34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Садок №10

Садок №10

Навчально-виховний комплекс №10

Дошкільний підрозділ : 

2 ясельні групи в кількості 36 дітей,

3 садкові спеціальні групи для дітей з порушеннями мовлення в кількості 43 дитини;

2 різновікові групи за методикою М.Монтессорі в кількості 34 дитини;
3 садкові групи загального розвитку в кількості 70 дітей;

шкільний підрозділ : 8 класів в кількості 196 учнів.Чим раніше ми починаємо виховувати в дітях прагнення самим досягти своєї мети, тим швидше створимо сильних і відповідно самостійних та вільних людей.

М.Монтессорі

Більше ста років світова педагогічна практика використовує метод однієї з найяскравіших представників наукової експериментальної педагогіки Марії Монтессорі. Суть методу Монтессорі - це вільна робота дитини в створеному педагогом навколишньому середовищі.

На базі навчально-виховного комплексу №10, під керівництвом директора закладу Саковець Алли Євгеніївни працює дві різновікові групи, де йде клопітка і напружена робота по впровадженню педагогічної системи Марії Монтессорі.

Тут надана можливість навчати дітей з трирічного віку.

Перша група №3 відкрилася у 2001 році, у 2003 р. відкрилася група №12. Їх відвідують діти віком від 3 до 6 років.

Основний інструмент роботи вихователя в цих групах - спостереження за дитиною під час її діяльності з розвивальним матеріалом. Навчання відбувається через самостійну роботу дітей у затишному приміщенні, де дбайливими руками вихователів створене унікальне середовище для розвитку малюків. Дух освідченості та поваги до дитини присутній у роботі вихователів, які довгі роки виготовляли Монтессорі-матеріал, справжня цінність якого полягає в тому, що він сприяє розумовому розвитку дитини.

Праця творчих педагогів Рибчинчук Л.П., Козак В.О., Касянчук І.П., Шинкарук Н.С. організована так, щоб допомагати кожному, хто навчається відкривати та розвивати свої таланти і можливості. Тут ставляться до кожної дитини, як до унікальної індивідуальності.
Саме у Монтессорі-групах, починаючи з 3-х років, діти вивчають англійську мову.
Не менш цікавою є робота музичних керівників Найдич В.М. та Богайчук В.В., які талановито і творчо перетворюють дитячі ранки на чарівне шоу, де головними акторами є діти.

Тісною також є співпраця з практичним психологом Мушик Н.А. Вона завжди дасть пораду виходу із проблемних ситуацій, які неодмінно виникають у роботі кожного педагога, але вирішуються вони з посмішкою, тихо і спокійно.

Вихователі Касянчук І.П., Рибчинчук Л.П., Вітковська І.Б. спільно з методистом Золотарьовою М.В. пройшли підготовку у Київській пілотній Монтессорі-школі.

Всі Монтессорі-педагоги НВК №10 є членами Асоціації Монтессорі-вчителів України. Неодноразово брали участь у міжнародних семінарах для українських вчителів з питань основних напрямків філософії та методики Марії Монтессорі.

У наш кризовий час перед суспільством виникло багато проблем, які треба буде вирішувати не тільки нам, а і нашим дітям. Тому хочеться вірити, що освіта, яку отримують діти у групах Монтессорі, їм обов’язково знадобиться у подальшому житті.


В.Козак, вихователь НВК №10, газета «Вісті»

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1121
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9273

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ

25.05.2018

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів