34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // 100 000 на ямковий ремонт доріг: якість без гарантії?

100 000 на ямковий ремонт доріг: якість без гарантії?

18.08.2012

0

1658

25 липня 2012 року кузнецовські активісти ГП "Дорожній контроль" звернулись до міського голови Сергія Анощенка із відкритим листом, в якому надали ряд пропозицій та рекомендацій стосовно покращення безпеки руху та стану автомобільних доріг в нашому місті.

Оскільки відповіді на даний відкритий лист не булодовелось звертатись до представників місцевої влади із офіційним запитом, у відповіді на який ми очікували отримати відповідь на ряд наступних запитань:

- повний перелік організацій-підрядників та субпідрядників, що проводять дорожній ремонт і будівництво нових доріг у нашому місті;
- копії договорів з даними організаціями, для того, щоб всі мешканці міста могли побачити умови, на яких дані договори укладені, особливо розділи, що стосуються гарантій якості і гарантійних термінів експлуатації;
- контактні дані та телефони посадових осіб, відповідальних за контроль виконання дорожніх робіт, а також тих, хто відповідає за стан доріг; пошкоджену дорожню розмітку та правильне встановлення дорожніх знаків;
- копію схеми організації дорожнього руху на вуличній мережі м.Кузнецовськ, які б включали дислокації дорожніх знаків, схеми нанесення розмітки проїзної частини, встановлення інших технічних засобів регулювання дорожнього руху;
- яку саме суму бюджетних коштів було виділено на ямковий ремонт доріг в місті Кузнецовськ у 2012 році?

У своїй відповіді (від 7 серпня 2012 року) в.о. міського голови В.І.Ковальчука порекомендував нам звертатись для подання інформації до Кузнецовського міського комунального підприємства, так як саме КМКП укладає дані договори з організаціями-підрядниками та субпідрядниками, що проводять дорожній ремонт і будівництво нових доріг у нашому місті та контролює роботу по виконанню дорожніх робіт згідно з укладеним договором. Також в.о. міського голови зазначив, що схема організації дорожнього руху на вуличній мережі м.Кузнецовськ відсутня за браком коштів, а на ямковий ремонт доріг в місті Кузнецовськ з бюджетних коштів було виділено 100,0 тисяч гривень.


Після цього даний запит нами було переадресовано до Кузнецовського міського комунального підприємства.

Відповідь (від 14 серпня 2012 року) за підписом в.о. директора КМКП В. П. Афанас'єва:

"На Ваш запит повідомляємо, що Кузнецовське міське комунальне підприємство не є замовником будівництва нових доріг нашого міста, а капітальний ремонт доріг у 2012 році не виконувався. Ямковий ремонт доріг міста виконується підрозділом управління благоустрою КМКП.

Виконані роботи з ямкового ремонту доріг не гарантують якості на весь участок дороги, так як такий ремонт є тимчасовим заходом для усунення ямковості, яка виникає після зимового періоду експлуатації дороги. На даний вид робіт не розповсюджується термін гарантії, а лише один сезон експлуатації.

...

Гарантійний термін на експлуатацію дороги може бути наданий тільки після її капітального ремонту в два шари асфальту по фрезованій поверхні на всю протяжність дороги, а не окремій її ділянки. Таких робіт по місту Кузнецовськ не виконувалось з 2005 року по причині обмеженості у виділені коштів на їх виконання. Капітальний ремонт такого класу доріг було виконано у 2004 році на ділянці майдан Незалежності - вулиця Шевченка - кільця автовокзалу" підрядною організацією "Луцьк-Автодор" за кошти НАЕК "Енергоатом".

Щодо ямкового ремонту доріг КМКП по м.Кузнецовськ у 2012 році, то вони виконувались власними силами КМКП та із залученням підрядної організації "Юстас" методом струменевого напилення (копія Договору додається).

Відповідальною особою за приймання робіт, які виконуються КМКП з ямкового ремонту доріг по м.Кузнецовськ є начальник управління благоустрою КМКП Шумра Іван Іванович - тел. 3-89-36 та заступник директора по загальних питаннях Степанюк Анатолій Лукич, тел. 2-36-11.

Прийомку виконаних робіт по ямковому ремонту та розмітці виконують інженери виробничо-технічного відділу, тел. 2-15-37."Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів