34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Швидка "не допомога" - Форум

Швидка "не допомога" - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Бізнес » Книга скарг » Швидка "не допомога" (Хотілося б поцікавитись думкою земляків про нашу "швидку ")
Швидка "не допомога"
За скільки часу приїзджаэ швидка на виклик?
1.Чи вони реально рятують людей?[ 9 ][69.23%]
2.Чи вони чемні в спілкуванні?[ 1 ][7.69%]
3.Чи там працюють професіонали?[ 3 ][23.08%]
Усього відповідей: 13
olga-nikon
Гість
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Неділя, 11.08.2013, 16:42 | Повідомлення # 1

6 серпня помер мій любий татусь,завдяки нашій не швидкій допомозі,вони лікарі,які давали клятву Гіпократа,навіть не розпізнали у людини перед інфарктний стан! Можливо ,якби вони тата забрали одразу в лікарню,моя рідна людина була б жива...а вони "лікарі" поміряли тискюі відпустили до дому!Це при тому,що більшість щ нас знаэ,що людині в такому стані протипоказано рухатись ВЗАГАЛІ!За другим викликом ,його забрали в реанімацію...
Звичайно,лікарі реанімації вже нічого не могли зробити,нажаль..
Моя думка така що тримати таких людей на роботі,це отримувати ще сотні тисячи  таких випадків!Коли чекаэш швидку 20хв, коли життя на волосині,або були випадки коли телефонуэш,і замість швидкої реакції чуэш ,то що їхати?_то це не нормально

Никончук Ольга
Форум » Бізнес » Книга скарг » Швидка "не допомога" (Хотілося б поцікавитись думкою земляків про нашу "швидку ")
Сторінка 1 з 11
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів