверджується показаннями свідків та довідкою іншої сільської ради про проживання без реєстрації за адресою реєстрації його дружини у сусідньому селі. За адресою, де ніби то виявлене правопорушення, мешкає його рідна сестра.

Відповідно до вимог ст. 251 КУпАП, доказами у справі про адміністративне правопорушення є будь які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа), встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи; ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності та іншими доказами.

Згідно із вимогами ч. 1 ст. 218 КУпАП, адміністративні комісії при виконавчих органах міських рад розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею ст. 152 КУпАП. Відповідно до вимог ч. 1 ст. 255 КУпАП, у справах про адміністративні правопорушення передбачені ст152 цього Кодексу, протоколи про правопорушення мають право складати уповноважені на те посадові особи органів внутрішніх справ.

Відповідно до ст.256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім’я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.

Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності; при наявності свідків і потерпілих протокол може бути підписано також і цими особами.

У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого відмовлення від його підписання.

При складенні протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, роз’яснюються його права і обов’язки, передбачені статтею 268 цього Кодексу, про що робиться відмітка у протоколі.

Протокол, який знаходиться в матеріалах справи, не відповідає вимогам ст. 256 цього Кодексу, та не може являтися доказом по справі, а саме:
не було роз’яснено права та обов’язки громадянина, передбачені ст.268 КупАП та не надано можливості зробити пояснення та зауваження;
не внесено прізвища та адреси свідків, які були присутніми при оформленні протоколу.
водій

Дата: Понеділок, 12.11.2012, 17:36 | Повідомлення # 56

дякую за роз*ясненя. так і зроблю платити не буду.
водій

Дата: Понеділок, 12.11.2012, 17:44 | Повідомлення # 57

в мене біля будинку стоїть трансформаторна будка . поряд з нею залита бетонна площадка з підвищенням.чи можу я паркуватись на цій площадці ?
Модест

Дата: Вівторок, 13.11.2012, 12:22 | Повідомлення # 58

Та в Кузні купа місця для паркування, товариші, не смішіть мої труси)
Вітя

Дата: Вівторок, 13.11.2012, 14:48 | Повідомлення # 59

А шо в Кузнецовську міліція є??? Де??? Безпрєдєл там ввечері твориться в центрі, без шмайсера ходити не можна! Сором тай годі для такого міста, людей пи...ь по вечорам і всі мовчать. Сцикуни. скоро малолеткі-у...и будуть все місто тримати.
водій

Дата: Середа, 14.11.2012, 10:19 | Повідомлення # 60

яка купа місця .щоб на пару хвилин заїхати додому виходить мені потрібно їздити по всій кузні і шукати ось цю купу місця , не кажучи вже про вечір коли всі приїхали з роботи і якщо десь існують ці парковки то вони заставлені транспортом вщент.
Форум » Громадське життя » Міліція, ДАІ, МЧС » Я паркуюсь як... макака (Ну невже більше немає місця для парковки!)
Сторінка 4 з 6«123456»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів