34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Мистецька асоціація Кузнецовська (МАК)

Мистецька асоціація Кузнецовська (МАК)

Мистецька асоціація Кузнецовська (МАК) – це добровільна творча організація, створена в 1993 році і зареєстрована виконкомом Кузнецовської міської ради народних депутатів. 

Має свій статут і атрибути. 

Об'єднує літераторів, художників, композиторів, журналістів, майстрів прикладного мистецтва, тобто людей небайдужих до краси. 

Мета її діяльності – розвиток творчих здібностей, виявлення серед мешканців міста талановитої молоді, сприяння книговиданню, проведення літературних зустрічей та мистецьких вечорів, пропагування поетичного слова по радіо, телебаченню та на сторінках газет. 

Її перший президент – місцевий літератор Анатолій Грес, який доклав чимало зусиль для створення об”єднання та виходу в світ колективних збірників "Зорі над Стиром”, "Побачення з Поліссям”, "Дзвони пам'яті” при сприянні Рівненської АЕС. 

За роки існування МАКу місцевими літераторами видано багато книг, що свідчить про наполегливу і копітку роботу літературного осередку. 

У числі цього найбільш дієвого осередку можна назвати Івана Сидорчика, члена Національної спілки письменників України, Валерія Сухоносенка, Ларису Сай, які випустили теж власні збірки. Не менш плідною є робота художників. Презентації картин Андрія Пашка і Сергія Максимчука, Павла Шами і Олексія Сірого, Олексія Слободюка , є свідченнями того, що Кузнецовськ багатий на таланти. 

Виставки картин місцевих художників проходять у центрі дозвілля, бібліотеці, Палаці культури, інформаційному центрі «Полісся».

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів