34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Лотус2

Лотус2


В салоні меблів Лотус


Салон меблів «ЛОТУС» пропонує якісні м’які та корпусні меблі від вітчизняних та зарубіжних виробників.


ЛВС  (м.Дніпропетровськ):

Україно-американська компанія «ЛВС» з'явилася на меблевому ринку в травні 1997 року. Зараз з упевненістю можна сказати, що старт був більш ніж вдалий. Новітнє обладнання, цікавий модельний ряд, ексклюзивні контракти з відомими зарубіжними фірмами дозволили нашій компанії зайняти гідне місце серед вітчизняних виробників меблів. Зараз компанія «ЛВС» являє собою велике виробництво м'яких меблів у комплексі з розвиненою збутовою мережею. Збутова політика компанії розбита на три напрямки: власні салони, розвиток дилерської мережі та створення мережі салонів-франчайзі, причому пріоритет віддається саме останньому. З лютого 2005 року компанія «ЛВС» постала на вітчизняному меблевому ринку в новому статусі - Торгового дому. Асортимент продукції істотно розширено - Торговий дім ЛВС сьогодні пропонує своїм покупцям понад 50 моделей м'яких меблів власної розробки, а також десятки видів корпусних меблів імпортного виробництва. Столові кімнати, вітальні гарнітури, спальні, декоративні журнальні столики, предмети інтер'єру і, звичайно, м'які меблі від Торгового дому ЛВС, яка представлена у фірмових салонах і меблевих магазинах по всій Україні, відрізняються високою якістю технологій і матеріалів, різноманітністю стилів і напрямів в дизайні . Для виробництва меблів використовується найкраще вітчизняне та імпортне обладнання. У виробництві використовуються кращі тканини США, Іспанії, і також натуральна шкіра. Завдяки особливостям дизайну, елементів декору і різноманітності оббивних матеріалів та чи інша модель представлена в безлічі варіантів, які чудово впишуться в будь-який інтер'єр, класичний він або авангардний. При цьому певні моделі за рахунок вдалого поєднання складових можуть трансформуватися, і за їх допомогою хоч кожен день можна вносити в інтер'єр свіжі цікаві нотки.  На сьогоднішній день мережа дилерів і франчайзі ТД «ЛВС» охоплює близько 50 міст України, включаючи столицю і великі обласні центри - Одесу, Харків, Запоріжжя, Донецьк, Сімферополь, Львів, а також близько 30 міст Росії.АДК  (м. Дніпропетровськ):

На сьогоднішній день меблева фабрика АДК - це повний цикл виробництва м'яких меблів, починаючи від проектування моделей, закінчуючи випуском якісних, надійних і красивих диванів.  Починаючи з 2003 року, ми пройшли шлях від меблевого цеху до потужного, оснащеного сучасним імпортним устаткуванням меблевого підприємства.

Наша продукція - результат плідної та кропіткої роботи професіоналів своєї справи. Контроль якості виготовлення м'яких меблів здійснюється на кожному етапі - від розробки ескізу до збірки. Використовуються тільки кращі та перевірені матеріали,  дерево, механізми трансформації, м'які наповнювачі або тканини. Жоден технологічний процес не залишається без уваги. Жодна деталь не йде у виробництво без попереднього тестування і контролю. Найменший натяк на брак - і вона ніколи не стане частиною меблів "АДК". Передовий досвід меблевої індустрії - наш особистий досвід. Ми цінуємо своїх покупців і несемо перед ними відповідальність за якість наших меблів. Будь-яка одиниця меблів від "АДК" повністю виправдовує свою вартість надійністю матеріалів та якістю праці, вкладеним у її виготовлення. Ніяких переплат, все обгрунтовано.

Меблева фабрика «АДК» з липня 2008 року є членом Української Асоціації Меблевиків і бере активну участь в її діяльності.CRISTI  (м.Дніпропетровськ):

Торгова марка «Cristi» - це новий напрямок м'яких меблів фабрики АДК. Проектуючи моделі для ТМ «Cristi» ми керувалися трьома основними принципами: зручність, надійність і доступність. Нічого зайвого при досить високій якості. Всі комплектуючі проходять жорсткий контроль, відсіваючи сумнівну якість. Ми не йдемо на компроміси зі своєю совістю і не встановлюємо в дивани комплектуючі, які не пройшли вхідного контролю.Так само, як і в ТМ АДК, ми тримаємо планку якості на дуже високому рівні. Відмінна риса меблів ТМ «Cristi» - відсутність складних форм і складних вузлів в конструктиві, як результат - невисока вартість при високій надійності. Все дуже просто - надійність, зручність і доступність на першому плані.DALIO  (м. Харків):

Ми пропонуємо: індивідуальний підхід, з можливістю надання особливих умов обслуговування, оперативне виконання замовлення і збірки нашої м'яких меблів, гнучка система знижок на наші дивани та крісла, виготовлення м'яких меблів за індивідуальними розмірами замовника. М'які меблі є пріоритетним напрямком для нашої компанії. Виготовлення м'яких меблів і поєднання максимальної надійності наших м'яких меблів і прийнятної ціни. Кожна модель дивана або крісла розробляється з урахуванням функціональних та самих передових вимог ергономіки. Як виробник м'яких меблів, ми можемо гарантувати і те, що вся м'які меблі, що випускається нашою компанією, виготовляється з екологічно чистих матеріалів. Ми щиро сподіваємося, що вас приверне вибір м'яких меблів, що надається нашою компанією, а також наші вигідні спеціальні пропозиції для покупців. Наша м'які меблі характеризується поєднанням відмінних експлуатаційних властивостей і доступної ціни. Ми допоможемо вам визначитися у виборі дивана чи крісла, виходячи з корпоративної політики вашої компанії і бажаної цінової планки. На всіх виробничих ділянках здійснюється суворий контроль якості вироблених нами диванів і крісел. Ми цінуємо своїх клієнтів і надаємо гарантію на нашу м'які меблі.MEBLISSIMO   (м.Бровари):

Предмети м'яких меблів є особою всього будинку, завдяки їм створюється тепла, комфортна і гостинна обстановка. Наша компанія протягом тривалого часу спеціалізується на якісному виробництві м'яких меблів, це комфортні ліжка, кутові дивани, багатофункціональні крісла-ліжка і ін.  Наша фабрика м'яких меблів пропонує клієнтам товар різних забарвлень, фасонів і форм, в нашому каталозі навіть найвибагливіший покупець знайде все необхідне. Меблева фабрика має розвинену мережу меблевих магазинів в найбільших містах нашої країни. У них працюють висококваліфіковані та професійні співробітники, які в разі потреби завжди прийдуть Вам на допомогу, і підкажуть які меблі для певного випадку краще вибрати. Величезним попитом користується м'які меблі під замовлення, а також ті, які зберігаються в складських приміщеннях і продаються за заниженими цінами, тому є хітом минулих сезонів. Продукція, яку випускає наша меблева фабрика, повністю відповідає високим стандартам якості і володіє всіма необхідними сертифікатами. У нашій компанії проходить весь цикл виробництва, який починається розпилювання деревини, а завершальним етапом виступає продаж готового товару. Під час виробництва використовується тільки цінні породи дерева, внаслідок чого збільшується експлуатаційний термін меблів. Основна маса фурнітури і різних деталей проводиться у нас, частина закуповується у перевірених постійних партнерів. Вибираючи наші меблі, Ви приймаєте правильне рішення, адже наші меблі, вироблені масово, або м'які меблі під замовлення відрізняються якістю і довговічністю. Ми завжди раді надати свої послуги клієнтам, які повертаються, одного разу скориставшись нашими послугами.BELLONA (Турція):

Група компаній «Бойдак Холдинг» - одна з найбільших компаній Туреччини. Компанія забезпечує 11 000 робочих місць і має більш ніж 2000 дилерів по всій Туреччині. «Бойдак Холдинг» була заснована в 1957 р. в місті Кайсері. На сьогоднішній день «Бойдак Холдинг» є динамічно розвинутою компанією, представленою у восьми різних галузях 32 компаніями. Основними напрямками діяльності компанії є меблева, текстильна, хімічна, металургійна, транспортна та енергетична промисловості, а також інформаційні технології - сфери, які є основними для економіки Туреччини. Більш ніж 50 років «Бойдак Холдинг» успішно розвивається завдяки своїй підприємницької та інвестиційної діяльності. На сьогоднішній день «Бойдак Холдинг» представлена своєю продукцією в більш ніж 100 країнах, серед яких, окрім України, є такі країни, як Греція, Болгарія, Єгипет, Німеччина, Іспанія, Італія і США.

Лідером брендів Туреччини в компанії «Бойдак Холдинг» є «Беллона». Бренд «Беллона» заснований в 1997 році і, будучи одним з лідерів меблевої галузі протягом 14 років, пропонує свої послуги і високоякісні продукти сучасного дизайну. «Беллона» як один з найбільших виробників меблів в Європі поставляє свою продукцію в 39 країн світу. Щорічно оновлюючи групу продуктів і свої колекції оригінальними дизайнами, бренд «Беллона» стежить за світовими трендами і визначає напрямок домашнього дизайну в Туреччині. Своїми професійними кадрами з 4000 чоловік і 800 дилерами він займає почесне місце серед найулюбленіших споживачами брендів Туреччини. «Беллона» створив нові підходи в світі декорації і розробив новий концепт «Домашня мода» - від спальні до меблів для їдальні, від дитячої кімнати до вітальні, від матраців до домашнього текстилю. Бренд пропонує своїм клієнтам сотні продукций різного виду у великій колірній гаммі. Завданням бренду є звести до мінімуму витрачений час і зусилля при створенні гармонії в декорації в концепті «Домашня мода». Принципи «Беллона» - пропонувати своїм клієнтам багатий вибір і всілякі альтернативи для створення домашнього затишку в домі і надавати продукцію, доповнюючу один одного в кольорі, функціональності та дизайні.

 


ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1119
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9271

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів