34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Коментарі

Коментарі

https://www.olx.ua/obyavlenie/prutok-naplavochnyy-sormayt-IDqE6x2.html

3500 грн. Тогр

Яка цена на відачу мяхку чатину

все просто: хтось із банку продав базу даних клієнтів з УСІЄЮ інформацією.
правоохоронні органи "в долі", тому що після перших випадків шахрайства, можна було припинити це неподобство, але цей лохотрон набув таких маштабів шо там мабуть найвище керівництво держави має свій %....

Так їх просто виперти і закрити.або морду намилити хозяіну що таке творить....привикли людям всю непотрібність зливати.А так нібито чемні?


Оголошення не активне!!!

Нещодавно прес-служба прокуратури Рівненської області масово поширила інформацію (сенсаційну новину) про те, що на Рівненщині адвокат з Володимирецького району підозрюється у підбурюванні до давання неправомірної вимоги (хабаря) у сумі 2 тис. дол. США та шахрайстві, однак зауважу про таке:

http://34400.net/news/milna_bulbashka_z_prokuraturi/2017-02-22-4536


Це було не свято,а позор і приниження

Вже з 1 березня рівняни матимуть можливість викликати лікаря додому за номером мобільного телефону. Це стало можливим завдяки ГО “Час дій” які подарували мобільні телефони для реєстратур місцевих та обласних поліклінік  Рівного.

Більше того, самі телефони, стартові пакети та оплата мобільного зв’язку здійснюватиметься за рахунок ГО “Час-Дій”.
У реєстратурах поліклінік Рівного мобільний зв’язок почне діяти з 1 березня 2017 року.
Цікавим є факт, що комунальні заклади  охорони здоров’я не можуть оплачувати з бюджету мобільний зв’язок відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 1 березня 2014 року.  Якщо і дозволяється оплачувати, то лише з благодійних і грантових коштів.

Да нащот вулиці колгоспноі...то це жах...особливо від околиці до бувшоі контори напроти зерносховища- це не дорога,а болото чи озеро на всю ширину,просто нема кудою об іхати...

Телефон стаціонарний всі знають, і всі дзвонять, нічого страшного тут нема. Це не головне що потрібно на даний час для міста. Краще оновлюйте кожен тиждень на місцевих сайтах графік прийому лікарів. Оновіть дані про лікарів та кабінети, вже стільки змінилося, а заходиш на сайти досі є люди, які там не працюють. Це, думаю, дешевше, ніж закуповувати телефони, тим більше з "наваром", так як звикли. Коли вже почнуть звертати увагу дійсно на вагомі потреби нашого міста....

Ідея хороша! АЛЕ!
1.Телефон стаціонарний в реєстратурі,що в дитячій,що в дорослій є!
2.Якщо відключиться мобільний звязок то працювати будуть тільки стаціонарні телефони так як в "Укртелекомі" є резервне живлення!
А взагалі то я за!

"Все, що ми зараз платимо за тепло, воду, сміття, прибирання і т.д. йде на рахунки не КМКП а НАЕК Енегроатом"  - оце ти загнався конкретно! включи в голові орган, якщо він є в тебе
те що платимо якраз іде все на зарплату працівникам і адміністрації КМКП, тому борг перед РАЕС за послуги, а на рахунок пільговиків, то ти спочатку користуйся перевіреною інформацією, а не висмоктаною з пальця, бо держава за пільговиків якраз все компенсує з затримкою в місяць, а не накопичує

Шановна проанощенківська коаліція, як можна було не прийняти на баланс міста каналізаційний колектор? На його  будівництво місто не витратило ні копійки. Треба ж хоч трохи думати головами.

При чому тут Павлишин? Він боргів наробив, чи керівники КМКП? Не всі в місті без мізків. У цьому, що тепер твориться в місті, винуватий міський голова, який за своїми власними амбіціями не бачить місто і його мешканців. РАЕС та її керівництво за ті борги, що наробили комунальники, мають повне право відключити нам і воду, і тепло. Але цього не роблять, бо й самі тут живуть. А що буде, коли РАЕС перереєструється як платник податків, наприклад, на Заболоть, чи на Володимирець і в наш міський бюджет мінус 200 мільйончиків? Зуби на полицю чи як, шановні? Я не захищаю тут Павлишина. Треба просто хоч трохи "включати мізки". І не обирати "Мітяїв" на посади міських голів.

Міській владі ганьба за гулянку в дні скорботи. Та з тернопільським сепаратистом Анощенком це й не дивно. Він ніколи не шанував Україну і не буде. Така він людина.Ще й хватило совісті прийти сьогодні на майдан....

На перші 2 петиції пан Анощенко вже дав відповідь : "не було палива" та "не закладено в бюджет ".Тобто сміттєві баки будуть і далі переповнені ,а вулиця Колгоспна потопатиме в темряві та багнюці.
Вуличне освітлення захотіли?Може, ще й дорогу, сміттєві баки, прибирання території???
Жителі повинні самі вирішувати свої проблеми, а міська рада вирішує глобальні проблеми - дерибан КМКП, чи там квартиру замутити для прокурора.

Дякую за подарований гарний настрій, музику та атмосферу. Сало було хто шукав, балик, шашлик та медовуха були дуже смачні. А всім хто в
скорботі...сидіть дома та скорбуйте.

Не моє, але на мою думку гарно сказано про КМКП:

"Нити всі мастаки, а от розібратися з проблемою по суті - нажаль...
Чому каша під ногами? - бо сніг тане... Чому сніг є? - бо його не вивезли. Чому не вивезли? - бо на це немає русурсів. Чому немає ресурсів? - бо КМКП банкрут. Чому КМКП банкрут? - бо його до цього доводили протягом останіх років 15-20... Як це банкрут, коли всі платять? - А ви впевненні що всі? 

Для роздумів. Візьмем для прикладу пільгові категорії(пенсіонери, малозабезпеченні, чорнобильці і т.д.), які сплачують КМКП(комунальній,тобто міській, організації) скажімо 50% за послуги (опалення, водопостачання, квартплата і т.д.). Решту 50% мала би сплатити за цих пільговиків на рахунки КМКП держава Україна. А КМКП сплачує надавачу послуг тепло- і водопостачання за наданні послуги всі 100% сумми. Таким надавачем у нас в місті є державна структура НАЕК Енергоатом, по народному "станція".

Що ж ми маємо в результаті. Кожного року держава не доплачує місту в особі КМКП кошти за пільговиків і як результат, місто вже багато років не доплачує за надані послуги державному НАЕК Енергоатом (станції). З кожним роком сума недоплати збільшується і крім того державний Енергоатом ще й нараховує штрафну пеню на заборгованість міського КМКП, хоча вона виникає через те що не платить держава. В результаті виходить, що за те що по суті не платить держава Україна, боржником стає міське КМКП. І за багато років такого боргу накопилося вже понад 80 млн. гривень.

Як це вирішувалось раніше. Місто і станція кожного року заключали мирову угоду. Але це не значить, що борги списувалися, вони просто переходили на наступний рік. І таким чином тільки збільшувалися. І от тепер НАЕК Енергоатом "станція" відмовився ще раз заключати мирову і пішов в суд, але не проти держави а проти КМКП, і виграв його. В результаті рахунки КМКП під арештом за те що держава винна місту.

Все, що ми зараз платимо за тепло, воду, сміття, прибирання і т.д. йде на рахунки не КМКП а НАЕК Енегроатом. І тепер скажіть з чого КМКП має фінансувати свою діяльність (з.п. тим же прибиральникам, двірникам, пальне для техніки і інше), якщо все що ми сплачуємо забирає собі державний НАЕК Енергоатом?

От звідси і починаються всі комунальні проблеми в місті.
П.С. До КМКП чи міської влади не маю жодного відношення, але ситуацію розумію".

Викрадений у Вараші "ВАЗ" вже знайшли. Щоправда, не у місті рівненських атомників, а значно далі.

Нагадаємо, що минулої ночі у Вараші був викрадений синій автомобіль "ВАЗ 2106". Автомобіль викрадачі залишили у Володимирці. Поліція розшукала авто поблизу торгового центру "Полісяни", а тепер шукає його викрадачів.

продано

продано

продано

Просто в точку,нічого,йому його буде, і вже дуже скоро.

З нашим устроєм і ментальністю напрошуються слова із фільму "Джентельмены удачи" - кто ж  его посадит он же памятник.

Вже купив!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Україна в скорботі і лише "патріотична" міська влада Вараша влаштовує гулянку. На день міста московські попи молебень на сцені служать, в день пам"яті розстрілів на Майдані мер влаштовує гулянки на крові... Совпадєніє? - Нє думаю!

Скрєпнєнько, Сергію Івановичу, скрєпнєнько...

Ганьба!!!

Дайте знати,якщо це Бабік то я з великим бажанням піділлю масла в цей вогник, по почерку бачу що це має бути він

Потроху проявляються карсти...якшо і далі так ніхто не буде цим займатися,то можна тільки здогадуватися,що буде далі...

Спостерігав як сьогодні копи затримували дану компанію. Молодці.Тепер почекаєм як в суддя Малков закриє протокол за відсутьністю правопорушення.

Гроші списати бюджетні треба.Скорбити будуть завтра.А сьогодні організаторам ганьба.

Шукали сало з лупою і не знайшли! Це не фестиваль, а убожество! Мокрі ноги, вилите на сніг несмачне пійло під назвою "глінтвейн" і сувенірна коробка сірників - підсумок цього горе-свята. Очікування - реальність.

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-24-000804-b/

Дата і час публікації: 21.12.2016
Вп раес повідомило про намір та уклало договір зі SKODA JS A.s

...ріст витрат на оплату праці (в зв'язку з ростом мінімальної заробітної плати), ...

БАЛАБОЛИ!!!!!!!
ви сучари обіцяєти вже 2 роки зарплату підняти, а піднімаєти ціну на хліб вже в 5-й раз, починаючи з 2016 р. ГОНДОНИ!!!

https://openprocurement-storage.s3.amazonaws.com/4590a11a/c51/4ef5/95/5/e44c4f556251?Signature=rhjWZ8ROeX%2BSaAifQG7i1hXrDbk%3D&Expires=1487450893&AWSAccessKeyId=AKIAJRJGRFES5AMP5B5A

Виявляється не тільки на ЗАЕС (Остаповець) розслідується державна зрада?
РАЕС (Павлишин) теж співпрацює зі ŠKODA JS a.s. та Газпромбанком?
Яке "співпадіння"?

Отже, поки ми - працівники РАЕС та жителі міста збираємо одяг і взуття, гроші та ліки... А вся країна стогне від серарів-окупантів, народ та армія веде тяжкі бої, сепарогниди раес проплачують сепарскій конторі з рф, яка ще й в крим будує мости і знаходиться під міжнародними санкціями за співпрацю з окупантами?

http://gordonua.com/news/money/ukraina-dopustila-k-tenderu-na-obsluzhivanie-yadernyh-reaktorov-kompaniyu-iz-sank cionnogo-spiska-ssha-174454.html

Як це так?!

По трасі,в сторону Сарни,біля Полиць риють і не бояться,машин в лісі більше,ніж автостоянка на імбексі,що ніхто не бачить?


Вся Україна в скорботі а в нас гулянка(

Не свято.а массовая пьянка!Не прибрали снежную жижу....люди с мокрыми ногами стоят перед лавочками и пьют сомнительный алкоголь и закусывают бутерами...а где же обещенное сало????

Це, часом, не Невідомський, що під крилом ФОП Чайки, яка малолітніх спиртним споює?


Выбор хлеба есть!давно не берем кузнецовский хлеб...

А чого це падлишин такий сумний, мабуть хвилюється як там його викормиш "остаповець-повний пистець"?


Який будинок та поверх??

купляй Луцький ( теремно).  Тебе не заставляють купляти наш

Ва*Раша*нська міська рада?ключовий корінь *раша* россія? 

ось куди пропутінський байкер активний член ригіонал партії павлишин регіонів хилить зі своїми прихвостнями?відволікаючи різними переіменуваннями народ він продовжує пиляти гроші на раес!

І разом із саушкіним куцом та іншими кровосісями азарова-януковича було здійснено ряд дій що мають за намір максимально зашкодити, одночасно розкрадаючи гроші на різні закупівлі та скидаючи важливі соціальні напрямки на плечі міста. 

Чому не проводиться розслідування та не аналізується структура виникнення заборгованості, скільки грошей було витрачено за часів павлишина на ремонти різного не потрібу та для дирекцій на раес? 

як і що кмкп закупило, як надавало безкоштовні послуги на будівництво котеджів? 

Всім очевидно як роками розкрадав тепло наркоман павлишин молодший?

Коли воно вже наїсться тими грошима. Кузнецовський хліб і так неможливо їсти, а він ще ціни піднімає

ТОЧКА ЗОРУ

Вараш чи Кузнецовськ? (2015)

Всього відповіли: 11302
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 7841

Останні новини

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів