34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 6 // 51 сесія міської ради: коротко про головне

51 сесія міської ради: коротко про головне

01.04.2015

2

1638

25 лютого 2015 року пройшла 51 сесія Кузнецовської міської ради під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Ігоря Куца. На розгляд сесії було винесено більше 30 питань порядку денного.

 

Міська рада отримала сертифікат якості ISO 9001

 

Перед початком роботи сесії виступив незалежний аудитор Павло Підгаєць, який здійснював аудит у виконавчих органах міської ради. Він вручив в.о. міського голови Ігорю Куцу сертифікати якості, що засвідчують впровадження національного та міжнародного стандартів управління якості (ISO 9001) в Кузнецовській міській раді та виконавчих органах ради. Із результатами проведення внутрішнього аудиту у виконавчому комітеті присутніх ознайомив начальник відділу з гуманітарних питань та внутрішньої політики Віктор Босик.

 

 

Вшанували пам´ять хвилиною мовчання...

 

Після виконання гімну України депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять своєї колеги – депутата міської ради шостого скликання, громадської активістки та незмінного керівника асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія» Зоні Андріївни Матвієнко. Також в.о.міського голови Ігор Куц зазначив, що наразі ініціюється питання про присвоєння комунальному закладу «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені Зоні Матвієнко. Адже саме Зоня Андріївна всі сили віддавала задля втілення в життя мрії багатьох батьків - будівництва в Кузнецовську соціально-реабілітаційного центру для дітей - інвалідів. 

 

До слова, 5 травня 2015 року в приміщенні актового залу виконавчого комітету Кузнецовської міської ради відбудеться круглий стіл «Замкнений цикл реабілітації. Реалії та перспективи» із залученням представників громадських організацій установ, фізичних осіб м. Кузнецовськ. Захід пройде у рамках проведення громадського обговорення щодо присвоєння імені Зоні Матвієнко комунальному закладу «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» (термін обговорення: 01 квітня 2015 – 01 червня 2015 року) 

 

 

Розглянули ряд земельних питань

 

Розпочали роботу сесії із розгляду ряду земельних питань. Зокрема, депутатами було прийнято більше десяти питань, що стосувалися впорядкування земельних відносин:

 

- "Про надання земельної ділянки у власність громадянину Полюховичу І.М.";

- "Про надання земельної ділянки у власність громадянці Полюхович Н.Г.";

- "Про надання земельної ділянки у власність громадянину Поліщуку О.В.";

- "Про надання земельної ділянки у власність громадянину Мельниковичу М.Л.";

- "Про надання земельної ділянки у власність громадянину Момотюку Я.І.";

- "Про надання земельної ділянки у власність громадянину Сапунову Д.М.";

- "Про надання земельної ділянки у власність громадянину Апончуку Р.Г.";

- "Про надання земельної ділянки у власність громадянину Марковцю М.О.";

- "Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність Русиняку О.С.";

- "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду фізичній особі-підприємцю Ємельяновій Г.В.";

- "Про надання згоди фізичній особі-підприємцю Дробиленку О.А. на об’єднання земельних ділянок в єдину земельну ділянку";

- "Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0109 га для викупу її у власність фізичній особі-підприємцю Хомуйло П.С.";

- "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Федінчику С.Д.".

 

Землю під "молокозаводом" продадуть

 

Окрім того, було вирішено питання щодо права власності на землю, де наразі розташовано так званий "молокозавод". Так, міська рада припинила право право постійного користування даною земельною ділянкою АТВТ "Енерговисотспецбуд", натомість вирішила надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки даної земельної ділянки для подальшого викупу її у власність ФОП Бортніку А.А. Як було зазначено одним із депутатів, даний підприємець планує займатися на цій ділянці виробничою діяльністю.

 

 

Посперечалися через земельні ділянки

 

Також до порядку денного було внесено ряд питань, котрі стосувались включення кількох земельних ділянок до переліку земельних ділянок, які або права на які пропонується виставити для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) на території міста. Зокрема, мова йшла про два проекти рішень: №1071 та №1970. У першому йшлося про 4 ділянки:

 

- земельна ділянка орієнтовною площею 0,0030 га, що знаходиться за адресою: м. Кузнецовськ, вул. Енергетиків (в районі автостанції «Кузнецовськ»);

- земельна ділянка орієнтовною площею 0,0032 га, що знаходиться за адресою: м. Кузнецовськ, вул. Енергетиків (в районі автостанції «Кузнецовськ»);

- земельна ділянка орієнтовною площею 0,0030 га, що знаходиться за адресою: м. Кузнецовськ, проспект ім. Т. Шевченка (навпроти магазину «Смарті»);

- земельна ділянка орієнтовною площею 0,0030 га, що знаходиться за адресою: м. Кузнецовськ, мікрорайон Ювілейний (в районі ринку «Північний»).

 

Як зазначив землевпорядник Дмитро Голуб, ініціатором щодо виставлення даних 4 ділянок на аукціон виступив підприємець Євген Павлишин. Після тривалої дискусії виявилося, що кількості депутатських голосів не вистачило для прийняття даного рішення. Депутати, які не голосували за цей проект, аргументували свою позицію тим, що дані земельні ділянки вже забудовані ініціатором звернення, відтак, втрачають інвестиційну привабливість для інших потенційних учасників аукціону. Адже "ніхто не захоче потім мати неприємності і ходити по судам, аби знести ці споруди", - зазначив один із депутатів.

 

Деталі у відео:

 

 

 

Звинуватили у "лобіюванні інтересів" певних підприємців

 

У проекті рішення №1970 мова йшла про земельну ділянку орієнтовною площею 0,0360 га, що знаходиться за адресою: м. Кузнецовськ, мікрорайон Вараш, 11 (в районі магазину «Крохотуля»). Як зазначив землевпорядник Дмитро Голуб, ініціатором щодо виставлення даної ділянки на аукціон для продажу права оренди виступила фірма "Скорпіо".

 

Перед голосуванням депутати заслухали керівника фірми "Скорпіо" Леоніда Назарчука, котрий розповів, що саме планують збудувати на даній ділянці у разі перемоги на аукціоні. Після ряду критичних зауважень щодо майбутнього впорядкування прилеглої до ділянки території, депутати проголосували "за" прийняття даного рішення..

 

 

Ледь не звільнили директора "Прес-центру"

 

Бурхливе обговорення у сесійній залі викликало питання "Про продовження терміну дії контракту директора комунального підприємства «Прес-центр Кузнецовської міської ради»".

 

Перед тим, як прийняти рішення з даного питання, депутати заслухали звіт директора КП "Прес-центр" Світлани Федонюк про роботу підприємства за 5 місяців. Розкритикувавши роботу директора, депутати розпочали голосування, після завершення якого виявилося, що голосів для продовження терміну дії контракту Світлани Федонюк не вистачило. Втім, після тривалого емоційного обговорення та подальшого "переголосування" за даний проект рішення, депутати вирішили все ж таки залишити директора "Прес-центру" на посаді ще на 6 місяців, а тим часом вже вкотре створити комісію, котра визначить доцільність подальшого існування такого комунального закладу, як "Прес-центр Кузнецовської міської ради" (детальніше про це).

 

Прийняли ще ряд важливих рішень

 

Зокрема:

 

- затвердили міську Програму з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2015-2017 роки (дана програма передбачає фінансування у розмірі 116 тисяч гривень);

- внесли зміни до рішення міської ради від 31.12.2010 № 41 «Про затвердження цільових програм м. Кузнецовськ на 2011 рік»;

 - внесли зміни в бюджет м.Кузнецовськ на 2015 рік";

- затвердили міську комплексну програму «Здоров’я» на 2015 рік (детальніше);

- прийняли два рішення щодо діяльності КЗ «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів»;

- заслухали звіт щодо виконання бюджету м. Кузнецовськ за 2014 рік;

- внесли зміни до рішення міської ради від 23 січня 2015 року №1821 “Про пільги щодо сплати земельного податку для юридичних осіб ”.

 

 

Ряд проектів рішень не набрав необхідної кількості голосів 

 

Зокрема, не було прийнято наступні рішення:

 

- №1971 "Про включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок, які або права на які пропонується виставити для продажу на аукціоні на території міста Кузнецовськ";

- №1983 "Про надання земельної ділянки у власність громадянину Власюку Р.С.";

- №1242 "Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0055 га для викупу її у власність фізичній особі-підприємцю Хомуйло П.С.";

- №1921 "Про функціональні повноваження міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконавчого комітету".

 

Підняття ставок орендної плати для підприємців поки що не буде

 

Питання про затвердження ставок орендної плати за користування земельними ділянками, які перебувають у віданні Кузнецовської міської ради, грошова оцінка яких проведена, після нетривалого обговорення було вирішено перенести на розгляд чергової сесії міської ради. Тим часом дане питання доопрацюють на комісіях.

 

Деталі у відео:

 

Виділили 10 000 гривень на лікування

 

Окрім того, цього дня депутати прийняли рішення виділити з міського бюджету 10 тисяч гривень на лікування онкохворої мешканки Кузнецовська, працівниці ЗОШ №5 Валентини Кобринчук, сім´я якої у зв´язку із хворобою опинилася у вкрай тяжкому матеріальному становищі.

 

"Разом з тим хочу зазначити, що зараз у виконкомі лежить ще близько 20 заяв з подібними проханнями. На превеликий жаль, через брак коштів у бюджеті усім потребуючим ми так допомогти не зможемо при всьому бажанні", - зазначив перед голосуванням Ігор Куц.

 

У "Різному" дарували подарунки

 

У "Різному" керуюча справами виконавчого комітету міської ради депутат Олена Антипець роз´яснила депутатам наслідки, які потягне за собою неприйняття ними рішення "Про функціональні повноваження міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконавчого комітету", а депутат Юрій Нестерчук вручив в.о.міського голови Ігорю Куцу подарунок - картину "Здирання шкіри з продажного судді".

 

Окрім того, депутатом міської ради Д.Ющуком було піднято питання щодо надання земельних ділянок учасникам АТО. Секретар міської ради І.Куц надав коротку інформацію з даного приводу та зазначив, що всі роз’яснення щодо даного питання розміщені на офіційному сайті Кузнецовської міської ради. Депутат міської ради Є.Велікдус запропонувала протокольно доручити начальнику відділу містобудування та архітектури вирішити питання з покращенням зовнішнього вигляду будівлі торгівлі «У Шоти», який розташований на проспекті Т.Г.Шевченка.

Всього коментарів: 2
1
Депутат | 03.04.2015 | 21:45
+ (0) -
В додаток до відео про підняття ставок орендної плати для підприємців хотілось би звернути увагу на доходи та витрати Когута О. С. за місяць.

Доходи ринку за місяць:
послуги ринку для павільйонів всередньому 700 грн.* 100 павільйонів = 70 000 грн.;
послуги ринку для палаток (15-20 грн в день) 15грн. * 10 палаток * 30 днів = 4500 грн;
послуги ринку на торгвих прилавках 6 грн. за метр (приблизно 20 чол.) і того: 6 * 20 * 30 днів = 3600 грн;
торгівля з машин від 30 грн. в розрахунок не включається.
В сумі дохід за місяць становить 78 100 грн.

Витрати за місяць:
орендна плата за землю 14 939 грн;
єдиний податок ІІ група 243.20 грн.;
єдиний соціальний внесок 422.65 грн;
вивіз побутових відходів 400 грн.;
зарплата найманим працівникам 3654 грн (3 працівники по 1218 грн);
прибутковий податок з найманих осіб 15% - 548.10 грн;
єдиний соціальний внесок з найманих осіб 36.8% - 1344,62;
непередбачувані витрати (освітлення території, обслуговування комунікацій, поточні ремонти та ін.) від 5000 до 10000 грн.
Інші витрати оплачуються підприємцями згідно приладів обліку.
Разом витрати складають: 31 551.57 грн.

Різниця між прибутком і витратами приблизно становить 78 100 - 31 551.57 = 46548.43 грн. 
З даних розрахунків видно, що доходи Когута О. С. дозволяють сплачувати оренду землі не піднімаючи вартість послуг для підприємців. Якщо на думку Когута О. С. підняття тарифів серйозно загрожує його підприємницькій діяльності, то можна зробити ринок комунальним і надати можливість підприємцям самостійно оплачувати всі кошти до бюджету міста, як це вже робить частина підприємців біля магазину "Надія".
2
sir_the_dragon | 07.04.2015 | 00:07
+ (0) -
Цуцик

Раз на вікні, у панському будинку,
Патлатий Цуцик спочивав;
То ляже на бочок, то догори на спинку,
Або на лапки морду клав.
Якраз проти вікна, звичайно під барканом,
Дворовий пес Бровко лежав
І думав: «Бач, яким він паном,
Ледачий Цуцик, став».
— Здоров був, Цуцику! Знічев'я спочиваєш? —
Прийшовши під вікно, Бровко озвавсь.
— Се ти, Бровко?.. Чого-бо так гукаєш? —
Промовив той. — Аж я злякавсь...
Ну, як же ти там поживаєш?
— Нащо питать! Либонь, не знаєш
Собачого життя мого? —
Сказав Бровко. — Далеко до твого...
Живу собі, бо треба жити;
Двір стережу і день і ніч;
Всього доводиться терпіти, —
Не так, як ти, панич;
Та ще к тому і їжа препогана:
Хлиснеш помий, коли дадуть;
А як невлад загавкаєш на пана,
То ще й під боки натовчуть.
— Жаль! — каже Цуцик. — Що ж робити!
Буває всяк, —
Обуха батогом не перебити;
А от мені — хоч і довіку б так...
Живу у горницях, на килимах качаюсь,
Жартуючи на сміх;
Частенько з панночками граюсь
І лащуся до них;
І м'яко спать мені, і ласо можна їсти,
І бігаю не в бур'янах,
Сухенькі лапки, хвостик чистий,
Не так, як твій, у реп'яхах...
— Ет, реп'яхами дорікаєш! —
Сказав Бровко. — А пам'ятаєш,
Як у пекарні був щеням?
Чи так жилося там?
Замурзаний під лавкою тинявся... —
Веселий Цуцик засміявся
І каже: — То колись було,
Та загуло...
Дивись тепер, а не рівняй малого! —
І він спесиво глянув на Бровка.
— Як бачу, ти не робиш там нічого, —
Сказав Бровко, — за що ж се честь така?
— Дурний Бровко! Не розумієш, —
Звиняй, що так кажу, —
Я те роблю, чого ти не зумієш:
На задніх лапках я по-вченому служу. —
«Щоб ти сказивсь!» — Бровко собі шепоче,
А вимовити не посмів,
Бо Цуцик дуже запанів:
Скубне й Бровка, коли захоче.

Бровко мовчить, і я мовчу,
Води не сколочу...
Вам сміх, мені гостинців в'язка.
Чи гарна моя казка?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1053
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9197

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів