34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Андрощук О.Г.: "Я не є закритою особою, не ховаюсь від виборців"

Андрощук О.Г.: "Я не є закритою особою, не ховаюсь від виборців"

14.12.2011

6

1086

Звіт про роботу депутата Кузнецовської міської ради
Андрощука Олега Григоровича

Я, Андрощук Олег Григорович, був обраний депутатом Кузнецовської міської ради за списком Політичної партії „ФРОНТ ЗМІН”. Набув депутатських повноважень на першій сесії Кузнецовської міської ради 26 листопада 2010р. У міській раді є керівником фракції Політичної партії „ФРОНТ ЗМІН”.

Хочу зазначити, що депутатом міської ради я був обраний вперше, тому, за браком депутатського досвіду, не завжди все вдавалось, не завжди всі мої задуми реалізовувались, проте, вважаю, що певну роботу на користь громади міста мною було проведено.  

Я дав згоду на роботу у постійній комісії з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, приватизації, транспорту.

За рік своєї діяльності взяв участь: 

- у 11 сесіях міської ради;
- у 14 засіданнях постійної комісії питань житлово-комунального господарства, комунального майна, приватизації, транспорту.

У зв’язку із зверненнями мешканців до мене, як депутата міської ради, щодо наявності на території міста гральних закладів, які функціонували всупереч вимогам Закону України „По заборону грального бізнесу”, вирішив зайнятись цією проблемою.  

Так, від імені Кузнецовської міської ради мною було підготовлено звернення на ім’я Президента України та голови Верховної ради України щодо посилення відповідальності за порушення вимог Закону України „Про заборону грального бізнесу в Україні”, яке було підтримано депутатами міської ради та надіслано Президентові України та голові Верховної Ради України (звернення від 25.03.2011р., яке було прийнято на засіданні п’ятої сесії Кузнецовської міської ради).

19.05.2011р. Верховною Радою України було прийнято Закон України „Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавства про заборону грального бізнесу в Україні”, яким було посилено відповідальність за організацію азартних ігор та грального бізнесу.  

По проблемі щодо функціонування грального бізнесу у місті мною також був підготовлений депутатський запит на ім’я міського голови.

На сесії міської ради під час заслуховування інформації начальника міського відділу внутрішніх справ про стан боротьби із злочинністю мною було ініційовано вилучення гральних автоматів на зупинці „Берізка”.

Разом з іншими депутатами міської ради 05 липня 2011р. брав участь у цьому вилученні.
Через тиждень гральні автомати були повернуті власнику, гральний заклад функціонував далі.
У зв’язку з цим підготував депутатський запит на ім’я начальника міського відділу внутрішніх справ щодо причин, за якими гральні автомати було повернуто власнику.

На черговій сесії міської ради , що відбулась 30 серпня 2011р., цей запит був підтриманий депутатами та направлений у міський відділ внутрішніх справ.


Варто зазначити, що робота по проблемі грального бізнесу дала конкретні результати.

Так, спільно з працівниками відділу спецміліції при УМВС в Рівненській обл. я брав участь у вилученні гральних автоматів в районі кафе „Самір”, а також двох гральних закладів в районі зупинки „Берізка”.

На даний час ці заклади не функціонують, їх діяльність припинено, порушено кримінальні справи за статтею 203-2 Кримінального кодексу України „Зайняття гральним бізнесом”.

Спільно з депутатами міської ради підготував та підписав звернення на ім’я прокурора Рівненської обл. щодо припинення діяльності гральних закладів на території м. Кузнецовськ.

Підготував звернення до представників засобів масової інформації щодо постійного висвітлення діяльності міської ради, депутатського корпусу із наданням інформації про прийняті депутатами рішення.

У зв’язку із зверненнями виборців щодо оплати послуг при видачі паспорта громадянина України (а саме – страхового платежу), який чинним законодавством не передбачений, підготував відповідний депутатський запит та роз’яснення мешканцям міста щодо порядку оплати послуг при видачі паспорта громадянина України, який був розміщений на місцевих Інтернет-сайтах.  

З метою інформування громадськості міста про діяльність депутатського корпусу та міської ради подав пропозиції щодо права місцевих ЗМІ :
- отримувати проекти рішень міської ради, що включені до порядку денного;
- бути присутніми та проводити фото- та відео-зйомку сесій міської ради, засідань постійних комісій міської ради.
Ці пропозиції депутатським корпусом не були підтримані.

За ініціативою депутатської фракції ПП „Фронт Змін” було прийнято рішення міської ради про направлення звернення до Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України щодо недопущення скасування встановлених законодавством пільг чорнобильцям, дітям війни та іншим малозахищеним категоріям громадян.

З метою вирішення проблем підприємців міста, що здійснюють торгівлю у суботу поза межа мами території міських ринків, підготував рішення міської ради про утворення тимчасової контрольної комісії щодо вивчення питання з організації одноразової торгівлі у м. Кузнецовськ та брав участь у роботі цієї комісії.

Як депутат міської ради протягом року проводив зустрічі з мешканцями міста. Зустрівся близько з 600 мешканцями міста.  

Протягом року моєї діяльності було підготовлено та надіслано 20 депутатських звернень та запитів з проблем, що хвилюють мешканців міста.

Наведу окремі з них :

- депутатський запит щодо ремонту дороги при в’їзді між будинками 48 та 49а у мікрорайоні Перемоги;
- депутатський запит щодо облаштування переїзду на дачні ділянки в районі автозаправки „Журавлина”;
- депутатське звернення щодо порядку видачі лікарняного листка особам, які віднесені до 1 та 2 категорії постраждалих при їх направленні на санаторно-курортне лікування.

Я не є закритою особою, не ховаюсь від виборців, тому прошу мешканців міста звертатись до мене як до депутата міської ради

за телефоном 067 277 78 49. 

Спільно будемо вирішувати проблеми як міста в цілому, так і кожного мешканця, зокрема. Адже саме для цього я був обраний...  


Олег Андрощук, депутат міської ради від
Політичної партії „ФРОНТ ЗМІН”


Особистий прийом громадян депутатами Кузнецовської міської ради від ПП „Фронт Змін”

Андрощуком Олегом Григоровичем та Чугаєм Юхимом Павловичем

проводиться :


щопонеділка

у приміщенні кафе-бару „Галактика”, другий поверх (навпроти фотостудії „Наталі”)

з 17,40 до 19,00 год.

Телефон для довідок та запису на прийом


- 067 277 78 49 – Андрощук О.Г.
- 098 126 76 66 – Чугай Ю.П.


Всього коментарів: 6
1
дуся | 15.12.2011 | 03:16
+ (0) -
Гарно пишеш Олеже.
2
Виборець | 16.12.2011 | 21:55
+ (-1) -
Шкода, що немає закону, який забороняв би бути депутатом та одночасно бути працівником виконкому, тобто і приймати рішення і виконувати його ж. Дурдом!
3
Виборець | 17.12.2011 | 01:09
+ (0) -
Треба для усіх депутатів обов"язково запровадити тест на IQ.Оце дійсно шкода
4
Алекс | 17.12.2011 | 01:50
+ (2) -
Виборцю, а може краще виборцям такі тести проходити? Явно більше користі буде.
5
Quit | 17.12.2011 | 02:16
+ (0) -
biggrin це точно!
до здіснення вибору краще не допускати недоумкуватих biggrin а то понавибирають старі бабки та дідуганчики з маразмиками своїми, а всім потім мучитись, хоча з пришибляними ідейками знайдеться і молодь wacko
6
Света | 30.12.2011 | 19:22
+ (0) -
Ну не все в нас так погано, деколи є і хороші ідеї їх навіть, деколи, інші депутати підтримують?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 951
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9082

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів