34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // 9 травня у Кузнецовську відзначать польовою кухнею та концертом

9 травня у Кузнецовську відзначать польовою кухнею та концертом

07.05.2013

11

1517

Відзначати 68-му річницю Перемоги радянських військ над Німеччиною у Кузнецовську планують доволі традиційно: з 11 ранку до 6 вечора буде перекрито рух автотранспорту по вулиці Лісовій та забезпечено безпеку руху на майдані Незалежності. О 12 годині дня 9 травня відбудеться зустріч мотоестафети, а впородовж дня на майдані Незалежності буде працювати "польова кухня" та виїзна торгівля. 

О 13.00 в Палаці культури ВП "РАЕС" розпочнеться урочисте засідання та святковий концерт, присвячені 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній Війні, а о 14.30 для ветеранів Великої Вітчизняної війни буде організовано "стіл пам’яті". На площі поблизу стадіону «Ізотоп» о 15.00 розпочнеться музична програма за участю ВІА «Пам’ять».

Окрім того, згідно розпорядження т.в.о. міського голови (від 22 квітня 2013 року), затверджено цілий ряд заходів з підготовки та відзначення в місті 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років: прибирання міста та оформлення його державною символікою; упорядкування та утримання у належному стані братських могил, військових поховань та інших місць поховань загиблих захисників Вітчизни та мирного населення; проведення додаткових обстежень матеріально - побутових умов проживання малозабезпечених ветеранів війни і організація надання матеріальної допомоги; проведення урочистих зустрічей з представниками громадських організацій ветеранів війни; забезпечення відвідування керівництвом органів місцевого самоврядування ветеранів війни за місцем проживання, в лікарнях, а також територіальних закладах системи соціального захисту; організовано походи, екскурсії місцями бойової слави «Стежками героїв» членів дитячих та молодіжних громадських організацій та культурно – мистецькі заходи, святкові концерти, збори, зустрічі посадових осіб органів місцевого самоврядування з ветеранами війни, членами сімей загиблих, жертвами нацистських переслідувань, присвячені 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Окрім того, згідно даного розпорядження, в закладах культури міста буде організовано виставки творів мистецтв, фотографій та плакатів воєнних років, мемуарної та історичної літератури, творчих зустрічей, концертних програм з виконанням пісень та хореографічних творів воєнної тематики, а у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста буде проведено тематичні уроки історії, години спілкування, виховні години із запрошенням ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та походи місцями бойової слави.

Всього коментарів: 11
1
Silvestr | 08.05.2013 | 23:57
+ (2) -
А звідки це в Україні (незалежній вже 21рік) взялися радянські війська, Велика Вітчизняна війна,  святковий концерт??? в честь тих мільйонів солдатиків , які загинули  у загарбницькій війні розв"язаною диктаторами Сталіним та Гітлером??
Хто ж це в Кузнецовську так справно виконує циркуляри донецько-московської влади???? Ще не забудьте червоні прапори радянської армії розвісити!!!!
2
погоня | 09.05.2013 | 14:14
+ (2) -
Відзначати 68-му річницю Перемоги радянських військ над Німеччиною"- Всьому світу відомо, що фашистську Німеччину перемогла антигітлерівська коаліція народів а не лише радянські війська. І не лише тих народів.які офіційно входили до коаліції. У всьому світі не 9 а  8 травня вшановують жертв війни а не  відзначають перемогу в Другій світовій війні тому що Друга світова війна закінчилась після капітуляції Японії. А про якусь Вітчизняну світ не знає. Всім відомо,що відлік Другої світової війни розпочинається з 1вересня 1939 року, коли Німеччина у відповідності з договором Рібентроппа-Молотова напала на Польщу. СССР також долучився до війни 17 вересня 1939 року. В листопаді того ж року була розпочата війна з Фінляндією. Пізніше були окуповані Бесарабія та Буковина, Литва Латвія та Естонія.   Таким чином два фашистські режими Гітлера і Сталіна, за домовленістю, здійснювали розподіл Європи  .
3
Маруся Чурай | 09.05.2013 | 23:24
+ (-1) -
Тільки весь світ сором`язливо мовчить про те, що більш ніж 70% Вермахту воювало та було знищено на Східному фронті...
4
Rud | 10.05.2013 | 01:55
+ (-4) -
друзі, не слухайте цих нацистських недобитків (1,2).
ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ПЕРЕМОГИ! ! !
5
Sriberko | 11.05.2013 | 01:20
+ (0) -
Мій батько почав війну від загарбницької фінської 1939р і закінчив в Берліні 1945р. він був артилеристом і його гармати стріляли по Рейхстагу!!!! Не дивився мій батько совєтські фільми про війну, казав що одна брехня. Не любив комуністів. бо політруки на війні були собаками із наганом в руках  гнали на смерть солдатів за горбик землі..І як бувало вип"є 100г йшов  на вулицю і  голосно кричав: "Іду різати комуністів. що неправильно керують страной!!!Батько пройшов всю війну , але ці пузаті комуняки не давали йому квартири-жив у деревяному  бараці (вода в хаті замерзала). Отримували кваритири одні комуняки та НКВДисти що просиділи під час війни у штабі) і не нюхали пороху.
Моя мама була 4 роки у полоні в Німеччин. і Їла 4 роки брюкву в табор важко працювала на брудних важких  роботах.Вона 3 рази тікала із табору  її ловили і садили у холодний карцер (по груди води), а як ловили то били нагайками, вона казала що намагалася затулити  голову. щоб дурною не стати. Вона теж не любила комуністів і довго після війни боялася розповідати що була в  німеччині,  щоби не забрали в Сибір....
Мій дядько -мамин брат Василь, як забирали в Німеччину то зміг  втекти і пішов у партизани . Дядьку Василю  було 20років . Партизанив доки не підійшла  червона армія і партизани влилися в червону армію . Дядько Василь загинув у 20 років. Похований у братській могилі  в Рівненській обл в с. Вовничі. Як мама померла я знайщла листа-трикутника із фронту від Василя до родини. лист написаний олівцем. багато потрух . але я його прочитала. він запитує за життя родини, за маму мою яка була тоді в 1944р в Німеччині. і ще він написав: "Буду битися до останньої краплі крові, як заповідав товариш Сталін!"
Як прийшла похоронка, то Мама Василя (моя бабуся) не могла повірити що він загинув такий молодий. І стояла на хвіртці виглядала його з дороги до самої смерті. А це падло Сталін який  підготував цю війну та  за яке загинув мій молодий дядько,  навіть не дав копійки пенсії моїй бабусі. ЇЇ утримували моя мама ї її сестра
 Війна була для українців непотрібною. чужою. Війна совєтів із німеччиною. Перемога далася мільйонами невинних жертв. Не шкодували солдат гади Сталін , Жуков..
 тому Як можна  "день перемоги" святкувати із піснями і танцями???
Це можуть робити люди, які зовсім тупоголові і не знають історії своє країни.
Я їздила 9 травня до батька на могилу у Новоград-Волинський. Житомирської обл. Місто святкувало день победы из великим парадом і феєверком??? Місто ще комуністичне . совєтське. Навпроти Будинку міської ради стоїть пам"ятник затрапу
Лєніну-Бланку, який теж знищив мільйони українців!!!
Але на що я зауважила ! Що навпроти пам"ятника затрапу Лєніну-Бланку будують величезний , ну дуже величезний собор Київського патріархату!!! Такий самий великий , як збудував в Рівному покійний Василь Червоній!!!
Як його збудують , то тоді в ньому будуть молитися за мільйони солдат. що даремно загинули в Другій світовій війні, яку розв"язали два тирани Сталін та Гітлер.
6
Petro | 11.05.2013 | 18:41
+ (-1) -
Днем скорботи можна оголосити 1 вересня, або 17 вересня, або 22 червня (Про що є відповідна ПОСТАНОВА Верховної Ради України від 20 травня 2011 року, N 3430-VI). 8,9 травня - день закінчення війни, день коли в Європі перестали гинути люди. Для всіх цивілізованих людей цей день був і залишається святом. «Зі сльозами на очах», з пам'яттю про загиблих, але святом.
Днем жалоби 8-9 травня був для переможених нацистів, і є для нинішніх їхніх послідовників - російських бритоголових нацистів, і, на жаль, українських націоналістів.
Наші діди і батьки воювали не за Сталіна і не за комуністів, а за свою землю і за своїх нащадків - за нас. І якщо вони вважали, що 9 травня це свято, то так повинні вважати і ми. Мій дід брав Берлін воїном Червоної Армії, хоча ніколи не був комуністом. День Перемоги для нього завжди був святом, можливо єдиним святом, коли про нього згадувала держава. Як можуть його судити такі моральні виродки як колишній комуніст Ющенко, або колишня комсомолка Фаріон?
Деяким мало нагадати, їх треба ткнути носом: ось що відбувалося в Англії 8 травня 1945:
http://www.youtube.com/watch?v=vt2f4UZLGGY
http://www.youtube.com/watch?v=psgYiOU-3iU
7
zagrava | 12.05.2013 | 13:08
+ (0) -
Руд і петро...Читаючи ваші опуси сумно стає.Один є фригідністю і імпотенцією разом,а другий згадав і Ющенка,і Фаріон, але забув згадати зека,покидька колєсніченка,прокладюгу симоненка,які використовують цей день,як і використовують тих бідних,справжніх ветеранів в своїх цілях.А ось хто моральний виродок,так це президент сусідньої держави гер Путлер.Ще минулого року заявляв ,що перемігби у війні без України.Це значить без моїх двох дідів,які загинули,один під Києвом, другий під Кенінгсбергом...Це без міліонів чиїхось інших дідів,батьків,братів,чоловіків...українців!І це не рахуючи промисловий потенціал евакуйований на Урал.Коли помирає людина,за нею сумують,оплакують,памятають, а не влаштовують свистопляски...Покрайній мірі для мене це не свято-це память,печаль,смуток ,горе...
8
sir_the_dragon | 12.05.2013 | 13:46
+ (0) -
Гітлер бовдур - розтрощив би Англію і Совок загнувся б. Америка тобі сиділа б тихенько.
9
Petro | 13.05.2013 | 00:27
+ (-1) -
zagravi
З підписанням євро-асоціації закінчиться період так званої "незалежності". Ми будемо зобов'язані поступово гармонізувати наше законодавство до законодавства ЄС. І сторого виконувати тепер уже всі європейські закони, в тому числі закон "про реституцію". Тобто приїдуть до Львова, Тернопіля, Франківська купа поляків (не дарма головні "адвокати" України в ЄС) і пред'являть документи на право власності на підприємства, будинки, особняки, квартири, земельні ділянки тощо своїх дідів, прадідів. Не треба буде галичанам їхати до Європи мити посуд - тепер це можна буде робити прямо в своєму колишньому будинку . Потім зламають та викинуть усі пам'ятники Бандері, пересаджають усіх колишніх поліцаїв, упівців, есесевців - дивізійників (Дем'янюк - перший дзвіночок). І будеш ти, дурноватий Zagrava, 8 травня танцювати - підстрибувати під мазурку «Єще Польска нє зґінела».
http://eu.prostir.ua/library/241943.html
zagrava | 15.05.2013 | 12:15
+ (0) -
Petro.Ти /вид/!Тобі сци в очі а ти - дощ іде.Намолотив 7 мішків вовни...Краще я поляку або німцю посуд митим,аніж ти прокладка дешева будеш зализувати в мутному союзі ліліпутіну дупло!!!Шизик ! я йому про шапкокрада ,а він про євросою,я йому про пєтюню червоносракого,а він про поляків,я йому про гадіка покидька,а він про памятники....Ти закінчений ригочлен з мутного союзу...вся прогресивна Європа 8-9 травня відзначає як День памяті і примирення.Наслухався комуняк,а зараз путлера і витанцьовує під балалаєчний оркестр калінку-малінку...Довбаний боротьбіст з нацизмом!!а до 22 червняСССР співпрацював з нацистами-гнали туди ешелони нафти,зерна,зброю...А війна ішла вже півтора року!!!чи це не фашисти завойовували Європу???Ти ідіот і цим все сказано.Доречі батько Ющенка фронтовик і до ветеранів в нього ставлення толерантне,а де був батько ананаса?історія замовчує...
zagrava | 15.05.2013 | 12:18
+ (0) -
Мені бридко з такими овочами спілкуватись так що відповіді не чекай /вид/.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1053
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів