34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Коментарі

Коментарі

ты хочешь сказать что янтарьщики построили бы дорогу? проснись и спустись на землю. да лучше купят очередную машину СЕБЕ , чем дадут на дорогу, которую летом туристы и угробят.

Якби хлопцям дозволили, за певних умов, законно добувати бурштин ніяких коштів не потрібно було б виділяти на дорогу. А так маємо що маємо.

Пусть медработник, делающий прививку, если он так уверен в безопасности прививки, подписывает бумагу, что он гарантирует, что прививка не нанесет вреда и компенсирует все расходы в случае чего. И нет проблем.

Но мне почему-то кажется, никто из них не захочет. biggrin

Контактний номер. 097-331-78-12

Неактивне!!

Так её Мялик уже ремонтировал!!!

Сьогодня проїхав по цій дорозі. Просто капець. Треба робити дорогу від С. Рафалівки до Озірець.

Доброго дня. Скиньте якийсь контакт для звязку. ДякуюЦе точно...У Собіщицях теж паскудна дорога

Там потрібно дорогу не від Більської робити, а від самого Кузнецовська
І не до Білого озера, а до Озірець і Мульчиць

фото кому треба скину на пошту


покажите хоть одну партию которая что то сделала для народа. хотите жрать у корыта, так ползите не вмешивая туда людей. все кто туда прётся ,  все дармоеды - это показало 25 лет самостийности.


Отримала відповідь з пенсійного фонду з приводу Чорнобильських виплат,цинізм наших чиновників  зашкалює! Знаючи про те ,що передбачані   виплати тільки для певної категорій людей і нічого не пояснити, а приймати заяви від людей потім давати гарну відповідь про те,що  немає підстав ,це можуть тільки в нашій державі!!.Кричати  з трибуни,як ми любим свій народ і при томуж цинічно дурити. А в ПФ ,у вас же є мами й тата будьте лояльні!!

Кто ответит на вопрос, больше вреда от сепаров на Донбассе и в Крыму, от Януковоща, или от мрази на местах?

З метою координації дій 21 квітня проведено засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Володимирецькій РДА, рішенням якої визначено межі епізоотичних осередків, зони захисту та нагляду, затверджено план заходів.

На село Городок накладено карантин.На місці вже працюють відповідні служби. При в’їзді до села встановлені два ветеринарно-поліцейські пости. Облаштовуються дизбар’єри. 

Спеціалісти обстежують приватні домогосподарства, їх у селі більше 30. З метою локалізації інфекції у селян вилучатимуть свиней. В усьому районі заборонено продаж м'яса свинини.

Якщо ж нових випадків захворювання не зафіксують, карантин може бути знятий через 40 днів. 

Ветеринари закликають людей бути обачливими. Хоч вірус і є безпечним для людини, проте захворювання здатне швидко розповсюджуватися. Про випадки мертвих і хворих свиней відразу необхідно повідомити фахівців ветеринарної служби.Нагадаємо, з початку року на Рівненщині це вже третій випадок загибелі свиней через африканську чуму. У Березнівському та Рівненському районах після проведених заходів з оздоровлення вже знято карантин.

давай вместе собирать команду справедливости! и радикальными способами наказывать всех и вся!!!

Ви як черв'яки зжерли все суспільство, всі на чому можна заробити, ви всюди.
Ви і ваші люди всюди, природні ресурси, квартири алкоголіків, земля, автомобілі, кришування шахраїв. Судова система - в якій не добитися правди, навіть за гроші. Незгодні і здатні сказати слово - мають великі проблеми. Це не в Києві країну закінчили а ви на місцях все це зробили.

якщо ще не продали, то скажіть, будь ласка, як він у використанні!Поліція просто знайшла для туй краще місце)

За опору навряд чи хтось заплатить так як і засвітильника!ДОРЕЧІ! в тому місці вже збивали опору!!!!!
Місцевим поліцейським великий плюсік)))))))

Тільки в нас можна щось вкрасти навпроти поліції))))))))

На розмитнених тоже купа бидла і тупарів колхозних їздить,адекватність людей від номерів не залежить.
Немає на них мусорів нормальних,тут за місяць можна навчити всіх дотримуватись,виконувати і поважати ПДР,було б бажання. Але ж краще яку сотку другу збити і все а потім стовпи збивають,людей калічать.

Для ніка "Дмитро" та інших "Мимо проходивших" 
Прочитайте оцю новину. 
http://radiotrek.rv.ua/news/deputat_z_rivnenshchyny_otrymav_pidtverdzhennya_z_sbu_shcho_vin__ne_zradnyk_21498 4.html
Може краще знайти проблему в місті та допомогти її вирішити, ніж  висмоктувати зраду з середнього пальця чи підігрувати в коментарях політичнозаангажованій подачі інформації?

Взято нижча ланка в харчовому ланцюжку наркобариг. А хто кілограмами везе в місто і фасує, хоч раз брали? Чому в місті існують так звані "авторитети" роками вони живуть, заводять сім'ї, купують квартири, машини, вибивають борги, ні де не працюючи фактично. Все населення їх знає і періодично до них звертається.
Що ви нам показуєте якогось бідолаху, "випадково" спійманого?
Розкажіть про бізнес організаторів різного роду конфліктів на вулиці і в закладах, які професійно провокують конфлікти з подальшим збивання грошей з жертви. Кримінальне середовище міста відмінно знає хто на чому заробляє, роками люди живуть на цьому за чужий рахунок.

Зателефонуйте 098 830 80 08 Людмила. Двокімнатна квартира

Ціна?

Автор статті пише неправдиву інформацію!
Велетенські писанки в кількості 3 штуки, а також підставки до них були придбані за кошти комунального закладу "Парку культури та відпочинку", крім того відділ культури закупив фарби, кісточки та всі необхідні матеріали для їх розфарбування.
"Творма кузня" їх НЕ ВИГОТОВЛЯЛА, і тим більше не купувала! Її заваданням було розфарбувати писанки, а дівчата присвоїли собі і чужі заслуги...

Якого кольору?

na, туалет-памятниксобі Стьопка Жаднюк збудував biggrin 

тарас, видно, що в тебе дітей нема і ти там не був. Дві гойдалки, пісочниця, горка... Добре, що зробили майданчик, бо дітям в парку нема де гратись. Старі металеві каркаси странні стоять.

20 березня 2017 року о 15 год. 00 год. ОСОБА_1, перебуваючи в лісопарковій зоні м.Вараш Рівненської області, знайшов 56 гвинтівочних патронів, які являються боєприпасами, 43 з яких калібру 7,62x54 R з кулями «ЛПС» із сталевими сердечниками (57-Н-323С) зразка 1953 року, 7 патронів калібру 7,62x54 R з трасуючими кулями «Т-46» (7Т2) зразка 1938 року, 3 патрони калібру 7,62x54 R з бронебійними кулями (7Н26), 3 патрони калібру 7,62x54 R з кулями збільшеної пробивної дії (7Н13), які в подальшому, без передбаченого законом дозволу, зберігав при собі. В той же день, близько 17 год. 30 хв. ОСОБА_1добровільно видав працівникам Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області знайдені боєприпаси.

Згідно висновку експерта від 24.03.2017 року №1.2-166/17, надані на експертизу предмети в кількості 56 шт., що схожі на боєприпаси, вилучені 20.03.2017 року у ОСОБА_1, являються боєприпасами вогнепальної стрілецької зброї: 43 патрони з числа вилучених є бойовими гвинтівочними патронами 7,62x54 R з кулями «ЛПС» із сталевими сердечниками (57-Н-323С) зразка 1953 року; 7 патронів з числа вилучених є бойовими гвинтівочними патронами 7,62x54 R з трасуючими кулями «Т-46» (7Т2) зразка 1938 року; 3 патрони з числа вилучених є бойовими гвинтівочними патронами 7,62x54 R з бронебійними кулями (7Н26), 3 патрони з числа вилучених є бойовими гвинтівочними патронами 7,62x54 R з кулями збільшеної пробивної дії (7Н13).

суд, -
У Х В А Л И В:

Звільнити ОСОБА_1від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1ст.263 КК Українина підставі ч.3ст.263 КК України, у звязку із добровільною здачею органам влади зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв.

Кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12017180050000164 від 20.03.2017 року відносно ОСОБА_1за ознаками кримінальногоправопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 КК України,закрити.
Речові докази по справі: 43 патрони калібру 7,62x54 R з кулями «ЛПС» із сталевими сердечниками (57-Н-323С) зразка 1953 року, 7 патронів калібру 7,62x54 R з трасуючими кулями «Т-46» (7Т2) зразка 1938 року, 3 патрони калібру 7,62x54 R з бронебійними кулями (7Н26), 3 патрони калібру 7,62x54 R з кулями збільшеної пробивної дії (7Н13) знищити.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/65865254

горка = это дитячий майданчик? вообще уже мозгов нет. а сколько списали под этот "виликий" проект.?

Автору статьи. Если тебе не нравится чистота и порядок, то можешь не убирать  а жить дальше в грязи и дерьме. Такие придурки как ты всегда обгадят хорошее начинание, лишь бы всунуть своё рыло.

А туалет Анощенко побудував....Куда ж дітям ходить...

Доброго вечора. Скиньте, будь ласка, номер за Ким можна з вами зв'язатися.

залишився 1 gigabyte за 100 грн теж робочий від плати


" Томскiе нiкагда нє cдаютцца ! " . " Дайош трудовую смычку с Масквой ! ".
Кузнєцовсковарашъ - головний осередок русскосєпаратизму на Захiднiй ".
Проiсхожденiє обязиваєт !


Дмитрогоді говорити фразами з каналу Росія 24!Включи мізки!
100%


Депутат Сергій Денега від ПП "Сила Людей" разом з своїм помічником Віталієм Гончаровим вже засвітилися в сепаратизмі, а тут ще й Володимир Грушевський "бліснул умом"! Що це за сєпари такі!?


В 17:04 по данным с камер наблюдения бумажник был подобран пассажиром ВАЗ 21099 красного цвета. Может у кого во дворе есть такие авто?


ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 59
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 8239

Останні новини

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів