34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // КМКП // Антимонопольний комітет оштрафував КМКП

Антимонопольний комітет оштрафував КМКП

15.01.2016

4

1870

Рівненське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало Кузнецовське міське комунальне підприємство на суму 136 тис. грн. за зловживання монопольним становищем, - інформує сайт відділення.

 

Як встановило відділення, підприємство неправомірно змінило методику та порядок нарахувань мешканцям приватних (індивідуальних) житлових будинків м.Кузнецовськ, помешкання яких не обладнані приладами обліку тепла, за послуги централізованого опалення, з порушенням умов чинних договорів. Територіальним відділенням було проведено детальний аналіз укладених Кузнецовським МКП договорів з споживачами індивідуальних (приватних) житлових будинків на надання послуг з централізованого опалення, за результатами якого було встановлено, що так, як Кузнецовське МКП надає всі житлово-комунальні послуги, а саме: послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання та централізованого водопостачання та водовідведення, відповідно з споживачами укладався один договір на всі житлово-комунальні послуги. У договорах, укладених Кузнецовським МКП зі споживачами-мешканцями будинків приватного сектору, предметом договору є надання послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

 

Окрім того, відповідно до пункту 2 договору «Тарифи на послуги», нарахування за послуги теплопостачання здійснюється за 1 м² загальної (опалювальної) площі. Також у цьому пункті договору зазначається, що: «У разі зміни тарифів, діючих на час укладання Договору, оплата Споживачем наданих йому послуг здійснюється за новими цінами без змін інших умов Договору».

 

В ході розгляду справи відділення встановлено, що Кузнецовське МКП самостійно змінило порядок оплати споживачам індивідуальних (приватних) будинків за послуги з централізованого опалення і почало нараховувати не за 1 м² загальної (опалювальної) площі, як було обумовлено укладеними договорами з споживачами, а за вартість 1 Гкал. Крім того, не здійснило ніяких заходів щодо переукладення зі споживачами індивідуальних (приватних) будинків договорів на надання житлово-комунальних послуги.

 

Відділення зобов’язало Кузнецовське міське комунальне підприємство припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Всього коментарів: 4
1
Людмила | 20.01.2016 | 12:10
+ (1) -
Накінець-то крига рушила.А до цього часу перерахунок так і не зробили, Я НЕОДНОРАЗОВО ЗВЕРТАЛАСЯ ДО КЕРІВНИКІВ КМКП , міськради, голови депутатської комісії з  цього приводу, а були тільки відписки про те, що вони правильно нараховують .Цікаво, а за чий рахунок КМКП сплатить цей штраф? Чи включать до вартості наданих послуг? Якби платили за такі дії  з своєї кишені , то думали б , а так пройде як завжди.Обов"язково звернуся з цим питанням до мера. Скільки вони познущалися із людей в зв"язку з застосуванням нового методу нарахування  за послуги , то прийшла пора  і їм  відповісти за свою безвідповідальність, хамство і  непрофесійність , а саме  Савушкіну, Дехтяру .

  Сенюк Людмила
2
BonS | 06.02.2016 | 01:44
+ (0) -
Це нанесення збитків громаді! Через шайку прихвостнів та злодюг тепер за це заплатимо ми всі зі своіх кишень? Скільки ще ми будемо терпіти цих бездарних "господарів" саушкіна та його прихвостнів? через яких вже по місту пройти не можливо щоб не набрати повне взуття води і снігу?
3
BonS | 06.02.2016 | 01:58
+ (0) -
Ми такого не бачили вже багато років, сплачували рахунки за свою квартиру, яку офіційно здали в оренду на довгий час і помітили зростання вартості "послуг" в рази! Потрібно діяти, пропоную зібратись в ініціативну групу, на жаль не можемо поки що особисто прийняти участь, яле якщо є не байдужі люди можу залишити координати для обміну думками
4
dimamid | 06.02.2016 | 06:47
+ (0) -
боюсь навіть казати в якому жахливому стані дороги. Бо ще комунальник від Бога савушкін знову почне дороги "ремонтувати" як набережну.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів