34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Література

Література

Мистецька асоціація Кузнецовська (МАК) – це добровільна творча організація, створена в 1993 році і зареєстрована виконкомом Кузнецовської міської ради народних депутатів.

Має свій статут і атрибути.

Об'єднує літераторів, художників, композиторів, журналістів, майстрів прикладного мистецтва, тобто людей небайдужих до краси.

Мета її діяльності – розвиток творчих здібностей, виявлення серед мешканців міста талановитої молоді, сприяння книговиданню, проведення літературних зустрічей та мистецьких вечорів, пропагування поетичного слова по радіо, телебаченню та на сторінках газет.

Її перший президент – місцевий літератор Анатолій Грес, який доклав чимало зусиль для створення об”єднання та виходу в світ колективних збірників "Зорі над Стиром”, "Побачення з Поліссям”, "Дзвони пам'яті” при сприянні Рівненської АЕС.

За роки існування МАКу місцевими літераторами видано багато книг, що свідчить про наполегливу і копітку роботу літературного осередку.

У числі цього найбільш дієвого осередку можна назвати Івана Сидорчика, члена Національної спілки письменників України, Валерія Сухоносенка, Ларису Сай, які випустили теж власні збірки. Не менш плідною є робота художників. Презентації картин Андрія Пашка і Сергія Максимчука, Павла Шами і Олексія Сірого, Олексія Слободюка , є свідченнями того, що Кузнецовськ багатий на таланти.

Виставки картин місцевих художників проходять у центрі дозвілля, бібліотеці, Палаці культури, інформаційному центрі «Полісся».

Сильвестр Матвійчук

Борис Арістов

Захар Білоцерківський

Іван Сидорчик

Анатолій Грес

Галина Грес

Галина Тєтєнєва

Олександр Синютін

Галина Мухачова

Раїса Іванова

Олександр Бурдейний

Зіновій Гаюк

Більше літераторів в збірнику "Зорі над Стиром"

Дитяча літературна творчість

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1149
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9296

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів