34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місцеві вибори-2015 // 369 кузнецовців хочуть стати депутатами (1-15 округи)

369 кузнецовців хочуть стати депутатами (1-15 округи)

08.10.2015

0

2403

ЦВК оприлюднено виборчі списки кандидатів у депутати Кузнецовської міської ради. Так, стати депутатами, аби представляти інтереси громади Кузнецовська у міській раді хочуть 369 мешканців міста, представники 15 політичних партій.

 

Найбільше кандидатів (по 35) делегували 6 партій: БПП "СОЛІДАРНІСТЬ", ВО "Батьківщина", ВО "Свобода", "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ", "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" та Українська Народна Партія.

 

Найменшу кількість: партія "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" - 2, та партія "Опозиційний блок" - 7.

 

 

Списки усіх партій ви можете переглянути ТУТ.

 

 

Кандидати у депутати у розрізі округів

 

 

Виборча дільниця № 560879

Територіальний виборчий округ № 01

Орієнтовна кількість виборців - 797.

 

У ОКРУЗІ №1 змагатимуться за депутатський мандат 10 кандидатів:

 

- БІРУК НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – «УКРОП» (перший кандидат у списку Бірук Борис Іванович). 

- ЖДАНЮК РОМАН ВАСИЛЬОВИЧУКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (перший кандидат у списку Жданюк Степан Іванович).

ЛЕВЧЕНКО МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (перший кандидат у списку Грушевський Володимир Валерійович).

- ДЖИГАЛЮК ЛЮДМИДА ВАСИЛІВНА«ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (перший кандидат у списку Басюк Ярослав Андрійович).

- КОВАЛЬЧУК ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (перший кандидат у списку Костецький Михайло Романович).

- КОЛПАКОВ ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ - ПАРТІЯ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (перший кандидат у списку Ширко Петро Володимирович).

- МЕЛЬНИК ТАМАРА АНДРІЇВНАПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (перший кандидат у списку Кніовець Анатолій Степанович). 

- БАСИК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (перший кандидат у списку Анощенко Сергій Іванович).

- ГОРДІЙЧУК ЛЮБОВ СТЕПАНІВНАВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (перший кандидат у списку Міцюк Віктор Васильович).

- ШОЛОМ ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНАВО «БАТЬКІВЩИНА» (перший кандидат у списку Хвалько Ніна Степанівна).

 

 


Виборча дільниця № 560879

Територіальний виборчий округ № 02

Орієнтовна кількість виборців - 837.

 

У ОКРУЗІ №2 змагатимуться за депутатський мандат 12 кандидатів:

 

- МЕЛЬНИК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНАРАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Куліш Вадим Васильович).

- МАТУЗКО ЮРІЙ АНТОНОВИЧ«УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – «УКРОП» (Бірук Борис Іванович)ю

- ПИНЬОГА МИКОЛА ПЕТРОВИЧУКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович) –  

- БАБИЧ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА«СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- КОСТЕЦЬКА ЛЮБОВ ОЛЕКСАНДРІВНА«ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- ФАСІШЕВСЬКИЙ ЄВГЕНІЙ ЯРОСЛАВОВИЧАГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Бондар Сергій Григорович).

- КРАСЬКО ЄВГЕНІЯ ІВАНІВНАПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- ШИНКАР ОЛЕКСАНДР АДАМОВИЧПАРТІЯ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (Ширко Петро Володимирович).

- АНДРОЩУК ОЛЕГ ГРИГОРОВИЧПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- КОГУТ ОРЕСТ СТЕПАНОВИЧ«ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- СІМАШКО СВІТЛАНА ЗАХАРІВНАВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- КУЦ ІГОР ВАЛЕРІЙОВИЧВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 

 


Виборча дільниця № 560880

Територіальний виборчий округ № 03

Орієнтовна кількість виборців - 881.

 

У ОКРУЗІ №3 змагатимуться за депутатський мандат 9 кандидатів:

 

- БЕРНАЦЬКА НАДІЯ МИХАЙЛІВНА«УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- СНІБЕРКО ЮРІЙ ЮРІЙОВИЧУКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- ДУМЕНКО ЯРОСЛАВ МИРОНОВИЧ«ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович). 

- КОБЕРНИК ПЕТРО АНДРІЙОВИЧАГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Бондар Сергій Григорович).

-  ДЕРЕВ’ЯНЧУК НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНАПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ПРОГРЕС (Костецький Михайло Романович).

- ЛАТИШЕНКО ТЕТЯНА ІВАНІВНАПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- МИХАЛЬЧУК ТАМІЛА АНДРІЇВНА«ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- РОЖКО АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- ВОЛОЩУК НАДІЯ АНДРІЇВНАВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


Виборча дільниця № 560880

Територіальний виборчий округ № 04

Орієнтовна кількість виборців - 816.

 

У ОКРУЗІ №4 змагатимуться за депутатський мандат 9 кандидатів:

 

- МЕЛЬНИК СЕРГІЙ ГЕОРГІЙОВИЧРАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Куліш Вадим Васильович).

- МІЩЕНЯ МАКСИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ«УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ЛЕВИЦЬКА ВАЛЕНТИНА АНДРІЇВНА - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович). 

- ДЕНЕГА СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ«СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- БЕРЕЗНИЙ ГРИГОРІЙ ПАВЛОВИЧ - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович) .

ДЕНИСЮК ІРИНА МИКОЛАЇВНАПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- КОРЕНЬ ОЛЕНА МИКОЛАЇВНАПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- СТАДНИК СЕРГІЙ ДМИТРОВИЧ«ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- ТИНДИК СВІТЛАНА ДМИТРІВНАВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- ІЛЬЇНА АННА ВАСИЛІВНАВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 560881

Територіальний виборчий округ № 05

Орієнтовна кількість виборців - 712

 

У ОКРУЗІ №5 змагатимуться за депутатський мандат 10 кандидатів:

 

- ПАВЛОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧРАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Куліш Вадим Васильович).

- ПРИСЯЖНЮК СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ«УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- СЕМЕНЮК ЛЮДМИЛА ОЛЕКСІЇВНА - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- ЮСЬКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ«ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- БУРА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович) .

- СОЛТИС ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- ДЯДЮРА МАКСИМ СЕРГІЙОВИЧ«ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович). 

- ЛИСАК СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- ІВАНЮК ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА«ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» (Кравець Юрій Михайлович).

- ЛУЦЕНКО ТЕТЯНА ВАСИЛІВНАВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 560881

Територіальний виборчий округ № 06

Орієнтовна кількість виборців - 879

 

У ОКРУЗІ №6 змагатимуться за депутатський мандат 11 кандидатів:

 

- ПАШКО ІВАН КОСТЯНТИНОВИЧ«УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- НАУМЧУК ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧУКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- АЛУБАЄВА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА«ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- ЖУК ЯРОСЛАВА МИКОЛАЇВНААГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Бондар Сергій Григорович).

- ЦАРУК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ПРОГРЕС (Костецький Михайло Романович).

- ВОЙТОВИЧ АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧПАРТІЯ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (Ширко Петро Володимирович).

- АФАНАС’ЄВ ВОЛОДИМИР ПАВЛОВИЧ  - «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» (Ципан Ольга Михайлівна).

- КОЦЮБИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- САВОРОНА РОМАН ПЕТРОВИЧ«ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- КАТЮХА ВІТАЛІЙ ПЕТРОВИЧВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- ЖУКОВА МАРІЯ АНТОНІВНАВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 560882

Територіальний виборчий округ № 07

Орієнтовна кількість виборців - 907

 

У ОКРУЗІ №7 змагатимуться за депутатський мандат 12 кандидатів:

- УСАТА РАЇСА ВОЛОДИМИРІВНА - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- МИРОНЧУК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧУКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- СЛОБОДА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА«СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- ОМЕЛЬЧУК ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА«ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- БАСИК ЄВГЕНІЯ МИКОЛАЇВНАПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- НАПРИМЄРОВ ПЕТРО ВОЛОДИМИРОВИЧПАРТІЯ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (Ширко Петро Володимирович).

- АФАНАС’ЄВ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» (Ципан Ольга Михайлівна).

- КОВАЛЬЧУК ВАЛЕНТИН ВОЛОДИМИРОВИЧПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- ПАВЛУСЬ ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ«ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович). 

- КОРЧАК РОМАН СТЕПАНОВИЧВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович). 

- АДАМОВИЧ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ«ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» (Кравець Юрій Михайлович). 

- ЗОЛОТАРЬОВА МИРОСЛАВА ВАСИЛІВНАВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 560882

Територіальний виборчий округ № 08

Орієнтовна кількість виборців - 933

 

У ОКРУЗІ №8 змагатимуться за депутатський мандат 11 кандидатів:

 

ЛОГВИНЕНКО ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА - РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Куліш Вадим Васильович).

- РАЗУМОВИЧ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ЛЕВИЦЬКИЙ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

ЧАЙКІВСЬКИЙ ЯРОСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- СТРИЖЕУС ЮЛІЯ ПЕТРІВНА - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- ШУМРА ЮРІЙ СЕРГІЙОВИЧ - ПАРТІЯ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (Ширко Петро Володимирович).

- КОВАЛЕЦЬ ВОЛОДИМИР СТЕПАНОВИЧ - «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» (Ципан Ольга Михайлівна) .

- ГУМЕНЮК ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- ГЛУЩИК ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- МАРИНИЧ ЛЕОНІД КОРНІЙОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- ЗАХАРОВ РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 

 


 

Виборча дільниця № 560883

Територіальний виборчий округ № 09

Орієнтовна кількість виборців - 908

 

У ОКРУЗІ №9 змагатимуться за депутатський мандат 9 кандидатів:

 

- ЗІНЧУК РУСЛАН СТЕПАНОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ГРОХОЛЬСЬКА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- СТОЯНОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ЙОСИПОВИЧ - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- ВОЛЧЕЦЬКИЙ МИРОСЛАВ ІВАНОВИЧ - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- СНІЖКО ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- КРАСУЛЯ ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- ХЛІБОВИЧ АНАТОЛІЙ ФЕДОРОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- ЗАХАРЧУК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ - «ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» (Кравець Юрій Михайлович).

- ЮСЬКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 

 


 

Виборча дільниця № 560883

Територіальний виборчий округ № 10

Орієнтовна кількість виборців - 867

 

У ОКРУЗІ №10 змагатимуться за депутатський мандат 9 кандидатів:

- МОРОЗ ОЛЬГА ЗАХАРІВНА - РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Куліш Вадим Васильович).

- НЕСТЕРЧУК РОМАН ЮРІЙОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ШЕВЧЕНКО ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- МІЗЮК ІРИНА ГРИГОРІВНА - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- ТКАЧ ЮЛІЯ ЮРІЇВНА - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- МАЛІНОВСЬКИЙ СТАНІСЛАВ ФЕЛІКСОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- ЗАСЄКІНА ІРИНА ЄВГЕНІЇВНА - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- ЩЕРБАЧУК АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- АНТИПЕЦЬ ОЛЕНА ДЕМИДІВНА - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 

 

 


 

Виборча дільниця № 560884

Територіальний виборчий округ № 11

Орієнтовна кількість виборців - 866

 

У ОКРУЗІ №11 змагатимуться за депутатський мандат 9 кандидатів:

 

- СЕРГІЙЧУК ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ - РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Куліш Вадим Васильович).

- ШНАЙДЕР ОЛЕКСАНДР КОСТЯНТИНОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ЖУПАНЮК ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- ЛАВРУК НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- ПАВЛОВ ВАДИМ ОЛЕКСІЙОВИЧ - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- ШАКАЛЄЙ ЛЮБОВ ВАСИЛІВНА - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- САГАН ВОЛОДИМИР ВІТАЛІЙОВИЧ - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- КРЕМІНСЬКА НІНА АНАТОЛІЇВНА - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- СИМОНЮК ПАВЛО ПАВЛОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 

 

 


 

Виборча дільниця № 560884

Територіальний виборчий округ № 12

Орієнтовна кількість виборців - 832

 

У ОКРУЗІ №12 змагатимуться за депутатський мандат 9 кандидатів:

 

- ГАДАДА ІВАН ІВАНОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- МЕЛЬНИЧЕНКО АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- ШУМРА ІРИНА ВІКТОРІВНА - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- СВІДРИК ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- КЛЬОК ОКСАНА СЕРГІЇВНА - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ПРОГРЕС (Костецький Михайло Романович).

- КОЛЯДА ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- КРАСУЛЯ ВЛАДИСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- САВОНІК ОКСАНА ЯРОСЛАВІВНА - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- ШАБЛІЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 

 


 

Виборча дільниця № 560885

Територіальний виборчий округ № 13

Орієнтовна кількість виборців - 843

 

У ОКРУЗІ №13 змагатимуться за депутатський мандат 7 кандидатів:

 

- СИНОВЕЦЬ ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ВЕРЕШКО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- ПОДЛЄСНИЙ ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- КРАВЕЦЬ ВІКТОР ПАВЛОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- БОЩУК ІРИНА ЛЕОНІДІВНА - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- МОКРУХА ВАЛЕНТИН ВАСИЛЬОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- БЕРЕЖНИЙ ПЕТРО АНДРІЙОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 

 


 

Виборча дільниця № 560885

Територіальний виборчий округ № 14

Орієнтовна кількість виборців - 814

 

У ОКРУЗІ №14 змагатимуться за депутатський мандат 10 кандидатів:

 

- МОТОМАН ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ - РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Куліш Вадим Васильович).

- ТИМОЩУК ІВАН АДАМОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ТРОФІМОВ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСІЙОВИЧ - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- МОРОЗ СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- ОЛЕКСІЙОВЕЦЬ ОКСАНА МИХАЙЛІВНА - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- ФУРМАН НАДІЯ ОЛЕКСІЇВНА - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- СИРОТЮК ТЕТЯНА ЯКИМІВНА - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- ПОЛЯШЕНКО ВАЛЕРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- ОДАРЧУК МИХАЙЛО СТЕПАНОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- ПАШКО РУСЛАН ФЕДОРОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 560885

Територіальний виборчий округ № 15

Орієнтовна кількість виборців - 780

 

У ОКРУЗІ №15 змагатимуться за депутатський мандат 11 кандидатів:

 

- НОВІКОВА ОКСАНА КОНСТЯНТИНІВНА - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- БАСАРАБА АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- ПАН ПАВЛО ПАВЛОВИЧ - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- СИТАЙЛО ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- ШАМА СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ - АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Бондар Сергій Григорович).

- ОНИЩУК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- МОСКАЛИК ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ - «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» (Ципан Ольга Михайлівна).

- ДОЛИНА ТАМАРА ПАВЛІВНА - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- ЖУРБА ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- СЯСЬКИЙ ПАВЛО НАЗАРОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- АВДЄЄНКО ЛІЛІЯ СЕРГІЇВНА - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 

 

 

369 кузнецовців хочуть стати депутатами (15 - 34 округи).

Адреси виборчих дільниць

Ознайомитись з усіма кандидатами на сайті ЦВК.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Вараш чи Кузнецовськ? (2015)

Всього відповіли: 10350
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 7242

Останні новини

 
200

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів