34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Історії, які трапились в супермаркеті "Наш край" - Форум

Історії, які трапились в супермаркеті "Наш край" - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Бізнес » Книга скарг » Історії, які трапились в супермаркеті "Наш край" (про хороше та погане в супермаркеті)
Історії, які трапились в супермаркеті "Наш край"
Українець
Група: Гости

Дата: П'ятниця, 16.11.2012, 23:12 | Повідомлення # 1

гарний супермаркет як на мене, з гарним вибором та кулінарією...
Катерина.

Дата: Вівторок, 20.11.2012, 14:30 | Повідомлення # 2

Хороший магазин,і все що треба є.Але не на мої гроші.Дорого.Я там рідко що купляю.
Гість

Дата: Вівторок, 20.11.2012, 19:54 | Повідомлення # 3

і що ж там таке вже дороге, у вопаках дорожче
в нашому краю більший вибір є ніж в інших
недолік - нема бонусів
yamik
Гість
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Вівторок, 20.11.2012, 21:24 | Повідомлення # 4

З відкриттям в Кузнецовську Суши-бару "Токіо" мені дуже сподобалась японська кухня. Я захотів сам приготувати суші і в супермаркеті "Наш край" я знайшов всі інгредієнти,тепер, кожних вихідних, я радую свій шлунок цією чудовою східною стравою biggrin
Чорний

Дата: Вівторок, 20.11.2012, 23:08 | Повідомлення # 5

Такий супермаркет чудовий)!
Що ж він в опитуванні на сайті гірший за всіх? Що ж такого там поганого?
Черг нема, все є... невже ціни кусають? Мене ні разу не вкусили, кожного дня купую щось і нема бажання йти в інший кінець міста
Гість

Дата: Середа, 21.11.2012, 11:42 | Повідомлення # 6

Что -то мне кажется, что себя расхвяляет руководство "Нашего Края". Потому что я знаю очень много негативных отзывов от коллег и знакомых.
В том числе и историю от коллеги, что его родителям подбросила охрана в пакет неоплаченный товар, а потом занималась вымогательством.
Юлька

Дата: Середа, 21.11.2012, 11:58 | Повідомлення # 7

Наш край раніше був жахливий супермаркет. Хоча може зараз там щось змінилось - останній рік я там ні разу не була. І не збираюсь.

Там треба всіх адміністраторів змінити, тоді може щось з нього й буде.
Гість

Дата: Четвер, 22.11.2012, 00:44 | Повідомлення # 8

“Что -то мне кажется, что себя расхвяляет руководство "Нашего Края". Потому что я знаю очень много негативных отзывов от коллег и знакомых.
В том числе и историю от коллеги, что его родителям подбросила охрана в пакет неоплаченный товар, а потом занималась вымогательством.»

щось ваші багаточислені негативні історії колег і знайомих обмежилися «ворами-родителями», які звичайно будуть розказувати,які вони хороші, і яка охорона погана... повезло, мабуть, «ворам-родителям», що ментів не викликали, бо ті добре потрусили б)))

бла-бла-бла можна безперестанку, краще напишіть якщо знаєте цікаве і не придумане …
Гість

Дата: П'ятниця, 23.11.2012, 21:50 | Повідомлення # 9

Quote (Гість)
щось ваші багаточислені негативні історії колег і знайомих обмежилися «ворами-родителями», які звичайно будуть розказувати,які вони хороші, і яка охорона погана... повезло, мабуть, «ворам-родителям», що ментів не викликали, бо ті добре потрусили б))) бла-бла-бла можна безперестанку, краще напишіть якщо знаєте цікаве і не придумане …

"Наш Край" делает себе дешовую рекламу на форуме...
А историю о родителях рассказал коллега по смене и причин не верить ему нет...
Причем руководство "Нашего Края" очень извинялось перед ними потом...
"Наш Край" является самым худшим супермаркетом Кузнецовска...
yamik
Гість

Дата: П'ятниця, 23.11.2012, 22:42 | Повідомлення # 10

Хай роблять собі рекламу))) я їм допоможу, якщо сушами пригостять)))
Quit
Своя людина

Дата: Субота, 24.11.2012, 17:12 | Повідомлення # 11

Quote (Гість)
"Наш Край" делает себе дешовую рекламу

biggrin щось ви не дочитали ... тут про історії всякі, а реклама трохи не така))))))) вона буває надоїдливою, довгою, великою )))

Життя прекрасне! Хто не згоден - на вихід!)
kuznecovsk
Гість

Дата: Понеділок, 13.01.2014, 19:17 | Повідомлення # 12

Може сам маркет і нічого,а от начальство дуже по хамськи відноситься до деяких працівників не дивлячись на те шо людина старша за неї на років 15-20. Магазин гавно доки начальство там гниле.
Зброя
Гість

Дата: Неділя, 02.02.2014, 14:17 | Повідомлення # 13

Наш край для мене більше не існує як супермарке, там дурять людей. вчора мені продали 7 булок для хот - догів пачку майонезу за 5 гривень і 2 пачки вафлі по 3 гривні заплатила 70 гривень. Прийшовши додому, спочатку на мене вилився весь бруд від чоловіка, яка я дура і далі був застосований такий лексикон, що і згадувати неприємно, потім він все - таки пішов у маркет, гроші йому частково повернули, але хто поверне мені зіпсований настрій і потрачені нерви. Спілкуючись зі знайомими мені було повідомлено, що в цьому маркеті це трапляється постійно.  Чомусь в інших супермаркетах таких казусів не було хоча я частіше купую продукти саме в них.
andriyda
Гість

Дата: Понеділок, 19.01.2015, 17:30 | Повідомлення # 14

Мережа "Наш Край" відкрила власний веб сайт. Ознайомитись можна за посиланням http://nashkraj.ua/ .
Жених
Гість

Дата: Середа, 18.02.2015, 08:49 | Повідомлення # 15

ну и касирши там страшные
ни здрасте ни приглашения прити еще

Всем прювет!!!
Форум » Бізнес » Книга скарг » Історії, які трапились в супермаркеті "Наш край" (про хороше та погане в супермаркеті)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів