34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури

Магазин Blest

09.04.2016

44305

 

Магазин "Blest"

 

http://blest.ua

 

 

Blest™ – щоденна турбота про ваш комфорт
 

Історія компанії Blest™ починається з 1999 року. З початку заснування ми затвердили найважливіші принципи роботи, які стали незмінними внутрішніми цінностями компанії. Це випуск продукції за стандартами якості, унікальний дизайн, використання нових технологій та соціальна відповідальність бізнесу. Роки продуктивної праці дали нам репутацію відповідального бренда. Торгівельна марка Blest™ асоціюється у споживачів з оригінальними, функціональними та високоякісними м’якими меблями.

Зараз компанія Blest™ – один з найкрупніших українських виробників м’яких меблів та найпопулярніший бренд у своїй ринковій ніші. Прихильність наших клієнтів та довіра партнерів дозволила нам створити глобальну торгівельну мережу. Понад 150 наших представництв охоплюють численну клієнтську аудиторію України, Молдови та Казахстану. У кожному фірмовому магазині замовникам доступний великий вибір моделей та можливість замовити і придбати меблі на свій смак.

Дизайн меблів Blest™ розробляють визнані професіонали – зокрема, італійська студія дизайну «Lauriero Design», конструктор-технолог Доменіко Лорато. Частину моделей створює власний «Центр дизайну Blest™».

Ми виготовляємо продукцію Blest™ відповідно з вимогами міжнародної системи менеджменту якості ISO 9001:2008.

 

Blest™ – партнер авторитетної Української Асоціації Меблевиків.

Якість продуктів нашої компанії не раз підтверджували спеціалісти Київського Міжнародного Меблевого Форуму, вручаючи представникам компанії відповідні дипломи. 3 роки поспіль наші моделі оцінювали найвищими винагородами у престижному конкурсі «Кращі меблі України».

Наш багаторічний успішний досвід, професійна і творча команда, принципи виконання зобов’язань перед клієнтами та партнерами дають нам змогу не зупинятися на досягнутому. Blest™ продовжує вивчати світовий досвід і втілювати найкращі технології, щоб виробництво м’яких меблів було інноваційним і приносило найкращий результат.

Наш принцип – дивувати своїх клієнтів та працювати на повне задоволення їх потреб, втілювати у життя цінності торгівельної марки Blest™ і цим створювати надихаючий життєвий простір, наповнений комфортом.

 

м.Вараш,

 

вул.Ринкова,1,  павільйон №51 (магазин Blest)


(067)392-52-87    (099)510-74-61


email:blest_@ukr

 

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1241
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9398

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів