34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // ФІНАНСУВАННЯ ЗОШ № 3 - Форум

ФІНАНСУВАННЯ ЗОШ № 3 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Громадське життя » Спілкування з владою » ФІНАНСУВАННЯ ЗОШ № 3
ФІНАНСУВАННЯ ЗОШ № 3
Юрій_Рабий
Зацікавлений
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Четвер, 01.03.2012, 00:58 | Повідомлення # 1

Шановний Сергіє Івановичу!

В ЗОШ № 3 є нагальні потреби по ремонту школи, зокрема заміна лінолеуму в 7 класах та медкабінеті, заміна вікон - 24, класи - 40, коридори - 40, ремонт системи опалення, заміна дверей, заміна огорожі школи, заміна частина покрівлі над їдальнею, капітальний ремонт їдальні та інше.

А також необхідно замінити меблі в 5 класах, в бібліотеці, оформлення медкабінету, придбання шкільних дошок, придбання вчительських столів у класні кімнати та багато іншого...

Про що я звернувся як до голови облдержадмінстрації, так і голови уряду та в інші фонди з проханням допомгти вирішити наші проблеми.

У відповідь отримав (піготовлена міським управлінням освіти), що адмінстрація школи не надавала необхідних запитів.

Тоді як адмінстрація школи повідомила мене, що в управлінні дають усну вказівку на яку суму вони мають право просити.

Запитання до Вас - як нам бути і коли будуть профінансовані необхідні ремонтні роботи та придбання в ЗОШ №3?

З повагою,
голова батьківського комітету ЗОШ № 3
Юрій Рабий
Flashpoint
Своя людина
Група: Модераторы

Дата: Четвер, 01.03.2012, 20:22 | Повідомлення # 2

Уважаемый голова батьківського комітету ЗОШ № 3 Юрій Рабий фото (скан) запроса и ответа міським управлінням освіти в студию.
Иначе это просто ваш популизм или пиар (ваши личные данные можно закрыть/закрасить/и т.д.)
Спасибо!

Мы окружены! - Отлично, теперь мы можем атаковать в любом направлении!
Юрій_Рабий
Зацікавлений

Дата: П'ятниця, 02.03.2012, 00:09 | Повідомлення # 3

Flashpoint
Своя людина

Дата: П'ятниця, 02.03.2012, 00:56 | Повідомлення # 4

Не-е, ну Гончар явно достал!
Ответ очень хитрый, вроде ответил ... и не о чем!
Сделать инф.запрос о распредилении денег на ремонт каждого учеб.заведения в отдельности! Реально львиную часть бюджета города "ест" Гончар ... или он не умеет распределить средства или кто-то его подсижывает!
Еще один нюанс - если местное ДАИ (зарегистрировано на форуме) и время от времени честно дает ответы на вопросы, то ответ Анощенка С.И. вы на форуме .... НЕ ДОЖДЕТЕСЬ, поэтому спокойно пишем информационный запрос и выкладываем его (Анощенка или Гончара) ответ, а дальше народ сделает вывод о проф. пригодности руководителей и "отцов" города! Кому нужна "рыба" запроса - стучим в личку.

KotSN
Гість

Дата: П'ятниця, 02.03.2012, 10:41 | Повідомлення # 5

Прочитав...Подумав. Виникли наразі питання:
1. А що взагалі тоді робить адміністрація школи 3?
2. Чому батьківський комітет школи замість того щоб "трусити" як грушу адміністрацію школи займається поборами з батьків?
3. Коли проведуть збори батьківського комітету школи 3? я прийду на них, та хочу подивитись на документи по витрачанню коштів за останні 2 роки. Якщо адміністрація та батьківський комітет їх не надасть - заява в суд на розтрату коштів.
4. Чому батьківський комітет до цих пір не отримав в управлінні освіти розподіл коштів і не провів аналіз а можливо і не подав заяву до суду (некомпетентнвість освіти, розтрату коштів і тд і тп)?

А на теперішній час видно одне: комітет разом з школою піариться та збирає кошти з батьків.

Люди запам'ятайте одне: всі кошти на школу, КМКП, та інше кожен з нас уже один раз віддав у вигляді податків, оплати послуг . Тому все інше - це "добровільна" допомога комусь на ікорку з маслом на їх "важко" зароблений хліб...
Робіть висновки.
Flashpoint
Своя людина

Дата: П'ятниця, 02.03.2012, 11:13 | Повідомлення # 6

Как говориться: - «На том и стоим!"
А инфо.запросы надо слать на каждый "чих" (и брызги от него) по всем финансовым вложениям из бюджетных средств. Просто люди еще не знают, и бояться писать ... высмеют знакомые, дадут "по шапке" на работе, не так поймут и т.д. Не надо бояться, у народа отнять что-то больше чем цепи - не возможно, а вот проконтролировать поток бюджетных денег и убрать кого-то от "корыта" своим голосом - можно! Можно показать, кто действительно что-то делает, а кто штаны протирает!
Нас всегда будет больше - пишите запросы, не стесняйтесь

Юрій_Рабий
Зацікавлений

Дата: П'ятниця, 02.03.2012, 11:22 | Повідомлення # 7

Скажіть будь ласка мотиви піару? Навіщо мені це? В мене є купа роботи, навіщо мені це???? Мої мотиви чисті і роблю це лише для учнів, для школи і ніякого зиску від цього не маю! Так само як і адмінстрація школи абсолютно ніякого зиску з цього не має! Трусити адмністрацію? Ну і що витрусите? І логіки також не має в тому, що збирати гроші то є піар.. піар це коли обіцяють або дають гроші...
KotSN
Гість

Дата: П'ятниця, 02.03.2012, 13:18 | Повідомлення # 8

Quote (Юрій_Рабий)
Скажіть будь ласка мотиви піару? Навіщо мені це?

Цитую себе -
Quote (KotSN)
комітет разом з школою піариться
. Тут мається на увазі що ми збираємо таким чином не для дітей а для
Quote (KotSN)
Тому все інше - це "добровільна" допомога комусь на ікорку з маслом на їх "важко" зароблений хліб...

А щодо документів про витрати коштів за 2 роки - то це майже офіційне звернення до комітету та адміністрації.
На наступних зборах це буде дуже серйозне питання. І без документів та чітких відповідей не голова комітету не директор не підуть звідти. Обіцяю.

Quote (KotSN)
4. Чому батьківський комітет до цих пір не отримав в управлінні освіти розподіл коштів і не провів аналіз а можливо і не подав заяву до суду (некомпетентнвість освіти, розтрату коштів і тд і тп)?

Це питання також для підготовки відповіді на збори. І до вас і до директора школи.

PS: щодо збору коштів:
Quote (Юрій_Рабий)
Мої мотиви чисті і роблю це лише для учнів, для школи

Таким чином ми допомагаємо крадіям у вигляді посадових осіб школи та управління освіти жити спокійно. Ми і дітей виховуємо у руслі змирись і не піднімай голови...

Quote (Юрій_Рабий)
Так само як і адмінстрація школи абсолютно ніякого зиску з цього не має

Ну хотів би я побачити за які кошти пригощають перевірки та вітають посадовців...Куди діваються іграшки на ялинку що збирають щороку? А подарунки дітям на новий рік?
Питань багато. Готуйтесь до відповідей.Шукайте документи. Відсутність документального підтвердження слів - показник зловживання адміністрації та комітету.
Quote (Юрій_Рабий)
Трусити адмністрацію? Ну і що витрусите?

Раз і назавжди запамятають що вони на роботі і повинні виконувати свою роботу. Їм за це платять зарплату. Якщо маленьку - нехай звільняються, або працють як потрібно.

PPS: також нехай директор візьме свою посадову ынструкцію на збори...Для людей показати..Чому він не вимагає від освіти грошей а ініціює збори з батьків? Чому йому не соромно брати в батьків а соромно мовчати в освіті?
Flashpoint
Своя людина

Дата: П'ятниця, 02.03.2012, 16:33 | Повідомлення # 9

Ого! Серьезная заявка на победу! Будем рады если Вы розкрутите все эти вопросы так сказать в "прямом эфире"!

Юрій_Рабий
Зацікавлений

Дата: П'ятниця, 02.03.2012, 18:07 | Повідомлення # 10

biggrin biggrin biggrin biggrin cry cry cry
все мене налякали, не піду на збори wink
KotSN
Гість

Дата: Понеділок, 26.03.2012, 09:44 | Повідомлення # 11

Для Юрій_Рабий:
Коли плануються збори загальношкільні?
Юрій_Рабий
Зацікавлений

Дата: Неділя, 01.04.2012, 22:03 | Повідомлення # 12

Не знаю, треба запитати в директора.
KotSN
Гість

Дата: Вівторок, 03.04.2012, 11:52 | Повідомлення # 13

Запитайте будь-ласка, та дайте знать в темі. Можливо ще хтось захоче бути присутнім!
Юрій_Рабий
Зацікавлений

Дата: Субота, 07.04.2012, 20:58 | Повідомлення # 14

Добре
Flashpoint
Своя людина

Дата: Вівторок, 10.04.2012, 22:40 | Повідомлення # 15

Что до сих пор у директора не спросили?

Форум » Громадське життя » Спілкування з владою » ФІНАНСУВАННЯ ЗОШ № 3
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів