34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Кузнецовський хлібозавод - Форум

Кузнецовський хлібозавод - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Бізнес » Книга скарг » Кузнецовський хлібозавод (Постійне підвищення цін)
Кузнецовський хлібозавод
GenkaUA
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Субота, 26.05.2012, 21:15 | Повідомлення # 1

Мені цікаво хто повинен займатись регуляторною політикою за постійним і не обґрунтованим підвищенням цін на хліб в місті Кузнецовську. І взагалі яка думка мешканців на рахунок цього.
eljka
Гість

Дата: Четвер, 27.09.2012, 15:09 | Повідомлення # 2

непонятно почему хлебные магазины работают до 21часа, если идешь в 17 с работы и хлеба там уже нету НИКОГДА! Запашного нету, нету йодованого и многого другого. Есть черный который я не ем, и еще какой то который нарезать нельзя тк он крошится.
inchyk
Гість

Дата: Понеділок, 01.10.2012, 16:31 | Повідомлення # 3

В мене є знайома, яка працюює в Тернополі, в відділлі регулювання і контролю цін.В її обов'язки також входить звичайне відвідування магазинів, і якщо ціна на продукти головного споживання (хліб, сіль і т.д....) хоча б на 1 коп. перевищують встановлених норм - штраф. А в нас хто за цим слідкує?????? (До речі, я також в Тернополі навчалася - і там дійсно хліб завжди був дешевший ніж в нас в Кузнецовськ)
ser
Гість

Дата: Середа, 10.10.2012, 14:26 | Повідомлення # 4

мало того что он постоянно дорожает, так и веса в нём скоро уже не будет. объём то одинаков, а вес где делся???
Гість
Група: Гости

Дата: Субота, 10.11.2012, 23:01 | Повідомлення # 5

купил хлеб,розрезал а там длинный черный волос.на грипках
semart3
Гість

Дата: Субота, 17.08.2013, 11:11 | Повідомлення # 6

Я стараюсь не покупать ординатовский хлеб.....потому что чем дальше - тем хуже.....его хватае на 2-3 дня....дальше есть невозможно......найти у нас луцкий хлеб(теремновский)крайне сложно.....благодаря тому же ординату....
Форум » Бізнес » Книга скарг » Кузнецовський хлібозавод (Постійне підвищення цін)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів