34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Ялинки на кузнецовських базарах - Форум

Ялинки на кузнецовських базарах - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 3123»
Форум » Кузнецовськ: минуле і сьогодення » Актуальні новини міста » Ялинки на кузнецовських базарах
Ялинки на кузнецовських базарах
vllikka
Зацікавлений
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: П'ятниця, 24.12.2010, 20:25 | Повідомлення # 1

Сьогодні лише в одному місці бачила, що продавали сосни. Ціна - 30-40 гривень за штуку. Але всі без будь-яких печаток чи чогось подібного. Що там наш закон каже в таких випадках? Чи вже відмінили те, що всі ялинки та сосни при продажі мають бути з маркуванням?

Кто к кому с чем, тот от того и того
Vedmedyk
Гість

Дата: Четвер, 30.12.2010, 06:26 | Повідомлення # 2

Сьогодні купили ялинку за 70грн, але справжню красуню, ніяких маркувань не помітила. Хоч чула, що вони мають бути.
xth3xtw
Гість

Дата: Четвер, 30.12.2010, 12:32 | Повідомлення # 3

Закон про маркування читав. Згоден з Постановою цього Закону. Треба берегти ліс і наказувати людей, які його порушують. Ялинку ще не купував. Але думаю, що ще встигну купити.
Ka-bar
Гість

Дата: П'ятниця, 31.12.2010, 09:44 | Повідомлення # 4

А вважаю що не треба рубати на новий рік ялинки. Є щтучні.
З якихось забаганок вирубувати цілі плантаціі клорисних дерев.
Razom
Гість

Дата: Понеділок, 03.01.2011, 12:12 | Повідомлення # 5

Користуюсь тільки штучною ялинкою. Немає бажання бути спонсором вирубування дерев та заохочувати до їх крадіжки. В нашій країні і без цього лісові пожежі завдають великої шкоди кожного року.
timur1979
Гість

Дата: Понеділок, 03.01.2011, 16:27 | Повідомлення # 6

Я також схиляюсь до штучної ялинки. Один раз купив – і можеш бути спокійний. А для запаху – можна гілочок купити. Хоча ми, наприклад, Новий Рік завжди зустрічаємо десь за межами дому. Попадаємо додому після свят. Так що гілки нам дістаються безплатно – по дорозі можна зібрати. У нас є сусід, який викидає ялинку уже після новорічної ночі. А я, коли ще живу купляли – раніше березня не викидав. biggrin
Мук
Гість

Дата: Понеділок, 03.01.2011, 21:26 | Повідомлення # 7

А у мене є два варіанти - штучна ялинка у тещі і справжня сосна у себе вдома. Хоча дочка, для якої і наряджаємо лісову красуню і її штучну копію, особливої різниці не помічає.
Kruka
Гість

Дата: Понеділок, 03.01.2011, 22:24 | Повідомлення # 8

У нас штучна ялинка, але запах хвої просто обожнюю! В будь - яку пору року для цього є ефірні масла. smile
Kristik
Гість

Дата: Вівторок, 04.01.2011, 00:06 | Повідомлення # 9

Ніхто постанови про вируб лісу не відміняв, але наш громадянин, як і завжди, абияк ставиться до закону. Краще ж заробити перед святом... а що там далі буде, це вже не наша справа...

Обожнюю запах справжньої ялинки, але як бачиш ці дерева після свят на смітнику аж моторошно на душі.

-romchik
Гість

Дата: Вівторок, 04.01.2011, 00:18 | Повідомлення # 10

я також противник незаконного вирубування ялинок і лісу в цілому. Але інколи і сам стаю покупцем "браконьєрів" адже якщо вони її не продадуть то викинуть(
marina
Гість

Дата: Вівторок, 04.01.2011, 23:41 | Повідомлення # 11

Якщо чесно, то я теж користуюся виключно штучною ялинкою. По-перше, це досить зручно, адже в оселі нема голок. Проте, найголовнішим чинником чому я обрала штучну ялинку це те, що я вважаю, що не варто марнувати ліс заради втіхи!
PredatorK9
Гість

Дата: Середа, 05.01.2011, 00:45 | Повідомлення # 12

От мені цікаво, хтось купував у нас в місті ялинку з печаткою? Куди дивиться наша міліція...
Ellaine
Гість

Дата: Середа, 05.01.2011, 12:04 | Повідомлення # 13

А як на мою думку, краще за все поставити гілочки!
Гриша
Гість

Дата: Середа, 05.01.2011, 12:39 | Повідомлення # 14

Люди добрі! Куди ми котимося? На Новорічні свята вирубають гектари лісу. А взагалі чи потрібно ставити ту ялинку? Ну якщо так кортить - ставьте пласмасову, не руйнуйте природу і не допомагайте руйнувати її іншим!!!

Вітчизну не вибирають
rolandd
Гість

Дата: Четвер, 06.01.2011, 00:05 | Повідомлення # 15

В мене на подвір'ї росте ялинка (ще дід садив). От саме її я і прикрашаю на Новий рік.
P.S.А штучна ялинка - це все-таки не те...
Форум » Кузнецовськ: минуле і сьогодення » Актуальні новини міста » Ялинки на кузнецовських базарах
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів