34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Скільки КОШТУЄ посада на Рівненській АЕС !!! - Форум

Скільки КОШТУЄ посада на Рівненській АЕС !!! - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Бізнес » Книга скарг » Скільки КОШТУЄ посада на Рівненській АЕС !!!
Скільки КОШТУЄ посада на Рівненській АЕС !!!
qwertip
Гість
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Неділя, 03.02.2013, 10:59 | Повідомлення # 1

Продажем  посад грішать і в інших підприємствах таких, як Рівненська АЕС ..

Прибиральниці 3000 дол..
Лаборант 4000-5000 дол.
(електрик,маляр, слюсар та інші) 5000-6000  дол ...
Не кажучи інженер 8000-10000 дол...
Оскыльки посади це прості однак -- провідний інженер, а саме майстри чи старші майстри зами цехів і інше це суттєво відзначається на сумі  від 10000 дол і більше.

Ця інформація важлива не тільки для нас, а і для тих, хто так саме (бере таксу), а всі знають в м. Кузнецовську хто не може влаштуватись на роботу. 
Не давайте грошей, якщо важко влаштуватись є інші міста, де можна влаштуватись без такс..
Alzhir
Перехожий

Дата: Середа, 06.02.2013, 21:11 | Повідомлення # 2

Cмело и глупо... Кого провоцируем?! Факты давай, факты!  

А, вот, уточню по информации: слюсар - 5248,48 дол + шоколадка Рошен и обещанье работать усердно biggrin
zavulon
Гість

Дата: П'ятниця, 05.07.2013, 23:21 | Повідомлення # 3

Цитата qwertip
Прибиральниці 3000 дол..

це ж скільки часу ці бідні жінки будуть, стоячи раком, відробляти цю сумму???!!! Я вже не кажу про те, щоб щось заробити!!!
ВасилийМетролог
Гість

Дата: Неділя, 28.07.2013, 19:00 | Повідомлення # 4

Цитата qwertip
є інші міста, де можна влаштуватись без такс..

а можна список цих міст і місьц де нема такси wink
semart3
Гість

Дата: Субота, 17.08.2013, 11:02 | Повідомлення # 5

мне интересно......хоть кто то через наш местный центр занятости на работу устроился???? biggrin
Diver
Гість

Дата: Субота, 17.08.2013, 13:59 | Повідомлення # 6

Навряд ли центр занятости трудоустроил реально хотя бы одного человека))) Это фиктивная контора, и вакансии там фиктивные. Весь город об этом знает.
Тетяна
Гість

Дата: Четвер, 29.08.2013, 18:29 | Повідомлення # 7

А кому платити треба, дайте наводки, я за!
Alzhir
Перехожий

Дата: Вівторок, 10.09.2013, 00:50 | Повідомлення # 8

Та мені платіть. Порєшаєм... В лічку токо... На пріватовську карту пуйде?!
Diver
Гість

Дата: Вівторок, 10.09.2013, 11:38 | Повідомлення # 9

Должность генерального озвучите! smile
AlexS
Гість

Дата: П'ятниця, 04.10.2013, 16:11 | Повідомлення # 10

смішні ви люди))))
моя сусідка заплатила 12 000 грн. за посаду слюсаря, якійсь тьоті на базарі
ой ржу, не магу)))
потім вісім місяців вибивала знеї бабло, віддала тільки 7 000
ПЛАТІТЬ ГРОШІ ЛОХИ
десятки моїх знайомих працюють на станції на різних посадах, жоден не платив
1234554321
Гість

Дата: Субота, 12.10.2013, 21:42 | Повідомлення # 11

Як записатися на прийом , якщо я працюю постійно в Россії ? Приїзджаю тільки на тиждень - що виходить пролітаю - платити тільки ?
345
Гість

Дата: Понеділок, 14.10.2013, 00:38 | Повідомлення # 12

Цитата AlexS ()
десятки моїх знайомих працюють на станції на різних посадах, жоден не платив

О, Боги, тільки у вас знайомі на станції працюють?)). Круче вас тільки варені яйця)). Навіщо той пам*ятник Шевченку, давайте вам поставим біля міськвиконкому)? Ви підписуєте заяви, всіх приймаєте і знаєте хто платив, а хто ні? Це що вони вам кажуть, то вішайте собі далі на вуха. Ніякий дурак вам не признається, що він платив, бо боїться за свою п*яту точку. Це раз. По-друге, кожен хоче виглядати розумнішим, тіпа "тіпа ти шо, мужик, мені ніхто не помагав, а я все сам, я крутий!"Вже всім давно відомо про корупцію і безпрєдєл на нашій станції, навіть у вузах Києва, Одеси і т.д. викладачі зразу питають випускників чи є "лапа", бо без неї "нікак" в Кузнецовську. Щоб зрозуміти ту чепуху, яку ви тут наваяли, закінчите вуз по спеціальності, подайте анкету, на протязі декількох років пооббивайте пороги, походіть на показушні співбесіди, комісії і прийоми, а потім пишіть епопеї " як без взятки влаштуватись на роботу". По пунктах, будь ласка.

Цитата 1234554321 ()
Як записатися на прийом , якщо я працюю постійно в Россії ? Приїзджаю тільки на тиждень - що виходить пролітаю - платити тільки ?

Можете заповнити анкету на сайті станції і відправити (а ще краще послати ... і анкету і цю дурну затєю про працевлаштування, якщо ви не кум-брат-сват-друг-родич). Відправити і чекати.... років 2...5...8...10...100... потім десь вам зателефонують:). Обов*язково, як "місця будуть"). А поки ви будете чекати, то влаштовуватимуть всіх... крім вас..і нас)). До речі, кого влаштовують, то ті анкети не заповняють). Їм не треба).
GenkaUA
Перехожий

Дата: Неділя, 03.11.2013, 11:23 | Повідомлення # 13

Цитата 345 ()
Цитата AlexS ()десятки моїх знайомих працюють на станції на різних посадах, жоден не платив
О, Боги, тільки у вас знайомі на станції працюють?)). Круче вас тільки варені яйця)). Навіщо той пам*ятник Шевченку, давайте вам поставим біля міськвиконкому)? Ви підписуєте заяви, всіх приймаєте і знаєте хто платив, а хто ні? Це що вони вам кажуть, то вішайте собі далі на вуха. Ніякий дурак вам не признається, що він платив, бо боїться за свою п*яту точку. Це раз. По-друге, кожен хоче виглядати розумнішим, тіпа "тіпа ти шо, мужик, мені ніхто не помагав, а я все сам, я крутий!"Вже всім давно відомо про корупцію і безпрєдєл на нашій станції, навіть у вузах Києва, Одеси і т.д. викладачі зразу питають випускників чи є "лапа", бо без неї "нікак" в Кузнецовську. Щоб зрозуміти ту чепуху, яку ви тут наваяли, закінчите вуз по спеціальності, подайте анкету, на протязі декількох років пооббивайте пороги, походіть на показушні співбесіди, комісії і прийоми, а потім пишіть епопеї " як без взятки влаштуватись на роботу". По пунктах, будь ласка.
Цитата 1234554321 ()
Можете заповнити анкету на сайті станції і відправити (а ще краще послати ... і анкету і цю дурну затєю про працевлаштування, якщо ви не кум-брат-сват-друг-родич). Відправити і чекати.... років 2...5...8...10...100... потім десь вам зателефонують:). Обов*язково, як "місця будуть"). А поки ви будете чекати, то влаштовуватимуть всіх... крім вас..і нас)). До речі, кого влаштовують, то ті анкети не заповняють). Їм не треба).

збав оберти, посаду на РАЕС на блюдечку не принесуть, потрібно просто ходити і кланятись постійно щоб попасти на роботу. Я до Коваля на прийом ходив точно більше 50-ти разів і можу сказати що добився свого. А для такого Хоми Невіруючого як ти, скажу це просто твоя заздрість тебе давить, що інші працюють на РАЕС а ти ні.
zloy31
Гість

Дата: Понеділок, 04.11.2013, 12:23 | Повідомлення # 14

Диванный эксперт, который верит левым слухам! цифры ниоткуда, все об этом говорят, но никто никого не знает кто так устроился через вашу "таксу", тем более кому платил. По вашим расценкам я уже сэкономил 16000-20000$ на трудоустройстве, и мне наверное просто повезло. Поступайте, учитесь в профильных университетах (Севас, КПИ) а не в водниках там всяких и будем вам счастье!
345
Гість

Дата: Понеділок, 04.11.2013, 17:35 | Повідомлення # 15

Цитата GenkaUA ()
збав оберти, посаду на РАЕС на блюдечку не принесуть, потрібно просто ходити і кланятись постійно щоб попасти на роботу. Я до Коваля на прийом ходив точно більше 50-ти разів і можу сказати що добився свого. А для такого Хоми Невіруючого як ти, скажу це просто твоя заздрість тебе давить, що інші працюють на РАЕС а ти ні.

Що мене давить чи не давить і що мені робити зі своїми "оборотами" - це не твоє ... діло. Це раз. По-друге, ми вже начитались, як ти квартиру купив і як збирав гроші... Знаючі люди написали про тебе. Це не моє діло, але висновки про людину зробити вже можна. Там в коментарях відклав свої фекалії, не зміг адекватно себе відстояти, сюди прийшов і тут ще відклав. Все з тобою ясно... Понти в селі (Кузнецовську)-велике діло! Всього найкращого.
Форум » Бізнес » Книга скарг » Скільки КОШТУЄ посада на Рівненській АЕС !!!
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів