34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Чи плануєте ви залишитись й надалі жити тут? - Форум

Чи плануєте ви залишитись й надалі жити тут? - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Кузнецовськ: минуле і сьогодення » Жителі міста » Чи плануєте ви залишитись й надалі жити тут?
Чи плануєте ви залишитись й надалі жити тут?
admin
Перехожий
Група: Администраторы
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Вівторок, 02.11.2010, 01:36 | Повідомлення # 1

Чи плануєте ви залишитись й надалі жити тут? Чи має наше місто перспективи? Створюються нові сім'ї, народжуються діти, а не будується ні житла, ні шкіл, ні садків...

Плануєте ви прожити все життя в Кузнецовську чи при першій нагоді переїдете в інше місце?

BAHA
Гість
Група: Пользователи

Дата: Четвер, 04.11.2010, 12:21 | Повідомлення # 2

я очень люблю свой родной город Кузнецовск!!! и не собираюсь отсюда никуда переезжать,потому что я здесь родился и живу! может здесь не так комфортно,но мне нравится и так,думаю что в дальнейшем наш город будет иметь большие переспективы на развитие!
Каріна
Гість

Дата: Субота, 06.11.2010, 23:56 | Повідомлення # 3

Так, Кузнецовськ - моє рідне місто і я його люблю. Та перспектив знайти роботу з нормальною зарплатнею не дуже й багато.
serega-soldier
Гість

Дата: Неділя, 07.11.2010, 11:47 | Повідомлення # 4

Я считаю что Кузнецовск это то место где я хотел бы прожить до глубокой старости. Это мой родной город, я в нем родился и вырос, если перееду в другое место то буду тосковать за родными улицами и лицами людей...
Vasilisk89
Гість

Дата: Неділя, 07.11.2010, 12:50 | Повідомлення # 5

Кузнецовськ дуже потрібний Україні, адже воно місто-супутник Рівненської атомної електростанції. Такі об'єкти завжди захищалися державами. Це місто жде велике майбутнє!!!
uka
Гість

Дата: Субота, 13.11.2010, 01:55 | Повідомлення # 6

Quote (Vasilisk89)
Кузнецовськ дуже потрібний Україні, адже воно місто-супутник Рівненської атомної електростанції. Такі об'єкти завжди захищалися державами. Це місто жде велике майбутнє!!!

так, велике, але не з цією владою і взагалі, мабуть, не скоро буде це "велике майбутнє".
А щодо мене, то звісно я люблю своє рідне місто, але дійсно, знайти тут роботу з достойною оплатою нажаль складно.
Kruka
Гість

Дата: Понеділок, 03.01.2011, 22:32 | Повідомлення # 7

Краще там, де нас немає. Наш Кузнецовськ нічим не гірший за інші міста, тому треба жити на Батьківщині і творити історію рідного міста. Чи не так?
Ka-bar
Гість

Дата: Середа, 05.01.2011, 08:50 | Повідомлення # 8

Quote (admin)
Створюються нові сім'ї, народжуються діти, а не будується ні житла

Так будуйте собі самі. Вже пора звикнути, що держава так просто пересічній людині нічого не дасть.

Karharodon
Перехожий

Дата: Четвер, 06.01.2011, 03:04 | Повідомлення # 9

У мене в Кузнецовську квартира. На заробітки вже їздила... Добре там, де нас нема! Користувачу Ka-bar хочу зауважити, що держава ніколи не дбала про нас.
Давайте будувати власну долю своїми руками.
Angeli
Гість

Дата: Середа, 12.01.2011, 15:40 | Повідомлення # 10

Quote (Karharodon)
У мене в Кузнецовську квартира. На заробітки вже їздила... Добре там, де нас нема! Користувачу Ka-bar хочу зауважити, що держава ніколи не дбала про нас. Давайте будувати власну долю своїми руками.

Повністю з Вами згодна! Особисто я нікуди не планую переїжджати. Важко, навіть, уявити що переїду до іншого міста. Тут і сім*я, і родичі, і знайомі, і робота... Хоч хтось, та й допоможе. А там? Це на перший погляд здається, ніби все так просто.
Славка
Гість

Дата: Субота, 13.08.2011, 18:16 | Повідомлення # 11

А я не місцева, але прожила в Кузнецовську 8 років, за ці роки скарг на саме місто не маю, просто небуло де жити, Наприклад, коли ми переїхали, в гуртожиток записали лише чоловіка, а я і троє дітей були у воздусі 2,5роки, нікуди було приписатись навіть. Звичайно я навіть дит. грошей неотримувала, бо ніде незареєстрована. Потім коли вийшов дозвіл, що наквартиру можна приписувати кого хочеш (незалежно від квадратури квартири), ми приписались до друзів, а самі шукали квартири, де жити. Були випадки два рази, коли хазяї просто виганяли (одні по своїх справах, а інші боялись що маємо багато дітей та й вдруг отсудимо квартиру, хоча на мій погляд це брєд, хіба можна чужу квартиру одсудити), памятаю, як ми ходили з чоловіком за один день шукали квартиру, вам не уявити цих переживань. Ми вже планували виносити речі у підїзд, і жити у підїзді, і хоч звертались скрізь, ніде нам ненадали державної допомоги (і багатодітність недопомогла), як виняток виїхали з міста в село.

slavka
AndyEn
Перехожий

Дата: Вівторок, 23.08.2011, 15:50 | Повідомлення # 12

Жив в Кузні з 1987 по 2004 рік smile
Місто люблю, воно гарне та чисте. На разі проживаю в Києві, бо тут робота та перспективи, що на жаль не дає мені моє рідне місто dry

Кузнецовськ 2011
Egud
Перехожий

Дата: П'ятниця, 26.08.2011, 18:52 | Повідомлення # 13

Від себе не втечеш, - є приказка. Людина, що залишає СВОЄ місто (місце) - безперспективна, де б вона не була.

Кузнецовськ - моє місто!
AndyEn
Перехожий

Дата: Понеділок, 29.08.2011, 12:16 | Повідомлення # 14

Quote (Egud)
Людина, що залишає СВОЄ місто (місце) - безперспективна, де б вона не була.

Ну це взагалі нісенітниця...Як би Кузнецовськ надавав "перспективу" молодим - я тільки ЗА!
Назвіть хоч одну перспективу? tongue

Кузнецовськ 2011
polodis
Перехожий

Дата: Середа, 23.11.2011, 02:50 | Повідомлення # 15

Наше місто- це велике болото, яке затягую с кожним днем.Пам"ятаю коли повернувся після ВУЗу з великого міста, то не міг знайти собі місця настільки погана себе почував, все тому шо перебуваючи тут почуваєшся відірваним від культурного життя, культура та Кузнецовськ не сумісні, на жаль.Але пройшло вже 4 роки і мене знов все влаштовує, іноді ловлю себе на думці що не варто було повертатись, але я проявиви в вирішальну мить слабкість духу, і не залишився в одному з найкращих міст України. Проміняв свої інтереси на гарячу воду та опалення
Форум » Кузнецовськ: минуле і сьогодення » Жителі міста » Чи плануєте ви залишитись й надалі жити тут?
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів