34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Кузнецовська гімназія

Кузнецовська гімназія

Кузнецовська гімназія асоційована школа ЮНЕСКО

   

 Адреса: м.Кузнецовськ, м-н Вараш, 37 
 Телефон: ( 03636) 2-19-49
 e-mail : nadiya10@ukrpost.ua 

 Кількість учнів в школі – 467

 Дата введення в експлуатацію: 1989 рік

 Адміністрація школи:
 Горбачик Надія Федорівна – директор гімназії, тел. 2-20-94Кушнір Галина Михайлівна, Омельчук Раїса Олександрівна, Ксьондзик Євгенія Павлівна, – заступники директора з навчально-виховної роботи, тел. 2-19-49.
Макарчук Олександр Петрович – заступник директора з виховної роботи, тел.3-55-38
Нікітчук Василь Миколайович – заступник директора з господарської частини, тел. 2-19-49

Пріоритетні напрямки закладу: 
В гімназії запроваджено поглиблене вивчення іноземних мов, фізики, математики, рейтингову систему оцінювання знань, заохочувальні стипендії, щорічно визначається «Гімназист року» та «Інтелектуал року», діє профільне навчання в старшій школі.
Для розширення та вдосконалення знань вивчається художня культура, риторика, ділова українська мова, ділове англійське мовлення, країнознавство, креслення, економіка, інформатика з 5-го класу, християнська етика, екологія, російська мова, хореографія.


Досягнення школи ( за останні 5 років - 52 медалісти, 100 – переможців конкурсу – захисту МАН міського рівня, 338 - олімпіад міського рівня, 68 - обласного рівня, МАН – 40 обласного рівня, МАН Всеукраїнського рівня - 3, олімпіади Всеукраїнські – 4.

Педагогічні кадри:
Всього педагогічних працівників – 84
З них:
«спеціаліст вищої категорії» - 31
« спеціаліст І категорії» - 12
« спеціаліст ІІ категорії» - 17
« спеціаліст» - 15
Мають педагогічне звання:
«вчитель-методист» - 16
« старший вчитель» - 8
Нагороджені нагрудним знаком:
«Відмінник освіти України» - 12
«Василь Сухомлинський» - 2
« За заслуги перед містом» - 1
«Заслужений працівник освіти» - 1

В школі до послуг вчителів та учнів: читальний зал, бібліотека, зал хореографії, актова зала, кабінет психолога, медичний центр, комп’ютерні класи, мультимедійний центр, кімната школяра, відео та комп’ютерна техніка, музей гімназії та естетично оформлені всі навчальні кабінети, та кабінети кафедр.


Гімназія має свій прапор, герб, хоругву, емблему, значок, зал гімназійної слави, музей історії гімназії. 
Традиції: посвята в гімназисти, День Європи, гімназійна ватра, свято талантів, посвята в малі академіки, випуск газети «Гімназист», Шевченківські читання, день відкритих дверей.
Гімназія є лауреат конкурсу «100 кращих шкіл України» у номінації «Школа успіху» та першою на Рівненщині асоційованою школою ЮНЕСКО. Організаційний комітет громадської акції «Флагман освіти і науки України» удостоїв Кузнецовську гімназію відзнакою «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України» та презентаційно-іміджевим альманахом «Флагман сучасної освіти України». 
Гімназія є науково-дослідницькою лабораторією «Творча обдарованість» Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти та членом наукового психолого-педагогічного проекту «Вибір успішної професії» Інституту педагогічної освіти та освіти дорослих Академії педагогічних наук України, метою якого є розвиток в учнів економічного мислення й підприємницької поведінки, створення умов для активізації інтелектуальної працездатності, оволодіння учнями системою знань і навичок для професійного самовизначення; виховання конкурентноспроможної, соціально мобільної людини через впровадження проектних інтерактивних та інформаційних технологій в урочній і позаурочній діяльності гімназії. Згідно наказу МОН « 260 від 23.03.2009 року гімназію також включено до експериментального дослідження «Про пілотування нових моделей загальноосвітнього навчального закладу «Школа майбутнього» за проектом «Рівний доступ до якісної освіти в Україні» - в номінації «Здоров’я і успіх».

За результатами аналізу ЗНО-2009, проведеного Українським центром оцінювання якості освіти і опублікованого у ЗМІ, Кузнецовська гімназія увійшла до 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО-2009. Серед шкіл Рівненщини посіла третє місце.Кушнір Г.М (заступник директора з навчально-виховної роботи) про гімназію:

"Перед занепадом Афін Сократ показав гниле яблуко, кинув його на землю, сказавши: «Так буде з Афінами». Яблуко розбилось, і з нього випали зернята. Через деякий час зернята проросли. Так завжди було і буде: коли щось руйнується, з’являється нове. У тих зернятках я бачу дітей.

Так, найбільше наше багатство — наші діти. У рамках виконання програми «Творча обдарованість» наша гімназія спрямовує свою роботу на інтелектуальний розвиток учнів. Феноменальні здібності українських дітей викликають захоплення й здивування у світі.

Ми теж пишаємося нашими учнями, серед яких є дуже обдаровані і просто здібні та старанні. Є вислів: «Усі діти талановиті». А де межа між талановитістю та бездарністю? Про інтелект часто говорять і пишуть. Його навіть вимірюють за допомогою спеціальних тестів. Якби інтелект визначався лише спадковістю, то діти дуже інтелектуальних батьків самі мали би бути такими, а діти геніїв — теж геніальними. Проте, як відомо, так не буває. Розвитку інтелекту сприяє велика праця (у гімназії — це факультативи, спецкурси, індивідуальні консультації, конкурси, змагання, ігри, проекти).

Наша робота з обдарованими дітьми має три розділи: «Теорія. Методика. Практика». Ми постійно опрацьовуємо періодику з даного питання; допомагає бібліотечка «Обдарована дитина» та участь у науково-дослідній лабораторії Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, складена гімназійна «Програма підтримки обдарованих дітей з боку адміністрації, учителів, батьків»; ми радіємо успіхам кожної дитини (вони занесені в банк обдарованості, складений на основі анкетування та досліджень психолога); учителі мають авторські програми для проведення індивідуальних консультацій для обдарованих дітей.

У нас є здібні учні, є творчий досвід учителів, є підтримка батьків, є результати. Та все перелічене не позбавляє від проблем. Сказати, що в гімназії працювати легко, може тільки той, хто не розуміє і не знає специфіки роботи з обдарованими.

Асоційована школа ЮНЕСКО — такий титул отримала Кузнецовська гімназія. Перша і єдина в Рівненській області.
"

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1146
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9292

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів