34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Європейський

Європейський

Кузнецовська філія Європейского Університету 

Кузнецовська філія Європейського університету була заснована 8 листопада 1998 року.
Очолює філію Костецький Михайло Романович.

Кузнецовська філія 



Продовжуючи традиції закладені засновниками Європейського Університету в місті Києві, Кузнецовський філія, за підтримки головного підрозділу веде продуктивну роботу, спрямовану на створення позитивного іміджу економіко-інформаційного університету четвертого рівня акредитації, у своєму місті . У своїй діяльності філія тісно співробітничає з місцевою виконавчою владою, зокрема , у вирішенні соціальних проблем. Кузнецовська філія Європейського університету готовить фахівців з таких напрямків : -економіка й підприємство; -комп'ютерні науки. 

Концепція діяльності Європейського університету знайшла своє втілення у формулі "Вчися працюючи!", вона передбачає єднання чотирьох основних завдань : -органічне об'єднання теорії й практики; -глибоке знання основ новітніх технологій; -вільне володіння іноземними мовами; -здатність до самостійного мислення в умовах усвідомлення збалансованості суспільних ідей і особистих направленностей . Студенти - головний об'єкт уваги викладачів і співробітників університету, основна мета яких: - розвиток творчих здібностей студентів на основі індивідуального підходу; -зміцнення зв'язку науково-дослідної роботи з навчально-виховним процесом; -створення сприятливих умов для гуманітарного й соціально - політичного розвитку; -формування в молоді високих духовних і національно-патріотичних цінностей, здатностей до критичного мислення й активним діям.


У Кузнецовська філії всіляко підтримується й заохочується творча активність і самостійність студентів. У Європейському університеті вміють не тільки працювати й вчитися , але й відпочивати. Із приводу свят студентами влаштовуються різноманітні концерти, у яких вони мають можливість реалізувати свої творчі сили й таланти . Ухвалюючи участь у фестивалях команд КВК "Фарби осіни", "Студентська весна", в інтелектуальних іграх " Брейн -Ринг" і інших заходах, студенти філії неодноразово посідали призові місця в різних номінаціях. Керівництво Кузнецовської філії приділяє великої увагу створенню навчально методичної бази. Для цього створені: - парк сучасної комп'ютерної техніки; - локальна комп'ютерна мережа з виходом в Інтернет; - багата й сучасна бібліотека; - світлі й затишні читальні зали; - лабораторії.

Європейський університет (м. Рівне)

 

По закінченню університету студенти одержують диплом державного зразка й диплом Європейського університету (міжнародного зразка). На сьогоднішній день випускники Європейського університету плідно працюють у багатьох сферах національної економіки, очолюють провідні перспективні підприємства, фірми й організації. Європейський університет це правильно зроблений вибір на шляху до вдалої кар'єри, реалізації своїх можливостей і забезпеченому майбутньому.

У Кузнецовській філії діє бібліотека, яка виконує функції навчально-допоміжного, наукового, інформаційного, культурно-просвітницького підрозділу. Вона знаходиться в тісному взаємозв'язку, взаємодії і координації роботи з іншими системами. 

М.Р. Костецький (крайній зліва)


Фонд бібліотеки становить 6537 примірників (підручників, періодичних видань, методичних матеріалів та ін.) 765назв. Більше 70% книг –це підручники видання Європейського університету , є серед них також наробки викладачів філії. Постійно і інтенсивно іде нарощування фонду навчальної літератури, але норми забезпечення підручниками по усім дисциплінам ще не досягнені. 

Бібліотека



Студенти можуть скористатися "Електронною бібліотекою", що налічує 853 назв навчальних посібників на нетрадиційних носіях . Бібліотека має для роботи 3 комп'ютери, що застосовуються для роботи студентів і бібліотекаря, забезпечений доступ до Інтернету. 

Бібліотека одержує 14 найменувань періодичних видань, з них 6 – найактуальніші економічні видання : „Бізнес”, «Вісник Національного банку України», „Економіка України”, «Економіст», „Актуальні проблеми економіки”, Маркетинг в Україні, «Персонал», ”Фінанси України”. Також студенти у вільний час читають журнали і газеті: «Аудиторія», «Эксперт», «Евробюлетень».Довідковий апарат (систематичний та алфавітний каталоги) дає змогу орієнтуватися в фонді і знаходити інформацію про потрібну книгу. 

Щомісячно випускається "Календар знаменних та пам'ятних дат", «ЄВРОБЮЛЕТЕНЬ», газета «ЧИТАЙ!», постійно діють виставки: ”Відчуй себе студентом Європейського”, „Болонський процес - наш шлях до європейського рівня”„ НОВІ ПІДРУЧНИКИ” , ”Наробки наших викладачів”, а також тематичні полички до знаменних літературних подій.


Адреса філії університету:
м. Кузнецовськ, Стара Рафалівка, 
Рівненьска область, Україна, 34354, вул. Шкільна, 2а, 
Тел.: (03634) 4-86-98 
E-mail: uvpeufimb@ck.ukrtel.net postmaster@kuznecovsk.e-u.in.ua

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 951
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9082

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів