34400.net
Кузнецовськ - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // Чому місто не отримало обіцяні 3 мільйони?

Чому місто не отримало обіцяні 3 мільйони?

16.09.2016

21

2651

22 травня в приміщенні Кузнецовської міської ради відбулися земельні торги (аукціон) з продажу права оренди 1 лоту (земельної ділянки), цільове призначення якої для будівництва багатоквартирного житлового будинку. Організатором торгів виступила Кузнецовська міська рада, а виконавцем Рівненська товарна біржа. Про це інформував сайт міської ради.

 

 

Лот №1 - Земельна ділянка (кадастровий номер 5610700000:01:003:0107) площею 1,0800 га, що знаходиться за адресою: Рівненська область, м. Кузнецовськ, вул. Т. Боровця (в районі Спасо-Преображенського собору). Стартовий розмір річної оредної плати 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить грошовий еквівалент 94 186,80 грн. в рік. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 3 139 560,00 грн. Значення кроку в розмірі 0,5 відсотка від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Термін права оренди – 5 років.

 

Переможцем аукціону з продажу права оренди цього лоту став учасник №2, який запропонував 102,5% орендної плати в рік від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, або грошовий еквівалент 3 218 089,00 грн. в рік.

 

"Вперше наше місто за оренду земельної ділянки під будівництво багатоповерхівок отримає рекордні надходження 3 218 089 гривень в рік!!! Крім того, місто отримає нові житлові будинки, а люди зможуть покращити свої житлові умови. Це свідчить, що міська влада правильно ставить пріоритети в напрямку залучення інвестицій і це дає перші результати у збільшенні надходжень до міського бюджету. Інвестор йде туди, де влада діє прозоро і сприяє інвестору. І це тільки початок:) Багато проектів в стадії підготовки та обговорення з потенційними інвесторами", - про таке писав на сторінці спільноти "Міські ініціативи Кузнецовська" у соцмережі Фейсбук в.о. міського голови Ігор Куц у 2015 році.

 

 

Тож давайте з'ясуємо, чи отримує наше місто "рекордні надходження 3 218 089 гривень в рік", як обіцяв в.о. міського голови Ігор Куц у 2015 році.

 


Отже, право оренди було продано на аукціоні. ТОВ "АЛАТИР-ІНВЕСТ" після проведення аукціону, протягом дії договору від 22.05.2015 року до моменту поділу земельної ділянки, до жовтня 2015 року сплатив до бюджету міста 1 301 930, 06 грн. орендної плати за землю. Що ж відбувалося далі? 

 

А далі, посилаючись на конфлікт, який начебто виник між забудовником та настоятелем Свято-Преображенського собору, який знаходиться поряд із земельною ділянкою, забудовник звернувся до Кузнецовської міської ради із проханням розділити виграну на аукціоні 1 ділянку на 5 частин. І вже 15 жовтня 2015 року міська рада шостого скликання, на чолі з в.о.Куцом І. В. проголосувала за поділ цієї ділянки. Замість того, щоб розірвати договір і виставити земельну ділянку на повторний аукціон, «слуги» кузнецовської громади ініціюють поділ існуючої земельної ділянки на 5 земельних частинок і віддають даному забудовнику тому ж таки «Алатир-Інвест», без будь-якого конкурсу 4 ділянки, встановивши орендну ставку за цю землю у вигляді 3 відсотків від нормативної грошової оцінки цієї земельної ділянки. Тобто - близько 150 тисяч гривень орендної плати на рік замість обіцяних на аукціоні 3 218 089 гривень. Втрати міського бюджету можете порахувати самостійно.

 

Скажіть, ви часто відмовляєтеся від зароблених грошей, які хтось добровільно зголосився вам заплатити? А от кузнецовські депутати та їхній колишній в.о.голови – альтруїсти. Їм зовсім не потрібні гроші, які могли б піти на ремонти дахів і утеплення будинків у Кузнецовську, на заміну вікон у школі чи покупку комп’ютерів, на встановлення нових дитячих майданчиків у «совдепівських» подвір’ях чи покращення благоустрою біля «совковських» будинків.  Адже саме це вони обіцяли у своїх передвиборчих програмах. Але для чого відстоювати інтереси усієї громади, якщо можна «порєшать» інтереси свої та бізнесменів? Чи не так, панове депутати?

 


На щастя, дещо іншої думки дотримуються з приводу цього факту у Рівненській обласній прокуратурі. Тут вважають, що земля була виділена з порушеннями і звернулися до господарського суду Рівненської області з вимогою: визнати недійсними результати торгів та повернути земельну ділянку площею 1,08 га у м.Кузнецовську по вул.Борвця1/1, її власнику, Кузнецовській міській раді.


Втім, 30 серпня 2016 року Господарський суд Рівненської області виніс рішення: першому заступнику прокурора Рівненської області у задоволенні позову відмовити. 

Рішення ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

 

Однак, справу ще не завершено - як стало відомо, прокуратура подала апеляційну скаргу на дане рішення. Тож незабаром Апеляційний суд винесе остаточне рішення. А громада міста робитиме висновки про роботу частини депутатів минулого скликання трохи пізніше - після того, як забудовник здасть першу чергу свого житла.

 

Кажуть люди, що серед щасливих новоселів, яких вітатимуть цього дня, мешканці міста, які переглядали засідання сесій міської ради онлайн у 2015 році, впізнають чимало знайомих облич. 

 

Всього коментарів: 21
1
Ірина | 15.09.2016 | 12:10
+ (-1) -
Це все дії головатих наших меееерів.Один одного топлять в всяких наклепах, не думаючи про людей.А я пропоную притягнути до відповідальності Куца (якщо він так насправді вдіяв),Анощенка (який рік бездіяв,а коли люди всі квартири викупили,вирішив щось робити),і в першу чергу притянути до відповідальності шеф редактора цього сайту (якщо я не помиляюсь прес-секретаря Анощенка) (якщо це все виявиться чиїмось піаром).Шановний редакторе,прошу Вас відповісти публічно на таке питання: УПЦ проти будівництва чи ні???????????? І після чого ми - звичайний народ вирішим хто з Вас бреше.  Шановні мешканці м.Кузнецовська я пропоную і прошу мене підтримати,якщо Оберіг не здасть в експлуатацію квартири і пострадають звичайні люди  то посадити за грати без надання пояснення Куца і Анощенка бо ніхто як вони будуть винні в цій ситуації.А якщо Оберіг здасть в експлуатацію квартири людям то за грати має попасти шеф редактор цього сайту за наклеп і розсіювання початків скандалу  у людей.  Чекаю відповіді 34400 ПУБЛІЧНО
malisahra | 18.09.2016 | 14:18
+ (0) -
Чому сайт має відповідати за злочинні дії тих корупціонерів? Гонгадзе був би в шоці від вашого коментаря
2
Ірина | 15.09.2016 | 12:37
+ (0) -
21.10.2015 ви випускаєте статтю, що забудовник сплатив за півроку 1400000грн до міського бюджету.Цитую: 
Коротка довідка про забудовника ТОВ «Алатир-Інвест»:• За півроку оренди земельної ділянки до міського бюджету нами сплачено 1 400 000 грн. Це складає близько 70% від усіх орендних платежів міста і є найбільшим піврічним орендним внеском до бюджету міста за всю його історію.                                                                                То де є правда,шановний сайте!!!!
3
равшан | 15.09.2016 | 12:40
+ (0) -
майдан б-ь Перемоги????в позовній заяві???
4
Ігор | 15.09.2016 | 13:55
+ (0) -
Яка прокуратура іншої думки? З огляду на те, хто під усім цим підписувався, ця:
http://www.pravda.com.ua/news/2016/07/4/7113712/
http://nv.ua/ukr/ukraine/events/zatrimano-prokurora-mista-sarni-ta-dvoh-organizatoriv-nezakonnogo-vidobutku-bursh tinu-218318.html
5
okossinskiy | 15.09.2016 | 14:31
+ (-1) -
Шановний Шеф редактор сайту та Шановний 34400.NET, нам, як
читачам Вашого сайту здається, що Вам було б краще звернути увагу на
більш
доцільні речі, що відбуваються в місті, а не займатися наклепом і
випусканням
проплачених публікацій, а в місті є на, що звернути увагу! ТОВ
"Алатир-Інвест" згідно діючого
законодавства на законних підставах виграв торги, щодо оренди земельної
ділянки, і так же на законних підставах відбувся поділ земельної
ділянки,
поцікавтесь діючим законодавством! В решті я впевнений, що ТОВ
"Алатир-Інвест" працюють чесно і добросовісно про, що свідчить два
будинки, що наразі вже майоріють на горизонті, і невідємним фактором
моєї
впевненості є придбані квартири мешканцями міста в Житловому комплексі
"Оберіг".
Вони будують і будують в першу чергу для міста і його мешканців, а не
для
заробітку. Ви ж пишете для заробітку, а не для міста і його мешканців! В
будинки, що будуються ТОВ "Алатир-Інвест" вкладена праця, доброта та
натхнення людей, які впевнені, що побудують нову історію міста, людей,
які започаткують новий напрямок у сфері будівництва в країні - якісного
будівництва у вільній і незалежній країні - нашій Україні, і доведуть не
лише Вам "Ботам", що ми Вільні і ми Українці.
malisahra | 18.09.2016 | 13:56
+ (0) -
Ви обманули всіх жителів міста Кузнецовськ на 3 мільйона гривень, а тепер розказуєте казки про "діюче" законодавство
6
Ujke | 15.09.2016 | 15:04
+ (-1) -
Хочу звернути увагу читачів та адміністрації сайту, що далеко не кожний забудовник в місті дбає про благоустрій території прилеглої до об'єкту, що будується і буде зданий в експлуатацію літом 2017 року.
На відміну від інших забудовників Алатир-Інвест за власні кошти з чистого альтруізму облаштовують сквер на схилі біля Собору. Зокрема посаджені багато десятків дерев, окультурюється територія, виконується мощення з кольорової бруківки, будуть встановлені лавки, ліхтарі. І це на ділянці від якої забудовник відмовився із поваги до релігійної громади. Хоча за оренду ділянки заплачено по ставці, що була визначена на торгах.
Можливо хтось звернув увагу на новостворену бетонну пішохідну доріжку по краю лісопосадки від вул. Т. Боровця до реабілітаційного центру?
Це також спонсорська допомога мешканцям міста від колективу забудовника а не кошти платників податків.
malisahra | 18.09.2016 | 14:01
+ (0) -
"Ми такі хороші, допомагаємо місту, бла-бла-бла". Так ніхто вам не забороняє робити добрі справи. Тільки спочатку потрібно заплатити 3 мільйона гривень які ви пообіцяли місту, а потім вже за власний рахунок робити облагородження вашої території. Ви думали що обманете всіх жителів міста і вам це зійде з рук?
7
Sofiya1988 | 15.09.2016 | 16:29
+ (-1) -
Шановний сайте та авторе даного "тексту"!  Всім свідомим громадянам й так зрозуміло, що компанія "Алатир-Інвест" є на сьогоднішній день однією з тих НЕБАГАТЬОХ, які намагаються ЧЕСНИМ шляхом здійснювати свою діяльність. Але біда в тому, що це заважає спати по ночах деяким "можновладцям"....тому так прикро стає за них, це ж, як "грім серед ясного неба" їм, бідним, на їхні стурбовані голови! Бо ж як-то забули поділитися з ними славнозвісно відомими "відкатами". Але нехай починають спати спокійно, бо правда й дійсно на боці порядних людей! Тому марно брудом обливати компанію і тих людей, які намагаються хоч щось змінити на краще....в нашій країні. А за бурштин, то не туди Ви, авторе, звернули)! 
Пропоную, вивести на ваш сайт порівняльну таблицю, яку суму внесків за оренду/придбання землі сплатили інші будівельні компанії у м. Вараші? Тоді стане всім зрозуміло і відомо, як ще багацько! коштів так і не надійшло до бюджету....а десь зникли в "невідомому напрямку" і не пішли "на заміну вікон у школі чи покупку комп’ютерів, на встановлення нових дитячих майданчиків у «совдепівських» подвір’ях".......!!! Бо дивно якось, чому така "пристальна" увага лише до компанії "Алатир-Інвест", хм....?
malisahra | 18.09.2016 | 14:04
+ (0) -
Правильно, правда дійсно на боці порядних людей! ВІДДАЙТЕ ЛЮДЯМ 3 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ!
8
ТОВ "АЛАТИР - ІНВЕСТ" | 15.09.2016 | 16:33
+ (-1) -
Офіційний коментар.
    ТОВ «Алатир – Інвест» здійснює свою діяльність порядно і професійно, дотримуючись високих стандартів якості і чітко фіксуючи крайні строки здачі житла в експлуатацію. Більш детальну інформацію про житло, яке будується, а також принципи компанії, всі бажаючі можуть отримати в офісі ЖК «Оберіг».
       Щодо брудних спроб дискредитації компанії. Ми продовжуємо наш вектор на розвиток, бажаємо  і надалі говорити діями, а не анонімними словами. Просимо втягувати нас лише у добросовісну конкуренцію, яка допоможе створити найкращий продукт і дозволить сміливо дивитися в очі тим, кому ми щось обіцяємо.
     Щодо журналістської етики. Просимо редакцію сайту розміщувати тільки перевірені дані, пам’ятаючи про те, що за кожною дією і словом стоять люди, що в цивілізованому світі існують такі поняття як честь, гідність і ділова репутація.
        Щодо судової справи повідомляємо, що 30 серпня 2016 року господарським судом Рівненської області відмовлено у задоволенні позову прокуратури (http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/61080471), а за дивним збігом обставин високопосадовців обласної прокуратури звільнено з посад та/або затримано за підозрою у причетності до низки резонансних корупційних діянь. 
     З приводу існуючих законодавчих вимог по землекористуванню – просимо звертатись до кваліфікованих юристів, які зможуть пояснити, чим обґрунтовувалося прийняття рішень щодо об’єктів ТОВ «Алатир – Інвест» (до речі, абсолютно однотипних, як і відносно інших забудовників міста). Більш детальна інформація була викладена в матеріалах судової справи, тут повторюватися не будемо.
      Нас щиро дивує таке ставлення окремих представників владних структур до будівельної компанії міста, яка в цей непростий час створює принципово вищого рівня продукт, велику кількість робочих місць, наповнює і буде наповнювати місцевий бюджет.
     Загальні побажання. Кожен вибирає, ким йому бути по життю: творцем чи руйнівником. Ми свій вибір зробили. І дякуємо нашій фантастичній групі підтримки з числа близьких, друзів та колег, яка дає наснагу рухатися нашому каравану. 
        Шановні анонімні дописувачі. Перш ніж вказувати комусь на скалку в його оці, будь ласка, зверніть увагу на колоду у власному. Зміни на краще починаються з правди та внутрішніх трансформацій людей. 
          З Богом та Вірою в Україну.
malisahra | 18.09.2016 | 14:07
+ (0) -
Так ви ще й дали хабар суду? Непогано живете.

З Богом та вірою в Україну без корупціонерів!
9
Олег | 15.09.2016 | 21:26
+ (0) -
ТОВ "АЛАТИР - ІНВЕСТ", а правду кажуть, що ви Куцу і Хвальо по квартирі подарували?
Алена | 15.09.2016 | 21:34
+ (1) -
"22 травня о 12:00 в приміщенні міської ради відбулися земельні торги (аукціон) з продажу права оренди 1 лоту (земельної ділянки), цільове призначення якої для будівництва багатоквартирного житлового будинку. Організатором торгів виступила Кузнецовська міська рада, а виконавцем Рівненська товарна біржа. Про це інформуєсайт міської ради.
 
Лот №1 - Земельна ділянка (кадастровий номер 5610700000:01:003:0107) площею 1,0800 га, що знаходиться за адресою: Рівненська область, м. Кузнецовськ, вул. Т. Боровця (в районі Спасо-Преображенського собору).
 
Стартовий розмір річної оредної плати 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить грошовий еквівалент 94 186,80 грн. в рік. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 3 139 560,00 грн. Значення кроку в розмірі 0,5 відсотка від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 
Термін права оренди – 5 років.
 
Переможцем аукціону з продажу права оренди цього лоту став учасник №2, який запропонував 102,5% орендної плати в рік від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, або грошовий еквівалент 3 218 089,00 грн. в рік.
 

 
"Вперше наше місто за оренду земельної ділянки під будівництво багатоповерхівок отримає рекордні надходження 3 218 089 гривень в рік!!! Крім того, місто отримає нові житлові будинки, а люди зможуть покращити свої житлові умови. Це свідчить, що міська влада правильно ставить пріоритети в напрямку залучення інвестицій і це дає перші результати у збільшенні надходжень до міського бюджету. Інвестор йде туди, де влада діє прозоро і сприяє інвестору. І це тільки початок:) Багато проектів в стадії підготовки та обговорення з потенційними інвесторами", - зазначає на сторінці спільноти "Міські ініціативи Кузнецовська" у соцмережі Фейсбук в.о. міського голови Ігор Куц."

Сказав ігор Куц і потираючи руки які нічого не брали положив в кишеню ключі від новенької квартири biggrin
007 | 15.09.2016 | 23:46
+ (-1) -
Позор даному сайту 34400, з вашої статті, фірма яка дійсно порядна матеме зіпсовану репутацію на ринку. В суд за наклеп! Слава Україні!
malisahra | 18.09.2016 | 14:11
+ (0) -
Яке ти дурне...
Лящ | 16.09.2016 | 08:04
+ (2) -
Не вірю що оак безнаказанно можна "кинути" міський бюджет. Гарантія що при цьому в "долях" і влада і правоохоронці. Сума то не маленька але є з чого "відкашляти". Схема звичайно гарна але "кинули" не бюджет, а нас з вами. За ці кошти і школу поремонтувати чи дитсадок можна булоб чи мужновладцями у закордонні поіздки поіздити. Хоча вони і так іздять а школа і дитсадок можуть ще зачекати. Поліклініка дитяча теж містеу не потрібна. Для чого вона? Екологія у нас супер, діти не хворіють, медиків ми не вчимо належним чином. Є відповідь. Для того щоб там медики не брали хабарів. Все в одні руки. Нічого створювати нові робочі місця.
Правда | 16.09.2016 | 08:25
+ (1) -
Позор не сайту а ЗАБУДОВНИКУ!!!! Він ЗЛОДІЙ!!!! Обікрав не лише міську казну а й нас з вами. Хоче бути чесним одуванчиком -нехай сплатить те що обіцяв/вкрав , викладе на сайті платіжку, вибачиться перед громадою і тоді вже піариться . А поки він ЗЛОДІЙ!!!! Ти вкрав у моєі дитини! Ти обманув мою матір !!! І щоб не говорили/писали на цей час - аферист!!!! Але є час виправити ситуацію сплативши добровільно "вкрадені" гроші і покаявшись перед мешканцями. Доречі собор поряд. І не треба ним прикриватись!!!! Там треба каятись і просити прощення за гріхи своі.
моє місто | 16.09.2016 | 14:29
+ (0) -
Видалено.

Попередження за порушення правил сайту. Визначіться і не пишіть під різними іменами.
ваня | 17.09.2016 | 13:51
+ (0) -
чому не.отримало, потолму что ВЫ ТАКИХ УРОДОВ ВЫБРАЛИ. вот они вас и тра.....
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Вараш чи Кузнецовськ? (2015)

Всього відповіли: 10265
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 7201

Останні новини

 
200

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів