34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Скільки КОШТУЄ посада на Рівненській АЕС !!! - Сторінка 2 - Форум

Скільки КОШТУЄ посада на Рівненській АЕС !!! - Сторінка 2 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » Бізнес » Книга скарг » Скільки КОШТУЄ посада на Рівненській АЕС !!!
Скільки КОШТУЄ посада на Рівненській АЕС !!!
GenkaUA
Перехожий
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Понеділок, 04.11.2013, 21:42 | Повідомлення # 16

Цитата zloy31 ()
Диванный эксперт, который верит левым слухам! цифры ниоткуда, все об этом говорят, но никто никого не знает кто так устроился через вашу "таксу", тем более кому платил. По вашим расценкам я уже сэкономил 16000-20000$ на трудоустройстве, и мне наверное просто повезло. Поступайте, учитесь в профильных университетах (Севас, КПИ) а не в водниках там всяких и будем вам счастье!

ну ти вже на Воднік не жени, а то ображаєш мій університет
GenkaUA
Перехожий

Дата: Понеділок, 04.11.2013, 21:44 | Повідомлення # 17

Цитата 345 ()
Що мене давить чи не давить і що мені робити зі своїми "оборотами" - це не твоє ... діло. Це раз. По-друге, ми вже начитались, як ти квартиру купив і як збирав гроші... Знаючі люди написали про тебе. Це не моє діло, але висновки про людину зробити вже можна. Там в коментарях відклав свої фекалії, не зміг адекватно себе відстояти, сюди прийшов і тут ще відклав. Все з тобою ясно... Понти в селі (Кузнецовську)-велике діло! Всього найкращого.

До твого відома, я всі гроші за квартиру віддав. А всяких там балаболів, що не знають дійсності я слухати не збираюсь і щось доказувати також.
kuznecovsk
Гість

Дата: Понеділок, 13.01.2014, 18:49 | Повідомлення # 18

Тут ше пацанчік пише шо треба вчитися у вищих і тоді буде робота на РАЕС! ТИ про шо б....ть говориш???  тобі 14р.???  Дохера хто мають вишку не працюють бо не заплатили потрібним людям! А хто в жопу цьомнув дав лаве давно вже працюють там. Якшо вже говорити про наше місто,то я за астероїд! Шоб \вид\ так,щоб нахто не вижив! І хай попробують тоді забрати свої кровні з собою туди...
Форум » Бізнес » Книга скарг » Скільки КОШТУЄ посада на Рівненській АЕС !!!
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів