34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Ринково-базарна арифметика - Форум

Ринково-базарна арифметика - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Бізнес » Книга скарг » Ринково-базарна арифметика
Ринково-базарна арифметика
raznoobraznii
Гість
Група: Пользователи
Статус: Тимчасово відсутній

Дата: Понеділок, 23.11.2015, 23:28 | Повідомлення # 1

Ринково-базарна арифметика

22.11.2015 я вирішив вийти на наш місцевий ринок «Північний». Купивши дещо з продуктів не забув і про свою малечу, дай думаю куплю щось з фруктів, вітаміни як всім відомо корисні діточкам. На виході з ринку (або на вході, як звідки йти) навпроти тютюнового кіоску, продавчиня зважила мені одну хурму і трохи більше кілограму винограду сорту Киш-миш. Саме з цього місця і починається цікава ринково-базарна арифметика.

Ціна за одну хурму склала 26 гривень (65 гривень за кілограм), а за виноград 59 гривень (55 гривень за кілограм). Яка вага висвітилась на терезах в одного й другого продукту я на жаль не подивився. Але мене щось насторожило в ціні хурми, щось за дорого, подумав я. Прийшовши додому вирішив переважити. В мене є двоє терезів-це кухонні та електронний
безмір. Обоє показали вагу хурми 320 грамм.

При перерахунку ми маємо:
320грам*65гр. за/кг.=20гр.80коп. (Ну аж ніяк не 26 гривень).

Хотів переважити виноград, але діти вже його трохи пощипали.
Я повернувся на ринок щоб вияснити в чому річ. Продавчиня на моє прохання переважила хурму і на її вагах висвітилась вага 380 грам і сума 24гр.70 коп. (ну все рівно не 26).
Я пояснив що я зважував на інших терезах і вага відрізняється від її на 60 грам. Вона
швиденько пробігла пальцями по кнопках терезів і о ЧУДО!!! Терези стали показувати 320 грамм і ціну 20гр.80коп. Вона щось поспіхом пробурмотіла про помилку комп’ютера в перерахунку, та якісь поправки в настройках
терезів. Я розумію що в терезах такого класу є можливість настроїти їх як завгодно. Але мене обманули не тільки в зважуванні, а й в кінцевій ціні на 5 гр.20коп. гривень на одній хурмі!!! І тут я згадав про виноград, якого купив більше кілограма. (Правда переважити його вже не було можливості). Якщо на 320 грамах похибка в 60 грам-то винограду було в три рази більше.

60грам*3=180грам.
180грам*55гр. за/кг.=9гр.80 коп.

Тобто реальна ціна винограду повинна б була становити в районі 50 гривень (Ну аж ніяк не 59 гривень).
Продавчиня повернула 5 гривень за хурму і 4 - за виноград (так як не було можливості його переважити, хоча потрібно було б 9.80).
Тобто мене обрахували й обважили на 15 гривень!!! На двох покупках.

І що ми маємо в результаті: На одному покупці можна заробити в районі 10-15 гривень.
За день я думаю таких покупців не менше 30-50 чоловік.

По мінімуму - 30покупців*10гривень=300 гривень/в день
По максимуму- 50покупців*15гривень=750гривень/в день

За робочий місяць:
300гривень/в день* 20 робочих днів/в місяці=6000 гривень в місяць
Або: 750гривень/в день*20 робочих днів/в місяці=15000 гривень в місяць

А ще плюс заробітна плата!!!!!
Думаєте я як кажуть - згущаю краски, або роблю з мухи слона. Можливо….
Можливо це прикра помилка…..

Ну що ж, тоді бажаю, нехай вам повезе більше ніж мені і ви ніколи не попадете в таку ситуацію!

P.S. Викладаю фото місця покупки (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1005189229548277&set=gm.1573507269575736&type=3) і хочу завірити, що ніякого
відношення і стосунків не маю ні до власника, ні до продавчині даної
торгової точки.
Форум » Бізнес » Книга скарг » Ринково-базарна арифметика
Сторінка 1 з 11
Пошук:

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів