34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Домашний интернет от киевстар. Подводные камни? - Форум

Домашний интернет от киевстар. Подводные камни? - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Бізнес » Комп'ютери і технології » Домашний интернет от киевстар. Подводные камни?
Домашний интернет от киевстар. Подводные камни?
AHimik
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: П'ятниця, 25.11.2011, 19:04 | Повідомлення # 1

Сегодня стал "счастливым" абонентом именитого бренда в части высокоскоростного интернета. Подключили, настроили. И тут началось интересное. Ну, во-первых, меня предупредили, что в течение 3-х дней необходимо оплатить заказанный тариф. У меня он 140 грн.
Я сразу из системы обслуживания Киевстара вношу сию сумму с зарплатной карточки, деньги списываются, но на счет их прихода не наблюдается. Но это ладно. Разберусь с Приватбанком и Киевстаром, если что.
Волнует "во-вторых".
А во-вторых, имея домашний роутер и 2 ноутбука столкнулся с проблемой: не хочет киевстар, чтобы его абоненты пользовались роутерами, видимо. Либо отключатся инет каждые 9 минут, либо вообще нет инета. С кабелем - без проблем. Думал, у меня проблема с железяками, но залез в инет, на форумы - итог: все воют, что Киевстар "не видит" массовой проблемы или не хочет с ней работать.
Поэтому, если у кого были проблемы с роутером и Киевстаром одновременно, и он смог их решить, прошу выложить это решение.

Додано (25.11.2011, 18:04)
---------------------------------------------
Так. Утром деньги поступили на счет. Это радует. Пришлось попереписываться с Приватбанком.
После пополнения счета вроде бы пока роутер ожил. Будем наблюдать. 20МБит/с. Полет нормальный.

Бацька
Гість

Дата: Неділя, 27.11.2011, 04:55 | Повідомлення # 2

деньги с инета переходят на мобильный счет....не могу понять (как в анекдоте новый русский с золотой рыбкой)) - где здесь кидок?????????
AHimik
Перехожий

Дата: Неділя, 27.11.2011, 13:46 | Повідомлення # 3

А уже ничего понимать и не надо. Просто в Киевстаре и Приватбанке сказали, что деньги должны поступить на лицевой счет в течение получаса. Если срок прошел, а деньги не появились - звоните операторам. Я пополнил счет в 8 вечера, сразу пришло сообщение Приватбанка, что деньги зачислены, а на счету они появились только утром. Где-то зависли. А про мобильный счет тут и слова вообще-то не было. Они в виде бонусов должны переходить в конце месяца аж.
Бацька
Гість

Дата: Неділя, 27.11.2011, 17:47 | Повідомлення # 4

Прошу прощения, это не был вопрос на Ваш предыдущий пост..
Мне кажется, мобильные бонусы - это временная акция, что-бы оттяпать часть абонентов других провайдеров...
Flashpoint
Своя людина
Група: Модераторы

Дата: Середа, 07.12.2011, 00:04 | Повідомлення # 5

Quote (AHimik)
Сегодня стал "счастливым" абонентом именитого бренда в части высокоскоростного интернета.

Не знал что у тебя Киевстар. Как теперешний полет?

Мы окружены! - Отлично, теперь мы можем атаковать в любом направлении!
GenkaUA
Перехожий

Дата: Середа, 07.12.2011, 08:47 | Повідомлення # 6

Quote (AHimik)
А уже ничего понимать и не надо. Просто в Киевстаре и Приватбанке сказали, что деньги должны поступить на лицевой счет в течение получаса. Если срок прошел, а деньги не появились - звоните операторам. Я пополнил счет в 8 вечера, сразу пришло сообщение Приватбанка, что деньги зачислены, а на счету они появились только утром. Где-то зависли. А про мобильный счет тут и слова вообще-то не было. Они в виде бонусов должны переходить в конце месяца аж.

Поповнюй через систему мій Київстар банківською карточкою і все, навіщо виходити з дому.
СонЯ
Перехожий

Дата: Четвер, 08.12.2011, 02:14 | Повідомлення # 7

GenkaUA, а карточка яких банків підходить для таких розрахунків?

В мене інтернет від Київстар, я не задоволена, Енерджі за ту ж ціну швидше соображав.

Ну, хіба втішає те, що бонуси на телефон можна переводити, це плюс.
Quit
Своя людина

Дата: Понеділок, 02.01.2012, 14:43 | Повідомлення # 8

а мені подобається інтернет від київстар до 10мб вистачає для мене як так на скільки користуюсь електронним простором то задоволений послугами

Життя прекрасне! Хто не згоден - на вихід!)
Kuznecovec
Перехожий

Дата: П'ятниця, 23.03.2012, 17:09 | Повідомлення # 9

Quote (Quit)
а мені подобається інтернет від київстар до 10мб вистачає для мене як так на скільки користуюсь електронним простором то задоволений послугами

воно то все зрозуміло, але навіщо стільки за них Київстару платити, скільки він хоче, якщо можна і подешевше, і на додачу з локалки на 100 мбіт качати коли грошей нема smile

щоб не пропадала картинка, яку старався робив для іншого сайту - наведу і тут, мабуть людям згодиться - хто на даний момент за скільки грошей скільки мегабіт дає:

для Енерджі взяв швидкість ввечері, після 23.00 вона стає вдвічі більшою.
Quit
Своя людина

Дата: П'ятниця, 23.03.2012, 22:04 | Повідомлення # 10

Quote (Kuznecovec)
навіщо стільки за них Київстару платити, скільки він хоче, якщо можна і подешевше, і на додачу з локалки на 100 мбіт качати коли грошей нема

кожному своє:
комусь викачати з мережі все треба чим пошвидше, а комусь веселіше бонуси отримати на мобілку shades

Життя прекрасне! Хто не згоден - на вихід!)
Kuznecovec
Перехожий

Дата: Четвер, 29.03.2012, 13:05 | Повідомлення # 11

Quote (Quit)
кожному своє:
комусь викачати з мережі все треба чим пошвидше, а комусь веселіше бонуси отримати на мобілку shades

ага, ще одна замануха щоб збити побільше грошей biggrin

сказали А - то кажіть вже й Б, що бонуси можна лише:
1) переводити на prepaid-номери (на контракт і корпорацію, яких в нас в місті - повальна більшість, в основному так звана "корпорація РАЕС" або тарифи "Бізнес ..." - НЕ МОЖНА)
2) використати можна тільки на оплату хвилин зв'язку і sms/mms (абонплату сплатити - НЕ МОЖНА, для абонплати доведеться додатково поповнювати рахунок за живі гроші)

тепер розбираємо докладно, що маємо.
по-перше, якщо у вас був не-prepaid номер, наприклад контракт чи корпорація - щоб мати можливість дзвонити за бонуси, доведеться завести ще один номер, і від старого або відмовитись, або носити з собою 2 телефони - на один приймати дзвінки, з іншого - дзвонити smile
по-друге, користувачів бонусів Київстар примусово загнав на один-єдиний тариф, зветься "Базовий" - в ньому єдиному нема абонплати і не доведеться поповнювати рахунок грошима (інакше який смисл з бонусів?), і тариф на ньому такий:

- хвилина розмови по Київстару - 0,20 грн
- хвилина розмови по Україні - 0,70 грн
- SMS по Україні - 0,50 грн
- MMS по Україні - 1,00 грн

вивчення сайтів КС та інших операторів показало, що то є самий дорогий тариф не тільки у Київстара, а і взагалі по Україні smile

тепер рахуємо, ви сплачуєте Київстару 70 грн, і за них маєте:
- інтернет на швидкості 10 мбіт, тобто фільм в нормальній якості качаєте з півгодинки;
- максимум 70/0.20 = 350 хв дзвінків по Київстару, якщо не "влізете" в ліміт - поповнюйте рахунок, і далі вже за гроші, але за тим же грабіжницьким тарифом.

тепер уявимо, що ви рахуєте свої гроші shades , і маєте натомість:
- 24-30-60 мбіт на Енерджі за 30 грн, фільм за 5-7 хвилин, але практично все качається з торрента, на якому все є і качається ще швидше;
- контрактний номер з тарифом "Бізнес 20", і маєте за 20 грн ті самі 300 хв, тільки без сексу з оплатою і додатковими номерами.

в сумі 50 грн, мобільні умови - ті самі, інету - в рази більше, я мовчу про те що там і без інету є чим зайнятись, та і інет суб'єктивно покраще. то за що і чому платити 70? cool

я особисто плачу 40 за мобілу ("Бізнес 40" - там по Київстару безліміт, + 100 хвилин по Україні) і 50 на Енерджі (за 60 мбіт), хай в сумі на якусь 20ку більше - ну так є за що, як з Київстаром за ті ж гроші порівнювати - 400 хвилин мобіли і 30 мбіт інету wink

Quote (Бацька)
деньги с инета переходят на мобильный счет....не могу понять (как в анекдоте новый русский с золотой рыбкой)) - где здесь кидок?????????

в тому, що ті хвилини за бонуси насправді доволі швидко закінчуються, а далі тариф такий - що хоч не дзвони.
друзі, які перейшли на Київстар, ділились досвідом: користуватись мобілою тільки за бонуси на тарифах за 55 і 70 - це міф, насправді або беруть більший тариф щоб виходило більше хвилин, або змушені докидати десь до 30-50 грн на рахунок, або купують бонуси у інших користувачів за 50-75%, і якщо вдуматись - у всіх трьох випадках Київстар красиво розводить своїх абонів на додаткове бабло smile
багато хто по тій причині взагалі забили на ті бонуси і повернулись на "Бізнес" - розвод то все smile
Zodchy
Перехожий

Дата: П'ятниця, 30.03.2012, 10:28 | Повідомлення # 12

думаю про це знають користувачі хто вник за стільки часу, але всеодно такий, хай по вашому розвод, цікавіший ніж не розвод без заманухи... як і кажуть кожному своє... на даний час мені після зважувань + і - Київстар подобається більше wink і як я страждаю думаю ви зможете описати biggrin

з кожною відмовою від аби чого, ми пришвидшуєм заволодіння найкращим
KotSN
Гість

Дата: П'ятниця, 30.03.2012, 14:40 | Повідомлення # 13

Quote (Kuznecovec)
друзі, які перейшли на Київстар, ділились досвідом: користуватись мобілою тільки за бонуси на тарифах за 55 і 70 - це міф, насправді або беруть більший тариф щоб виходило більше хвилин, або змушені докидати десь до 30-50 грн на рахунок, або купують бонуси у інших користувачів за 50-75%, і якщо вдуматись - у всіх трьох випадках Київстар красиво розводить своїх абонів на додаткове бабло

Ви забули про опцію подвійна швидкість у КС Інет. Там також бонуси приймають :-)
Kuznecovec
Перехожий

Дата: Субота, 31.03.2012, 15:18 | Повідомлення # 14

Quote (Zodchy)
на даний час мені після зважувань + і - Київстар подобається більше

я навіть здогадуюсь чому biggrin
Kuznecovec
Перехожий

Дата: Субота, 31.03.2012, 15:21 | Повідомлення # 15

Quote (KotSN)
Ви забули про опцію подвійна швидкість у КС Інет. Там також бонуси приймають :-)

ну говорилось взагалі-то про мобільний зв'язок, що здавалось би - мобіла на шару, та не все так гладко )
але і на вашу репліку зауважу, раз зайшла мова: на тому ж "Енерджі", за вдвічі менші гроші - швидкість вже втричі вища за КС (в 6 раз вночі), а ще ж є "Бустер"... якось подвоєння швидкості на цьому фоні геть не переконує cool
Форум » Бізнес » Комп'ютери і технології » Домашний интернет от киевстар. Подводные камни?
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів