34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Скільки і кому коштував туалет в парковій зоні? - Форум

Скільки і кому коштував туалет в парковій зоні? - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Громадське життя » Спілкування з владою » Скільки і кому коштував туалет в парковій зоні?
Скільки і кому коштував туалет в парковій зоні?
СонЯ
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Четвер, 01.03.2012, 00:04 | Повідомлення # 1

Пропоную покласти край суперечці стосовно будівництва туалету в парковій зоні - http://34400.net/news/2012-02-25-807-0-2

Можливо, хтось більш юридично грамотний, ніж я, допоможе сформулювати текст запиту до мера?
34400
Перехожий
Група: Администраторы
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Понеділок, 19.03.2012, 18:35 | Повідомлення # 2

Міська газета "Вісті" (№12, від 16.03.12). Коментар міського голови Сергія Анощенка:

"Сума в 500 000 гривень за згаданий об'єкт озвучувалась на сесії Кузнецовської міської ради в часи, коли будувався згаданий об'єкт. І це було подано як кошторисна вартість всіх робіт. Реально, наскільки мені відомо, було проплачено орієнтовно 168 тисяч гривень на комунікації КМКП.

Але ніхто, думаю, не буде стверджувати, що ці кошти використані раціонально. Достатньо подивитись на недобудовану будівлю.

Вважаю некоректним і зауваження про те, що за долю цього довгобуду відповідальний міський голова Сергій Анощенко. Депутати міської ради прийняли рішення про заборону приватизації об'єктів у парковій зоні, в тому чисті туалету. Хоча, на мій погляд, саме тут, враховуючи наявну землю, тільки і можливо збудувати 3Д кінотеатр, розширивши і привівши до ладу сам туалет. На жаль, поки діє заборона на приватизацію об'єкта, це неможливо.

Ніхто не стане вкладати кошти за таких умов.

Але найбільше мене, і кузнецовців, думаю, теж, дивує той факт, що стверджується, ніби існувала домовленість про те, що атракціони будуть прийняті до комунальної власності лише тоді, коли буде збудований туалет. Атракціони в комунальну власність прийняті, а туалет так і не добудували. Чомусь зацікавлена сторона знехтувала домовленістю. Ось такі сумні реалії."
Форум » Громадське життя » Спілкування з владою » Скільки і кому коштував туалет в парковій зоні?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів