34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // 18 сесія міськради: коротко про головне

18 сесія міськради: коротко про головне

12.03.2012

12

1128

18 сесія Кузнецовської міської ради пройшла 6 березня 2012 року під головуванням міського голови Сергія Анощенка.

Згідно розпорядження міського голови, в порядку денному значились лише два питання:

1. Про повторний розгляд рішення Кузнецовської міської ради від 24.02.2012 №335 «Про затвердження структури виконавчих органів Кузнецовської міської ради VI скликання, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

2. Про повторний розгляд рішення Кузнецовської міської ради від 24.02.2012 №336 «Про утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VI скликання».


10.10 В залі присутні лише 3 з 40 депутатів

Сесія розпочалась о 10.15 за присутності в залі 35 депутатів. До порядку денного додали ще одне питання: "Про затвердження кошторисної документації" і депутати та міський голова приступили до роботи.


За роботою депутатів спостерігав прокурор міста Василь Теслюк

Першим повторно розглядали питання «Про затвердження структури виконавчих органів Кузнецовської міської ради VI скликання, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

Обговорення було нетривалим, майже одразу депутати приступили до голосування, в результаті якого вето міського голови було подолане і рішення проголосоване в другий раз.

Отож, згідно рішення №335, міська рада вирішила:

1. Затвердити структуру виконавчих органів Кузнецовської міської ради та загальну штатну чисельність виконавчих органів Кузнецовської міської ради у кількості 166 штатних одиниць, в тому числі:

1.1.1. Апарат виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, 85 з них:

 1) Апарат управління ради та виконавчого комітету 11
 2) Відділ з гуманітарних питань та внутрішньої політики 4
 3) Юридичний відділ 3
 4) Відділ бухгалтерського обліку та звітності 4
 5) Організаційно-контрольний відділ 6
 6) Відділ господарського забезпечення  14
 7) Архівний відділ 2
 8) Відділ комунальної власності 9
 9) Відділ у справах сім’ї та молоді  3
 10) Відділ ведення Державного реєстру виборців 3
 11) Відділ з питань кадрової та режимно-таємної роботи 3
 12) Відділ містобудування та архітектури  3
 13) Військово-облікове бюро 8
 14) Комітет з фізичної культури і спорту  1
 15) Відділ економіки 6
 16) Служба у справах дітей 4
 17) Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  1

1.1.2. Самостійні відділи та управління виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, 81 з них:

1) управління праці та соціального захисту населення - 52
2) фінансове управління – 17
3) міський відділ культури - 4
4) управління освіти - 8

2. Міському голові підготувати та внести на затвердження чергової сесії Кузнецовської міської ради положення про виконавчі органи Кузнецовської міської ради.
3. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 18.04.2006 року №3 «Про затвердження структури органів Кузнецовської міської ради, загальної чисельності працівників апарату управління».
4. Визнати таким, що втратило чинність рішення Кузнецовської міської ради від 14.06.2006 року №10 «Про затвердження на посади заступників міського голови».


5. Визнати таким, що втратило чинність Рішення Кузнецовської міської ради від 08.02.2011 року №61 «Про затвердження на посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради».
6. Визнати таким, що втратило чинність рішення Кузнецовської міської ради від 29.04.2011 року №117 «Про внесення змін до рішення міської ради від 07.12.2007 №274».
7. Опублікувати рішення в міській газеті "Вісті” та на офіційному веб-сайті Кузнецовської міської ради та виконавчого комітету.
8. Організацію виконання даного рішення покласти на міського голову С. Анощенко, а контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту Н. Петрович.

Прочитати рішення Кузнецовської міської ради "Про затвердження структури виконавчих органів Кузнецовської міської ради VI скликання, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів" №335 від 24 лютого 2012 року повністю.Настурним розглядали питання "Про утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VI скликання". 29 депутатів проголосували "за" дане рішення, отож, воно було прийняте повторно.

Згідно даного рішення, Кузнецовська міська рада вирішила:

1. Утворити виконавчий комітет Кузнецовської міської ради VI скликання у складі 11 осіб.

2. Затвердити виконавчий комітет Кузнецовської міської ради VI скликання у складі:
- міського голови;
- секретаря міської ради;
- заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
- заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
- керуючого справами виконавчого комітету.

3. Рішення Кузнецовської міської ради від 18.04.2006 року №4 «Про утворення виконавчого комітету міської ради» визнати таким, що втратило чинність.

4. Рішення Кузнецовської міської ради від 14.06.2006 року №11 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради» визнати таким, що втратило чинність.

5. Звільнити з посади першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступника міського голови-начальника фінансового управління, керуючого справами виконавчого комітету у зв’язку з закінченням повноважень виконавчого комітету Кузнецовської міської ради V скликання.

Прочитати рішення Кузнецовської міської ради "Про утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VI скликання" №335 від 24 лютого 2012 року повністю.Після голосування Сергій Анощенко зазначив, що звернеться до суду задля того, аби була надана правова оцінка даним депутатським рішенням. Також міський голова відмітив, що звернеться через ЗМІ й до громадськості, аби прояснити всім мешканцям міста ситуацію, яка наразі склалася в міській раді.

Всього коментарів: 12
1
погоня | 12.03.2012 | 16:45
+ (1) -
Складається враження що йде підготовка до майбутнього імпічменту Анощенку. Принаймні про це свідчить небувала консолідація депутатів під час подолання вето міського. Кому ж вигідний імпічмент?
-"БЮТ"- 25 депутатів. Правда частина депутатів в опозиції до керівництва фракції іпроти відставки. В іншому випадку імпічмент вже голосували б. В разі відставки голови його повноваження переходять до секретаря міської ради Куца (БЮТ), який керуватиме містом до нових виборів міського голови, на яких БЮТ висуватиме свого кандидата. Ще один інтерес, це усунення разом із Анощенком і адмінресурсу ПР на парламентських виборах.
- "Свобода"-3 депутати. В разі імпічменту голови її представник матиме можливість претендувати на посаду заступника міського голови.Принаймні до виборів. Для цього в них є підходяща кандидатура Ю. Кравець, який має досвід роботи на посаді заступника голови Володимирецької РДА.
- "Пора".3 депутати. Спробує використати БЮТ та "Свободу" щоб домогтися імпічменту Анощенку. Не виключено, що на період до виборів, Магдич захоче працювати на посаді заступника міського голови. Втретє пробуватиме балотуватись на міського голову. Про це свідчать безкоштовна газета "Вараш" накладом 10000 примірників, при 12 тис. квартир в місті, та встановлений білборд з запевненям в любові до міста від "Рідного міста". Слабке і разом з тим сильне місце Лішканець. Сильне- фінансує Магдича. Слабке - бізнесмен. І цим вразливий. Влада, при бажанні, легко може на нього впливати.
- Три партії в руках Сич Т.Б. "Сильна Україна"-1 депутат Сич Т.Б. нач. управління виконкому; "Фронт Змін"-2 депутата, один з них Андрощук, підлеглий Т.Сич, її заступник, та "Удар"-1 депутат Кньовець також підлеглий Т.Сич.
-Партія Регіонів -3 депутати та Зелена Планета Анощенка -2 депутати не голосуватимуть за імпічмент.
В даній ситуації Сич Т.Б. має золоту акцію. Принаймні 3 голоси. Вона сама та двоє підлеглих. Депутат Чугай від ФЗ давно заявив про готовність голосувати за відставку Анощенка.
Але для чого мудрій Сич Т.Б. ризикувати своїм становищем. Тим паче, що її "Сильна Україна" вливається в Партію Регіонів і вона автоматично стане союзником Анощенка. Так само союзниками ПР стають, точніше вже є, міські організації "Фронту Змін" та "Удару". Все залежатиме від "тушок" БЮТ.
2
спостерігач | 12.03.2012 | 19:19
+ (0) -
НУ це приблизно таку лапшу і навішали дапутатам: Куц - ВО Міського голови; Хвалько, Магдич, Кравець, Сич - заступники. Петрович-керуючою відділом освіти. І за інших депутатів від "батьківщини" не забули - пристроять кого директором новоствореного парку, кого там бухгалтером. А ще ж керуюча справами і місце землевпорядника звільнені. В депутатах ще стільки незадоволених своєю теперішньою роботою. Оце і є лице наших обранців. Ось власне про що не знайшов Анощенко з депутатами спільної мови.
3
дуся | 12.03.2012 | 19:30
+ (0) -
Щось засмерділо від цих дрепутатів.
4
москаль (клятый) | 12.03.2012 | 23:52
+ (0) -
впечатление со стороны: депутаты-хряки устроили хитроумную игру с доступом к посадам-корытам...
предостережение со стороны: если, не дай Бог, чей-то ребенок пострадает от своры бродячих псов, то МУЖЧИНЫ нашего города возьмут охотничьи ружья и сначала перебьют всех депутатов, а затем бродячих .
пожелание со стороны: господа депутаты, всем за все придется отвечать, сли не здесь, то там. Будьте благоразумны, хотя бы по отношению к себе.
5
S.A.A. | 13.03.2012 | 01:43
+ (0) -
Змініть Прізвище прокурора міста,а то комусь буде зле від прокурора.
6
)) | 13.03.2012 | 10:16
+ (0) -
Може, це знак, що наш піде на підвищення? biggrin
7
Ujke | 13.03.2012 | 11:50
+ (0) -
Заступників міського голови звільнили, а посаду землевпорядника скоротили а не звільнили землевпорядника. Шановні, не плутайте /видалено/ з пальцем.
8
... | 13.03.2012 | 12:06
+ (0) -
а какая у него фамилия?
9
S.A.A. | 13.03.2012 | 12:29
+ (0) -
написали, що був прокурор міста Присяжнюк, а прокурор міста Теслюк
кіка | 13.03.2012 | 23:58
+ (0) -
Молодці депутати ,нарешті показали міському голові, що треба працювати ,а не вести переговори з ПР. Скільки можна вже терпіти нашого безхребетного мера який нічого не може і в мене склалося таке враження, що і не хоче. Робить тільки те, що йому скаже Юхименко і ПР.
IvanGonta | 14.03.2012 | 10:53
+ (0) -
Рекомендую БЮТу не спішити з імпічментом. Зробити його напередодні канікул депутатів ВР. Верховна Рада цього скликання не матиме часу і бажання призначати вибори в Кузнецовську. Думатимуть про своє майбутнє.
В новообраної ВР руки також не скоро дійдуть до Кузнецовська. Таким чином, Куц (читай БЮТ) буде керувати містом дуже довго.
Ujke | 14.03.2012 | 16:29
+ (0) -
Вчора міському голові Нетішина депутати оголосили недовіру. Підробиці тут http://news.dt.ua/POLITICS/meru_netishina_na_hmelnichchini_deputati_miskradi_vislovili_nedoviru-98668.html
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів