34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Чому вартість у басейні зросла? - Форум

Чому вартість у басейні зросла? - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Бізнес » Книга скарг » Чому вартість у басейні зросла? (Вартість басейну зросла, щоб панство-начальство само плавало)
Чому вартість у басейні зросла?
Sonce
Гість
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Четвер, 17.10.2013, 15:53 | Повідомлення # 1

Як людині із мінімальним доходом дозволити собі відвідувати басейн???- А, ні як!
Моя свекруха щодня відвідувала басейн о 6:00 ранку, раніше це їй коштувало близько 330гр в місяць а зараз  потрібно 720гр. Хто зможе собі це дозволити, мабуть, не всі. Лише ЕЛІТА міста. "В нашому місті все робиться заради людей" Я сама часто відвідую басейн і хочу щоб діти мої теж могли плавати, але це стає вкрай складно. Що не можна було підняти ціну не в двоє а на декілька гривень!

)))
okun2170
Гість
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Четвер, 21.01.2016, 17:09 | Повідомлення # 2

Добрий день! Моя дитина теж відвідувала три рази на тиждень басейн, докі він не подорожчал ЗНОВУ в два рази((. Може у нас води не вистачає? А може зарплату підняли працівникам басейну? ааа...у нас город багатіїв))))))))))) ☻позоріще☻Тепер ходить один раз на тиждень дитина і питає чому тато так?(( обідно(
Форум » Бізнес » Книга скарг » Чому вартість у басейні зросла? (Вартість басейну зросла, щоб панство-начальство само плавало)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів