34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Локальна мережа - Сторінка 2 - Форум

Локальна мережа - Сторінка 2 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » Бізнес » Комп'ютери і технології » Локальна мережа (Торент-трекер Енержі)
Локальна мережа
Anonymous
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Середа, 11.01.2017, 01:25 | Повідомлення # 16

Цитата RomGer ()
Пробував у себе - не підходить
эти настройки я привел для примера, они работают у меня. Если вы не из Перемог, то они вам не подойдут, но заменив адреса DNS  и т.д. на свои, думаю все у вас заработает.
Сам Help, говорит что у меня настроен неправильно, думаю он прав, так как мне после каждого выключения роутера приходится в его настройках включать вручную одно правило роутинга, а роутеры настроенные в Енерджи лишены этого недостатка. Но електричество пропадает редко, поэтому даная проблема меня мало волнует, мне не трудно включить.

подключите интернет и нажмите сочетание клавишь
Win+R
в командной строке введите:
cmd
появится окно терминала, там введите команду
ipconfig /all
сохраняете всю информацию и подставляете свои значения

П.С. слегка подкорректировал скрины с настройками, а то у Енерджи были изменения
https://cloud.mail.ru/public/288i/avpoPtCub
Anonymous
Перехожий

Дата: П'ятниця, 03.03.2017, 23:16 | Повідомлення # 17

с 01.04.17г Energy.Net поднимает абонплату. Теперь минимальный тариф будет стоить 70грн
Мне кажется что тут предложения поинтересней
https://kyivstar.ua/ru/fmc

Все знают что в нашем регионе почти все сидят мобилками на Киевстаре, минимальный ТП у них сейчас 35 грн, давайте прикинем что у нас получается

70грн (инет Енерджи) + 35 грн (мобильная связь Киевстара) = 105 грн
и что мы имеем?
дома инет безлим 24 мб/с
мобилка, просто звонки по сети КС
-------------------------------------------------------
а теперь взглянем на тариф от КС "Все вместе"
если к 105 грн добавить 15 грн то что нам даст Киевстар?
дома инет безлим 50 мб/сек
на мобилке ТП Онлайн,
а это безлим по сети КС
1000мб на 3g
безлим в соц сетях

кто что думает по этому поводу?
bursf8250
Гість

Дата: Неділя, 05.03.2017, 21:48 | Повідомлення # 18

подарка от киевстар быть не может. понятное дело там работают маркетологи которые хотят нащи деньги. у меня тараф инета 85 гр киевстар. 2 симки-одна киевстар економ по 27 коп. мин. + симка безлим мтс за 100гр / в год!
Киевстар мне безлим не нужен я много не говорю, получается мне их Все вместе ненужно.
Grossetest
Гість

Дата: П'ятниця, 14.04.2017, 22:56 | Повідомлення # 19

Цитата RomGer ()
Пробував у себе - не підходить.

Два місяця як перейшов на Енерджі та стикнувся с проблемою налаштування роутерів TP-Link WR743ND та Xiaomi Mi WiFi.
Після спроб організувати налаштування роутера "спецом" Енержду в мене вдома, почав консультуватись с досвідчиненими користувачами та викликати дійсно спеціаліста додому.
TP-Link налаштувал спеціаліст Олександр, а Xiaomi вже успішно налаштував сам.
Зі слів Олександра, мережа Енерджі сконфігурована таким чином, що незнаючи конкретних значень адрес/маршрутів/шлюзів тощо налаштувати її неможливо. Головне прописати статичний маршрут і Інтернет буде стабільно працювати місяцями.
Тепер маю якійсь досвід налаштування и можу допомогти в рамках данного форуму.
Викладаю файл по налаштуванню TP-Link WR743ND. Вказанний статичний маршрут може буде прописаний на любому роутері, який пдтримує VPN-з'єднання.

Настройка TP-Link.doc]Настройка TP-Link
Форум » Бізнес » Комп'ютери і технології » Локальна мережа (Торент-трекер Енержі)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів