34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // 38 сесія Кузнецовської міськради: підсумки року

38 сесія Кузнецовської міськради: підсумки року

09.01.2014

4

1104

27 грудня 2013 року пройшла 38 сесія Кузнецовської міської ради шостого скликання під головуванням секретаря міської ради, в.о. міського голови Ігоря Куца. 


Перед початком роботи сесії Ігор Куц повідомив усіх присутніх про те, що прокуратура міста подала позови до Кузнецовської міської ради з вимогою скасувати рішення «Про звернення депутатів Кузнецовської міської ради до Президента України В. Януковича, Голови Верховної Ради України В. Рибака, Прем’єр-міністра України М. Азарова з приводу підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом» та визнати  протиправним рішення Кузнецовської міської ради «Про використання прапора Європи в місті Кузнецовськ».


Повноваження секретаря ради не припинили

Затвердивши порядок денний, першим питанням депутати розглядали проект рішення "Про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Ігоря Куца". Втім, з огляду на те, що майже всі присутні депутати приймати участь у голосуванні даного питання відмовились, в процедурі голосування взяли участь лише  9 депутатів. З них 5 проголосували «за» припинення повноважень секретаря ради, 3 - «проти», 1 депутат  «утримався» від прийняття будь-якого рішення. 

Звернулись до народних депутатів України від Рівненщини щодо показників бюджету м.Кузнецовськ на 2014 рік

Наступним питанням розглядали депутатські запити та звернення, зокрема, звернення до народних депутатів України від Рівненщини М.Кучерука, М.Сороки, О.Осуховського та В.Чугуннікова щодо показників бюджету м.Кузнецовськ на 2014 рік.

"Сьогодні депутати стурбовані тим, що єдиному бюджету області, бюджету – донору м.Кузнецовськ показники по видатках, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, на 2014 рік зменшені проти 2013 року на 17,4 млн. грн. У зв’язку з зазначеним та з метою недопущення соціальної напруги в місті, в якому працює ядерна установка, звертаємось по допомогу до народних депутатів України з проханням допомогти вирішити питання щодо забезпечення фінансовим ресурсом першочергових мінімальних видатків бюджету міста Кузнецовськ на 2014 рік. Ми не просимо додаткового, ми просимо однакового відношення до всіх міст-супутників. Поки що по всіх показниках наше місто виявилося унікальним - одним-єдиним до якого застосували збільшений коефіцієнт і у зв"язку з цим у нас збільшені видатки", - зазначили у зверненні. 

Окрім того,  депутати вирішили підготувати звернення до Верховної Ради України за офіційним роз’ясненням статті 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». 


Наступними рішеннями депутати внесли зміни в бюджет 2013 року, затвердили порядок здійснення видатків з бюджету Кузнецовська у 2014 році до прийняття рішення ро бюджет міста на 2014 рік. 

Розглянули ряд звітів

Наступними депутати планували розглянути ряд звітів. Втім, звіт про роботу юридичного відділу виконкому за 2012 рік та 9 місяців 2013 року довелось перенесли на наступну сесію через перебування на лікарняному начальника даного відділу Тетяни Лазарчук. До речі, розгляд цього звіту переноситься вже не вперше, вочевидь, саме тому депутати навіть дали протокольне доручення з"ясувати, скільки часу начальник юрвідділу впродовж 2013 року перебувала не на роботі через хвороби.

Депутати повідомляли міську раду про виникнення конфлікту інтересів

Загалом, цього дня депутати розглянули більше 90 питань. Ряд з них стосувались внесення змін чи затвердження міських цільових програм, а близько 50 питань врегульовували земельні інтереси громади міста. Цікаво, що, вочевидь, навчені гірким досвідом свого колеги - Ігоря Куца, кузнецовські депутати під час розгляду "земельних" питань, які так, чи інакше стосувалися їхніх близьких родичів - піднімалися з місця і повідомляли міську раду про виникнення конфлікту інтересів. Так, депутату Бортніку В.А.  довелося підніматися три рази аби повідомити міську раду про можливість виникнення конфлікту інтересів. Перший раз під час розгляду проекту рішення "Про продаж земельної ділянки площею 0,0040 га ФОП Бортніку А.А.", другий - під час розгляду проекту рішення "Про продаж земельної ділянки площею 0,0100 га ФОП Бортніку А.А." та третій раз під час розгляду проекту рішення "Про продаж земельної ділянки площею 0,0050 га ФОП Бортніку А.А.". 

Втім, не всі земельні питання було вирішено позитивно, за частину з них депутати не проголосували. Зокрема, не було прийнято рішення про надання дозволу на проведення експерної грошової оцінки земельної ділянки ФОП Світлані Журбі та не було надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність обслуговуючому кооперативу "Ретромобіль".

Також цього дня депутати розглянули ще ряд питань, зокрема:
- створили комунальну науково-методичну установу "Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти";
- ввели ставку керівника хору в центрі дозвілля "Лісова пісня";
- затвердили проект землеустрою з організації та встановлення межі санітарно-захисної зони Рівненської АЕС радіусом 2,5 км на території Кузнецовської міськради.

КМКП звільнили від сплати земельного податку

Ряд рішень, прийнятий 27 грудня 2013 року, стосувався діяльності Кузнецовського міського комунального підприємства. Зокрема, депутатами було прийнято рішення звільнити КМКП від сплати земельного податку на І квартал 2014 року на 99,9 % від суми, яка підлягає зарахуванню до міського бюджету, за виключенням земельних ділянок, які передані в оренду та земельних ділянок на яких розташовані окремі будівлі, споруди або їх частини, що передані в оренду. Також депутати прийняли рішення списати атракціон "Чортове колесо" (балансова вартість - 7 970 грн., залишкова вартість на 01.04.2013 року - 0, 00 грн.).

Затвердили ряд міських цільових програм

Окрім того, 27 грудня депутати внесли зміни або затвердили ряд міських цільових програм:

- програму розвитку парку культури та відпочинку м.Кузнецовськ (орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми - 865 тисяч гривень);

- програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки (орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми в 2014 році - 217 тисяч гривень);

- програму організації змістовного дозвілля Центру спілкування молоді з функціональними обмеженнями "Прометей" (орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми - 19 тисяч гривень);

- програму підтримки місцевих засобів масової інформації Кузнецовської міської ради на 2014 рік (орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми з міського бюджету - 384 тисячі 800 гривень);

- програму підтримки КП "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях"" (орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми - 90 тисяч гривень);

- програму розвитку фізичної культури і спорту на 2014 рік (орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми - 195 тисяч 200 гривень);

- програму матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення та інших громадян, що потребують допомоги на 2014 рік (орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми - 413 тисяч 900 гривень);

-  програму підтримки та розвитку пластового руху в місті (орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми в 2014 році - 175 тисяч 820 гривень);

- програму забезпечення житлом працівників бюджетної сфери, установ та підприємств інших форм власності на 2014 рік (орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми - 475 тисяч гривень);

- міську програму "Ветеран" на 2014 рік (орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми - 185 тисяч 131 гривня);

- програму зайнятості населення м.Кузнецовськ на період до 2017 року (не потребує фінансування з міського бюджету);

- соціальну програму підтримки сім"ї до 2016 року (не потребує фінансування з міського бюджету);

- програму розвитку малого та середнього підприємництва в Кузнецовську (орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми - 13 тисяч 800 гривень).


Наостанок Ігор Куц привітав присутніх з новорічними святами, подякував колегам-депутатам за плідну роботу у 2013 році:

"Які б там звинувачення на нашу адресу не звучали, все ж таки спільними зусиллями ми зробили великий прорив в 2013 році. Це стосується і благоустрою, і культури, і освіти... Тому давайте не будемо впадати в песимізм з тим проектом бюджету, який нам пропонують на 2014 рік. І прийміть ще раз найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!"
Всього коментарів: 4
1
Заздрю | 09.01.2014 | 17:55
+ (0) -
Шооооо? Ще одну посаду в Лісову пісню?? Волощук ще не всіх родичів на роботу прилаштувала??
2
Незаздрю | 09.01.2014 | 23:19
+ (0) -
А хто ж це там родич Волощук? здається ви заздрите будь чому, аби лиш як оса вкусити когось. Спочатку виясніть в кого там родословна з працівників, а потім висказуйте своє "фе".
3
оса | 09.01.2014 | 23:47
+ (0) -
о-о-о! дуже цікаво! хто там з ким родич?
4
юрій | 12.01.2014 | 11:14
+ (0) -
Не депутати, а збіговисько ненаїдливих тарганів! кожне питання розглядають через призму власних інтересів, а розуму витрачати кошти на введені посади для своїх багато не потрібно! колись закінчиться це марнокрадство!!! Ще й в зверненнях називають себе євроінтергаторами!!! Ні одне європейське місто не дозволить собі просто так вводити посади, вводити посади парків, газонів алей!жахіття просто немає слів!!!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1018
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9150

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів