34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 6 // Апеляційний суд визнав Ігоря Куца винним у адмінправопорушенні

Апеляційний суд визнав Ігоря Куца винним у адмінправопорушенні

05.12.2013

53

3862

Восени 2013 року співробітниками СБУ було складено протокол про корупцію стосовно одного із держслужбовців Кузнецовська - в.о. міського голови Ігоря Куца (ВО "Батьківщина"). 

 
В протоколі йшлося про те, що: " ... використовуючи надані Законом України «Про місцеве самоврядування» повноваження, Куц І.В., здійснював організацію підготовки пленарних засідань, доповідав порядок денний, головував на пленарних засіданнях, пропонував депутатам проголосувати за відповідні проекти та підписував прийняті радою рішення, на підставі яких його матері (яка має інше призвище), дозволено приватизувати (шляхом викупу) комунальне майно – торгові ряди (нежитлове приміщення вбудоване в багатоквартирний житловий будинок площею 72,5 кв.м.,) за адресою: м.Кузнецовськ, м-н Вараш, 11, секція 3, магазин «Барвінок».
 
В подальшому, Куц І.В., підписав прийняте Кузнецовською міською радою рішення, згідно якого його матері, встановлено ціну продажу об’єкта нерухомого майна - магазин «Барвінок» в сумі 82331 грн. без ПДВ., чим порушив вимоги визначені Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції». Таким чином, Куц І.В., при виконанні обов’язків Кузнецовського міського голови, своїми діями порушив вимогу щодо необхідності урегулювання конфлікту інтересів, передбачену п.2 ч.1 ст.14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та ст. 12-1 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», зокрема не повідомив Кузнецовську міську ради про його наявність".
 
Кузнецовський міський суд під головуванням судді Малкова В.В. розглянув дану справу 14 жовтня 2013 року та постановив закрити провадження у справі про вчинення І.Куцом адміністративного правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУАП, за відсутності складу адміністративного правопорушення.
 
На дану ухвалу Кузнецовського міського суду було подано апеляційну скаргу. 
 
28 листопада 2013 року справу розглянув Апеляційний суд Рівненської області, котрий постанову Кузнецовського міського суду від 24 жовтня 2013 року скасував та визнав І. Куца винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого  ст. 172-7 КУпАП України, з накладенням стягнення у виді штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 гривень.
 
Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення,   є  остаточною і оскарженню не підлягає.
 
Читати постанову повністю - http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35601965
 
 
4 грудня 2013 року на офіційному сайті Кузнецовської міської ради було опубліковано проект рішення "Про дострокове припинення повноважень секретаря Кузнецовсьткої міської ради Ігоря Куца" (автор проекту рішення - Ігор Куц) наступного змісту:
 
"Відповідно до ч.5 ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кузнецовська міська рада
ВИРІШИЛА:
Достроково припинити повноваження секретаря Кузнецовської міської ради Куца Ігоря Валерійовича". 
 
Розглянути даний проект рішення обранці кузнецовської громади планують, вочевидь, під час наступної сесії.
Всього коментарів: 52
1
Коррупция | 05.12.2013 | 15:24
+ (11) -
Кузнецовский суд - самый гуманный суд в мире! Ура!
9
sir_the_dragon | 05.12.2013 | 18:55
+ (5) -
Тобто найкорумпованіший?
2
Ю | 05.12.2013 | 16:29
+ (10) -
Дожилися, в рядах кузнецовської батьківщини корупціонери. Якщо в Куца ще хоч трохи совісті залишилось - має скласти свої повановаження добровільно, не позорити всю Батьківщину. І партквиток положити на стіл. Тобі ще жити в цьому місті, як будеш людям в очі дивитись?
3
Товариш | 05.12.2013 | 17:01
+ (10) -
а чого про гаражи для КУца забули? скоро всі його підлизники тоже підуть по етапу!!!!! ха ха ха
4
555555 | 05.12.2013 | 17:46
+ (10) -
давно пора ту банду розганяти, а то вже зажерлися там, все роблять тільки для себе и своїх родичів
5
Андрій | 05.12.2013 | 18:09
+ (8) -
Повністю підтримую вищевказане.
Та треба нормального господарника на крісло посадити тай не заважати нормально працювати. Про гаражі, хіба не можна було зробити розподіл методом сліпого жеребу заяв від людей вистачало можливо і декілька раз більше було ніж було землі.
От набрали заяв присвоїли номерки і тягнули б. Так колись ще в колгоспах людям сінокос виділяли на лузі, що витянув то й маєш. Сам Куц лащоний такий ще дождеться. Зверху все видно хто чим і як займається. Ой ще аукнеться йому
6
Paradis | 05.12.2013 | 18:31
+ (9) -
Я одне скажу.Складається враження що депутати взгалі з купленими дипломами,я навчаючись на 5 курсі НУЮАУ вивчабчи дисципліну Муніципальне право скажу одразу,усі дії ,санкціїї щодо нашого мера є незаконними,немають фактичної юридичної підстави його достроково припиняти,це не просто мої доводи,я був на засіданнях у яких виносилися рішення,я слухав ці справи,і я скажу одне,наш мер юридично підкоаний,грамотний.А позови які складаються депутатами,працівниками міської ради взагалі безграмотні,слухаючи деяких з юридичною освітою,які захищають свої права складається враження що дипломи куплені,і більшістю хто там працює місце в жко сантехніком.І це нестерпне бекання,мекання.Це жахливо.І те що пишуть тут негативні коментарі це ті ж самі депутати,які близько 100 рішеннь прийняли,і ці решення стосуються землі,гаражів,допомоги своїм пленінникам,внукам.І ще щось говориться про демократію.Крадіїї,злочинці заполонили наше місто.
7
Paradis | 05.12.2013 | 18:44
+ (9) -
А КУЦ це злодій.Це підтверджено.ЗАконом підтверджено.Всі проти тому що Анощенко не давав красти,змушував дійсно щось робити.Ви все говорите що він поганий.А де докази?Дійсно підстави,вагомі підстави?Я не пишу це тим хто вище щось зазначав,я адресую це тим хто читатиме цей коментарь.Куц,Андрощук і вся ця коммпанія це ліниві махінатори,які діють не в користь громади,а в ососбистих інтересах.Як тільки Анощенка зняли,які рішення почали виноситись????Ви це винесіть на громаду,в засоби масової інформації,скажіть людям що ви зробили їм добро.Я впевнений що доступу до повної інформації ці друзі не дадуть,так як там замішані їхні родичі,друзі,земля,приватизація майна,землі,гаражів.Люди зараз на євромайдан пішли,ось Куц змушував працівникив йти на нього,працівник Юридичного відділу відмовився йти на мітинг,що він отримав?Його куц осудив,змусив приходячи на робоче місце росписуватись,і ставити час прибуття на місце,якщо цей працівник пішов в засідання і після засідання вже закінчився робочий час.Працвник повинен всеодно прийти в міску раду і відмітитись.І саме головне його не хвилює що цьому працівнику треба дитину з дитсадка забрати.І правду говорять що Куц після ДТП трошки на голову вдарився....
8
а | 05.12.2013 | 18:50
+ (2) -
Бочарова таки позбавили повноважень міського голови

Незважаючи на прийняті Збаразьким районним судом та апеляційним судом Тернопільської області постанов про притягнення Збаразького міського голови Бочарова М. Г. до адміністративної відповідальності, посадовець продовжував залишатися на посаді.
Прокуратурою Збаразького району 27 серпня 2013 року на розгляд сесії Збаразької міської ради внесено подання з вимогою вжити невідкладних заходів до усунення виявлених порушень Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», причин цих порушень і умов, що їм сприяють.
05 вересня 2013 року відбулася сесія Збаразької міської ради, на якій депутатами прийнято рішення №471 «Про взяття до відома постанови Збаразького районного суду від 16.07.2913 року та апеляційного суду Тернопільської області від 08.08.2013 року про визнання Бочарова Михайла Григоровича винним у скоєні правопорушення передбаченого ст.172-7 КУпАП».
Іншим своїм рішенням депутати повноваження міського голови поклали на секретаря ради Пелех О.З.
Нагадаємо, що постановою Збаразького районного суду від 16.07.2013 року Збаразького міського голову Бочарова М. Г. визнано винним в скоєні ним правопорушення передбаченого ст.172-7 КУпАП та піддано адміністративному стягненню у виді штрафу в дохід держави в розмірі 500 грн.
Зазначимо, що протягом 2013 року органами прокуратури області до Тернопільського окружного адміністративного суду подано 4 позови про визнання незаконними рішень місцевих рад щодо відмови у звільненні посадових осіб органів місцевого самоврядування у зв’язку з вчиненими ними корупційних діянь та зобов’язання повторно розглянути дане питання. Судом розглянуто та задоволено 5 позовів прокурорів даної категорії (з урахуванням позовів, пред’явлених у минулому році).
Пурга | 05.12.2013 | 18:56
+ (0) -
До чого тут Бочаров!!!!????не забруднюй тематику.
спостеріґач | 05.12.2013 | 19:03
+ (8) -
наступна сесія буде екзаменом для Батьківщини і свободи,в яких аж піна з рота
йшла борючись з корупцією перед виборами.
XII | 05.12.2013 | 19:28
+ (3) -
С..а! (.ук.!)
а | 05.12.2013 | 19:39
+ (6) -
Бочаров - це приклад звільненя корупціонера на підставі рішення суду міський голова корупціонер втрачає свої повноваження в той момент, коли сесія бере до уваги постанову суду про притягнення його до відповідальності.
По секретарю ради - все простіше. Після проголошення рішення суду він автоматично позбавляється депутатських повноважень, а отже не може бути секретарем.
Куц викручується, придумує якісь голосування сесії.
Побачимо, як "Батьківщина" і "Свобода", в програмах яких на першому місці боротьба з корупцією будуть захищати Куца!
Валя | 05.12.2013 | 21:15
+ (5) -
І ті пройдисвіти збирають Народне Віче? Ганьба!
Нина | 05.12.2013 | 22:44
+ (2) -
\вид\
оса | 05.12.2013 | 23:22
+ (-13) -
Куц молодець. Сесії проводить.Місто живе по Європейськи. Сьогодні фонтан в центрі запрацював! УРА1УРА! КУЦУ УРА!
doc | 06.12.2013 | 02:22
+ (-10) -
Люди!!!посмотрите!!! сколько грязи необоснованной на человека с которым город начал приобретать надлежащий вид! сколько пустых слов....начало продажи тех магазинов началось еще за Коровкина,вспоминайте! Куц ничего не подписывал, а для тех, кто умничает по муниципальному праву и купленных дипломов, то необходимо для начала самому ознакомиться с НПА и потом давать комментарии, которыми пусто интерпретирует Анощенко, сразу видно! И в дополнении ознакомиться с судейской практикой нашего государства. Вот эта банда Анощенка и высасывает все из пальца и обманывает граждан нашего города, так и хотят добраться до кормушки! А город начинает процветать без них! Куц молодец! Молодым у нас дорога!
лада | 06.12.2013 | 08:31
+ (7) -
Куц фіговий ти юрист. закон про корупцію змінився
в цьому році. ти вже не депутат!
ВВС | 06.12.2013 | 08:33
+ (8) -
Думаю, що Куц вже накрав і так багато. Для його родини вистачить. А збіговисько депутатів не прийме рішення про дострокове припинення його повноважень. Потім буде скарга в суд, апеляція і т.д. і це все буде тягнутись до закінчення каденції.
Ми здобули | 06.12.2013 | 09:58
+ (7) -
А наївний народ ходить по Києву, репетують про боротьбу з корупцією.
В той час на місцях люди ділом займаються. Юлькін хлопець.
Viktor | 06.12.2013 | 13:31
+ (5) -
Люди, зайдіть на сайт газети "2000" і прочитайте та перегляньте матеріали Корнілова.Можливо Вам відкриються очі на ту всю шушару, яка зветься опозицією. Ультраправі націоналісти вишколюють своїх бойовиків і як м ясо кидають на масові акції для провокацій. Європа і це побачить.
Мазафака | 06.12.2013 | 15:28
+ (7) -
Сучара! Ну і де ж ви, захисники Куца???
БРАТ | 06.12.2013 | 16:16
+ (-9) -
я тут!! Куц молодець!!!!
Мартин | 06.12.2013 | 21:14
+ (6) -
Перше, і сумно:- Дуже прикро, що дописувачі у більшості виступають ЧОРНИМИ ніками... ЩО? Страшно висловити свою думку відкрито?.. Так?..  Давайте писати свої думки, недивлячись на впливи особистостей, яких думки ви неповажаєте!!! Таким чином ви відкрито висловите свої особисті переконання!.. Знаючи Анощенка як порядну і юридично грамотну людину з давніх часів, я дивлюся на всяких куциків, малчиків, зейчиків,.. як суспільний непотріб, який невдовзі вимете українська нація з свого громадського життя... Я за те боровся все своє життя, і сподіваюся, що так таки станеться. Таки наш народ має бути мудрим...
kira | 06.12.2013 | 22:40
+ (7) -
і чому він досі при владі? шей виконує повноваження мера нашого міста??? на яких підставах??
сергей | 07.12.2013 | 21:48
+ (8) -
виходим на народне виче на майдан и вимагаем перевибори мисцевои влади и депутатив.якщо Куц не пиде у видставку
kira | 07.12.2013 | 22:05
+ (5) -
сергей, повністю згідна
tt | 08.12.2013 | 02:47
+ (5) -
Брат ти чого кукурікаєш напевно куц Тобі діляночку виділив під гараж.
БРАТ | 08.12.2013 | 03:13
+ (-3) -
\вид\
paradis | 08.12.2013 | 15:34
+ (5) -
Титушки з*являються)))Давайте вилазьте,скажіть щось толькове,доведіть що Куц нормальний,а не як школьнікі,ви імена скажть свої.Ах да.Це ж напевно сам Куц себе тут хвалить,або його раби.Школота тільки так пише.Лісом вам треба йти.
Мазафака | 08.12.2013 | 19:03
+ (0) -
..
титушки | 08.12.2013 | 16:35
+ (-1) -
30 paradis (Сьогодні 13:34)
а в рило ?
sir_the_dragon | 09.12.2013 | 04:25
+ (2) -
А видихаєш? Не сконаєш?
Оля | 08.12.2013 | 22:34
+ (4) -
Якщо наша опозиція кличко, яценюк, тягнибок не підключить грамотних людей у нинішній ситуації, а буде продовжувати піаритися вже на вибори 2015, то вони завалять і цю революцію, яку розпочали студенти!!!
Бо на акцію : "вставай Україно", яку проводила опазіція хто ходив? А ніхто, бо вже їм не вірить ніхто..Вони два роки прокричали -Юльці-волю. І вся їхня робота
У них до сих пір чітких планів із революції немає..
MrAnderson | 09.12.2013 | 13:08
+ (0) -
"В подальшому, Куц І.В., підписав прийняте Кузнецовською міською радою рішення, згідно якого його матері, встановлено ціну продажу об’єкта нерухомого майна - магазин «Барвінок» в сумі 82331 грн. без ПДВ., чим порушив вимоги визначені Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».
А це рішення залишилось в силі? Приміщення магазину так і залишилось у матері Куца  wacko
doc | 09.12.2013 | 14:16
+ (-1) -
35 MrAnderson, ты я так понимаю этот документ видел?
MrAnderson | 09.12.2013 | 14:44
+ (2) -
Якщо він згадується, значить він є prof
Логіку вмикайте, шановний
vivat | 09.12.2013 | 19:27
+ (-3) -
Куц І. це сила!!! Тримайся Ігор і все буде добре!Не звертай увагу на цю нечисть,що роспинається на цьому сайті на всі лади.Ми добре розуміємо чого їм так хочеться тебе облити брудом.Чим більше вони піняться,тим більше зрозуміло як хочеться ім до корита.
имстмрмпнп | 09.12.2013 | 23:44
+ (0) -
40 ПОЗОР А чому тільки Куц, ти теж корупціонер, тільки гарно замаскувався, простіше ж когось обгадити.
за Куца | 09.12.2013 | 23:50
+ (-1) -
Куц це свята людина, герой євромайдану. А за свою необачливість вже отримав чималого щтрафу
doc | 10.12.2013 | 01:06
+ (-2) -
Аналітик

Тепер все стає на свої місця.
Давайте проаналізуємо. Протокол склали в КГБ за проханням екс мера. Скажіть, якщо ви звернетесь до органів, наскількі швидко вони будуть реагувати і чи взагалі будуть реагувати? Правильно не будуть. А з якого дива повелись на Анощенка прохання? Да тому що Анощенко і є продуктом КГБ, який був реалізований для того щоб керувати процесом створення та контролю незалежної профспілки на РАЕС. Чи знаєте ви хоч один випадок впливу незалежної профспілки на прийняття рішень РАЕС або НАЕКА? Правильно -жодного, бо вона створена лише для «спускання пари» та недопущення утворення реальної незалежної профспілки. З даною функцією Анощенко і справлявся на потіху владі , розводячі простих роботяг як котят. Тому зараз всі сили кинуті щоб вернуть його до влади, так як він свій, керований, лакей, .який буде робити все що йому буде доручено. Не скликати сесії, обливати брудом опозицію, створювати постійні скандали (а в цей час нужні хлопці, будуть тихенько дерибанити). Куц був замовлений, і справа ця повна х…рня. Просто Куц некерований, а самостійний опозиційний політик, який вміє приймати рішення і має непогану перспективу, тому його і топлять.
ФАКТ | 10.12.2013 | 01:16
+ (2) -
doc, все твоє бла-бла-бла можна замінити однією фразою - Куца зловили за руку, коли крав, і тепер він не знає як відбрехатись. Хто зловив і як, це все фігня, яка нікого не цікавить. КУЦ по-злодійськи продав своїй мамі магазин за копійки. ЦЕ ФАКТ. Як його підставили? Прив"язали до дерева, били, питали і змусили рідній мамі магазин за копійки продати?

Кар"єрі Куца як держслужбовця, юриста і політика - КІНЕЦЬ. І це теж ФАКТ. Як би він зараз не махав прапором на Євромайдані.

"Куц некерований політик" - я під столом. Дякую, давно так не сміявся. КУЦ - корупціонер, а не політик. І перспективи в політиці без бабської підтримки подруг-однопартійок в нього ніколи й не було.
doc | 10.12.2013 | 01:27
+ (0) -
37 MrAnderson, НАписати можна будь-що, що може бути і не логічним! задумайтесь, шановний!
dssd | 10.12.2013 | 12:04
+ (2) -
40 имстмрмпнп (Вчора 21:44) НЕ пали кантору КУца і його хвойд подруг.
Коваль | 10.12.2013 | 13:29
+ (3) -
З сайту 4блока.ком:

Куплю квартиру за $10 000
Восени прокуратура отримала інформацію від СБУ про те, що в.о. голови міста Куц. І.В. (член ВО "Батківщина") помічений у корупційній дії, а саме продаж приміщення площею 72,5 кв.м. (за адресою: Кузнецовськ, м Вараш, 11 секція 3) за $ 10 291 своїй мамі (конфлікт інтересів)
Прокуратура в Кузнецовський міський суд. Самый гуманный суд в мире!.

http://www.4bloka.com/novini-....ii.html -

Тут все написано, але для більшості людей просто багато читат. Спробую розжувати:
Куц підготував всі документи для продажу магазину, "перетер" з депутатами і на 32 сесії затвердив продаж і ціну, отримавши схвалення від наших "європейських" депутатів і сам проголосував за проект (рішення № 924 від 7.06.2013 року «Про встановлення ціни продажу об'єктів комунального майна»)
Здавалося б, що навіть дитина зрозуміє:
  • що магазин "Барвінок", який розташований в центрі міста не може коштувати 10 291 доларів. при тому, що площа його дорівнює 4х кімнатній квартирі, а у Кузнецовську 3х кімн. квартира коштує більше 50 тисяч баксів. нескладна математика.
  • людина, яка сидить у кріслі мера і продає міське майно своїм родичам, це рівносильно, що він його купує собі.


Але суддя Малков В.В. погортавши папірці, не побачив у бездіяльності! Куца нічого протизаконного. Тобто Куц коли не повідомив, що покупець є його родич, нічого поганого не зробив. А тому Куц не винен. Ура Незнамова!Далі прокуратура звертається до Апеляційного суду Рівненської області. який постанову Кузнецовського міського суду від 24 жовтня 2013 скасував і визнав І. Куца винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП України, з накладенням стягнення у вигляді штрафу у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 гривень.
Все ж виникає кілька питань:
  • чому прокуратура спочатку за таку корупцію просить 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 грн)?
  • Апеляційний суд Рівненської області схвалив частково і призначив штраф 340 грн. Куди вони дивляться ? Виходить що Куц купив магазин в центрі міста за 10 291 баксів + 340 грн.
  • Чому Куц здійснивши таку нахабну покупку магазину, досі виконуючий обов'язки голови міста? У Китаї за хабарі та корупцію садять довічно.


Виходить дуже весела картина:
Куц, Кравець, Магдич, Хвалько та інші депутати місцевого розливу 5 разів знімали Анощенко з посади. І для чого ? Я думаю, для того, щоб отримати доступ до "кормушки" і вони домоглися свого. А тепер починають деребанити гаражі, магазини, що далі...

Але саме цинічне тут те, що ці ж особи закликають нас підтримати Євромайдан.Я хочу, щоб Україна розквітала! Я дуже хочу, щоб у нас були європейські цінності, але я впевнений, що поки біля керма стоять такі особистості, не бачити нам Європи як своїх вух.
Мартин | 10.12.2013 | 23:56
+ (3) -
Хочу додати лише більш глобальніший коментар до Вашого повідомлення стосовно Євромайдану:- Його почали студенти в багатьох містах України з вимогою до нинішньої олігархічної влади (те саме, що злодійської і бандитської) підписати угоду про євроасоціацію... Зауважу, що студенти по всій Україні відмовлялися від співпраці з нашими опозиційними політиками... Чим це закінчилося для деяких з них вночі 1-го грудня на київському  майдані знає вся Україна...В цей же день піднялася від обурення за побиття дітей вся Україна... Тут же підключилися до організації нового майдну "опозиційні" політики разом зі своїми олігаршичками, які забезпечили інформаційне поширення подій по підлеглих їм телеканалах і збудували майданівськутрибуну... Це зібралися всі олігархи ( читай - злодюги), яких відсунула від корита донецька група олігархів януковича... Мабуть частково працюють і якісь"копійки" з 11-ти млрд. баксів у Британських банках "бідної" Юлі...  "Опозиція" вже давно могла розпустити злочинну Веховну Раду, в якій більшість регіонально-олігархічна, шляхом невиходу своїх 150 депутатів протягом місяця на пленарні засідання... Але чомусь"патріотично" боїться... А як хочеться опозиційній команді олігархів підгребти і собі рештки громадської власності народу України. Чи не це ми спостерігаємо в дрібніших масштабах у діях кузнецовської "бютівсько" депутатської команди?...  І на останок:- Янукович відмовився підписувати євроітеграцію через те, що їхні банки незахотіли виділяти на реконструкцію української економіки 160 млрд. євро... Але"продавалися" підприємства ще за часів Кучми з умовою, що покупці за рахунок своїх прибутків будуть приводити (модернізувати) їх до рівня світових... І де ділися ті прибутки?.. Звичайно - в різних офшорах... А Європа мала дати вище названу суму на чергове розкрадання..(PS. Основну масовість в зборі двох останніх недільних ВІЧАх забезпечили громадські організації і соціальні інтернет-мережі)...
paradis | 10.12.2013 | 23:32
+ (1) -
31 титушки (08.12.2013 14:35) Я б сказав би щось нахабне,але я бачу працівник Органу місцевого самоврядування Бидло,та зрадник.І да.Хай який би ти там бандит,крадій,майстер боксу чи ще хтось,ти свою думку на людях про мене скажи,я запевняю що набагато кращеще знаю структуру оррганів Міцеаого самоврядування,закон про місцеве самоврядування,і повноваження секретаря,депутатів та органів.Тому краще щось обгрунтоване дай у відповідь,а не просто (РИЛО ОГОГОГО)ТАке враження що від гопника це написано,хоча хто його знає хто ти.Я своїх слів небоюсь,і знаючи закони навть конституцію,закон про Інформацію.Дії куца та депутатів є неправомірними!!!!Що вдносно гаражів,що відносно звільнення Куца з посади,і приміщення магазинів.Був би мер,голова міської держ адміністрації я б йому порадив би здійсниснити міскький референдум і достроково припинити повноваження ради,і призначити дострокові вибори.Так як це дозволено законом.І тому скажи краще щось розумне,і після СЛІВ (РИЛООООО!!!!!!) покажи себе.Можливо тебе оцінять люди.Та дадуть коротку характеристику.
титушки | 11.12.2013 | 00:58
+ (0) -
47 paradis (Сьогодні 21:32)
Ти дійсно такий тупий? Спробуй пошукати у гуглі значення слова "стьоб".
Андрій | 12.12.2013 | 00:24
+ (0) -
Із 22листопада піднялися діти-студенти Києва і Львова 12 вишів із ректорами-героями та викладачами!!! Слава їм!!! Це вони створили громадянський майдан і поставили на ньому машину-трибуну із якої 24лист. виступав хто хотів за чергою.
---А опозиція бігом використала дітей і 24 покликала народ на Європейську площу. І там зібралося 100тис народу і апазиція хотіла щоб всі верещали :"Юлі-волю". Але народ то не дуже хотів верещати юлі-волю. Апазиція 24лист навіть Порошенку слова не хотіли давати!!!
І на ніч на Європейсьій площі залишилося іх пару сотень. І 26 побігла наша апазіція проситися до студентів . А діти їм вимогу: Тільки без прапорів!
МЕне дуже беруть сумніви щодо цієї апазіції. Це всі зрадники Майдану: Юлька-прем"єр, пастир Турчинов-голова СБУ, Яценюк-голова ВР, Гриценко-міністр ЗСУ, Луценко-міністр ВС, який 9 років тому кричав: "Банду-геть". І знову теж саме кричить!! Із яким завданням Луценка- КДБіста -сина секретаря обкому партії випустили із тюрми??? Луценко вийшов із тюрми і замість того щоб об"єднувати людей-створив швидко ще одне громадянське об"єднання. Для чого? Ще мало у нас партій?? Сука цей Луценко. Там де Луценко там виходить лайно......Там зараз в опозиції одні олігархи гімняні а не патріоти України. Не вірю їм зовсім і дуже хвилююся, щоб вони не знищили Майдан і ВІРУ нашої молоді у перемогу.
оапршг5667679878 | 12.12.2013 | 01:32
+ (0) -
50 Андрій Сріберко рулить, ну, що взяти з хворої жінки.
Вот она, слава | 20.12.2013 | 11:47
+ (0) -
Співробітники управління cлужби безпеки викрили корупційне правопорушення з боку виконуючого обов’язки міського голови міста Кузнецовськ.

Посадовець під час погодження проектів розпоряджень про приватизацію комунального майна вчинив махінації. Він підписав документи, завдяки яким його родичці всупереч чинного законодавства надали право викупити комунальне майно на суму 82 тисячі гривень.

Нещодавно рішенням Апеляційного суду Рівненської області виконуючого обов’язки міського голови Кузнецовська визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення: порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів. Виконуючому обов’язки міського голови призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Сфера-тв
В Здолбунові | 23.12.2013 | 18:00
+ (0) -
Під тиском рішення по корупції, заступник мера Здолбунова звільнений

З червня місяця тривала історія де головною дійовою особою був заступник міського голови Здолбунова Одександр Палій.

Саме тоді Апеляційним судом Рівненської області з участю прокуратури області розглянуто справу про адміністративне корупційне правопорушення стосовно заступника Здолбунівського міського голови за ч.2 ст.172-2 КУпАП (порушення обмежень щодо використання службового становища). Про що ЗС писало тут.

Так як було рішення, яке визнавало вчинення корупційних діянь Олександром Палієм, і це було внесено до єдиного реєстру осіб, що вчинили корупційні дії, то мали бути і наслідки до нього, а саме звільнення з посади. Це ініціювала прокуратура, але на своїй сесії влітку депутати вирішили захистити і пошкодувати замісника не проголосувавши про виведення його із складу виконкому, а отже і звільнення із посади. Чим керувались тоді депутати? Сьогодні на сесії, міський голова І.Ольшевський пояснив це тим, що на той час тривало оскарження рішення, яке ініціював сам О.Палій.

Але не допомогло. І сьогодні була ініційована позачергова сесія Здолбунівської міської ради. Чому сьогодні і так оперативно вона скликалась.

Є припущення, що хотіли встигнути звільнити О.Палія за власним бажанням, так як він і написав відповідну заяву. А на 16.00 на черговому судовому засіданні, що має відбутись сьогодні, вже продемонструвати судді це рішення сесії. Тим самим, зберігши право Сан Санича вважатись таким, що пішов добровільно, а не через корупцію, а також не втратити право на пенсію, відповідно до його рокам вислуги в органах місцевого самоврядування. Принаймні такі висновки напрошуються із почутого зі слів мера міста і представників прокуратури.

22 депутати, присутніх на сесії підтримали проект рішення, яким Палій О.О виводиться із складу виконкому і звільняється із посади заступника міського голови.

На запитання депутата міськради О.Тищенка до міського голови щодо того, хто буде виконувати функції заступника і яке бачення мера щодо кандидатур на вакантне місце, Ігор Ольшевський відповів:

- Покладемо обов’язки на когось одного чи двох із діючого апарату управління, а там далі видно буде.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1094
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів