34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Почесні громадяни міста - Форум

Почесні громадяни міста - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Кузнецовськ: минуле і сьогодення » Жителі міста » Почесні громадяни міста
Почесні громадяни міста
Varvara
Своя людина
Група: Пользователи
Повідомлень: 107
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Четвер, 08.12.2011, 01:14 | Повідомлення # 1

На сьогоднішній день в місті Кузнецовськ 16 почесних громадян міста.

Почесні громадяни міста Кузнецовськ:
(Джерело: Доступно тільки для користувачів

Бондаренко Павло Володимирович

З 1975 по 1996 рік очолював Будівельне управління-2 ВО "Союзенергожитлобуд", (нині воно називається ВАТ "Кузнецовськенергожитлобуд") і проявив себе талановитим керівником. У його послужному списку чимало нагород: неодноразові подяки, в тому числі Подяка Міністерства енергетики і електрифікації України, почесні грамоти, знак "60 років ГОЕЛРО", а також орден Трудового Червоного Прапора. Був удостоєний звання "Почесний будівельник Рівненської АЕС".
У 1998 році після тяжкої хвороби помер. Іменем Павла Бондаренка названа одна із вулиць міста.

Гомолінський Станіслав Павлович

У жовтні 1973 року, працюючи у монтажному управлінні №6 тресту "ЕПМ", яке пізніше реорганізувалось в МУ-12 "ЕПМ", був відряджений на будівництво Західно-Української електростанції (РАЕС), де працював спочатку майстром, а потім виконробом. Має 37 років трудового стажу електромонтажника. Нагороджений численними почесними грамотами, авторськими нагородами за впроваджені рацпропозиції, знаком "Відмінник енергетики і електрифікації СРСР". З 2002 року - на заслуженому відпочинку.

Зенков Олександр Степанович

З кінця 1973 р по 1976 р працював заступником начальника виробничо-технічного відділу РАЕС, з 1976 р. по 1978 р. - начальником виробничо-технічного відділу РАЕС, з 1978 р. по 1982 р. - заступник директора по капітальному будівництву РАЕС. У січні 1982 р, звільнений у зв'язку з переводом на Кримську АЕС. Нині проживає в Москві.

Копанько Олександр Васильович

Приїхав у Кузнецовськ з початку будови РАЕС і міста. 20 років пропрацював бригадиром дільниці №1 ЗАТ "УБ РАЕС". І нині, хоч вже досяг пенсійного віку, продовжує працювати. За хорошу і сумлінну роботу неодноразово був нагороджений почесними грамотами Міністерства енергетики і електрифікації СРСР, керівництва "Південатом-енергобуду", облдержадміністрації.[size=6]
Varvara
Своя людина
Група: Пользователи
Повідомлень: 107
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Четвер, 08.12.2011, 01:14 | Повідомлення # 2

Коровкін Володимир Олександрович

На Полісся приїхав у 1973 році й відразу очолив будівництво РАЕС та м Кузнецовськ. Працював незмінним директором РАЕС до 2002 року (до речі, єдиний у Європі керівник АЕС, що 29 років поспіль очолював ядерний об'єкт).

З 2002 року - віце-президент НАЕК "Енергоатом".
Нагороджений численними урядовими нагородами: медалями "За трудову доблесть", "За доблесний труд"; орденом Трудового Червоного прапора, орденом Жовтневої революції, орденом Дружби Російської Федерації, орденом "За заслуги" ІІІ-го ступеня, персональною нагородою "За мудрість і далекоглядність політика" управління міжнародної програми "Ертсмейкер", орденом Святого Володимира, Золотою медаллю Франції, орденом Миколи Чудотворця (високою міжнародною нагородою).


Огороднік Василь Іванович


З 1988 по 2003 рік був спочатку начальником УБ РАЕС, потім президентом ЗАТ "УБ РАЕС".
З 2003 року очолює ЗАТ "Укратоменергобуд" і проживає у Києві.
Удостоєний почесного звання "Заслужений будівельник України". Серед багатьох нагород - подяки, почесні грамоти, медаль "За трудову доблесть".

Пасєка Василь Григорович

Прибув у Кузнецовськ у 1974 році разом з першим керівником Управління будівництва РАЕС Г.Куксовим, Пропрацював 12,5 років начальником дільниці №3, півтора року заступником начальника УБ РАЕС, 13 років головним інженером ЗАТ "УБ РАЕС". Всі інженерні комунікації міста і РАЕС створені під його керівництвом. Нагороджений численними подяками, почесними грамотами, серед них Почесна грамота Верховної Ради УРСР, був єдиним на той час в області лауреатом премії радянських профспілок (1986р.). З кінця 2002 року працює головним інженером УКБ РАЕС.

Семків Михайло Йосипович

Семків Михайло Йосипович свою трудову діяльність розпочав у 1973 році, слюсарем Рівненського комбінату будівельних матеріалів.

З 1975 року по червень 1977 рік проходив службу в лавах, Радянської Армії.

З липня 1977 року по вересень 1983 року працював токарем Київського виробничого об'єднання ім. С.Корольова.
В жовтні 1983 року був направлений на будівництво Рівненської АЕС, де працював слюсарем до 1986 року.
В 1986 році, як кращий робітник, направлений на навчання з відривом від виробництва в Придніпровський енергобудівельний технікум.
По закінченню навчання у 1988 році призначений на посаду майстра виробничої дільниці, з 1990 року працює на посаді виконавець робіт виробничої дільниці, з грудня 1992 року - старший виконавець робіт виробничої дільниці, з серпня 1996 року-заступник президента управління будівництва Рівненської АЕС.
З лютого 2003 року тимчасово виконував обов'язки президента, а в червні 2003 року загальними зборами акціонерів Закритого акціонерного товариства обраний президентом управління.

За вагомий внесок в розвиток атомної енергетики України в грудні 2003 р. присвоєно звання: "Заслужений будівельник України", нагороджений Грамотою Міністерства палива та енергетики України, Почесними Грамотами області.


Смоктій Ігор Петрович


З липня 1976 року по липень 1988 року працював начальником Управління будівництва РАЕС саме при ньому були введені в дію блок № 1 та блок № 2. Неодноразово був відзначений подяками та почесними грамотами. Нині проживає у Москві.
Varvara
Своя людина
Група: Пользователи
Повідомлень: 107
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Четвер, 08.12.2011, 01:16 | Повідомлення # 3

Тулуб Сергій Борисович

Працювати почав у 17 років – підземним такелажником шахти „Кіровська” комбінату „Донецьквугілля”.

Після закінчення Донецького політехнічного інституту (1976 р.) трудився на шахтах міст Донецька та Харцизька, пройшовши шлях від гірничого майстра до директора шахтоуправління.
1986 – 1990 рр. – на партійній роботі.
У 1990 році закінчив Академію суспільних наук (м. Москва).
1990 р. по 1997 – працював на керівних посадах у шахтарських колективах Донецької області, зокрема, генеральним директором виробничого об”єднання „Шахтарськвугілля” , генеральним директором, головою правління Державної холдингової компанії „Шахтарськантрацит”.

1997 – 1998 рр. – начальник управління палива та енергетики, заступник голови Донецької облдержадміністрації з питань промисловості , енергетики, транспорту та зв”язку.
З червня 1998 р. – Міністр вугільної промисловості України.
Грудень 1999 р. – червень 2000 р. – Міністр палива та енергетики України.
14 серпня 2000 року Указом Президента України С.Б.Тулуб призначений заступником Секретаря Ради національної безпеки та оборони України.
У червні 2000 р. затверджений президентом Національної атомної енергогенеруючої компанії „Енергоатом”.
С.Б.Тулубу присвоєно звання „Герой України”, нагороджено Почесною грамотою Верховної Ради України та присвоєно Почесне звання „Заслужений діяч науки і техніки України.”

Філіпенко Галина Степанівна

З 1974 року поповнила ряди першопроходців великої будови. Спочатку працювала інженером по кошторисах, пізніше очолила віддділ планування та фінансування УКБ РАЕС. Трудові нагороди: звання "Почесний будівельник РАЕС", численні грамоти, подяки.
Померла у 2001 році.
Varvara
Своя людина
Група: Пользователи
Повідомлень: 107
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Четвер, 08.12.2011, 01:17 | Повідомлення # 4

Фрідман Микола Абрамович
$IMAGE1$
Фрідман Микола Абрамович розпочав свою трудову діяльність в енергетичній галузі в листопаді 1980 року.
Після закінчення Одеського політехнічного інституту, прибув за направленням молодого спеціаліста на Рівненську АЕС і був прийнятий на посаду старшого оператора реакторного відділення реакторного цеху.

В січні 1982 року переведений на посаду старшого інженера-механіка, в серпні 1984 року - старшим інженером по управлінню блоком і в квітні 1985 року призначений начальником зміни реакторного цеху. З липня 1986 року до серпня 1987 року працював начальником зміни станції Одеської атомної теплоелектроцентралі, що будувалася. З вересня 1987 року знову працював на Рівненській АЕС, спочатку начальником зміни реакторного цеху № 2, потім, з березня 1988 року, - начальником реакторного цеху № 2 і в квітні 1992 року -призначений головним інженером станції.

З червня 1997 року до грудня 2002 року Фрідман М.А. обіймав низку відповідальних посад в Міністерстві палива і енергетики України: першого заступника Міністра енергетики України- голови Державного департаменту України з питань ядерної енергетики, директора з нагляду та якості Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом", віце-президента - головного виконавчого директора НАЕК "Енергоатом".

В вересні 2003 року Фрідман М.А. призначений генеральним директором відособленого підрозділу "Рівненська АЕС" Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом". На посаді генерального директора зарекомендував себе умілим організатором, енергійним, вимогливим, з надзвичайно високим рівнем працездатності керівником.

Помер 24 вересня 2008 року.

Шевченко Володимир Миколайович

У липні 1977 року був прийнятий на роботу інженером цеху ТАВ «Рівненська АЕС» де працював до 30 березня 2005 року.
З 1990 року по 1994 рік був депутатом Кузнецовської міської ради, в якій очолював постійну депутатську комісію по законності, гласності та засобах масової інформації. Тричі, у 1994, 1998 і 2002 роках, обирався депутатом Рівненської обласної ради. Член постійної депутатської комісії облради з питань гласності, законності, правопорядку, боротьби з організованою злочинністю, депутатської діяльності та етики. Член ЦК „Атомпрофспілки”.

Володимиру Миколайовичу боліла душа за все: і за екологію, і за образу кожної людини, порушення її прав, він завжди допомагав тим, хто потребував підтримки. А перлина Поліського краю Біле озеро залишилась доступна жителям регіону багато в чому завдяки його зусиллям. Він першим виступив з трибуни Рівненської обласної ради щодо незаконного захоплення земель заказника „Біле озеро”. Він безпосередньо брав участь у виїзних комісіях з цього приводу, готував численні звернення, збирав під зверненнями до Президента України підписи.

Помер 30 березня 2005 року.

Щербачов Валентин Васильович

Працює редактором національної телерадіокомпанії Україна ТО "Спорт".Проживає в м. Києві. За визначний внесок у розвиток спортивної журналістики, пропаганду фізичної культури і спорту, особисті заслуги у висвітленні життя міста у 2000р. йому присвоєно звання „Почесний громадянин міста”.
СонЯ
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 36
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Четвер, 08.12.2011, 02:21 | Повідомлення # 5

Ви забули про ще двох почесних громадян Кузнецовська smile

На 12 сесії Кузнецовської міської ради, яка відбулась 28 жовтня 2011 року, було присвоєно звання "Почесний громадянин міста Кузнецовськ" С.А. Бандері та Р.Й.Шухевичу.

Заслухавши звернення представників фракцій: ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», громадської партії «Пора», політичної партії «Фронт Змін», політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка», керуючись Положенням про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кузнецовськ”, затвердженим рішенням міської ради від 25.03.2011 року № 82 та ст. 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
ВИРІШИЛА:

Присвоїти звання "Почесний громадянин міста Кузнецовськ" (посмертно):

Степану Андрійовичу Бандері – голові Проводу Організації Українських Націоналістів;
Роману Йосиповичу Шухевичу – головнокомандуючому Української повстанської армії.

http://34400.net/news....-09-626
Quit
Своя людина
Група: Пользователи
Повідомлень: 115
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Вівторок, 03.01.2012, 21:56 | Повідомлення # 6

Quote (СонЯ)
Присвоїти звання "Почесний громадянин міста Кузнецовськ" (посмертно): Степану Андрійовичу Бандері – голові Проводу Організації Українських Націоналістів; Роману Йосиповичу Шухевичу – головнокомандуючому Української повстанської армії.

смішно, аж до сліз biggrin
невже депутати такі дивні зібрались?
а Христофора Колумба хтось зробить почесним мешканцем?


Життя прекрасне! Хто не згоден - на вихід!)
kobotm
Гість
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Понеділок, 29.05.2017, 14:18 | Повідомлення # 7

это точно)
ArialPink
Гість
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: П'ятниця, 17.11.2017, 13:52 | Повідомлення # 8

в наше время уже нечему удивляться не приходится
Форум » Кузнецовськ: минуле і сьогодення » Жителі міста » Почесні громадяни міста
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів