34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 6 // 58 сесія міської ради: під загрозою зриву

58 сесія міської ради: під загрозою зриву

11.09.2015

17

2610

Що ближче до виборів, то спекотніше стає в політичному середовищі Кузнецовська. Офіційні перемовини і кулуарні домовленості, гучні заяви і звернення, відкриття і викриття у місцевій пресі, рейтинги і прогнози, програми і обіцянки... Боротьба в розпалі. 

 

Очевидно, що наразі у Кузнецовську розгортається активна фаза передвиборчих перегонів. Підтвердженням цьому стала 58 позачергова сесія Кузнецовської міської ради, котра пройшла 4 вересня 2015 року.

 

 

Вже від самого початку проведення сесії опинилося під загрозою зриву, адже настрої у залі засідань спокійними назвати було тяжко. Причина – скандал навколо представлених у порядку денному сесії питань стосовно виділення землі в Кузнецовську. У присутніх на сесії членів громадської організації "Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни" виникли сумніви у прозорості розподілу земельних ділянок у місті.

 

"Якщо сесія позачергова, чому у порядку денному стільки земельних питань? Зрозуміло, якби там були якісь термінові питання на зразок прийняття змін до бюджету, а так складається враження, що депутати вирішили наостанок "роздерибанити" те, що ще не встигли", - лунало з боку "атошників".

 

Запитання щодо законності формування порядку денного позачергової сесії виникло й у депутата Юрія Нестерчука: "Давайте зясуємо, це чергова чи позачергова сесія? Якщо позачергова, котру скликають у виняткових, зазначених у регламенті випадках, то чому у порядку денному значиться більше 40 питань? Чи це остання "лебедина пісня" депутатів цього скликання і у когось є бажання "увірвати" щось наостанок?", - поцікавився у присутніх депутат. 

 

Тим часом депутат Ніна Хвалько поцікавилась, чому саме депутати не можуть сьогодні розглянути усі питання порядку денного, адже там значаться такі важливі питання, як виділення землі 4 учасникам АТО та виділення коштів хворим кузнецовцям. 

 

Натомість депутат Юрій Нестерчук зазначив: "Як ви гарно навчилися підміняти поняття. А про те, що, окрім 4 земельних питань "атошників" у порядку денному значиться ще близько 20 інших земельних питань ви забули уточнити?"

 

З боку окремих депутатів, зокрема, Дмитра Ющука та Сергія Макарука пролунала пропозиція зняти з порядку денного усі земельні питання (окрім земельних питань "атошників").

 

"Громада каже, що це наш "дембельський аккорд". Ніби депутати наостанок хочуть роздерибанити землю. Аби уникнути таких звинувачень, пропоную усі "спірні" питання виключити з порядку денного. Після виборів до влади прийдуть нові люди, нехай вони і розглядають ці питання", - запропонував Дмитро Ющук. Втім, інші народні обранці таку ініціативу не підтримали і затвердили порядок денний з 39 питань, запропонований в.о.міського голови Ігорем Куцом.

 

 

Оскільки словесна перепалка між депутатами та представниками ГО "Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни" не вщухала, в.о. міського голови оголосив перерву у роботі сесії і присутні перемістилися зясовувати стосунки у коридори міської ради та "зелену залу".

 

Емоційний виступ Василя Журби, члена громадської ради:

 

 

Не менш емоційний виступ Ніни Хвалько у "зеленій залі":

 

 

Опісля годинної перерви і з’ясування позицій емоції помітно стихли і сесія перейшла у звичайне русло. На початку засідання в.о. міського голови Ігор Куц традиційно інформував присутніх про події міжсесійного періоду, що мали місце у Кузнецовську чи стосувались його функціонування.

 

 

Внесли зміни в бюджет міста на 2015 рік

 

Рішенням Кузнецовської міської ради збільшено доходи загального фонду міського бюджету на 2015 рік на суму 10 633,9 тис.грн. за рахунок медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та доходи спеціального фонду міського бюджету на 2015 рік на суму 14 662,4 тис.грн. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення.

 

Гуртожитку №2 виділили 13 тисяч на заміну вхідних дверей та встановлення домофону

 

Депутати затвердили "Програму співфінансування капітальних та поточних ремонтів будинків у м. Кузнецовськ до 2020 року в новій редакції". Згідно даної програми, аби забезпечити участь власників квартир (квартиронаймачів) або ОСББ у співфінансуванні капітальних та поточних ремонтів (реконструкції, модернізації) у багатоквартирних житлових будинках міста Кузнецовськ фінансування робіт з капітальних та поточних ремонтів може проводитися за дольової участі міської влади - 50% х 50% від суми загальної вартості ремонту, згідно з кошторисом.

 

Так, по даній програмі мешканцям гутрожитку №2 буде відшкодовано 50% від суми (а саме, 13 тисяч гривень), витраченої на встановлення під’їздних дверей та домофону. Загалом в дану програму закладено 130 тисяч гривень, що дасть змогу за потреби профінансувати встановлення 10 подібних дверей у інших будинках міста, мешканці котрих підтримають таку ініціативу і об’єднаються у ОСББ.

 

КМКП виділили близько 90 тисяч гривень на створення єдиного Кол-центру

 

Також цього дня прийняли ряд рішень, що стосуються діяльності міського комунального підприємства. Зокрема, було виділено кошти на облаштування 2 зупинок громадського транспорту та близько 90 тисяч - на створення кол-центру КМКП з єдиним номером.

 

З приводу впровадження автоматизованої диспетчерської служби на об’єктах КМКП, на яку планують витратити близько 90 тисяч гривень з міського бюджету і яка передбачає створення єдиного кол-центру КМКП, свої сумніви озвучив депутат Дмитро Ющук.

 

 

Виділили кошти хворим кузнецовцям 

 

Двом кузнецовським сімям було надано кошти на виплату адресної матеріальної допомоги для компенсації витрат в зв’язку з довготривалим та дороговартісним лікуванням дітей: першій - в розмірі 28 000 гривень (двоє дітей), другій - в розмірі 14 000  гривень (одна дитина).

 

Також двом кузнецовцям було виділено по 10 000 гривень кожному для компенсації витрат в зв’язку з дороговартісним лікуванням онкозахворювання.

 

Передбачили 70 тисяч гривень на підтримку переселенців

 

Депутати внесли зміни до рішення міської ради від 23.01.2015 №1833 «Про затвердження міської програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення та інших громадян, що потребують допомоги на 2015 рік»". Тим самим заклавши у дану програму кошти у розмірі 70 тисяч гривень для надання матеріальної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення та зареєстровані у місті Кузнецовськ, при амбулаторному лікуванні шляхом відшкодування вартості медикаментів українських виробників. Наразі у Кузнецовську налічується близько 70 осіб переселенців.

 

Розглянули ряд земельних питань

 

Цього дня, не зважаючи на протести присутніх у сесійній залі членів ГО "Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни", депутати розглянули ряд запланованих земельних питань. Зокрема, 4 громадянам міста, учасникам АТО, було надано дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів.  Окрім того, було розглянуто ще близько 20 земельних питань. Зокрема, цього дня депутати:

 

- надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Процуну С. М.;

 

- надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Ковбасюку В. Л.;

 

- надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Філозоф І. В.;

 

- надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Водько Л.В.;

 

- надали дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0400 га для викупу її у власність фізичній особі-підприємцю Водько Н. С. (земельна ділянка знаходиться за адресою: Рівненська область, м. Кузнецовськ, проспект Шевченка Т. ім., будинок 7, а саме: під нежитловою будівлею, цехом по виробництву хлібобулочних виробів з магазином);

 

- припинили право оренди земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Гутник Л. В.;

 

- надали згоду на поділ земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «АЛАТИР-ІНВЕСТ»;

 

- надали згоду на поділ земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Інкомбуд»;

 

- прийняли рішення "Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність фізичній особі-підприємцю Бортніку А. А." (ділянку площею 1,5100 га під приміщенням так званого "молокозаводу" продано за ціною 247 056, 00 грн. (16,36 грн. за 1 кв. м. відповідно до висновку експерта про вартість об’єкта оцінки));

 

Дане питання викликало бурхливе обговорення у залі:

 

 

- прийняли рішення "Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0109 га у власність фізичній особі-підприємцю Хомуйло П. С." (ділянку площею 0,0109 га під магазином «Світ Квітів» продано за ціною  13 710, 00 грн. (125,78 грн. за 1 кв. м. відповідно до висновку експерта про вартість об’єкта оцінки));

 

- включили дві земельні ділянки до переліку земельних ділянок, які або права на які пропонується виставити для продажу права оренди на аукціоні на території міста Кузнецовськ (перша ділянка розміром 0,0040 га знаходиться на майдані Незалежності (біля будівлі ПАТ «Укртелеком»); друга, розміром 0,0150 га -  по вул. Колгоспна);

 

- надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Кривко Г. В.;

 

- прийняли рішення "Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність фізичній особі-підприємцю Коляді Л. П. (продано ділянку площею 0,0064 га під магазином «Орхідея» за ціною 8 322, 00 грн. (130,03 грн. за 1 кв.м. відповідно до висновку експерта про вартість об’єкта оцінки)).

 

Кузнецовськ об'єднався із Заболоттям

 

Відповідно до статей Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» міська рада вирішила об’єднатися з територіальною громадою села Заболоття, Заболоттівської сільської ради Володимирецького району Рівненської області в Кузнецовську територіальну громаду з центром у місті Кузнецовськ та схвалила проект рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (детальніше про це).

 

Ані прокурор, ані начальник міліції на сесію не зявились

 

Також цього дня депутати планували заслухати доповідь начальника Кузнецовського МВ (з обслуговування м. Кузнецовськ та Володимирецького району) УМВС України в Рівненській області щодо законності діяльності у житловому будинку фітнес- клубу «Joy Fitness» та продаж алкоголю у буд.10 по м-ну Вараш. 36 та інформацію прокурора міста про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку у місті Кузнецовськ. Втім, ані прокурор, ані начальник міліції на сесію не зявились, пославшись на невідкладні справи.

 

У "Різному" присутні мали змогу вислухати емоційний виступ підприємців міста, котрі висловили обурення тим, що їхнього питання стосовно припинення права оренди землі (ФОП Ільчук) вже вкотре не виявилося в порядку денному сесії: 

 

Всього коментарів: 17
1
Іванна | 11.09.2015 | 19:22
+ (1) -
Набридла ця Куцівська морда і мордяки гоп-компанії депутатів. Швидше  вже нові люди прийшли до влади, а то по три каденції сидять і вигнати їх не можна!
2
sir_the_dragon | 12.09.2015 | 18:32
+ (0) -
16,36 грн. за 1 кв. м. відповідно до висновку експерта про вартість об’єкта оцінки
А експерт хто, Жданюк? Який отримав ліцензію саме в той час, коли його дядько ексмер був у Рівному.
ЗІ. Ексертну оцінку проданого за безцінь "колеса" проводив теж він.
3
Stdeff | 12.09.2015 | 20:57
+ (0) -
Збльовки Батьківщина і Куц
4
Жданюк | 13.09.2015 | 08:12
+ (0) -
Якби хотіли вирішити питання по земельній ділянці біля "Світу взуття" то вирішили б. Коли продавався Бахус і підприємець відмовлявся від земельної ділянки, то депутати погодили відмову. І тут же погодили надання земельної ділянки іншому власнику. І ніхто не говорив про втрати до бюджету. Я й тоді пропонував і зараз пропоную розглянути варіант коли новий власник нерухомості отримує землю в суборенду і паралельно рішення про надання згоди на виготовлення необхідної документації для майбутньої оренди. А після підготовки необхідних документів припиняється право оренди попередньому власнику і надається новому власнику. Бюджет в цьому випадку нічого не втрачає. Сторони врегульовують свої відносини. 
Але на це потрібна добра воля попереднього власника. З підприємцями потрібно домовлятись і враховувати і їхній інтерес. Не можна різати курку яка несе золоті яйця.
Надія Чайка забула сказати,  що свого часу вона безкоштовно під"єднала до Інтернету ще й міську раду та школи міста. Взагалі, це одна з найкращих підприємців міста. А та благодійність яку вона надає людям відома лише їй та тим кому вона надає.
5
цейтнон | 14.09.2015 | 17:19
+ (0) -
Жданюк, що ти тут як "шавка породи дворняшок" розкоментувався. Якщо твоє слово хоч чогось варте, то ти доведи це нам усім тут, відповівши на питання із попереднього матеріалу. А якщо відповісти слабо, то сиди на кухні і не висовуйся.
14 цейтнот | 11.09.2015 | 12:11
(0) Стьопка може тільки в магазинах на фото красуватися,який він класний
волонтер. Він же в мери преться. А відповісти на звинувачення
по магазину Явір  СЛАБО
6
цейтнон | 14.09.2015 | 17:58
+ (0) -
До слова, експертна оцінкавартості магазину Явір проводилася саме по такій методиці яку описує Жданюк.
Все красиво і ніби то правильно. Як результат, магазин продано в 10 разів
дешевше. Це Жданюкуна замітку, про вартість землі під інвестиції, і його бачення. Забігаючи
наперед  зазначу, це питання досить об’ємне і нехочу з цього приводу гаяти час. Але якщо ти наполягатимеш на дискусії, повір,
для тебе я час знайду. І б’юсь об заклад, в черговий раз ти обісрешся. Так щобраток визначайся, або сидиш на кухні і свій устав тільки сам вивчаєш, або
відповідаєш на питання і ми публічно дискутуємо. Бажаю успіху!
7
Жданюк | 14.09.2015 | 22:05
+ (0) -
Цейтноту Я не заперечую стосовно публічної дискусії з будь ким. Навіть з  такою невихованою особою як ти, що ховається за кличкою цейтнот.  Якщо не бажаєш осоромитись публічно, ознайомлю тебе з усіма наявними документами за умови, що ти їх прокоментуєш на сайті. Домовляйся з Адмін про дискусію.
8
цейтнон | 14.09.2015 | 22:52
+ (0) -
Неважливо хто я, важливо що я напишу. Це буде по суті та справедливо. Зрештою яка
різниця знаєш ти мене чи ні. Ти вказав призвище бо піаришся, мені піар не
потрібен. Ти мені документи покажеш дозволивши розмістити. Не сміши. Пів міста
їх має, або знає де знайти. Мене цікавить твоє пояснення. Як ти публічно будеш
викручуватися та доводити що магазин придбав законно, по обгрунтованій ціні. В
випадку ігнорування з відповіддю означає одне, в тебе жодних аргументів у свій
захист, а для читачів ти банальний злодій, ось і все.
9
Дмитро | 15.09.2015 | 00:05
+ (0) -
Мені здалося або що, у Куца над головою німб як в ангела на одному з відео.
Що стосується відеотрансляцій цих дійств ваших = засідань. Досить гребаной вебкамери для комп'ютера що б цей порожняк бачило все місто. Увімкніть мізки. Чекаємо ваших трансляцій і з задоволенням будемо писати коменти.
Дмитро | 15.09.2015 | 00:10
+ (0) -
Щодо закупівель:
Де саме розміщуєте інформацію про ціни та умови поставки?
Де цифри і можливість перевірити ваші закупівлі?
Приберіть морду Куца і покажіть цифри і докладні умови.
Кожен житель міста повинен бачити як витрачаються і куди гроші. До того як ви проводите платежі!
На збіговиськах повинні висуватися конкурентні цінові пропозиції.
Дмитро | 15.09.2015 | 00:16
+ (0) -
Всі пропозиції від бариг повинні виставлятися у відкритий доступ. По кожній земельній ділянці і будь-яких витрат з міського бюджету. Чому ви цього досі не робите ??? Всі закупівлі треба виставляти у відкритий доступ. За кілька місяців у міру виникнення ситуації.
Дмитро | 15.09.2015 | 00:21
+ (0) -
Всі проекти по відкриттю підприємств повинні розглядатися на умовах економічного обґрунтування. Якщо у людини немає ресурсів оплатити в міській бютжет благодійний внесок то нахрен тоді таких бізнесменів. За копійки не повинно ні чого здаватися і продаватися!
Дмитро | 15.09.2015 | 00:25
+ (0) -
Що стосується організації колл центра і закупівлі ЛІД ліхтарів. Чому інформація НЕ оприлюднено досі?
У місті жеки не можуть впоратися із заявками а ви що хочете колцентр з усіх проблем влаштувати? Де логічне обгрунтування. Чому на сесіях обговорюються тільки шкурні питання?
Дмитро | 15.09.2015 | 00:33
+ (0) -
Чому жителі міста бачать збіговисько бариг деребанящіх місто. Скільки це позорище ще триватиме? Чому проблеми в місті вирішуються виходячи з особистих інтересів присутніх? Де ваша честь, совість та інші людські якості? Чому немає жодного авторитетного людини і всі питання не ставляться як проблеми які треба вирішувати.
Дмитро | 15.09.2015 | 00:41
+ (0) -
Чому бюджет міста розглядається як гроші які треба витратити? Чому ви не акумулюєте гроші? Чому зібралися тягнуть і лобіюють особисті інтереси. Це у вас клуб такий зібрався? Чи не час почати економити так як настають важкі часи в країні? Скільки можна дерти і коли ви нажрется?
Дмитро | 15.09.2015 | 00:53
+ (0) -
Дивляться на вас люди і втрачають віру в майбутнє. Ви впливаєте на навколишнє суспільство морально розкладаючої його. Користуєтеся тим що авторитети та моральні норми стерті. Закон не порушивши погубите все в країні.
polyak | 15.09.2015 | 09:54
+ (0) -
Жданюк ти "герой" розкажи як ти приватизував Явір за 20 тис грн і чорму саме ти?Коли в той час такої площі квартира коштувала десятки тисч долларів?Чим ти за інших кращий або твоя дружина?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1050
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів