34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Я паркуюсь як... макака - Сторінка 6 - Форум

Я паркуюсь як... макака - Сторінка 6 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 6 з 6«123456
Форум » Громадське життя » Міліція, ДАІ, МЧС » Я паркуюсь як... макака (Ну невже більше немає місця для парковки!)
Я паркуюсь як... макака
komrad
Генерал-полковник
Група: Модераторы
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Середа, 15.04.2015, 22:25 | Повідомлення # 76

ПОЧИНАЄМО ВІЙНУ З ПОРУШНИКАМИ

У більшості випадків у працівників Державтоінспекції відсутні законодавчі підстави для складання адмінпротоколу на водія-порушника. Останні часто категорично заперечують свою причетність до скоєння порушення ПДР (не я був за кермом, це було три роки назад, це фотомонтаж та ін.).Враховуючи вище викладене звертаєм увагу на те, щоб скласти адміністративний протокол на водія-порушника на фото має бути:- дата порушення;- час порушення;- місце порушення;- чіткий номерний знак автомобіля;- контактний телефон свідка (особи, яка сфотографувала порушення), щоб у подальшому інспектори ДАІ могли звернутися до нього для отримання пояснень.Згідно ст. 251 КУпАП вищевказані вимоги щодо фіксації порушення є доказами у справі та однією із підстав для складання протоколу про адміністративне правопорушення.
Ingwar
Гість
Група: Пользователи

Дата: Середа, 20.05.2015, 21:26 | Повідомлення # 77

За утримання прибудинкових територій ми платимо. В нашому будинку 36 квартир, в сусідньому теж 36. Плата в середньому по 200 грн. За місяць 72*200=14400 грн в місяць. Скільки за ці кошти можна б було побудувати біля будинків кармани для паркування? А приїзджаючи на обід на 35-40 хв. де я маю припаркувати свій автомобіль? Тому обговорення теми про покарання є недоречним, так як не створено відповідних умов для уникнення порушеннь паркування!!!

Ingwar
semart
Гість

Дата: Субота, 17.10.2015, 10:32 | Повідомлення # 78

Суббота! Базарный день.....Как всегда под окном...
semart
Гість

Дата: Субота, 17.10.2015, 10:36 | Повідомлення # 79

semart
Гість

Дата: Субота, 17.10.2015, 10:36 | Повідомлення # 80

Форум » Громадське життя » Міліція, ДАІ, МЧС » Я паркуюсь як... макака (Ну невже більше немає місця для парковки!)
Сторінка 6 з 6«123456
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів