34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // А що є в Кузнецовському хлібчику? - Форум

А що є в Кузнецовському хлібчику? - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Бізнес » Книга скарг » А що є в Кузнецовському хлібчику? (Автор теми - Fika)
А що є в Кузнецовському хлібчику?
Varvara
Своя людина
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Вівторок, 20.09.2011, 00:08 | Повідомлення # 1

Автор теми - Fika

Я в шоці.Купила сьогодні ввечері батон, щоб зранку бутерброди дитині в школу зробити.Розгортаю-а там красота!!!Подивіться самі-чим нас годує Кузнецовський хлібзавод. wacko

ФОТОГРАФІЯ ВИДАЛЕНА МОДЕРАТОРОМ

FIKA, ТЕМА ВИГЛЯДАЄ НЕ ЗОВСІМ ПРАВДОПОДІБНО. ДО ВАС ЗАПИТАННЯ:
1) Чому ви не пішли з цим батоном назад в магазин?
2) Чому ви не пішли з цим батоном в управління з питань захисту прав споживачів?
3) Як ви можете довести, що це батон виробництва саме Кузнецовського хлібзаводу?
Varvara
Своя людина

Дата: Вівторок, 20.09.2011, 00:17 | Повідомлення # 2

Fika, а не може бути таке, що ЦЕ в магазині вже з'явилось? А де ви купували батон?
О_о
Група: Гости

Дата: Вівторок, 20.09.2011, 00:24 | Повідомлення # 3

Яка гидота facepalm
reks
Своя людина

Дата: Вівторок, 20.09.2011, 09:18 | Повідомлення # 4

Чистий продукт без ГМО.Згадайте як деякі люди яблука з черяками вибирають і купують. cool
Fika
Гість

Дата: Вівторок, 20.09.2011, 09:28 | Повідомлення # 5

В магазині не могло з'явитися, бо в плівку загортають на заводі.А таракан був під плівкою і нижня його частина з лапами і головою була занурена в м'якоть батона.Батон купувався в "Нашому краї".
І це з сьогодняшнього дня Ординат буде годувати наших діток в школі смачненьким хлібом з "М'ЯСКОМ" shock
фУ

Дата: Вівторок, 20.09.2011, 11:35 | Повідомлення # 6

Фу, какая гадость.
Угробят желудки детей с таким питанием. И альтернативы нет, не давать же кашу и суп в термосе.
Гість

Дата: Середа, 21.09.2011, 00:43 | Повідомлення # 7

Вибачте, але Ординат дітей годувати не буде, тендер виграла якась Київська фірма.Так, що за своїх дітей можете бути спокійні.
О_о

Дата: Середа, 21.09.2011, 01:07 | Повідомлення # 8

Можливо, малось на увазі, що в школах будуть булочки продавати від хлібозаводу? Чи що?

Я сьогодні з переляку аж Луцький хліб купувала biggrin
Гість

Дата: Середа, 21.09.2011, 11:51 | Повідомлення # 9

Дійсно тендер виграла київська фірма, тільки субпідрядчик -Ординат.І він буде дітей в школах годувати.
О_о

Дата: Середа, 21.09.2011, 11:58 | Повідомлення # 10

Гість, а напишіть, будь ласка, детальніше, якщо вам щось відомо. Коли відновиться харчування в школах?
Гість

Дата: Середа, 21.09.2011, 17:18 | Повідомлення # 11

Так вчора ж вже їли в шкільній їдальні rolleyes
Гість

Дата: Середа, 21.09.2011, 18:47 | Повідомлення # 12

biggrin biggrin biggrin мяско)))
OLGA
Гість

Дата: Четвер, 22.09.2011, 11:54 | Повідомлення # 13

Fika, ви дуже творча натура, так майстерно прикріпити таргана до батона, а ще дуже погана господиня, якщо разом з вами живуть таргани . Люди, невже не зрозуміло, що Ординат просто комусь заважає і це фото чистої води провокація. Ну не вміють таргани повзати догори лапами, та і при температурі випічки більше 200 градусів він не залишився б такого кольору.

OLGA
Житель

Дата: Четвер, 22.09.2011, 13:32 | Повідомлення # 14

Fika, провокація чистої води smile
Ще й не професіональна.

Додано (22.09.2011, 12:32)
---------------------------------------------
Не знаю - я скільки купую вироби нашого хлібозаводу, то цілком задоволена.

Я ще й колись працювала там кілька днів - чисто в приміщеннях, нічого "лишнього" не бачила. (А працювала так мало, тому що робота для мене виявилась затяжка).

Fika
Гість

Дата: Четвер, 22.09.2011, 13:55 | Повідомлення # 15

Кому треба-тот зробить висновки.

А тепер відповідь на питання, задані адміністратором:

1.З батоном не повернулась в магазин, бо було 22.45-магазин вже закривався, а йти трошки далеко.

2.Управління з питань захисту споживачів в Кузнецовську немає, є відділ у справах захисту споживачів.А для тих хто не знає-цей відділ вже не працює більше місяця, оскільки бувшому начальнику пані Курганській міський голова не підписав погодження на продовження роботи(да і не була вона р"яним поборником скривджених споживачів).А більше у відділі нікого не має.

3.А що там доказувати - все в чеку написано biggrin Так що про провокацію ви загнули, а контроль якості на заводі зобов'язаний бути.І взагалі моя все ж такі думка, що тарган попав у вже гарячу випічку перед загортанням у плівку батону.
Форум » Бізнес » Книга скарг » А що є в Кузнецовському хлібчику? (Автор теми - Fika)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів