34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місцеві вибори-2015 // 369 кузнецовців хочуть стати депутатами (15-34 округи)

369 кузнецовців хочуть стати депутатами (15-34 округи)

09.10.2015

1

2870

ЦВК оприлюднено виборчі списки кандидатів у депутати Кузнецовської міської ради. Так, стати депутатами, аби представляти інтереси громади Кузнецовська у міській раді хочуть 369 мешканців міста, представники 15 політичних партій.

 

Найбільше кандидатів (по 35) делегували 6 партій: БПП "СОЛІДАРНІСТЬ", ВО "Батьківщина", ВО "Свобода", "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ", "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" та Українська Народна Партія.

 

Найменшу кількість: партія "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" - 2, та партія "Опозиційний блок" - 7.

 

 

Списки усіх партій ви можете переглянути ТУТ.

 

 

Кандидати у депутати у розрізі округів

 

 

Виборча дільниця № 56086

Територіальний виборчий округ № 16

Орієнтовна кількість виборців - 827

 

 

У ОКРУЗІ №16 змагатимуться за депутатський мандат 10 кандидатів:

 

- ЧЕРНЕЦЬКИЙ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

 - КАПІТУЛА ІГОР СЕРГІЙОВИЧ - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- АНІЧЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ«ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович). 

- ТАРАСЮК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧАГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Бондар Сергій Григорович).

- МЕЛЬНИК ОКСАНА МИХАЙЛІВНАПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- ГОРБАЧИК НАДІЯ ФЕДОРІВНАПАРТІЯ «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» (Єременко Олександр Григорович).

- ЮЩУК ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- МОМОТЮК ЯРОСЛАВ ІГОРОВИЧ«ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- ШАБЛЕВСЬКА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНАВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- ДОЙОНКО ВІТАЛІЙ ФЕДОРОВИЧВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 56086

Територіальний виборчий округ № 17

Орієнтовна кількість виборців - 840

 

 

У ОКРУЗІ №17 змагатимуться за депутатський мандат 11 кандидатів:

 

-  БАРИШНІКОВ В’ЯЧЕСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧРАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Куліш Вадим Васильович).

- РОЖКО ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ«УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- КОМАРИНСЬКА ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНАУКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- ТКАЧУК ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ«СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- УСАТА СВІТЛАНА ІВАНІВНА  - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- МАЦЮК ПЕТРО ПЕТРОВИЧПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- ІЩИК МИКОЛА АДАМОВИЧПАРТІЯ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (Ширко Петро Володимирович).

- ТАЯКІН СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- ДЕНІСОВА ТЕТЯНА МИРОСЛАВІВНА«ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- МАКСИМЧУК СЕРГІЙ ІГОРОВИЧВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- БАТЕЙКО ІВАН ФЕДОРОВИЧВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 56087

Територіальний виборчий округ № 18

Орієнтовна кількість виборців - 798

 

 

У ОКРУЗІ №18 змагатимуться за депутатський мандат 11 кандидатів:

 

- РАЗУМОВИЧ ОКСАНА ВІКТОРІВНА«УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- МАРКЕВИЧ ТЕТЯНА ВАЛЕНТИНІВНАУКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- ОМЕЛЯНЕЦЬ СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ«СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- ОСТАПЮК ВІКТОР ІВАНОВИЧ  - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- ОШУРКО ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА  - АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Бондар Сергій Григорович).

- ГРИПИЧ ЮЛІЯ АНТОНІВНАПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- ВАЛЕРКО ГАЛИНА ВІКТОРІВНАПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- ПАВЛУСЬ РУСЛАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ«ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- ОМЕЛЬЯНЕЦЬ ВАЛЕНТИНА СЕРГІЇВНАВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- МОТЬКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА«ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» (Кравець Юрій Михайлович).

- ШУЛЬГАН ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 56087

Територіальний виборчий округ № 19

Орієнтовна кількість виборців - 851

 

У ОКРУЗІ №19 змагатимуться за депутатський мандат 12 кандидатів:

 

- ТУРИК ОКСАНА ЮРІЇВНА - РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Куліш Вадим Васильович).

- КВАЧ ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ШАМА АЛІНА ВАСИЛІВНА - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- КЛЕСОВЕЦЬ ОКСАНА МИКОЛАЇВНА - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- ДУДІЙ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

МОЛЧАНОВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА - АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Бондар Сергій Григорович).

- ФЕДІНЧИК ВАСИЛЬ АРТЕМОВИЧ - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- ПЕРЕХОДЬКО ДМИТРО ВЯЧЕСЛАВОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- САХАЦЬКИЙ ІВАН ВЯЧЕСЛАВОВИЧ - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- САМОЙЛОВА ТЕТЯНА ДЕМ’ЯНІВНА - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- СЕМЕНЧУК МИКОЛА ЯРОСЛАВОВИЧ - «ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» (Кравець Юрій Михайлович).

- МАКСИМЧУК ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 56087

Територіальний виборчий округ № 20

Орієнтовна кількість виборців - 757

 

 

У ОКРУЗІ №20 змагатимуться за депутатський мандат 11 кандидатів:

 

- БІЛЕЦЬКА ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА - РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Куліш Вадим Васильович).

- БУЦМАЙ МИКОЛА ПАНАСОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ТКАЧ ЛІДІЯ АНАТОЛІЇВНА - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- МАСЕЧКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- ГОЛОВАЧ ІВАН ПЕТРОВИЧ - АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Бондар Сергій Григорович).

- АНТОНЮК РУСЛАНА ФЕДОРІВНА - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- ВАСИЛЬЄВА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА - ПАРТІЯ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (Ширко Петро Володимирович).

- ОМЕЛЬЧУК ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- ДУЛЬКО РУСЛАН ФЕДОРОВИЧ - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- ОРДИНАТ ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- БОРТНІК ВАЛЕНТИН АНДРІЙОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).


 

Виборча дільниця № 56088

Територіальний виборчий округ № 21

Орієнтовна кількість виборців - 1079

 

 

У ОКРУЗІ №21 змагатимуться за депутатський мандат  8 кандидатів:

 

- РОСТОКА ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- НАЗАРЕЦЬ ГЕНАДІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- РОСОВСЬКА НАТАЛІЯ ЄВГЕНІВНА - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- ПЕШКО ОЛЬГА ІВАНІВНА - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- ЧЕХ ВАСИЛЬ ЛЕОНІДОВИЧ - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- КОВАЛЬ ТАРАС БОГДАНОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- КОВБАСЮК ЛЮДМИЛА СВЯТОСЛАВІВНА - «ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» (Кравець Юрій Михайлович).

- ДОРОЖИНСЬКИЙ ПАВЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 56088

Територіальний виборчий округ № 22

Орієнтовна кількість виборців - 1163

 

 

У ОКРУЗІ №22 змагатимуться за депутатський мандат 11 кандидатів:

 

- ОМЕЛЬЧУК НАДІЯ ІВАНІВНА - РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Куліш Вадим Васильович).

- МЕЛЬНИК ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ЯРОШИК ЛАРИСА АНАТОЛІЇВНА - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- САВОРОНА ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- ПОЛЮХОВИЧ ГРИГОРІЙ МИХАЙЛОВИЧ - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- СМОЛЯНСЬКА ЮЛІЯ КОНСТЯНТИНІВНА - АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Бондар Сергій Григорович).

- РЕШЕТИЦЬКИЙ СТАНІСЛАВ АВГУСТОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- ЗУБРЕЦЬКА НІНА ОЛЕКСІЇВНА - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- КОВБАСЮК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- МАРЧЕНКО ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ - «ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» (Кравець Юрій Михайлович).

- СТЕЦЮК ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 56089

Територіальний виборчий округ № 23

Орієнтовна кількість виборців - 1144

 

 

У ОКРУЗІ №23 змагатимуться за депутатський мандат  12 кандидатів:

 

- ЗОСИМЧУК АНАТОЛІЙ ПАНТЕЛЕЙМОНОВИЧ - РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Куліш Вадим Васильович).

- РЕЗНІК СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ГРЕКОВА ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- РАБИЙ ЮРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- САВСЮК ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- ФИСУН ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ - АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Бондар Сергій Григорович).

- ТАРАСЮК НІНА АДАМІВНА - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- ЛАЗАРЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ - ПАРТІЯ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (Ширко Петро Володимирович).

- ЛЕУС ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- ЧЕХ ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- РЕВЮК МИХАЙЛО СТЕПАНОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- КОЗОДОЙ ТАРАС ІВАНОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 

 


 

Виборча дільниця № 56089

Територіальний виборчий округ № 24

Орієнтовна кількість виборців - 1193

 

 

У ОКРУЗІ №24 змагатимуться за депутатський мандат 12 кандидатів:

 

- НАЗАРЧУК ОКСАНА МИХАЙЛІВНА - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ГАВРИЛЮК ЛЮБОВ МИКОЛАЇВНА - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- ПОГУЛЯНИК ТЕТЯНА АНДРІЇВНА - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- МАНЗИК ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА - АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Бондар Сергій Григорович).

- ПАВЛОВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- БУЛАЧОК ВІКТОР ПАВЛОВИЧ - ПАРТІЯ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (Ширко Петро Володимирович).

- ПОЛЯКОВА ІРИНА ЛЕОНТІЇВНА - «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» (Ципан Ольга Михайлівна).

- КЕДИЧ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- ЧУМАК ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- КОВАЛЬЧУК ЗІНАЇДА ПЕТРІВНА - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- ЗАХАРЧУК МИКОЛА КЛІМЕНТІЙОВИЧ - «ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» (Кравець Юрій Михайлович).

- МАРИНИЧ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 

 


 

Виборча дільниця № 56090

Територіальний виборчий округ № 25

Орієнтовна кількість виборців - 1074

 

 

У ОКРУЗІ №25 змагатимуться за депутатський мандат 12 кандидатів:

 

- МОТОМАН ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ - РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Куліш Вадим Васильович).

- ДАВИДОВИЧ ЮРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ЩУР СЕРГІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- КОЦЮБАЙЛО РУСЛАНА ІВАНІВНА - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- ПАШКО ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- ЯРМОЛКА ВІКТОРІЯ МИХАЙЛІВНА - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- ЦИНАЙЛО ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА - ПАРТІЯ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (Ширко Петро Володимирович).

- БЕДИК МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- КОЛОМІЄЦЬ РУСЛАН РАСИХОВИЧ - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- ЛЯШИК АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- МОТЬКО ОКСАНА ІВАНІВНА - «ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» (Кравець Юрій Михайлович).

- ШАРКО ЙОСИП СТЕПАНОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 56090

Територіальний виборчий округ № 26

Орієнтовна кількість виборців - 1016

 

 

У ОКРУЗІ №26 змагатимуться за депутатський мандат 12 кандидатів:

 

- ЛАЗАРЧУК ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА - РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Куліш Вадим Васильович).

- ЯРОШЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ВАСИЛЬЧЕНКО ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- БУДЬ ІВАН ІВАНОВИЧ - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- ТИХОНОВ В’ЯЧЕСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- ВОЙТОВИЧ ГАЛИНА ФЕОДОСІЇВНА - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- ПРИШКО АНТОН МИКОЛАЙОВИЧ - ПАРТІЯ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (Ширко Петро Володимирович).

- ЧУЧКО СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- МУДРАК ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- БЕНЗА ПЕТРО ПИЛИПОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- ШПОНЯК ГЕНАДІЙ ВАСИЛЬОВИЧ - «ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» (Кравець Юрій Михайлович).

- ГУТНИК ЛЮБОВ ВАСИЛІВНА - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 56091

Територіальний виборчий округ № 27

Орієнтовна кількість виборців - 1180

 

 

У ОКРУЗІ №27 змагатимуться за депутатський мандат  11 кандидатів:

 

- ФАСІШЕВСЬКА ОКСАНА ВАСИЛІВНА - РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Куліш Вадим Васильович).

- НЕСТЕРЧУК ЮРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- МАЄВСЬКИЙ АНТОН СЕРГІЙОВИЧ - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- САВЛУК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- САВОНІК ОЛЕКСАНДР ТРОХИМОВИЧ - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- БУХАЛО ПАВЛО ПАВЛОВИЧ - ПАРТІЯ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (Ширко Петро Володимирович).

- ПЕТРОВИЧ НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- РАДЮК ІВАН ЯРОСЛАВОВИЧ - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- ДЗИДЗАН РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- ДУКАЧ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ - «ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» (Кравець Юрій Михайлович).

- КОЛДУН ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 56091

Територіальний виборчий округ № 28

Орієнтовна кількість виборців - 1171

 

 

У ОКРУЗІ №28 змагатимуться за депутатський мандат 12 кандидатів:

 

- БОНДАРЧУК ЮРІЙ АДАМОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- НАЗАРЕЦЬ ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- ПЕТРУК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- САВОНІК ВІРА ОЛЕКСАНДРІВНА - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- ГРИЦАЙ АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ - АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Бондар Сергій Григорович).

- ТУРКО АЛЛА МИХАЙЛІВНА - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- ІСАЄНКО ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ - ПАРТІЯ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (Ширко Петро Володимирович).

- ДАНІЛКО ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович.

- ПРОНЕВИЧ ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- ОСТАПЮК ТАРАС ВІКТОРОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- ТАРАСЮК ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА - «ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» (Кравець Юрій Михайлович).

- БУРАК НАДІЯ БОРИСІВНА - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 56092

Територіальний виборчий округ № 29

Орієнтовна кількість виборців - 837

 

 

У ОКРУЗІ №29 змагатимуться за депутатський мандат 10 кандидатів:

 

- САФОНИК МИХАЙЛО ВІКТОРОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ДЕЙНЕКА ВІКТОР РОМАНОВИЧ - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- ЖУРБА ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- МЕЛЬНИК ЄВГЕНІЙ ДМИТРОВИЧ - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- АНДРІЙЧУК ГАЛИНА АНАТОЛІЇВНА - АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Бондар Сергій Григорович).

- МЕЛЬНИК ОЛЕГ ДМИТРОВИЧ - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- ДЕРЕВ’ЯНЧУК ГЕНАДІЙ МИКОЛАЙОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- АНОЩЕНКО ТЕТЯНА БОГДАНІВНА - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- ХВАЛЬКО ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- ЯЦИНА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 56092

Територіальний виборчий округ № 30

Орієнтовна кількість виборців - 866

 

 

У ОКРУЗІ №30 змагатимуться за депутатський мандат  11 кандидатів:

 

- ТУРИК АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ - РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Куліш Вадим Васильович).

- ШЕЛЕВИЦЬКА ВІРА ФЕДОРІВНА - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ДЗИДЗАН ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- КУЩИК ІВАН НАЗАРОВИЧ - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- ВАТАМАНЮК ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ - АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (Бондар Сергій Григорович).

- ДУХАНІН АРТЕМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- ПАВЛИШИН ЄВГЕНІЙ ПАВЛОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- ШАРАПОВ СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- ФЕДОРЕНКО ОКСАНА ФЕДОРІВНА - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- ХОЛОНДОВИЧ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ - «ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» (Кравець Юрій Михайлович).

- КОТЕЛЬНИК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 56092

Територіальний виборчий округ № 31

Орієнтовна кількість виборців - 784

 

 

У ОКРУЗІ №31 змагатимуться за депутатський мандат 9 кандидатів:

 

- НІКІТЧУК ОЛЕКСАНДР ЙОСИПОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ВАСИЛЬЄВ ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- БУДЬ КСЕНІЯ МИКОЛАЇВНА - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- КЕЛЛЕР ВІКТОР ГЕОРГІЙОВИЧ - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- МАКАРЧУК МИКОЛА СЕВАСТЯНОВИЧ - ПАРТІЯ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (Ширко Петро Володимирович).

- ФЕДІНА ВАЛЕНТИН ДАНИЛОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- БЕДИК СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- САВОНІК ІВАН ПЕТРОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- ГЕРАСИМЧУК ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 56093

Територіальний виборчий округ № 32

Орієнтовна кількість виборців - 778

 

 

У ОКРУЗІ №32 змагатимуться за депутатський мандат 9 кандидатів:

 

- ВІТЮК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ - РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА (Куліш Вадим Васильович).

- КОПЕЦЬ СВІТЛАНА ФЕДОРІВНА - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- МОМОТЮК ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- ЛУК’ЯНЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- ХОРОЩАК ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- КОРНІЛОВ ЕДУАРД ЖОРЖОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- КОНОПЕЛЬКО КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- ДЕМЕНКО ВОЛОДИМИР ЛЕОНІДОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- МАКАРУК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 56093

Територіальний виборчий округ № 33

Орієнтовна кількість виборців - 838

 

 

У ОКРУЗІ №33 змагатимуться за депутатський мандат 9 кандидатів:

 

- ШАМА РОМАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ЧИЖ ЮРІЙ СТЕПАНОВИЧ - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- ХОНДОКА ЛАРИСА АНАТОЛІЇВНА - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- ФІДРА ОЛЕКСІЙ ІВАНОВИЧ - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- ВОЙТОВИЧ ВІКТОР ПАВЛОВИЧ - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- ЛІНЧУК ПЕТРО ДМИТРОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- МАЦІЄВСЬКА НАТАЛЯ ПЕТРІВНА - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- КРЕЧИК АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- ІВАНЬКО ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 


 

Виборча дільниця № 56093

Територіальний виборчий округ № 34

Орієнтовна кількість виборців - 846

 

 

У ОКРУЗІ №34 змагатимуться за депутатський мандат 10 кандидатів:

 

- НАЗАРЧУК ЛЕОНІД МИХАЙЛОВИЧ - «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - «УКРОП» (Бірук Борис Іванович).

- ІВАНЮК НІНА АНДРІЇВНА - УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПАРТІЯ (Жданюк Степан Іванович).

- ГАВРИШКЕВИЧ ВІТА СЕРГІЇВНА - «СИЛА ЛЮДЕЙ» (Грушевський Володимир Валерійович).

- МЕЛЬНИК ОКСАНА АНДРІЇВНА - «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ» (Басюк Ярослав Андрійович).

- БЄЛОУСОВА ЖАННА ФЕДОРІВНА - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОГРЕС» (Костецький Михайло Романович).

- ФАДЄЄВА СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА - «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» (Ципан Ольга Михайлівна).

- МЕНЗУЛ ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Кніовець Анатолій Степанович).

- ГЛУЩИК ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ - «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» (Анощенко Сергій Іванович).

- СТАДНИК ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА - ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» (Міцюк Віктор Васильович).

- САУШКІН РОМАН ЮРІЙОВИЧ - ВО «БАТЬКІВЩИНА» (Хвалько Ніна Степанівна).

 

 

369 кузнецовців хочуть стати депутатами (1-15 округи).

Адреси виборчих дільниць

Ознайомитись з усіма кандидатами на сайті ЦВК.

Всього коментарів: 1
1
PAVELNP | 12.10.2015 | 09:36
+ (0) -
Судячи з прізвищ тут цілими сім,ями до влади лізуть - чоловіки, жінки, брати, діти, я вже не кажу про кумів, такі, напевно, теж є.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Вараш чи Кузнецовськ? (2015)

Всього відповіли: 10360
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 7251

Останні новини

 
200

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів