34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Домашний интернет от киевстар. Подводные камни? - Сторінка 2 - Форум

Домашний интернет от киевстар. Подводные камни? - Сторінка 2 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » Бізнес » Комп'ютери і технології » Домашний интернет от киевстар. Подводные камни?
Домашний интернет от киевстар. Подводные камни?
fatumday
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Неділя, 01.04.2012, 20:39 | Повідомлення # 16

в даному топіку мова йде про Київстар.
і саме його поява винудила покращити тарифи багатьом провайдерам. з'явилась конкуренція. кому , що подобається те нехай і обирає.
Kuznecovec
Перехожий

Дата: Вівторок, 03.04.2012, 05:25 | Повідомлення # 17

Quote (fatumday)
в даному топіку мова йде про Київстар.

взагалі-то в даному топіку мова йде про підводні камені Київстару, які і було висвітлено. відповідності до інших провайдерів було приведено для наглядності у порівнянні - тож саме у ньому все пізнається smile

Quote (fatumday)
і саме його поява винудила покращити тарифи багатьом провайдерам

чомусь доволі розповсюджений, але абсолютно безпідставний міф cool

Київстар почав підключати абонентів десь з жовтня 2011 року, і на початку за 70 грн пропонував 5 Мбіт.

Есфіль на той час за 70 грн надавав так само 5 Мбіт.

Енерджі ще влітку, здається в серпні, на 70 грн підняли швидкості до 16 Мбіт вдень, 20 ввечері і 32 вночі.
до того, ще з лютого чи березня - швидкості були в2чі меньшими, 8-10-16, тобто практично ще за рік до Київстара швидкості за ту ж ціну були вже вдвічі більшими.

виходить, Київстар зайшов в Кузнецовськ майже з самими дорогими тарифами в місті (дорожче був лише ОГО!) - то хто кого заставив покращити тарифи? biggrin

Quote (fatumday)
з'явилась конкуренція.

добрий день, приїхали biggrin до Київстара в місті було 4 провайдери, не рахуючи бездротових, і від того тарифи на інет по місту динамічно змінювались принаймні раз на півроку - а це тоді було що? smile

Quote (fatumday)
кому , що подобається те нехай і обирає.

браво, нарешті хоч одна обдумана теза wink
Quit
Своя людина

Дата: Вівторок, 03.04.2012, 09:22 | Повідомлення # 18

не переконав cool
всеодно хочеться платити за такий дорогий Київстар biggrin

Життя прекрасне! Хто не згоден - на вихід!)
KotSN
Гість

Дата: Вівторок, 03.04.2012, 09:24 | Повідомлення # 19

Quote (Kuznecovec)
браво, нарешті хоч одна обдумана теза

Уважаемый автор...
Что вам сказать: создается впечатление, что у вас тема курсового -это тема топика :-)
Сами себя убеждаете и доказываете..НО очень аккуратно с фразами аналогичными цитируемой...

И еще спорить не хочу, но по-моему именно вы в топике в режиме "сам сказал-сам опротестовал-сам доказал".

ЗЫ: почти все что вы привели к рассмотрению правда. Но построенная однобоко. Поэтому ваши доказательства наводят на мысли о разном :-)
Вот попробуйте объяснить/доказать очевидное - статистику подключений к Киевстару? Т.е. все провайдеры Кузни за несколько месяцев в сумме подключений не дотягивают до КС. Парадокс - тут ведь не лучше, а абонентов больше...
ЗЗЫ: дальше спорить не буду, лень да и не вижу смысла.
fatumday
Перехожий

Дата: Вівторок, 03.04.2012, 12:29 | Повідомлення # 20

взагалі-то в даному топіку мова йде про підводні камені Київстару, які і було висвітлено.

добре, назвіть мені всі підводні камні київстару на вашу думку?)
Kuznecovec
Перехожий

Дата: Вівторок, 03.04.2012, 13:33 | Повідомлення # 21

Quote (KotSN)
Что вам сказать: создается впечатление, что у вас тема курсового -это тема топика :-)

ні, просто відверто кажучи, у мене з Київстаром особисті рахунки - вони тричі намагались "кинути" мене на бабло, і одного разу можна навіть сказати що успішно, щоправда ненадовго. просто не люблю коли з людей роблять лохів, і наскільки це можливо - намагаюсь цьому запобігти, ділячись тим що сам розгледів по той бік викладеного в мишоловку сиру. що я роблю поганого?

Quote (KotSN)
Сами себя убеждаете и доказываете..НО очень аккуратно с фразами аналогичными цитируемой...

ну на рахунок "сами себя" - це ви дарма, а щодо фрази - то вибачте, може дійсно прозвучало трохи зверхньо, але, цитуючи сучасного класика - "мене нервують люди, ті що думають мало" smile перший зверху пост, дійсно, був "шо чув - те кажу", без найменьшого натяку на щось нове, чи якесь власне бачення.

Quote (KotSN)
И еще спорить не хочу, но по-моему именно вы в топике в режиме "сам сказал-сам опротестовал-сам доказал".

вкажіть будь ласка - де ви побачили першу частину. з 2 і 3 - погоджуюсь, так власне чи не для того людство винайшло форуми? smile

Quote (KotSN)
Вот попробуйте объяснить/доказать очевидное - статистику подключений к Киевстару? Т.е. все провайдеры Кузни за несколько месяцев в сумме подключений не дотягивают до КС.

як ви самі резонно зауважили - це очевидно:
1. безкоштовне підключення, яке ні до чого не зобов'язує - нема що втрачати, навіть якщо не сподобається
2. відомий бренд, який "начебто робить" в плані мобільного зв'язку, чому не спробувати ще й інтернет, якщо знову ж - за спробу нібито нічого платити не треба, навіть навпаки - на перший погляд, ще й доплачують (бонуси)
3. агресивний маркетинг, аж до спам-дзвінків та чорного піару, а-ля всі провайдери - безнадійні, один КС - світле майбутнє

чого далеко ходити за прикладами - я сам підключився в листопаді до Київстару, по перших двох причинах smile

чесно кажучи, мені трохи дивно, чому Енерджі досі не робить те саме - безкоштовне підключення і хоча б в газети рекламу. переконаний, нових підключень було б принаймні не менше ніж в Київстара, і без всяких спаму і бруду.

Quote (KotSN)
Парадокс - тут ведь не лучше, а абонентов больше...

з чого ви це взяли?

підключень - так, безумовно наразі більше, але це легко пояснюється вищенаведеним, плюс ажіотажем навколо його появи як провайдера - все нове перший час користується підвищеним попитом, так вже було з ОГО!, і теж віщували скорий занепад всіх інших провайдерів - ну і де воно зараз? smile давайте подивимось ще раз принаймні через рік.

а от що абонентів (які реально користуються) більше - це занадто сміливе припущення. звісно, не візьмуся говорити за все місто, але принаймні на прикладі власному і понад двох десятків моїх знайомих, які свого часу підключались до Київстару - залишились на ньому в основному або ті "кому пофіг" (є і така категорія), або хто не мають доступу до чогось кращого (Будівельників, в основному), або поки що "колються, плачуть, але продовжують їсти кактус" здебільшого щоб не визнавати сам факт, що добровільно пошилися в дурні, як наприклад Quit smile таких "переконаних" я наразі особисто знаю двох, хоча ще в січні їх було п'ятеро - ну ви поняли (с) wink переважна ж решта - спробували, порівняли-порахували, і повернулись - туди, де вигідніше, де є кому результативно подзвонити коли є проблеми, і де не намагаються на кожному кроці намахати smile
і хай я суджу лише по невеликій частці - знайомих мені особисто, та статистично - думаю, по місту ситуація є лиш зпроектованою в більшому масштабі.

немає ніякого парадоксу - все просто і логічно, але, як і багато що з КС - лежить не на поверхні wink
Kuznecovec
Перехожий

Дата: Вівторок, 03.04.2012, 13:34 | Повідомлення # 22

Quote (fatumday)
добре, назвіть мені всі підводні камні київстару на вашу думку?)

будь ласка - читайте попередню сторінку. це точно ще не всі - як кажуть, "добре робить поки нове", на мою думку головні проблеми назріють з технічною підтримкою і вирішенням проблем, як було з ОГО!, бо ситуація ну дуже схожа.
але вже і без того є над чим замислитись smile
bubarp
Гість

Дата: Середа, 18.04.2012, 23:25 | Повідомлення # 23

Добрый Вечер!!!!! Может кто знает как помочь,вобщем сегодня перещьол на Киевстар и сразу же столкнулся з проблемой торрентов,вобщем заливаю фильмы а через минут 15 показывает что я не сидирую их,нету типа меня в сидах,и так на всех сайтах,я так подозреваю что ето связано з айпи адресом который поменялся
bubarp
Гість

Дата: Субота, 21.04.2012, 23:39 | Повідомлення # 24

Добрий Вечір!!!!! Ось всі тут говорять про швидкість завантаження,а про віддачу ніхто нічого,я пару днів як підключив Київстар,і тільки но пішли хлопці що підключали,швидкість віддачі зразу впала,да і сьогодні пів дня немає віддачі,небуду довго розказувати що дзвонив на сервіс і що там сказалм(сказали що зроблять),я просто хочу запитати хто можливо пользується Енерджі,яка там швидкість ВІДДАЧІ?????? Просто я постійно завантажую файли на файлообмінники і сайти, і мені потрібна швидкість віддачі
Kuznecovec
Перехожий

Дата: Середа, 16.05.2012, 23:54 | Повідомлення # 25

Quote (bubarp)
хочу запитати хто можливо пользується Енерджі,яка там швидкість ВІДДАЧІ??????

така сама як на прийом. пару днів тому жирний торент на 8 гіг з нета качав - то качало 7 мбайт/c, і одночасно так само 7 мбайт/c качали з мене, чітко. тариф - 50 грн.
oleg
Гість

Дата: Середа, 30.05.2012, 13:18 | Повідомлення # 26

Quote (Kuznecovec)
щоб не пропадала картинка, яку старався робив для іншого сайту - наведу і тут, мабуть людям згодиться - хто на даний момент за скільки грошей скільки мегабіт дає:

УТК за 50грн дают 5Мб/3Мб (in/out)
[Тарифи на послугу «ОГО!»]
Kuznecovec
Перехожий

Дата: Четвер, 31.05.2012, 14:04 | Повідомлення # 27

Quote (oleg)
УТК за 50грн дают 5Мб/3Мб (in/out)
[Тарифи на послугу «ОГО!»]

ну так змінили тарифи з тої пори, точніше перевели Кузнецовськ з 2ї групи в 1шу, прирівняли до обласних центрів. але 5 мбіт проти 60 за ті самі 50 грн - хіба порівняєш, все одно? smile

і Київстар з тої пори ціни підняв, і Есфіль понизив - пора нову табличку подати, актуальну smile

ще хотілось би окремо відмітити кидалово від КС з послугою "Подвійна швидкість". якщо раніше за 50 бонусів можна було подвоїти швидкість цілодобово на 3 місяці, як тут писали, то нині - за ту саму ціну лише на тиждень, і то або вдень або вночі (причому вечір, з 17:00 до 01:00, коли в основному всі домашнім інетом і користуються - ні туди, ні туди не підпадає). браво, Київстар, я в вас не сумнівався! biggrin
Smok
Гість

Дата: Середа, 02.01.2013, 20:40 | Повідомлення # 28

Главное шоб не укртелеком... smile
kalash_v
Гість

Дата: Вівторок, 23.06.2015, 23:54 | Повідомлення # 29

Видалено рекламу.
Форум » Бізнес » Комп'ютери і технології » Домашний интернет от киевстар. Подводные камни?
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів